Segítség - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: K-1 WORLD GP 2010 FINAL
Harcosok klubja > Fight.hu > Fight.hu fóruma
Oldalak: 1, 2, 3
kaoklai
Mighty Mo vs Peter Aerts
Semmy Schilt vs Kyotaro
Gokhan Saki vs Daniel Ghita
Alistair Overeem vs Tyron Spong
iszony
ha ezek a meccsek lesznek akkor szerintem a továbbjutók:

Mighty Mo vs Peter Aerts
Semmy Schilt vs Kyotaro
Gokhan Saki vs Daniel Ghita
Alistair Overeem vs Tyron Spong

most nem Ghita ellen vagyok, de szerintem Saki túl nagy falat lesz neki, ellenkező esetben icon_thumbs.gif
fairtex
Mighty Mo vs Peter Aerts -- Sztem Aerts pontozással hozza azért a meccset.
Semmy Schilt vs Kyotaro -- Schilt elég gyenge mostanság Kyotaro meglepheti, ennek ellenére Schiltet mondom
Gokhan Saki vs Daniel Ghita -- Én itt pont fordítva látom a dolgot, Ghita nagyon erős, Saki a nyomába sem érhet. Ghita kiütéssel továbbmegy.
Alistair Overeem vs Tyron Spong -- Egyértelmű súly, tudás és rutin különbség The Reem javára icon_thumbs.gif
iszony
IDÉZET(fairtex @ 2010-10-05 09:14:09) *
Mighty Mo vs Peter Aerts -- Sztem Aerts pontozással hozza azért a meccset.
Semmy Schilt vs Kyotaro -- Schilt elég gyenge mostanság Kyotaro meglepheti, ennek ellenére Schiltet mondom
Gokhan Saki vs Daniel Ghita -- Én itt pont fordítva látom a dolgot, Ghita nagyon erős, Saki a nyomába sem érhet. Ghita kiütéssel továbbmegy.
Alistair Overeem vs Tyron Spong -- Egyértelmű súly, tudás és rutin különbség The Reem javára icon_thumbs.gif

Maradjunk annyiban, hogy a Ghita-Saki meccs kimenetele az ami nem egyértelmű smile.gif
fist2
a Saki-Ghita meccsnél szerintem iszonynak van igaza, de tényleg kétesélyes
Aerts ha másképp nem is, de lowkickekkel fogy nyerni
Kyotaro meglephet egy-két embert, de nem Schiltet (szerintem a csúcsformát a döntőre tartogatja, itt nagyon nem akart sérülni)
Overeem- Spong: örölök ennek a párosításnak, mert Spong egy felizmosított maxos akinek nincs helye a legjobb 8 közt és így legalaább nem is lesz ott sokáig ott
persze nyerhet Spong, de a hatos lottó esélyesebb

igazából ez egy harmatgyenge mezőny, a 8-ból 4 emberben van valamennyi potenciál, abból is az egyik tuti kiesik az első körben
nem kell nagy jóstehetség, Schilt-Overeem döntőre tippelek
iszony
IDÉZET(fist2 @ 2010-10-05 12:18:03) *
a Saki-Ghita meccsnél szerintem iszonynak van igaza, de tényleg kétesélyes
Aerts ha másképp nem is, de lowkickekkel fogy nyerni
Kyotaro meglephet egy-két embert, de nem Schiltet (szerintem a csúcsformát a döntőre tartogatja, itt nagyon nem akart sérülni)
Overeem- Spong: örölök ennek a párosításnak, mert Spong egy felizmosított maxos akinek nincs helye a legjobb 8 közt és így legalaább nem is lesz ott sokáig ott
persze nyerhet Spong, de a hatos lottó esélyesebb

igazából ez egy harmatgyenge mezőny, a 8-ból 4 emberben van valamennyi potenciál, abból is az egyik tuti kiesik az első körben
nem kell nagy jóstehetség, Schilt-Overeem döntőre tippelek

