Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

7 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Amatőr "box", Ha már letörölted ellenfeled vérét...
Öreg Peru
hozzászólás 2005-10-18 20:44:57
Létrehozva: #1

Laptulajdonos

Csoport: BME
Azonosító: 1,801

Tuccso!
Ne bánj semmit. Ezt a topicot a sértett nyitotta, és azzal kezdte, hogy szivesen vissza vágna. Aztán jöttünk mi, akik elfogadtuk az ott lévők és Sasi mondandoját, és elmondtuk véleményünket, ki ki habitusa szerint. Ezek után jöttek a mosakodások, magyarázatok félre magyarázások, s végén a moralizálás. Nekem ott volt a fiam, és én hiszek neki, azt mondta amit a Sasi. Jött Santos, és elmondta az Ö nézőpontja szerinti változatott. Nem hiszem, hogy nekünk kellene szégyenkeznünk, mint ahogy azt sem hiszem hogy Edge, helyesen járt el, a topic megnyitásával. De ha már megtette, akkor tudnia kellet, hogy milyen lesz a fogadtatás. Én a magam részéről azt tartom, hogy voltak itt értékes hozzászólások, és igen nivós topiccá vált annak ellenére, hogy a téma egy vagy több pofon. icon_thumbs.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
tuccso
hozzászólás 2005-10-18 20:02:37
Létrehozva: #2

Group koordinátor

Csoport: AVT
Lakóhely: Lengyelország, Krakkó
Azonosító: 1,775

IDÉZET(Santos @ 2005. Oct. 18 19:03)
Géza, érdekes hozzászólás a px és ksz elemzése. Jót mosolyogtam az enyhe elfogultságodon. Valahogy - szerintem - kevés olyan jó bokszoló van, aki képes más területen bebiztosítani az életét a bokszkarrier után, és ez valószínüleg nem az egyenesen arányos intelligencia miatt van (pl. nem tudnám Tysont elképzelni egy tárgyalóteremben védőügyvédemként, és nem is nagyon vágynék ilyen védelemre...). Rejtő meg - szerintem - nem azért írt az alvilágról, hogy méltassa, és főszereplői java nem a kiemelkedő intelligenciájáról volt híres (persze relatív, hogy ki mit minek tart, és ki minek látja értelmét, és ki minek nem, mint azt a mellékelt ábra mutatja), de ezt gondolom te is tudod... Remélem azért időnként elolvasod a "másikat" is, hogy megfelelő - és talán általános? - véleményt tudj alkotni az ún. "másik csapatról"... Egyébként máskor is ledugom az arcom majd az ilyen - khmm... ennél kicsit szolidabb... - meccsnézésekre, és csak annyit kérek, hogy aki pofozkodni, verekedni akar, az menjen el és élje ki magát egy edzőteremben. Gondolom ez nem olyan nagy kérés, hiszen én sem hurcolok, és sohasem hurcoltam magammal "pofonládát" (viszont láttam már karón varjút). wink.gif

Tuccso megint olyanról formálsz véleményt, amiről halvány lila gőzöd sincs, és nem is lehet, mert nem voltál ott (tudod mi van a 2 forintos hátoldalán? Ha nem, akkor ne válaszolj addig, amíg nem nézed meg, vagy nem kérdezel meg olyat, aki már látta... persze lehet, hogy van akiben a 2-es számjegy kiválló megmunkálása hagyott maradandót, és a hátoldalon lévő dolgok valahogy így elsikkadtak... Tudod, mint amikor az embert lenyűgözi a szétcsapott fülekkel felé rohanó afrikai elefántbika látványa)...

Hát, itt Lengyelországban hirtelen nem tudok 2 forintost szerezni, de úgy emlékszem, hogy egy virág van a másik oldalán.

