Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

5 Oldal V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
Vélemények a honlapról!, Kérdések, megjegyzések, javaslatok...
Vendeg_gjoe_*
hozzászólás 2006-06-01 15:27:08
Létrehozva: #41

Vendég

A főldalon szereplő cikkhez annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a google a fight szóra 554.000.000 találatot hoz, és a fight.hu nincs az első 200-ban (vagy vak vagyok).
Ha szűkitem a keresést magyar lapok közötti keresésre, akkor valóban első helyen hozza 452.000 találat közül.

Ez természetesen nem kisebbiti a honlap értékét smile.gif
Mindennap meglátogatom amikor tehetem és ez független a google-tól.

Csak így tovább, és megy még feljebb is a listákon. icon_thumbs.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Vendeg_j27_*
hozzászólás 2006-05-16 13:41:30
Létrehozva: #42

Vendég

IDÉZET(bigi13 @ 2006. May. 16 08:54)
Az volna a kérdésem a kiírt súlycsoporton,hogy tudok változtatni? Már kicsit idegesít. 120 KG-san egy kicsit gáz. Köszi birggrosze.gif

minél többet szólj hozzá a fórumokhoz.attól fog növekedni a súlyod.ha elérsz egy számot akkor súlycsoportot fog váltani neked a rendszer.jó növekedést!

+Quote Post
Vendeg_bigi13_*
hozzászólás 2006-05-16 08:54:29
Létrehozva: #43

Vendég

Az volna a kérdésem a kiírt súlycsoporton,hogy tudok változtatni? Már kicsit idegesít. 120 KG-san egy kicsit gáz. Köszi birggrosze.gif

+Quote Post
Vendeg_cnrp_*
hozzászólás 2006-05-13 20:03:14
Létrehozva: #44

Vendég

Valamiért egy óra lemaradásban van a fórum.
Vagy csak nálam ilyen???

+Quote Post
Vendeg_markobalazs_*
hozzászólás 2006-05-11 08:44:07
Létrehozva: #45

Vendég

Szevasztok! A hétvégi Valuev meccset fel tudná valaki tenni? Más meccsére is kiváncsi volnék! köszke! gaben rolleyes.gif

+Quote Post
supras
hozzászólás 2006-04-06 14:32:06
Létrehozva: #46

Fight.hu moderator
Csoport kép

Csoport: BME
Lakóhely: Budapest
Azonosító: 1,269

Ki vagy te? Nem igazán értem a kérdésedet.

--------------------
<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>Pride forever</span>

Charles "Krazy Horse" Bennet

+Quote Post
Vendeg_Vendégcsenge_*
hozzászólás 2006-04-06 08:32:40
Létrehozva: #47

Vendég

[SIZE=1][FONT=Times]Olvastátok ti egyáltalán a Harcosok klubját? Vagy csak tetszett a név? Csak tetszett a név? mi? dry.gif

+Quote Post
bobi_
hozzászólás 2006-03-29 16:08:48
Létrehozva: #48

Middleweight - Középsúly (72.6kg)

Csoport: Regisztrált felhasználó
Lakóhely: Magyarország/Baja;BP
Azonosító: 4,013

bocs hogy megszakítom ezeket a mélyenszántó beszólásokat, de nemtudna vki vmit tenni az óraátállítás ügyében?
elég zavaró a fórumon kijelzett hozzászólások mellett az időpont...
köszi

+Quote Post
Peru
hozzászólás 2006-03-28 13:26:09
Létrehozva: #49

Menedzser

Azonosító: 21

Kedves Gáborom!

Ronald Úr a rendezvényen vendéként volt ott??
Ez a legnagyobb csúsztatás amit most írtál, a többi is az, de az legaláb mérsékelt hazugság!

Kedves többiek!

Ronald Úr vendégként eljött szmokingba a Körcsarnokba és felkészült, hátha én azt hazudom, hogy jól beszélek angolul és ő beugorhat műsort vezetni!