icon_thumbs.gif
BannedSupras
hát igen, elég sanszos, azért Mo mondjuk belecsápolhat Aerts továbbjutásába, meg igazából bárkiébe, csak három nagy hátsó kezes KO valszeg nem jön össze egy este.
andretb
Egy valami biztos. Overeem tuti döntős lesz és sanszos, hogy meg is nyeri a WGP-t. Szerintem remek harcos és fizikailag is ott van eléggé. Jó lenne, ha Dana White megszerezné magának, aztán össze eresztené valamelyik nagyágyúval
VRRRT
IDÉZET(andretb @ 2010-10-07 09:24:00) *
Egy valami biztos. Overeem tuti döntős lesz és sanszos, hogy meg is nyeri a WGP-t. Szerintem remek harcos és fizikailag is ott van eléggé. Jó lenne, ha Dana White megszerezné magának, aztán össze eresztené valamelyik nagyágyúval

Elfelejted, hogy ez a K-1, ahol Overeemmel is felnyalatták már párszor a padlót.

Tippem:
Mo-Aerts: ezt a forma fogja eldönteni, de le fogják egymást alaposan fárasztani. Talán egy szűk Aerts.
Kyotaro-Schilt: hacsak a bírók nem csalják el, sima Schilt, nem tudom milyen a japán álla, de talán végig bírja.
Saki-Ghita: hajszállal Saki
Overeem-Spong: Overeem gyorsan végez

továbbiak:
Schilt simán bejut a döntőbe, a fáradt Aerts nem tudja megállítani
Overeem-Saki kemény meccs lesz, borulással, de Overeem frissebb lesz

finálé:
Holland döntő, Schilt kihasználva adottságait megszerzi az 5. végsőgyőzelmét.
kissj83
Szerintem Mo nem való ebbe a mezőnybe. Sima Aerts.
Schiltnek simán vernie kell a japánt, ő azért nem egy kategória LeBannerrel.
Ghita szerintem veri Sakit, szurkolok neki.
Overeem megeszi Songot az első menetben.

Elődöntő:
A mostani Aerts esélytelen Schilt ellen. TKO a 3. menetben.
Overeem Ghitát is legylulja.

Döntő:
Fogalmam sincs, de remélem Schilt! smile.gif
iszony
IDÉZET(kissj83 @ 2010-10-07 19:07:34) *
Szerintem Mo nem való ebbe a mezőnybe. Sima Aerts.
Schiltnek simán vernie kell a japánt, ő azért nem egy kategória LeBannerrel.
Ghita szerintem veri Sakit, szurkolok neki.
Overeem megeszi Songot az első menetben.

Elődöntő:
A mostani Aerts esélytelen Schilt ellen. TKO a 3. menetben.
Overeem Ghitát is legylulja.

Döntő:
Fogalmam sincs, de remélem Schilt! smile.gif

mindenben egyetértek, kivéve, hogy én nem örülök annak, hogy Schilt megint nyerni fog. Komolyan mondom, hogy ezeket a küklopszokat külön kellene versenyeztetni a "normális" méretű harcosoktól. Egyszerűen nem egy kategória, nem egy méret....emberileg semmi bajom Schilttel
kissj83
IDÉZET(iszony @ 2010-10-07 21:11:02) *
mindenben egyetértek, kivéve, hogy én nem örülök annak, hogy Schilt megint nyerni fog. Komolyan mondom, hogy ezeket a küklopszokat külön kellene versenyeztetni a "normális" méretű harcosoktól. Egyszerűen nem egy kategória, nem egy méret....emberileg semmi bajom Schilttel

Azért én Overeemet sem nevezném normális méretű harcosnak. smile.gif
Engem inkább ezek a kitenyésztett, két lábon járó "gyógyszertárak" zavarnak.
chuck-d
IDÉZET(iszony @ 2010-10-07 20:11:02) *

