Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

2 Oldal V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
K-1 MAX Európa-döntő
kaoklai
hozzászólás 2013-05-10 10:14:30
Létrehozva: #1

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Csoport: Regisztrált felhasználó
Azonosító: 7,012

http://www.youtube.com/watch?v=DBogEOzonZY
Go to the top of the page

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2013-05-09 23:16:04
Létrehozva: #2

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 11,479

Gergely Attila. Alias Stright ,kaoklai.Egy lofasz két nicknév. Innen is el kell szálitani tégedet.Megérkezett a taxid igy méltó társaságban elhagyhatod a forumot .
Csatolt állományok
Mellékelt állomány:  Judo_EM_Budapest_387.jpg ( 228.39k ) Letöltések száma: 0

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2010-02-14 18:50:07
Létrehozva: #3

IDÉZET(FreaKing @ 2010-02-11 12:03:57) *
valószínűleg elírták kissé, már nincs a cikkben Baloghról szó.
Kaoklai: hol nyalnak segget abban a cikkben? Próbáltam keresni benne seggnyalást, de nem találtam. Rosszindulatú vagy, fúj smile.gif

A CIKK CIMEN ES SOK MASON AMIT TENEM VETTEL ESZRE JAVITOTTAK.

+Quote Post
Ricardo
hozzászólás 2010-02-14 17:12:36
Létrehozva: #4

Lightweight - Könnyűsúly (61.2kg)

Azonosító: 6,057

Én bírom Bárdosit, de volt egy két érdekes megnyilatkozása. Én nem veregettem volna vállon a versenyzőt egy szabálytalan mozdulatért......

Karacsot hiányoltam. Hallottam hogy nem igazán "szeretik" mert elég nagy arca lett. Erről tud valaki valami konkrétabbbat?

szerk: Közben EZT találtam

+Quote Post
FreaKing
hozzászólás 2010-02-11 11:03:57
Létrehozva: #5

Strawweight - Papírsúly

Azonosító: 11,999

valószínűleg elírták kissé, már nincs a cikkben Baloghról szó.
Kaoklai: hol nyalnak segget abban a cikkben? Próbáltam keresni benne seggnyalást, de nem találtam. Rosszindulatú vagy, fúj smile.gif

+Quote Post
zolimt
hozzászólás 2010-02-09 16:56:11
Létrehozva: #6

Middleweight - Középsúly (72.6kg)

Lakóhely: Egyesult Kiralysag / Norwich
Azonosító: 7,302

homalyositson fel valaki legyen szives : a gala elott azt irtak : az olasz - magyar resztvevoi : Oli Márk ,Zentai Máté, Józsa Ádám, Göbrics Sándor es Busai Gergely. a fight.hu cikke alapjan viszont Busai neve szoba sem kerul, helyette az all : "Balgoh Norbert kiütéssel győzte le olasz ellenfelét". Tudtommal Vulics Jozsival meccselt, aki cseppet sem olasz...! a cikkben szerplo kepek sem a galarol valok. szoval kerdem en ( a legmelyebb tisztelettel ) , miert nem lehet egy kicsit odafigyelni? miert nem lehet leellenorizni, atolvasni a cikket megegyszer, mielott lekozli a Tisztelt szerkesztoseg???

--------------------
www.iceniwarriors.com

+Quote Post
straight
hozzászólás 2010-02-08 13:41:35
Létrehozva: #7

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 2,086

A kevés hozzászólás érdektelenséget árul el.