Mikor volt arról szó, hogy ott majd ngolul kell dolgozni?
Mikor kérdeztél Te engem meg, hogy milyen szinten beszélem a nyelvet? Te is tudod, hogy soha!

Újra Gábor!

Legalább ne hazudj egy nyilvános fórumon ilyen piti dologban...

Egyébkét messze felülmúltad magadat, hogy egyáltalán írtál ide, mert a telefont továbbra sem veszed fel, pedig, ahogyan látod sokan még mindig nálam érdeklődnek utánad és szerettem volna veled beszélni, hogy mit mondjak a mentősöknek,plakátosoknak, nyomdának, hogy mikor fizetsz???!!!

A köszönömmel kapcsolatosan azt tudom mondani, hogy én nem tarozom neked semmivel, viszont Te nekem igen, legalább egy köszönömmel és egy bocsánattal, amért valótlan dolgokat állítasz itt és most, valamint azért amiért eltűnsz előlem úgy, hogy tudod mennyi embernek tartozol,de mivel most elárultad, hol is dolgozol Te pontosan legalább lesz hova elmenni a cégeknek a járandóságukért...

Köszönöm és további szép "lehúzogatást" kívánok neked!

--------------------
Buffer

+Quote Post
Gábor!
hozzászólás 2006-03-28 13:05:45
Létrehozva: #50

Flyweight - Légsúly (50.8kg)
Csoport kép

Csoport: Moderators
Azonosító: 3,833

Tisztelt János (ifj)!

Azt gondolom, sikerült megtalálnod utolsó hozzászólásoddal!
A családnevemmel történő rossz viccednek „köszönheted”, hogy válaszra méltatlak, most először és egyben utoljára is. Bárkinek a nevéből bármilyen formában gúnyt űzni, a legnagyobb tiszteletlenség, ami egyben a név valamennyi használóját is érinti teljes egészében. Ezt még ezen a fórumon normális ember nem követte el, és véleményem szerint nem is fogja…

Néhány mondatban pedig a korábbiakra ezt reagálnám (anélkül, hogy minden felvetett „kijelentésedre” a teljesség igénye nélkül választ nyújtanék –mivel nem olvastam őket el teljes egészében):
A fight.hu-nak 50 %-ban tulajdonosa és egyben főszerkesztője vagyok. (A hozzá tartozó fórumot is igyekeztem tartalmilag rendezni, amit a jövőben egy általam megbízott ember szigorúan be is fog tartatni, törekedve ezzel a fórum létrejöttének tartalmi megvalósítására)
Így nem kívánom engedni, hogy bárki a saját oldalamon, bármilyen módon negatívan reagáljon olyan dolgokról, ami sértheti az üzletpolitikáját a lapnak, vagy a mögötte álló „anyacégnek”! Tehát törlésre fognak azonnal kerülni, indok nélkül!

A vádakkal és történtekkel tárgyilagosan:
A január végi gála szervezésével kapcsolatban igaz, hogy kértük együttműködésedet (közösen korábbi társammal), amiben nyújtott segítségedet meg is köszöntem…De, a csarnok bérletét, mint azt Te is tudod, „alanyi jogon”, azaz teljes bérleti árért kaptuk meg, ami egészen pontosan 2.090.424 HUF volt.
Tudom, hogy a legjobban az ért Téged kellemetlenül, hogy nem Te voltál a ringszpíker. Ezt sajnálom…De, a feltétel ugye az volt, hogy az arra felkért személy, jól érthetően (nem volt feltétel a lexikális tudás és szókincs) beszéljen angolul. Erre Te nekem pozitív választ adtál, majd kérőbb kiderült, hogy nem igazán fedi a valóságot. Így a helyszínen vendégként tartózkodó Ronaldot kérték fel - a TV produkcióért felelős személyek- a pozíció ellátására. Amit a gála nemzetközi sugárzására való tekintettel el lehet fogadni. (Megjegyzem, én elnézést kértem ennek ellenére Tőled, és az előre megállapodott „műsorvezetői díjadat” kifizettük irányodban…De Te az angol nyelvvel kapcsolatban nem mondtad azt sem, hogy: sorry! Bár, egy Családtagod azt üzente, hogy szó szerint idézzem „megöl”! Erre nincs mit mondanom és nem is mondtam, pusztán mert tudok 10-ig számolni és még számos egyéb műveltégi okból. A nevezett személytől én soha egy szóval sem kértem segítséget vagy együttműködést, így nem is kívánok az ő felvetéseire vagy megnyilvánulásaira reflektálni. Az, hogy kiáll melletted, az dicséretes, de szerintem elég felnőtt vagy Te már…