semmi értelme nem lenne külön versenyeztetni, Schilt-en kívül pusztán mérettel senki sem alkotott a K-1-ben maradandót, pedig voltak még nagyobb, nehezebb jelentkezők. meg lehet őt is oldani, kipontozni vagy kiütni, ezt már bebizonyították, a mérete nem védte meg. és ahogy neki a mérete előny, úgy a Reem-nek az izomzata, vagy Hari-nak az agresszivitása. őket sem kell leereszteni vagy a kacsameséken szocializálni, mert így nem fair. csak a toronynak nincs átütő egyénisége, és a technikái sem túl szépek, de hatékonyak. a profi sport meg olyan, hogy elvárnánk ezeket is. én mivel már nem tudom egy szintre helyezni a mostani K-1-et a régebbivel, ezért mint a selejtezőnél, most is csak a jó meccseknek drukkolok.
fist2
a nagy méretért a bunyósok általában a sebességükkel fizetnek, ez is valamit valamiért alapon megy
Schilt "nem teljesen mozgásképtelen" a mérete ellenére, ez elég neki
a k-1 látványosságát és egyediségét részben az eltérő stílusok (főként régebben), részben az esetenként komoly méretkülönbségek adják

egyébként érdekes lesz a kitenyésztett gyógyszertár vs küklopsz meccs
Taka
Kicsit lemaradtam, Harival mi van?
kissj83
IDÉZET(Taka @ 2010-10-08 19:28:22) *
Kicsit lemaradtam, Harival mi van?

"Harit Hollandiában – ahol évekig élt – testi sértéssel vádolta meg a rendőrség, ő azonban visszautasította a gyanúsítást, és nem volt hajlandó együttműködni a hatóságokkal, hazatért Marokkóba.

Az elmúlt két évben a világdöntő fináléjáig jutó harcos a holland Panorama magazinnak adott interjúban elmondta, egyelőre Marokkóban marad, és bár a szervezők sok pénzt ajánlottak neki, hogy részt vegyen a szombati középdöntőn, ő visszautasította lehetőséget, arra a kérdésre nem tudott válaszolni, hogy mikor láthatjuk őt legközelebb a ringben."

Valami szórakozóhelyen vertek meg kidobókat a haverjaival, ha jól tudom.
cseles
kidobókat vernek a küzdősportolók??????????????érdekes.........jöhetnének Bp-re is egy-két szórakozó helyre rendet rakni a kidobók fejében biggrin.gif
BannedSupras
Szerintem szégyen hogy itthon az élvonalbeli küzdősportolók a kidobók smile.gif wink.gif
Bálna
[quote name='VRRRT' date='2010-10-07 17:29:45' post='171929']
Elfelejted, hogy ez a K-1, ahol Overeemmel is felnyalatták már párszor a padlót.

Ezt pontosan mire érted? Mert az hogy Hari megszédítette egyszer azt nem nevezném felnyalatásnak, inkább azt ahogy Hari feküdt miután Graham lerúgta, vagy ahogy Schilt tátogott Mo után. Az hogy még valamikor a reneszánsz idején Feitosa kiütötte az nem igazán lesz meghatározó.

Kíváncsi vagyok meddig tudják a japánok erőltetni a harcosukat, de szerintem Schilt ellen minimális az esélye. Overeem lesz Schilt ellenfele a döntőben mást nehezen tudok elképzelni.
iszony
IDÉZET(BannedSupras @ 2010-10-09 04:12:10) *
Szerintem szégyen hogy itthon az élvonalbeli küzdősportolók a kidobók smile.gif wink.gif

Ez nem a sportolók szégyene, hanem egyszerűen nincsenek olyan szponzoraik, hogy ne kelljen nekik dolgozni, éjszakázni azért, hogy egyáltalán legyen pénzük edzeni, sportolni. Kint (pl.: Hollandia) egy profi harcosnak csak az a dolga, hogy napi 2-3-at edz. Nem kell mellette melóznia. És még tele is van pénzzel, ez a nagy különbség és amíg ez így lesz addig nem sok esély van az elit közelébe jutni a Magyar harcosoknak. Ezúton is RESPECT nekik!
BannedSupras
Nem kell bemutatni a dolgokat, nem a harcosok kritikájának szántam hanem társadalom kritikának hogy pénteken még éjszakázni kell mikor szombaton meccs van. (Ez picit túlzás de azért előfordul)
chuck-d
IDÉZET(Bálna @ 2010-10-09 19:37:44) *
ahogy Schilt tátogott Mo után

ez valahogy nincs meg, mindkét szabályrendszer szerint legyőzte Mo-t. smile.gif
chuck-d
IDÉZET(BannedSupras @ 2010-10-09 04:12:10) *

ahogy mondod. erről lehetne nyitni egy igen szomorú topikot. icon_reclamao.gif
Sztrego

Rém gyenge a mezőny Hari és Bojasky nélkül, főleg Badr hiányzik, de nagyon.

