Segítség - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: PC, X-BOX, PS2 játékok
Harcosok klubja > ProfiboX.hu > OFF topic
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Zamat
Üdv!

Nyomja még itt vki rajtam kívül?
Romsy
ettől a játéktól hányok biggrin.gif
Chrisdry
Nem...
de Age Of empires jó színten s Quake3 dettó, s Unreal Tournament ennél is jobban megy... bármelyikben kihívlak Zamat! smile.gif
supras
Volt egy Fight night 2004 nevű játék. A legkjobb bokszjáték amit valaha kiadtak.

Na és most jön majd a fight night 2005. Jobban feltuningolva mint az első rész és remélhetőleg mégtöbb emberrel. Tyson is talán benne lesz ha nem él már a szerződése!

http://worldofboxing.myfreebb.com/viewtopic.php?t=13

Van már kép is de tessék csak gyönyörködni!

Rossz hír (már akinek nekem ugyan nem birggrosze.gif ) Csak konzolra jelent meg eddig és az irányítás miatt valószínűleg így is marad.

A játékot magát Bernard Hopkinsal csinálják idén tavaly Roy Jones-al csinálták.

A sérülések nagyon realisztikusak lesznek befolyásoplják pl. a védekezés (szemsérülés) mozgást (bordatörés).

Egypár név akik tuti benne lesznek.
Hopkins,Winky,Jones
supras
Kérném hogy valaki írja át a topic címet Fight Night 2k5-re illetve 2005-re. Thbaks
Chrisdry
Kár, hogy konzolos...a képek tényleg nagyon jók, már csak a AI-t nézném meg s a logikusságokat..
supras
Gondolom a bunyósok egyéni stílusának megjelenítésére gondolsz.

Hát a 2004-ben pl. Jones Jr nagyon gyors volt és sokat dolgozott testre és pörgött. Byrd táncolt lewis pedig közelről hatalmas felütésekkel dolgozott tehát alakul.

Meg ott van amit a sérülésről írtam
Chrisdry
igen, néztem azt is, ey haver nak megvan konzolon, majd átmegyek valamikor megnézni hozzá s csak azért is megverem Roj Jones-al Klicskót smile.gif
supras
Hát sajnos Klicskót meg kell csinálnod mert még az elődben (knockout kings 2002) benne voltak a testvérek is ebből kimaradtak. Legalábbis a 2004-ből.
TotalWar
PC-re semmilyen bunyós játék nincs már a Mortal 4óta!!!
Ha vki tud vmit jó lenne ha leírná. PSX2 szimulátorral megpróbálom majd játszani ezt a fight nightot
supras
Ha megy akkor mindenképp be kell szerezned egy analofkaros Joyt mert a játék a total punch controll system miatt lett annyira pörgös mint amilyen. Ez azt jelenti hogy a képen látható jobb analóg karral lehet mozgatni a kart a ballal pedig mozogni.
ecstasy999
IDÉZET(TotalWar @ 2004. Dec. 13 16:04)
Ha vki tud vmit jó lenne ha leírná. PSX2 szimulátorral megpróbálom majd játszani ezt a fight nightot

Hogy működik egy ilyen ps2 szimulátor?
Milyen erejű gép kell hozzá?
Nekem amd 2400+, 512 ram, geforce fx5600 van, ez elég?
A dvd-ket ennél is a daemon-toolsszal kell futtatni?

Valaki aki csinálta már segítsen, mert egy másik ftp csurig van xbox és ps2 játékokkal, letöltöm ha nem hiába teszem....
supras
Ha nem lennék ehhez zsír hűűjje segítenék de csak abban tudok ha valaki beszerez ilyet vagy egy konzolt akkor eltudom mondani mi a menő játék.
Chrisdry
én is gyik vagyok az IT dolgokhoz, (de csak kicsivel jobb gépem van, mint neked Ecs, a tiedén is menni fog minden -don't panic! Xbox, hoz meg a PS2-höz még annyi közöm sincs, mint a PC-hez. (Csak Q3A-zom).
TotalWar
IDÉZET(ecstasy999 @ 2004. Dec. 13 20:52)
IDÉZET(TotalWar @ 2004. Dec. 13 16:04)

Hogy működik egy ilyen ps2 szimulátor?
Milyen erejű gép kell hozzá?
Nekem amd 2400+, 512 ram, geforce fx5600 van, ez elég?
A dvd-ket ennél is a daemon-toolsszal kell futtatni?