Megkértél, hogy bizonyos jövőbeli terveiddel kapcsolatban, egy bizonyos profi ökölvívó mérkőzés tető alá hozatalával segítsek Neked, amit megtettem. A köszönöm itt is elmaradt és bár illene megjegyeznem, a mérkőzés nekem (ha már minden esetben csak az önös érdekeket helyezzük előtérbe) semmi nemű pozitívummal nem szolgált, hiszen a gála más küzdősportág sztárjainak hazai szerepeltetése volt. Ezen mérkőzéshez én anyagi támogatást nem tudtam nyújtani, így felajánlottam egy nagy értékű reklámfelület értékesítését, amit hát olyan áron adtál el,hogy… A mérkőzésre továbbá biztosítottam 20 db ingyen jegyet is és további (talán, ebben nem vagyok egészen biztos) 10 belépő kártyát…

A „szervezet”-tel folyamatosan próbálok egyeztetni, hogy bizonyos anyagi eredetű dolgokat, eredményre tudjak felváltani, de ezt nem kívánom a nagynyilvánosság előtt kitálalni. Elismerem, hogy vannak gondok, igyekszem azokra megoldást találni. Így a héten a ki- és megfizetések tekintetében előre lépés várható.

Sajnos, hogy korábbi „társamhoz” (K.M.) fűzött reményeim/reményeink nem hoztak számomra semmilyen formában előre haladást, sőt a nyíregyházi gálával kezdődően olyan erkölcsi- és anyagi kárt okozott nekem, amit azóta sem sikerült még helyre hoznom, hiszen számos külföldi- és hazai résztvevő felé a tett ígéret csak ígéret maradt, egyelőre…
Itt érdemes azért megemlítenem, hogy nekem a financiális dolgokhoz az ég adta világon semmi közöm nem volt, hiszen a támogatók felöl érkező felajánlásokat ő kezelte, és a „kezelte” szóban MINDEN benne foglaltatik!

Azt ne felejtsük el, hogy tavaly ősszel én úgy kerestelek meg Téged, akit munkásságáért maximálisan tisztelek, amit továbbra is szeretnék fenntartani, így kérlek mindenki foglalkozzon mostantól a saját dolgaival és építse a saját portáját és portálját!
Számos kérdésre tudnék még reagálni, de azt gondolom, akkor én is a vádaskodó szintjére „emelkednék”…

Üdvözlettel,

Gábor

+Quote Post
supras
hozzászólás 2006-01-08 15:07:45
Létrehozva: #51

Fight.hu moderator
Csoport kép

Azonosító: 1,269

ELmésebb beírásokat.

--------------------
<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>Pride forever</span>

Charles "Krazy Horse" Bennet

+Quote Post
Vendeg_Ali_*
hozzászólás 2006-01-08 09:09:45
Létrehozva: #52

Vendég

...

A hozzászólást -Sasi- szerkesztette a következő időpontban: 2006-01-08 15:09:58

+Quote Post
Dermedt
hozzászólás 2005-11-21 20:21:30
Létrehozva: #53

Middleweight - Középsúly (72.6kg)

Csoport: AVT
Lakóhely: Budapest XX. kerület
Azonosító: 1,342

Szeretnék küldeni neked PÜ.-t Sasi!
Légyszi ürítsd ki a postaládádat.

Köszönet.