Aerts vs Mo Mo csak a KO-ban bízhat, de Aerts túl jó ahhoz, hogy belefusson egy parasztlengőbe.

Schilt vs Kyotaro Schilt a döntőkben eddig verhetetlen volt, Kyotaroban nem hiszek.

Overeem vs Spong Spong mit keres itt? Alapos verésben lesz része.

Saki vs Ghita Ez a legkevésbé megjósolható, de talán Saki

Döntőbe Schilt vs Aerts vagy Overeem.

Mindenesetre hosszú idők óta az egyik leggyengébb felhozatal.
fist2
a lényeg az, hogy Schilt nyer, és ez így van rendjén
persze Overeemnek is örülnék, de Schiltnek jobban, mert végre megdőlne Mr. Lucky ("Mr. Perfect") 4es rekordja
bigi13
IDÉZET(fist2 @ 2010-10-13 11:34:47) *
persze Overeemnek is örülnék, de Schiltnek jobban, mert végre megdőlne Mr. Lucky ("Mr. Perfect") 4es rekordja

A 2002-es döntője mondható csak "szerencsésnek",a többi kemény munka volt. Bár mondjuk Lebanner karja sem magától tört el
bigi13
IDÉZET(Sztrego @ 2010-10-13 10:53:07) *

Rém gyenge a mezőny Hari és Bojasky nélkül, főleg Badr hiányzik, de nagyon.

Aerts vs Mo Mo csak a KO-ban bízhat, de Aerts túl jó ahhoz, hogy belefusson egy parasztlengőbe.

Schilt vs Kyotaro Schilt a döntőkben eddig verhetetlen volt, Kyotaroban nem hiszek.

Overeem vs Spong Spong mit keres itt? Alapos verésben lesz része.

Saki vs Ghita Ez a legkevésbé megjósolható, de talán Saki

Döntőbe Schilt vs Aerts vagy Overeem.

Mindenesetre hosszú idők óta az egyik leggyengébb felhozatal.

Kyotaro-nak egy esélye van ha a 3 menetet szaladgál a ringben és néha be-be szurkál,akkor a hazai pálya dőlése miatt talán pontozással nyerhet
Sztrego
IDÉZET(fist2 @ 2010-10-13 11:34:47) *

Lucky? Ő legalább nem a magasságának köszönheti a címeit. 2002-es címére rá lehet mondani, hogy valamennyire szerencsés, mert kapott még egy esélyt, de élni tudott vele a döntőben. Pont, hogy Schilte, ha nyer lehet rá mondani, hogy a 2010-es gyenge döntő túrót nem ér.
Sztrego
IDÉZET(bigi13 @ 2010-10-13 14:54:02) *
Kyotaro-nak egy esélye van ha a 3 menetet szaladgál a ringben és néha be-be szurkál,akkor a hazai pálya dőlése miatt talán pontozással nyerhet

Nem hiszem, 2003-ban és 2004-ben ezt már eljátszotta Muszasi, mégis max plusz menetre volt elég, de Bonjaskynak adták.
fist2
IDÉZET(bigi13 @ 2010-10-13 14:54:02) *

Schiltnek csak egyszer kell eltalálnia, és bőven elég lesz ellene egy gyengébb balegyenes is

ezzel a taktikával inkább Choi ellen lenne esélye, mert Schilt azért nem olyan lassú
fist2
IDÉZET(Sztrego @ 2010-10-13 18:26:52) *
Lucky? Ő legalább nem a magasságának köszönheti a címeit. 2002-es címére rá lehet mondani, hogy valamennyire szerencsés, mert kapott még egy esélyt, de élni tudott vele a döntőben. Pont, hogy Schilte, ha nyer lehet rá mondani, hogy a 2010-es gyenge döntő túrót nem ér.