Valaki aki csinálta már segítsen, mert egy másik ftp csurig van xbox és ps2 játékokkal, letöltöm ha nem hiába teszem....

Elég erős a géped hozzá.
The Sniper
http://www.supernova.org/

Innen le lehet tölteni egy csomó Xboxos játékot, szerintem még emulátort is. Egyébként nekem tegnapelőtt óta van meg a 2004 Xbox-ra, és szerintem a legjobb bunyós játék ami valaha is a polcokra került. A karriermód nagyon állat, és vásárolni is kell cuccokat, bevonulózenét, és a legjobb: atom csajokat is lehet, akik veled vonulnak be. A mozgások teljesen élethűek, és van benne együtéses KO. is, de azt nagyon nehéz produkálni. Boxolót is lehet csinálni. Mindenkinek a rá jellemző mozgása van. Jones pl. hátratett kézzel is tud bunyózni. A játék szerint Rocky Marciano a fő ember, mert neki van a legjobb mérlege, és ő áll a ranglisták élén. Ha pl. kiütnek, akkor a bíró szellemképes képét kell a karokkal egy képpé egybehozni, amíg le nem számolja a tizet. Ja és még valami! A játék nagyon nehéz, mert nagyon összetett. Ne számítson senki arra, hogy majd mindenkit lekszál, mert könnyen hoppon lehet maradni. Sokat kell gyakorolni. Van zsák, sparring, iskolázás, stb...
supras
Nem játszottál még eleget Sniper:) Én már Grand Champ vagyok tongue.gif Hard fokozatba már a végn nem edzettem karrierbe hogy kikapjak végre:)
The Sniper
Két nap alatt nehéz sokat játszani, főleg ha az embert a barátnője állandóan unszolja, hogy nem üljön mindíg a gép előtt.
ecstasy999
Na akkor letöltöm, de melyik verziót, az xbox-ot vagy a ps2-t????
Magyarul, melyiknek erősebb a hardvere, gondolom azon látványosabb.
supras
Az Xes verzió gondolom valamivel szebb.
Guest
Sziasztok!

Mindenképp kell hozzá analofkaros Joy, vagy billentyűzettel is lehet játszani?
supras
Kell analog karos joy.
Guest
Mennyiért adod és milyen?
supras
Nekem nincs ilyenem PC-hez. De szerintem pár ezer forintért lehet kapni.
Guest
Köszönöm a gyors választ!
Zamat
Logitech-et (ami a PS2 controller tökéletes mása, vibrációs) kb 6-7 ezer forintért kapsz, annál jobb nincs is.
supras
A fight night egy emberei melett úgy néz ki ők is csatlakoznak és remélem még egy pár ember.

a mostani új emberek: Floyd Mayweather Jr., Ricky Hatton, Miguel Cotto, Manny Pacquaio, Diego Corrales, Juan Lazcano.
Peru
Hali!

Én a karácsony tájékán ruháztam be egy PS2-re és gyakorlatilag a sok jó játék mellett a Fight Night 2004-el játszom egy hónapja éjféltől hajnalig. Szinte alig alszom. Imádom és várom a 2005-ös verziót.
A játék hihetetlen jól adja vissza bunyó minden szegmensét, edzés, bevonulás karrier, stb.
Peru
Egyébként a 2005-ös verzió márciustól kapható és az lesz a címe, hogy Fight Night round 2
supras
Remélem a 2005-ben már lesz online játszhatóság europában is.
v-lee75
icon_thumbs.gif Egy kis ingyen jatek
http://www.easports.com/free/games/kok/home.jsp
Chrisdry
láttam a F.E.A.R. /159megás 15 perces/ trailerét, hát a Doom 3 me a hl2 és a Splinter Cell Chaos Theory ill. a Battlefiled 2 is emlehet a búsba mellette... nagyon parás..

sajnálom, hogy bejött ez MMO online játéksítlus, s havi 12 $-t kérnek luszban miután megvetted az eredetit(!), hogy játszahass a neten (pl. a World Of Warcraft)... bár várom a Afe Of Empires 3-at, az ócsóbb lesz. cool.gif
supras
Ezért jó hogy nálunk pl. PS2-ön nem angyon kell fizetni az online-ért cool.gif De persze sajnos itt is akad. Mikor jön Nektek pc-re a GTA San Andreas? Hatalmas játék.
snowy
mi a véleményetek a Rome-Total War-ról? nálam minden idők p4p listáján igen előkelő helyen áll...
Chrisdry
Snowy: Az év /2004/ harci startégiája lett (PC Guru).
én csak láttam, de nekem nincs meg, ennyi időm azért nincs... mard a Q3A, s majd pár új fps, na és majd a AOE3.