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2010-02-08 13:19:02
Létrehozva: #8

Azer a ReGym is jocskan ketfele muzsikal,csak aztan seggre ne essen mert eggyel csak egy lovat lehet megulni nem kettot.
Itt is ott is indidgattak embereket csak a Voros szegeny nem a legjobb passzba van havonta egy KO kicsit sok lessz.Nem tudom ,hogy is indithattak a decemberi fej KO utan amit Barbutol kapott romaniaban.Ugylaccik itt nincs kotelezo pihenoido.Most majd lessz.
Ami a meccseket illeti hat nem tudom kilacott-e a bunda egynehany pesti matchen.Aromanyok nagyon folvannak haborodva a max eredmenyhirdetesen.
Ami dunaujvarost illeti latom otan mar szerelmesek Pap Ferenc okleveles fekvoemberszallitoba,tatar showtimes partnere utan most megeggy jott.Mire jo ez?A szponzorok elott mutatni milyen jo az ember egy fekvoember ellen?Csak a marciusi Ghita milanoban nem a februari dunaujvarosi ghita lessz.......
Mindenestre a Muskotajba van perspektiva jol teszi ha elmegy hollandiaba ahogy mondta mert senki se profeta a sajat hazajaban.

+Quote Post
FreaKing
hozzászólás 2010-02-08 13:15:39
Létrehozva: #9

Strawweight - Papírsúly

IDÉZET(justicia @ 2010-02-08 13:02:30) *
Ha valaki ennyire és ilyen stílusban kardoskodik valakik mellett...

mer felbassza az agyam, hogy egy évben van 2-3 nagyobb rendezvény, és pont ugyanakkor van kettő!
nem kardoskodok, csak így látom.
lehet érvelni, meg tudom változtatni a véleményem, de eddig a te hozzászólásod nem segített ebben.
suprasé inkább.

+Quote Post
BannedSupras
hozzászólás 2010-02-08 13:14:23
Létrehozva: #10

Azonosító: 11,995

Tény hogy a Re-Gym szurkolói jók de nem mindig elegek ők a jó hangulathoz lsd. Showtime. Dunaújvárosban egész egyszerűen jó a közönség, már a K-1 Max-nál is megfigyeltem ezt (az egyetlen ami normálisan az volt). Mióta nem Európai selejtező azaz nem hivatalos K-1 a Sport Arénás azóta szerintem nem Aréna szintű a felhozatal.

+Quote Post
justicia
hozzászólás 2010-02-08 13:02:30
Létrehozva: #11

Welterweight - Váltósúly (66.7kg)

Azonosító: 6,776

IDÉZET(FreaKing @ 2010-02-08 12:55:56) *
ja és a hozzászólásodból ítélve ott sem voltál az arénában, úgy szarozol. kinek is kell önértékelés?
én nem szaroztam le a másik rendezvényt, mint mondtam oda is elmentem volna szívesen, de hát pont ugyanakkor van mindekettő. Kickbox és muaythai maradjon távol egymástól? És ha engem mindkettő érdekelt volna? Széthúzás, semmi más.

Ha valaki ennyire és ilyen stílusban kardoskodik valakik mellett...

+Quote Post
FreaKing
hozzászólás 2010-02-08 12:55:56
Létrehozva: #12

Strawweight - Papírsúly

ja és a hozzászólásodból ítélve ott sem voltál az arénában, úgy szarozol. kinek is kell önértékelés?
én nem szaroztam le a másik rendezvényt, mint mondtam oda is elmentem volna szívesen, de hát pont ugyanakkor van mindekettő. Kickbox és muaythai maradjon távol egymástól? És ha engem mindkettő érdekelt volna? Széthúzás, semmi más.

+Quote Post
FreaKing
hozzászólás 2010-02-08 12:52:48
Létrehozva: #13

Strawweight - Papírsúly

IDÉZET(justicia @ 2010-02-08 12:31:21) *
Ez a hozzáállás várható volt.
Ha valamit szarul csináltok akkor rögtön a másikra kell mutogatni. Persze azért lett olyan sz*r ez aK-1 gála mert Dunaújvárosban volt egy másik. Pont az az 1200 néző hiányzott a BS-be és akkor az a rendezvény sikeres. Akkor a Kóta mérkőzés élvezhető lett volna Vöröst nem csavarják le, Bárdosi másként viselkedik stb. stb. Jó lenne ha inkább önértékelést tartanátok.
Széthúzás??? Erre csak annyit, hogy mit akar a Kick-box a Muaythai-tól? A suszter maradjon a kaptafánál.