jó bunyós volt, de azért annyira nem, hogy 4 szeres vb legyen

sztrego szerintem te simán csak nem szereted a magas embereket a küzdősportokban
bigi13
IDÉZET(fist2 @ 2010-10-14 14:34:21) *

sztrego szerintem te simán csak nem szereted a magas embereket a küzdősportokban

Annyira nem,hogy 4 vb címe legyen? 97-ben: Le Banner(ko),Filho,Hug 99-ben: Hug,Le Banner(ko),Crocop(ko) 2000:Crocop,Filho,Sefo Mind a 3 izzadós volt. Csak a 4. volt "szerencsésebb"
Itt az eredménylistája és mondj még egy K-1-est akinek ennyi van:

# 2002 K-1 World Grand Prix 2002 bajnok Tokió, Japán
# 2001 K-1 World Grand Prix 2001 in Melbourne champion in Melbourne, Australia 2001 K-1 World Grand Prix 2001-ben Melbourne bajnok Melbourne, Ausztrália
# 2000 K-1 World Grand Prix 2000 champion in Tokyo, Japan 2000 K-1 World Grand Prix 2000 bajnok Tokió, Japán
# 2000 K-1 World Grand Prix 2000 in Nagoya runner up in Nagoya, Japan 2000 K-1 World Grand Prix 2000-ben Nagoya ezüstérmes Nagoya, Japán
# 1999 K-1 Grand Prix '99 Final Round champion in Tokyo, Japan 1999 K-1 Grand Prix '99 Döntő bajnok Tokió, Japán
# 1997 K-1 Grand Prix '97 Final champion in Tokyo, Japan 1997 K-1 Grand Prix '97 Final bajnok Tokió, Japán
# 1994 ISKA Full Contact Light Heavyweight World champion in Marseilles, France 1994 ISKA Full Contact félnehézsúly világbajnoka Marseille-ben, Franciaországban
# 1994 K-2 Plus Tournament 1994 champion in Amsterdam, the Netherlands 1994 K-2 Plus Tournament 1994 bajnoka Amszterdam, Hollandia
# 1993 K-2 Grand Prix '93 champion in Tokyo, Japan 1993 K-2 Grand Prix '93 bajnok Tokió, Japán
# 1993 WMTA & WKA Light Heavyweight World champion in Tokyo, Japan 1993 WMTA & WKA félnehézsúly világbajnoka Tokió, Japán
# 1993 K-1 Grand Prix '93 runner up in Tokyo, Japan 1993 K-1 Grand Prix '93 ezüstérmes Tokió, Japán
# 1992 WMTA Muay Thai World Champion -79.8 kg in the Netherlands 1992 WMTA Muay Thai világbajnok -79,8 kg Hollandiában
# 1990 WMTA Muay Thai World Champion -79.8 kg in Amsterdam, Netherlands 1990 WMTA Muay Thai világbajnok -79,8 kg: Amszterdam, Hollandia
# 1990 WKA World Kickboxing champion in Amsterdam, the Netherlands 1990 WKA világ Kickbox bajnok Amsterdam, Hollandia
# 1989 WMTA Muay Thai World Champion in Amsterdam, the Netherlands 1989 WMTA Muay Thai világbajnok Amszterdamban, Hollandiában
# 1989 Savate World Champion in Paris, France 1989 lábbokszolás világbajnok Párizs, Franciaország
# 1988 WKA European Kickboxing champion in Strasbourg, France 1988 WKA Európai Kickbox bajnok Strasbourg, Franciaország
# 1988 Savate European champion in Strasbourg, France 1988 lábbokszolás Európa-bajnok Strasbourg, Franciaország
# 1988 ISKA European Full Contact champion in Le Havre, France 1988 ISKA Európai Full Contact-bajnok Le Havre, Franciaország
# 1988 ISKA European Muay Thai Champion in Arnhem, the Netherlands 1988 ISKA Európai Muay Thai bajnok Arnhem, Hollandia
# 1987 Dutch Muay Thai Champion in Amsterdam, the Netherlands 1987 holland Muay Thai bajnok Amsterdam, Hollandia
Sztrego
IDÉZET(fist2 @ 2010-10-14 14:34:21) *

De, annyira jó volt, ugyanis nem akárkiket vert meg a 4 vb címe alatt. Valld be, hogy csak a 2002-es címét láttad!

