Segítség - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: It's Showtime
Harcosok klubja > Fight.hu > Fight.hu fóruma
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
bigi13
Karacs Attila vs. Björn Bregy

Nagyon jó dolognak igérkezik. Kiváncs vagyok kinek mi a véleménye. Karacsnak igen nagy lehetőség.
Peru
Nekem az a véleményem, hogy ez a main event világszerte main event lenne és hajrá Karacs!
Akos
Kőkemény próbatétel lesz. De szerintem jobb eredmény születik, mint Benazzouz vagy Ignashov ellen. Hajrá Karacs!
Axl
Megfelelő felkészüléssel és rendbehozott lábszárral Karacs győzelmet várok mindenképpen!
Bregy amilyen nagy úgy üthető. Ideális választás!
supras
A Showtime hosszú évek óta európa legrangosabb K-1 és MMA rendezvénye hiszen a rajta fellépő nevek magukért beszélnek! Ez egy olyan mérföldkő lehet a magyar küzdősport életben aminek meglépése feltehet minket nagyban küzdősportok térképére! Ez lemossa a K-1-et is, az ideit egészen biztosan.
zolimt
en tul szkeptikusan allok a dolgokhoz es nem nagyon hiszem, hogy Karacs megveri Bregy-t! sot, szerintem vegig sem megy a meccs...! bar remelem kellemes meglepetest okoz majd Ati!
bigi13
IDÉZET(zolimt @ 2009-02-15 13:36:33) *
en tul szkeptikusan allok a dolgokhoz es nem nagyon hiszem, hogy Karacs megveri Bregy-t! sot, szerintem vegig sem megy a meccs...! bar remelem kellemes meglepetest okoz majd Ati!

A lehetséges neveket hallva szerintem mindenképpen ütősebb lesz mint a februári K1 ami az előző évhez képest iszonyatos visszalépés. icon_reclamao.gif
tomsits
most jutottunk arra pontra, ahol a "managerek" dönthetnek.
Bregy hihetetlen lehetőség, de nem csak ő, hanem a többi név is. showtime lesz augusztusban budapesten. ismerjük a sorozatban való fellépők névsorát. így nem lesz meglepetés a harcosok nevei. ám de a párosítás már igen! wink.gif bakker. újabb lépés a hazai palettán.

DE EZ MOST IGAZÁN NAGYOT FOG DURRANI biggrin.gif
straight
Jó ellenfélválasztás.Csak még addig sok viz lefolyik Dunán,Tiszán.A kétpolusosság meg jót tesz majd a vesenyzők dijazásainak.
tomsits
straight, első dicsérő szó ilyen témában biggrin.gif
és ahogy hallom a többi sem lesz bakfity. fél testű küzelmek után - balzsay és erdei gála - jó lesz látni milyen királyul lehet harcolni lábbal is. wink.gif
topfood

Kész vannak a a párosítások!!!!!!!!!!!!!
topfood
http://www.youtube.com/watch?v=mXJ1Z4JUPZQ
fist2
IDÉZET(zolimt @ 2009-02-15 13:36:33) *

Bregy elvileg nagy név, mert nert agy eb-t, de Karacs tuti hogy jobb lesz, hacsak nem lesz megint valami balszerencséje, meg gondolom edz is rendesen, pláne a fejének a védelmére van mit gyúrni (lehet, hogy különórákat kéne vennie valami boxedzőtől)
Én Karacs ko győzelemben reménykedek
supras
Kovács Laci az edzőjük....
supras
Ilyen fight card nem volt még mint ami itt lesz.
petyke
Mikor lesz publikus?
supras
Nem kell már sokat várni, de nagyon komoly és nagy nevek lesznek. A Három sztárvendég is igen illusztris lesz.
supras
Készülget a beharangozó, ez ismét egy olyan gála lesz hogy aki ezt kihagyja az nem méltó a rajongó névre smile.gif Mind MMA mind álló bunyó szinten totálisan ki lesz szolgálva a közönség azt garantálom!
Ludmilla
IDÉZET(Supras @ 2009-04-04 14:07:57) *
Készülget a beharangozó, ez ismét egy olyan gála lesz hogy aki ezt kihagyja az nem méltó a rajongó névre smile.gif Mind MMA mind álló bunyó szinten totálisan ki lesz szolgálva a közönség azt garantálom!