Te most kihez beszélsz? Mit csinálunk mi szarul? Ki az a "ti"? Én és a barátném, akinek nő létére szintén tetszett az első k1es rendezvény, amin ott volt? Sőt, a rohadt ribancának még Bárdosi szövege is bejött néha.
Az a sz*r szerintem, hogy két rendezvény közül kell döntenem, és csak az egyikre tudok elmenni. Az okokat meg leszarom, csak a véleményem írtam le.

+Quote Post
justicia
hozzászólás 2010-02-08 12:45:36
Létrehozva: #14

IDÉZET(BannedSupras @ 2010-02-08 12:31:30) *
A Dunaújvárosi gála eredetileg Novemberbe lett volna rendezve de egy WPKC (mint most az arénában) által támogatott redezvényt szerveztek rá és a Dunaújvárosi sportcsarnokban a következő hely február 6 volt. A rá szervezés dolog így nézve is máshol kezdődött. Újvárosban egyébként teltház volt és végig örjöngött a közönség. Az jelenleg az egyik legjobb közönség!

Kitűnő hangulat volt, de azt meg kell vallani, hogy a Re Gym szurkolóinak nagy része volt ebben.

+Quote Post
BannedSupras
hozzászólás 2010-02-08 12:31:30
Létrehozva: #15

Azonosító: 11,995

A Dunaújvárosi gála eredetileg Novemberbe lett volna rendezve de egy WPKC (mint most az arénában) által támogatott redezvényt szerveztek rá és a Dunaújvárosi sportcsarnokban a következő hely február 6 volt. A rá szervezés dolog így nézve is máshol kezdődött. Újvárosban egyébként teltház volt és végig örjöngött a közönség. Az jelenleg az egyik legjobb közönség!

+Quote Post
justicia
hozzászólás 2010-02-08 12:31:21
Létrehozva: #16

IDÉZET(FreaKing @ 2010-02-08 09:22:01) *
Kemayo ott volt, csak lesérült, ezért nem játszott. Tudom, hogy ott volt, mert beszéltem is vele biggrin.gif
Abban viszont igazad van, hogy idén is, mint tavaly, "véletlenül" pont akkor van a keceli gála is, amikor a pesti.
Naháááát....
Tényleg tipikus magyar dolog ez a széthúzás. Karacsék összevesztek a K-1esekkel, és igyekeznek bekavarni nekik, ahelyett hogy szépen ellennének egymás nélkül, jó messzire helyezve a két időpontot... február már évek óta az arénás k-1ről szól, ebbe próbálnak most bekavarni önös érdekekből, mivel így a nézőkkel csesznek ki a legjobban, akik esetleg elmennének mindkét rendezvényre (mint pl én).
visszatérve a papplacis versenyre: nekem tetszett, voltak természetesen gyengébb pillanatai is, de jó meccseket vártam és nagyjából meg is kaptam őket. A morosanu bevonuló pl nagyon ütött. A meccs már nem annyira, túl hamar vége lett.
a románok meg már sok mindenben előttünk járnak, ezen nem csodálkozom már egy ideje.

Ez a hozzáállás várható volt.
Ha valamit szarul csináltok akkor rögtön a másikra kell mutogatni. Persze azért lett olyan sz*r ez aK-1 gála mert Dunaújvárosban volt egy másik. Pont az az 1200 néző hiányzott a BS-be és akkor az a rendezvény sikeres. Akkor a Kóta mérkőzés élvezhető lett volna Vöröst nem csavarják le, Bárdosi másként viselkedik stb. stb. Jó lenne ha inkább önértékelést tartanátok.
Széthúzás??? Erre csak annyit, hogy mit akar a Kick-box a Muaythai-tól? A suszter maradjon a kaptafánál.

+Quote Post
FreaKing
hozzászólás 2010-02-08 09:22:01
Létrehozva: #17

Strawweight - Papírsúly

IDÉZET(petyke @ 2010-02-07 20:19:24) *
Szerintem egész jó kis gála sikeredett, bár a párosítások eléggé eltértek a műsorfüzethez képest. Pl. Kemayo sem ért ide,helyette egy noname gyerek érkezett... Ez azért kicsit bosszantó tud lenni mert ez átb@szás...