Semmi bajom az égimeszelőkkel, de óriási előny, főleg Schilt 2m 20 centije.
zsoltua
IDÉZET(Sztrego @ 2010-10-14 21:13:27) *
Semmi bajom az égimeszelőkkel, de óriási előny, főleg Schilt 2m 20 centije.

magassarkúban esetleg,210et írnak mindenhol.
bigi13
IDÉZET(zsoltua @ 2010-10-14 21:24:03) *
magassarkúban esetleg,210et írnak mindenhol.

Két oldalt néztem meg egyiken 211 másikon 212. Az eurosporton pedig volt már 218 is. Szerintem maradjunk annyiban,hogy nem kicsi blink.gif
fist2
IDÉZET(bigi13 @ 2010-10-14 18:58:17) *
Annyira nem,hogy 4 vb címe legyen? 97-ben: Le Banner(ko),Filho,Hug 99-ben: Hug,Le Banner(ko),Crocop(ko) 2000:Crocop,Filho,Sefo Mind a 3 izzadós volt. Csak a 4. volt "szerencsésebb"
Itt az eredménylistája és mondj még egy K-1-est akinek ennyi van:

# 2002 K-1 World Grand Prix 2002 bajnok Tokió, Japán
# 2001 K-1 World Grand Prix 2001 in Melbourne champion in Melbourne, Australia 2001 K-1 World Grand Prix 2001-ben Melbourne bajnok Melbourne, Ausztrália
# 2000 K-1 World Grand Prix 2000 champion in Tokyo, Japan 2000 K-1 World Grand Prix 2000 bajnok Tokió, Japán
# 2000 K-1 World Grand Prix 2000 in Nagoya runner up in Nagoya, Japan 2000 K-1 World Grand Prix 2000-ben Nagoya ezüstérmes Nagoya, Japán
# 1999 K-1 Grand Prix '99 Final Round champion in Tokyo, Japan 1999 K-1 Grand Prix '99 Döntő bajnok Tokió, Japán
# 1997 K-1 Grand Prix '97 Final champion in Tokyo, Japan 1997 K-1 Grand Prix '97 Final bajnok Tokió, Japán
# 1994 ISKA Full Contact Light Heavyweight World champion in Marseilles, France 1994 ISKA Full Contact félnehézsúly világbajnoka Marseille-ben, Franciaországban
# 1994 K-2 Plus Tournament 1994 champion in Amsterdam, the Netherlands 1994 K-2 Plus Tournament 1994 bajnoka Amszterdam, Hollandia
# 1993 K-2 Grand Prix '93 champion in Tokyo, Japan 1993 K-2 Grand Prix '93 bajnok Tokió, Japán
# 1993 WMTA & WKA Light Heavyweight World champion in Tokyo, Japan 1993 WMTA & WKA félnehézsúly világbajnoka Tokió, Japán
# 1993 K-1 Grand Prix '93 runner up in Tokyo, Japan 1993 K-1 Grand Prix '93 ezüstérmes Tokió, Japán
# 1992 WMTA Muay Thai World Champion -79.8 kg in the Netherlands 1992 WMTA Muay Thai világbajnok -79,8 kg Hollandiában
# 1990 WMTA Muay Thai World Champion -79.8 kg in Amsterdam, Netherlands 1990 WMTA Muay Thai világbajnok -79,8 kg: Amszterdam, Hollandia
# 1990 WKA World Kickboxing champion in Amsterdam, the Netherlands 1990 WKA világ Kickbox bajnok Amsterdam, Hollandia
# 1989 WMTA Muay Thai World Champion in Amsterdam, the Netherlands 1989 WMTA Muay Thai világbajnok Amszterdamban, Hollandiában
# 1989 Savate World Champion in Paris, France 1989 lábbokszolás világbajnok Párizs, Franciaország
# 1988 WKA European Kickboxing champion in Strasbourg, France 1988 WKA Európai Kickbox bajnok Strasbourg, Franciaország
# 1988 Savate European champion in Strasbourg, France 1988 lábbokszolás Európa-bajnok Strasbourg, Franciaország
# 1988 ISKA European Full Contact champion in Le Havre, France 1988 ISKA Európai Full Contact-bajnok Le Havre, Franciaország
# 1988 ISKA European Muay Thai Champion in Arnhem, the Netherlands 1988 ISKA Európai Muay Thai bajnok Arnhem, Hollandia
# 1987 Dutch Muay Thai Champion in Amsterdam, the Netherlands 1987 holland Muay Thai bajnok Amsterdam, Hollandia

hát mivel itt k-1ről van szó, ezért ha csak a k-1 eredményeit nézzük, akkor Schiltnek is van ennyi, de nem ez a lényeg szerintem
egyszerűen nem emelkedett ki annyira a többiek közül mint Schilt