Supras: soha sem szerettem az autós játékokat, hallottam róla, de kb ennyi.
Zamat
snowy:

Függője lettem. smile.gif Óriási játék, nekem anno a Shogun is nagyon bejött, de ez még jobb!
supras
IDÉZET(Chrisdry @ 2005. Feb. 01 21:44)
Supras: soha sem szerettem az autós játékokat, hallottam róla, de kb ennyi.

Kevered a GT azaz Gran Turismo-val. Amit én kérdeztem az a Grand Theft Auto San Andreas. Gondolom ez a név többet mond:)

Az gáz hogy PS2-re nincs annyira jó stratégiai játék pedig szeretem őket.
Peru
Képzeld el Supras, hogy miután a fight night című játékot kivégeztem a GTA san andreast nyomom, de sajna állandóan:))

Egyébként hívlak majd, mert adnom kell neked újságot, jó lett a cikked!

Köszi
supras
Van is rajta mit:) Rendben köszönöm majd délután hívj. Most máég a Mercaniers olyasmi mint a GTA csak itt Korea-ban vagy zsoldos.
Chrisdry
Snowy/Zamat: a Stronghold 2-ről láttatok trailert/képeket?? ...fantasztikus lesz. itt egy kép róla:
snowy
IDÉZET(Zamat @ 2005. Feb. 01 22:48)
snowy:

Függője lettem. smile.gif Óriási játék, nekem anno a Shogun is nagyon bejött, de ez még jobb!

ezzel én is így vagyok:) minden idők legjobb stratégiája sztem... utoljára a Civ1 kötött le ilyan sokáig.

Chris: már én is néztem, nem lesz rossz, áprilisban jön ki:
snowy
IDÉZET(Chrisdry @ 2005. Feb. 01 21:44)
Snowy: Az év /2004/ harci startégiája lett (PC Guru).
én csak láttam, de nekem nincs meg, ennyi időm azért nincs...

nekem sincs, de előfordult, hogy 2-3 órát aludtam csak, mert nem bírtam abbahagyni smile.gif
Zamat
Nekünk meg őszig kell várni a San Andreas-ra... sad.gif

Amúgy vmi nagyon penge gyerek csinálhatna 1 mittomén látványban némileg butított emulációt PC-re a fight nightból. Én próbáltam PS2 emulátort használni, de még a 3400+-os Athlon 64-el és 1 giga rammal sem sikerült real-time emulálást elérni. sad.gif
Chrisdry
Ja, az AOE3-at is várom már: (nem töltöm meg a PX-offot képekkel inkább linket adok):
http://www.megagames.com/news/show.cgi?&id...ection=screens&
snowy
IDÉZET(Chrisdry @ 2005. Feb. 02 11:03)
Ja, az AOE3-at is várom már: (nem töltöm meg a PX-offot képekkel inkább linket adok):
http://www.megagames.com/news/show.cgi?&id...ection=screens&

na, ez már valami! nagyon jól néz ki! csak az a gond, hogy nem vagyok oda a realtimeokért, a körös stratégiát mindig is jobban szerettem...
Chrisdry
Mint anno a Panzer Generalokat? cool.gif
snowy
IDÉZET(Chrisdry @ 2005. Feb. 03 10:35)
Mint anno a Panzer Generalokat? cool.gif

na azok pont kimaradtak:)

ha már háborús, akkor inkább a Steel Panthers.
Chrisdry
ki sem néztem belőled, hogy szoktál PC-n játszani -ezt vedd pozitív célzásnak- smile.gif
snowy
IDÉZET(Chrisdry @ 2005. Feb. 03 12:04)
ki sem néztem belőled, hogy szoktál PC-n játszani -ezt vedd pozitív célzásnak- smile.gif

szoktam, bár nagyon kevéssel játszom... Championship Managerek, EA Sportsok (bár ezeket hamer meg lehet únni), és stratégia smile.gif
Chrisdry
én csak FPS (amiban van multi is, ha nincs meg sem veszem, el sem kezdem), ill. csak stratégia -régen top100as AOE II-s voltam), meg UT '99-ben is top50es Mo-on.)
Mára már csak Q3A és várom a a Splinter Cell Chaos Theory-t és a F.E.A.R.-t ill az AOE3-at és a Stronghold 2-t. Más nem is érdekel, ez is sok... pláne Qvékben naponta a klánnal gyakorolni....az is sok idő..
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tartalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.