Egy-két gyengébb meccset leszámítva jó kis bunyók voltak. Az már Magyar sajátosság hogyha tökön rúgnak valakit vagy KO van akkor a közönség egy része hangosan röhög, ez valószínűleg összefüggésben állhat azzal is hogy a legdrágább helyeken túlnyomórészt 150 kilós susogós nacis arany fuxos vállalkozók ülnek...

Zárójelben azért azt is megjegyezném hogy az elég gáz hogy a Románok lenyúlták tőlünk a K1 tournament rendezési jogát. Sajna mi visszafelé fejlődünk. Van mit tanulnunk mentalitásban, küzdeni akarásban. Amíg a széthúzás meg az anyázás, megy nálunk addig pl. a Románok szépen elhúznak mellettünk. Mi meg egy napra szervezünk két nagy gálát fél Arénáben félházzal...

Kemayo ott volt, csak lesérült, ezért nem játszott. Tudom, hogy ott volt, mert beszéltem is vele biggrin.gif
Abban viszont igazad van, hogy idén is, mint tavaly, "véletlenül" pont akkor van a d.újvárosi gála is, amikor a pesti.
Naháááát....
Tényleg tipikus magyar dolog ez a széthúzás. Karacsék összevesztek a K-1esekkel, és igyekeznek bekavarni nekik, ahelyett hogy szépen ellennének egymás nélkül, jó messzire helyezve a két időpontot... február már évek óta az arénás k-1ről szól, ebbe próbálnak most bekavarni önös érdekekből, mivel így a nézőkkel csesznek ki a legjobban, akik esetleg elmennének mindkét rendezvényre (mint pl én).
visszatérve a papplacis versenyre: nekem tetszett, voltak természetesen gyengébb pillanatai is, de jó meccseket vártam és nagyjából meg is kaptam őket. A morosanu bevonuló pl nagyon ütött. A meccs már nem annyira, túl hamar vége lett.
a románok meg már sok mindenben előttünk járnak, ezen nem csodálkozom már egy ideje.

+Quote Post
bigi13
hozzászólás 2010-02-08 08:18:06
Létrehozva: #18

Lakóhely: MAGYAR
Azonosító: 4,514

IDÉZET(th0mas @ 2010-02-07 20:13:55) *
Nnna akkor megkezdem a sort... Számomra csalódás volt a gála az Aránában! Szeretném megkérdezni h az normális e, hogy egy ember miközben a szorító egyik sarkában liheg, fújtat, 2 menet között van, egy másik mikrofonnal a kezében rajta viccelődik és nevetgél, mint valami elbaszott showműsorban?! Csak mert a mi Sándorunk ezt csinálta.

A boxmeccs egy 0 volt, szerencsétlen osztrák aki úgy nézett ki mint egy nyugdíjas bányász simán állta a sarat Kótaival szemben, nem véletlenül jött a nézőtérről már a 3. menet környékén, hogy "Segíts neki Kokó!" (mert ugye ő volt a bírója a meccsnek)...

Az olasz magyar válogatottak hatalmas összecsapása... középszerű volt, de a legtöbb meccs szerintem kifejezetten gyenge volt. Újabb jelenet: Görbics a ringben seggén ülő olasznak lebasz egy nagy egyenest, ami ugyebár nem kicsit szabálytalan. A mi Sanyink elkapja kifelé menet (miután győzött) és megkérdi mitől volt ez az "amúgy nagyon szép őszinte mozdulat, höhö" válasz: "Hát, megrúgott és meg akartam bosszulni." Sanyi ezután megdícsérte és az interjúnak vége volt...

Csak én érzem ezt iszonyatosan cikinek????????

Ui: minden tiszteletem azoknak akik odarakták magukat és színvonalasan küzdöttek, ezen kívül volt egy nagyon izgalmas döntő és morosanu sem tányért mosogatni jött! nem is velük volt a baj, hanem úgy érzem inkább ezzel az koncepcióval...