Elég a rizsából! NEVEKET!! MOST AZONNAL!!!
supras
Nem kell már sokat várni, de az a kicsit megéri smile.gif
bigi13
Hát ezek után nagyon kiváncsi lettem blink.gif
topfood

Brutál akció 40- 50 %-os jegykedvezmény mindenkinek 1 héten keresztűl,amikor elkezdik árulni a jegyeket.
topfood
Karacs "A Hun Attila" vs Björn "The Rock" Bregy + 100 kg

Tóth" A Kölyök István" vs Joerie "The shark" Mes - 72.5 kg

Dzimitri SHAKUTA vs Gregory Choplin - 77kg

MMA Végh " Pumukli " Attila vs Dietz "Cápa" Gusztáv -90 kg prestige fight !!!!!!!!

Egyenlőre ezek a mérkőzések Publikusok.
topfood
http://www.totalfight.com/index.php?id=392
Peru
részletek...!

http://allstars.profibox.hu
supras
Eddig követelések most meg semmi hozzászólás, azthiszem ez eddig nem gyenge és ennél jönnek még komolyabb párosítások is smile.gif
rozsomák
nem rossz... icon_thumbs.gif csak mostanában mindenki bukik akinek szurkolok... remélem karacs bizonyít végre
topfood

Hétfőn még 3 mérkőzés lesz bejelentve!

Hibbantka
IDÉZET(Supras @ 2009-04-06 13:00:38) *
Eddig követelések most meg semmi hozzászólás, azthiszem ez eddig nem gyenge és ennél jönnek még komolyabb párosítások is smile.gif

Dehogynem! Egyik mérkőzésre külön topik és szavazás is nyílt. smile.gif

A Tóth vs. Mes összecsapástól sokat várok.

Remélem, most a szerencséből is jut Karacsnak.
bigi13
IDÉZET(Supras @ 2009-04-06 13:00:38) *

Eddig nagyon jó,jöhet a többi név is icon_thumbs.gif
Hibbantka
IDÉZET(bigi13 @ 2009-04-07 10:57:38) *
Eddig nagyon jó,jöhet a többi név is icon_thumbs.gif

Úgy van, ne kínozzatok minket!
tomsits
biggrin.gif sztem más rendezvény indulóiról ennyit infot gála előtt legjobb esetben 2hónappal kaptok.
brutális lesz a névsor. higyétek el biggrin.gif
Hibbantka
A Mes-t nagyon sajnálom, remélem a szervezők hasonló kaliberű névvel pótolják. Drago telitalálat.
fist2
nekem mindegy lesz mennyibe kerül, ott leszek
imádom a k-1et
halrá Karacs, hajrá Barna
supras
Párosítások:
Karacs "A Hun"Attila vs. Björn "The Rock" Bregy
Gago Drago vs. Szűcs Barna
Tóth "A Kölyök" István vs. TBA
Dzimitri Sakuta vs. Gregory Choplin
Végh "Pumukli" Attila vs. Dietz "Cápa" Gusztáv

Gago Drago asszem mgáért beszélt wink.gif
dietz gusztav
Dietz icon_reclamao.gif
jaszkrisz
Már nagyon várom a rendezvény!Drago a kedvencem,de most hajrá Barna!Hajrá MAGYAROK!
dietz gusztav
Köszönöm szépen..
Peru
http://www.fight.hu

icon_thumbs.gif
bigi13
Nagyon komoly lesz!!!!!!!!!!!!!!!! Ott a helyem
supras
Gago Drago, Björn Breggy, Melvin Manhoef! Kell ennél több barátaim? Ez az ország eddig legbrutálisabb gálája lesz!
Hibbantka
Állati jó lesz! icon_thumbs.gif
jaszkrisz
Rácz vs Manhoef meccsre már tényleg nem számítottam!Tényleg szenzációs!Csak magamat tudom ismételni:hajrá MAGYAROK!Még a kedvencek ellen is!!!!
Vega
méltó gála lesz hazánknak ,végre egy olyan fight card ahol európa bármely részén megállná a helyét
rozsomák
gyáááááááááááááááááááááááááá icon_thumbs.gif
bigi13
Azt hiszem nem túlzok ha azt írom,hogy történelmi pillanat lesz ez a hazai küzdősport életben! Igazi mérce,milyen szinten vannak a Magyar harcosok. Hajrá Magyarok icon_thumbs.gif icon_thumbs.gif icon_thumbs.gif
fist2
okos, és egyúttal szimpatikus üzletpolitika ez
a k-1 leszophatja őket
supras
Durva gála lesz, közönség 100%osan kiszolgálva.
topfood
WAR!!!
balagan_joe
Jó hogy van ez a féláras jegyakció.Mikortól is van?
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tartalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.