+nekem az az úgymond "szokatlan" stílusa nagyon nem teteszett
BannedSupras
Én nagyon szerettem nézni Hoost-ot. 2001-2002 környékén is csinált még nagoyn jó meccseket. Meg is nézem Mr. Perfect Highlight-ját smile.gif
iszony
IDÉZET(fist2 @ 2010-10-15 16:49:13) *
hát mivel itt k-1ről van szó, ezért ha csak a k-1 eredményeit nézzük, akkor Schiltnek is van ennyi, de nem ez a lényeg szerintem

Maradjunk annyiban, hogy ha Schilt nem lenne ekkora akkor köze nem lenne a VB címhez. Hoost pedig igenis kiemelkedett a mindenkori mezőnyből. Nem voltak sztár-allűrjei, nem volt idegbeteg, szimpatikus nagyon jól képzett harcos volt. A K-1 történelmének egyik meghatározó alakja.
hatchet
Schilt nem rossz bunyós, de a termete tényleg hatalmas előnyt jelent neki. Ha félénken, vagy pöcsölve állnak hozzá az ellenfelei, akkor bedarálja őket általában. Aki nekiesik az leverheti. (Bonjasky is meglepte tavaly, bár utána el is lett verve...)

Hoost nagyon jó bunyós volt tényleg, de a (küzdő)stílusa valamiért nem jön be nekem sem.

Kíváncsi vagyok, hogy ténylegesen kik lesznek bent a 8-as döntőben. Vhogy az a sejtésem, hogy a meghirdetett 8-ból kb. 3 más lesz mint aki most van kiírva.
Szeretném látni, hogy Overeem vs. Schilt mire megy egymás ellen állóharcban.

más:
Tegnap volt az Eurosporton a fightclub. Régebbi meccseket adtak... pl. Iggy papa meccseit, Filipovic vs. Bonjasky, Hunt vs Lebanner háborút. icon_thumbs.gif
JÓ kis bunyók voltak, láttam párszor már mindet, komolyan már nosztalgiázás jellege volt. smile.gif
(Tudom OFF, de kiakaszt, hogy még mindig ez a két ember kommentálja ezt a műsort... icon_reclamao.gif )
bigi13
IDÉZET(iszony @ 2010-10-15 18:00:50) *
Maradjunk annyiban, hogy ha Schilt nem lenne ekkora akkor köze nem lenne a VB címhez. Hoost pedig igenis kiemelkedett a mindenkori mezőnyből. Nem voltak sztár-allűrjei, nem volt idegbeteg, szimpatikus nagyon jól képzett harcos volt. A K-1 történelmének egyik meghatározó alakja.

icon_thumbs.gif
bigi13
IDÉZET(hatchet @ 2010-10-15 18:36:33) *
Schilt nem rossz bunyós, de a termete tényleg hatalmas előnyt jelent neki. Ha félénken, vagy pöcsölve állnak hozzá az ellenfelei, akkor bedarálja őket általában. Aki nekiesik az leverheti. (Bonjasky is meglepte tavaly, bár utána el is lett verve...)

Hoost nagyon jó bunyós volt tényleg, de a (küzdő)stílusa valamiért nem jön be nekem sem.