Én csak tv-ben néztem meg most reggel az első felét de szörnyű volt amit Bárdosi művelt! Remélem lesz annyi esze a szervezőknek,hogy ezt a következő gálára elfelejtik. Régen nagyon csíptem a Sanyit de szerintem valahol kezd már Kiszel Tünde szinten lenni,mindegy miért csak szerepelhessen. Remélem Vörös nem azért kapott ki mert minden fórumon azt írták róla,hogy abszolult esélyes,és neki adták már előre a győzelmet. Így tv-ben nézve jó kis meccsek voltak,nekem tetszett az első rész

--------------------
"AMIKOR AZ EMBER FÉLNI KEZD A HALÁLTÓL,AKKOR TANULJA MEG SZERETNI AZ ÉLETET"

+Quote Post
petyke
hozzászólás 2010-02-07 20:19:24
Létrehozva: #19

Cruiserweight - Cirkálósúly (90.7kg)

Azonosító: 4,973

Szerintem egész jó kis gála sikeredett, bár a párosítások eléggé eltértek a műsorfüzethez képest. Pl. Kemayo sem ért ide,helyette egy noname gyerek érkezett... Ez azért kicsit bosszantó tud lenni mert ez átb@szás...

Egy-két gyengébb meccset leszámítva jó kis bunyók voltak. Az már Magyar sajátosság hogyha tökön rúgnak valakit vagy KO van akkor a közönség egy része hangosan röhög, ez valószínűleg összefüggésben állhat azzal is hogy a legdrágább helyeken túlnyomórészt 150 kilós susogós nacis arany fuxos vállalkozók ülnek...

Zárójelben azért azt is megjegyezném hogy az elég gáz hogy a Románok lenyúlták tőlünk a K1 tournament rendezési jogát. Sajna mi visszafelé fejlődünk. Van mit tanulnunk mentalitásban, küzdeni akarásban. Amíg a széthúzás meg az anyázás, megy nálunk addig pl. a Románok szépen elhúznak mellettünk. Mi meg egy napra szervezünk két nagy gálát fél Arénáben félházzal...

+Quote Post
th0mas
hozzászólás 2010-02-07 20:13:55
Létrehozva: #20

Azonosító: 6,934

Nnna akkor megkezdem a sort... Számomra csalódás volt a gála az Aránában! Szeretném megkérdezni h az normális e, hogy egy ember miközben a szorító egyik sarkában liheg, fújtat, 2 menet között van, egy másik mikrofonnal a kezében rajta viccelődik és nevetgél, mint valami elbaszott showműsorban?! Csak mert a mi Sándorunk ezt csinálta.

A boxmeccs egy 0 volt, szerencsétlen osztrák aki úgy nézett ki mint egy nyugdíjas bányász simán állta a sarat Kótaival szemben, nem véletlenül jött a nézőtérről már a 3. menet környékén, hogy "Segíts neki Kokó!" (mert ugye ő volt a bírója a meccsnek)...

Az olasz magyar válogatottak hatalmas összecsapása... középszerű volt, de a legtöbb meccs szerintem kifejezetten gyenge volt. Újabb jelenet: Görbics a ringben seggén ülő olasznak lebasz egy nagy egyenest, ami ugyebár nem kicsit szabálytalan. A mi Sanyink elkapja kifelé menet (miután győzött) és megkérdi mitől volt ez az "amúgy nagyon szép őszinte mozdulat, höhö" válasz: "Hát, megrúgott és meg akartam bosszulni." Sanyi ezután megdícsérte és az interjúnak vége volt...

Csak én érzem ezt iszonyatosan cikinek????????

Ui: minden tiszteletem azoknak akik odarakták magukat és színvonalasan küzdöttek, ezen kívül volt egy nagyon izgalmas döntő és morosanu sem tányért mosogatni jött! nem is velük volt a baj, hanem úgy érzem inkább ezzel az koncepcióval...

+Quote Post

2 Oldal V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-07-19 -21:59