--------------------
A valóságban nehézsúlyú vagyok.
Sajnos... :)

+Quote Post
Vendeg_VendégZoli_*
hozzászólás 2005-11-03 19:44:38
Létrehozva: #54

Vendég

Valami csak lehetett maegeri szavai mögött, mert különben nem vettétek volna le az írásait!!!

+Quote Post
Gábor!
hozzászólás 2005-08-24 13:41:00
Létrehozva: #55

Flyweight - Légsúly (50.8kg)
Csoport kép

Azonosító: 3,833

Tisztelt Hozzászólók!

Ezúton szeretnék Nektek "magyarázatot" adni, miért is lett törölve néhány Általatok leírt és közölt internetes cím (ezzel a vita elejét és végét is szeretném venni, nem kívánok a jövőben sem magyarázkodni, sem pedig vitába keveredni bárkivel)!

A Figh.hu valamint a Fight Média kész bármely küzdősport vagy harcművész információs szolgáltatást nyújtó vállalkozással együtt működni, ez elöl soha nem zárkóztunk el... de, azt továbbra sem tudjuk támogatni, ha valaki -vagy valamely hasonló vállalkozás- rajtunk keresztül, minden előzetes megállapodás nélkül próbálná népszerűsíteni vagy reklámozni magát.

Ez ideáig -valamennyi esetben - az első személyes tárgyalást követően sikeresen meg tudtunk állapodni partnereinkkel (Budomagazin.hu, Szaku.hu, Shogun.hu,Thaibox.hu) , és rendszeresen cserélünk információt egymással.

Természetesen a jövőben sem állunk el más internetes oldalakkal történő közös együttműködés lehetőségétől, csak kérem azok képviselőit, hogy egy személyes kapcsolatfelvétel erejéig keressük meg egymást és beszéljük meg, hogyan lehetünk egymás segítségére, illetve mely módon tudnák a magyarországi küzdősportokat és azok képviselőinek munkáját segíteni!!!

Üdvözlettel,

Csikós Gábor
főszerkesztő

+Quote Post
Sasi
hozzászólás 2005-05-25 22:36:05
Létrehozva: #56

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 2

Én is észtevettem 1-2 rövid kimaradást, de nálam most pl. minden rendben.

--------------------

+Quote Post
pufituning
hozzászólás 2005-05-25 22:22:11
Létrehozva: #57

Bantamweight - Harmatsúly (53.5kg)
**

Azonosító: 2,083

Jó estét mindenkinek!

Uraim mi van az ftp-vel, nem tudok csatlakozni vagy 3 napja?

Hátha olvassa valamelyik illetékes......

+Quote Post
tomsits
hozzászólás 2005-04-30 15:27:00
Létrehozva: #58

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Lakóhely: Hungary - Sopron
Azonosító: 2,255

Világossághozó Rágottfülü Evander. smile.gif
thx.

--------------------
NO PRIDE, NO LIFE

"Magad választod a nehezebb sorsot
És megbecsülöd az őszinte szót
Attól vagy ember, hogy különb tudsz lenni
És felismered a rosszat s a jót."

+Quote Post
Evander
hozzászólás 2005-04-28 09:56:40
Létrehozva: #59

Fight.hu moderator
Csoport kép

Azonosító: 1,615

IDÉZET(tomsits @ 2005. Apr. 21 17:39)
hogyan tudom a fight.hu-n a régi híreket megnézni?

Középen jobb oldalon:

Keresés ... Archívumban

--------------------
Evander

+Quote Post
tomsits
hozzászólás 2005-04-21 17:39:32
Létrehozva: #60

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Lakóhely: Hungary - Sopron
Azonosító: 2,255

hogyan tudom a fight.hu-n a régi híreket megnézni?

--------------------
NO PRIDE, NO LIFE

"Magad választod a nehezebb sorsot
És megbecsülöd az őszinte szót
Attól vagy ember, hogy különb tudsz lenni
És felismered a rosszat s a jót."

+Quote Post

5 Oldal V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-11-21 -03:50