Kíváncsi vagyok, hogy ténylegesen kik lesznek bent a 8-as döntőben. Vhogy az a sejtésem, hogy a meghirdetett 8-ból kb. 3 más lesz mint aki most van kiírva.
Szeretném látni, hogy Overeem vs. Schilt mire megy egymás ellen állóharcban.

más:
Tegnap volt az Eurosporton a fightclub. Régebbi meccseket adtak... pl. Iggy papa meccseit, Filipovic vs. Bonjasky, Hunt vs Lebanner háborút. icon_thumbs.gif
JÓ kis bunyók voltak, láttam párszor már mindet, komolyan már nosztalgiázás jellege volt. smile.gif
(Tudom OFF, de kiakaszt, hogy még mindig ez a két ember kommentálja ezt a műsort... icon_reclamao.gif )

Sok embert idegesített a stílusa,hiszen olyan beállása,ütései,rúgásai vannak amiért egy átlag edző jól lecseszi a tanítványát. De mivel ez feküdt neki így nem erőltettek rá mást és ez bejött. Én nagyon szerettem Hoost meccseit és még most is nagyon jó nézni mert intelligens bunyós. Ami az eurosportos közvetítést illeti: KATASZTRÓFA birggrosze.gif
bigi13

Azt írtad annyira nem jó bunyós,hogy 4szeres bajnok legyen. Erre linkeltem be az eredményeit hisz ezek miatt is tartják sokan jó bunyósnak. Nézd meg légyszíves ezt a videót és gondold át,hogy Schilt-től láttál-e ilyen kombókat. Nem azt mondom,hogy Schilt nem jó bunyós,hiszen a világ egyik legjobbja,nem véletlenül 4szeres bajnok. Én azt mondom,hogy Hoost sem kisebb semmivel sem

http://www.youtube.com/watch?v=GLl5AEPBEic...feature=related
hatchet
IDÉZET(bigi13 @ 2010-10-15 19:21:49) *
Sok embert idegesített a stílusa,hiszen olyan beállása,ütései,rúgásai vannak amiért egy átlag edző jól lecseszi a tanítványát. De mivel ez feküdt neki így nem erőltettek rá mást és ez bejött. Én nagyon szerettem Hoost meccseit és még most is nagyon jó nézni mert intelligens bunyós. Ami az eurosportos közvetítést illeti: KATASZTRÓFA birggrosze.gif

A "győzelmi tánca" se volt gyenge a hollandnak anno. smile.gif
Spongot elvileg Hoost készítette fel most, hogy hogyan bánjon a nagyfiúkkal. Na hát fel van adva a csapatnak a lecke Overeem személyében.
bigi13
IDÉZET(hatchet @ 2010-10-15 19:46:04) *
Spongot elvileg Hoost készítette fel most, hogy hogyan bánjon a nagyfiúkkal. Na hát fel van adva a csapatnak a lecke Overeem személyében.

Sok esélyt nem látok arra,hogy Spong elbírna Owereem-el. Alisternek gyors ko-ra kell törekedni,nem fáradhat el nagyon
hatchet
IDÉZET(bigi13 @ 2010-10-15 20:32:40) *
Sok esélyt nem látok arra,hogy Spong elbírna Owereem-el. Alisternek gyors ko-ra kell törekedni,nem fáradhat el nagyon

"90 sok" % esélyt látok a gyors KO-ra, Overeem javára.
Hiába Overeem "sebezhetősége" (az álla) nagy falat lesz ez, ennyire nem erősödött meg, bár szépen fejlődik eredeti súlyához képest, az tény.
fist2
IDÉZET(hatchet @ 2010-10-15 19:46:04) *

a tánca tetszett, meg az is mikor Leko utánozta (aztán ki lett ütve)
az interjúk alapján emberileg is szimpatikus

a stílusa viszont borzalmas volt, legjobban a Schilt elleni meccsei maradtak meg, hát azokon majdnem sírtam
k-1re nem is emlékeztettek, büntetés volt végignézni
Sum
0.56 körül brutális és gyönyörű az a combó.
Sztrego

Még szép, hiszen csak 190 cenitméter.
straight
Badr Hari visszatért hollandiába,ahol az ellene indult eljárás részeseként szembesíteni fogják a gyanú szerint a neki és további négy tettestársának ádozatává lett portással.Amennyiben Hari tisztázódik a gyanú alól lehetséges szerplése a K-1 ezévi döntő gáláján.
Vega
nem tudom már ,hogy ki írta,hogy overeemből egy új fedort akarnak csinálni a japánok ,de van benne valami

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/c/c1/K1WGP2010.jpg
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tartalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.