A " Tuccso megint olyanról formálsz véleményt, amiről halvány lila gőzöd sincs.." mondatodban nem értem, hogy a "megint" szóval mire célzol??
Valóban nem voltam ott, ezért írtam ezt a kiegészítőt:
"Természetesen én annak a tudatában írtam mindent, hogy mindenki tudta, hogy megmérkőzni mennek ki !
Sasi verzióját vettem alapul, főleg azért, mert kevésbé hiszek olyanoknak akik sunyin, bujkálva írnak....
Persze nem voltam ott, ha a Te történeted igaz ( ezt csak ők ketten tudják) akkor nincs igazam.
Viszont, ha a Sasi verzió áll, akkor a Géza összegzése nekem elfogadható."

Persze mondhatod, hogy miért szólok hozzá, ha nem voltam ott, stb.
Erre csak azt tudom mondani, hogy akkor miért tettétek fel nyilvános fórumra ezt a témát. Felkerült a fórumra, innentől szerintem nem lehet csodálkozni, ha valaki elmondja a véleményét.
Annyi viszont biztos, megbántam, hogy hozzászóltam.

+Quote Post
Öreg Peru
hozzászólás 2005-10-18 19:43:36
Létrehozva: #3

Laptulajdonos

Santos!
Álltalában nem vitatom a mondandodat, elfogultság, stb. Lehet, hogy elfogult vagyok, de a számszaki rész az tény, jóval szerényebbek a hozzászólások száma. Ami Rejtőt illeti, tévedsz de hatalmasat, olvasd figyelmesen, és észre veszed, hogy a szereplők mindegyike szuper intelligens. De ne higyj nekem, OLVASD!!!!!!!!!

+Quote Post
Vendeg_Santos_*
hozzászólás 2005-10-18 19:03:25
Létrehozva: #4

Vendég

Géza, érdekes hozzászólás a px és ksz elemzése. Jót mosolyogtam az enyhe elfogultságodon. Valahogy - szerintem - kevés olyan jó bokszoló van, aki képes más területen bebiztosítani az életét a bokszkarrier után, és ez valószínüleg nem az egyenesen arányos intelligencia miatt van (pl. nem tudnám Tysont elképzelni egy tárgyalóteremben védőügyvédemként, és nem is nagyon vágynék ilyen védelemre...). Rejtő meg - szerintem - nem azért írt az alvilágról, hogy méltassa, és főszereplői java nem a kiemelkedő intelligenciájáról volt híres (persze relatív, hogy ki mit minek tart, és ki minek látja értelmét, és ki minek nem, mint azt a mellékelt ábra mutatja), de ezt gondolom te is tudod... Remélem azért időnként elolvasod a "másikat" is, hogy megfelelő - és talán általános? - véleményt tudj alkotni az ún. "másik csapatról"... Egyébként máskor is ledugom az arcom majd az ilyen - khmm... ennél kicsit szolidabb... - meccsnézésekre, és csak annyit kérek, hogy aki pofozkodni, verekedni akar, az menjen el és élje ki magát egy edzőteremben. Gondolom ez nem olyan nagy kérés, hiszen én sem hurcolok, és sohasem hurcoltam magammal "pofonládát" (viszont láttam már karón varjút). wink.gif

Tuccso megint olyanról formálsz véleményt, amiről halvány lila gőzöd sincs, és nem is lehet, mert nem voltál ott (tudod mi van a 2 forintos hátoldalán? Ha nem, akkor ne válaszolj addig, amíg nem nézed meg, vagy nem kérdezel meg olyat, aki már látta... persze lehet, hogy van akiben a 2-es számjegy kiválló megmunkálása hagyott maradandót, és a hátoldalon lévő dolgok valahogy így elsikkadtak... Tudod, mint amikor az embert lenyűgözi a szétcsapott fülekkel felé rohanó afrikai elefántbika látványa)...

+Quote Post
Öreg Peru
hozzászólás 2005-10-15 17:04:32
Létrehozva: #5

Laptulajdonos

IDÉZET(Chrisdry @ 2005. Oct. 15 16:52)
Sajnálatos, hogy ez a topic jobban pörög a többi (On/Off) helyett... dry.gif

És? Most szégyenkezzek? Jaj de nagyon szégyelem magam, ja jaj. sad.gif

+Quote Post
Chrisdry
hozzászólás 2005-10-15 16:52:12
Létrehozva: #6

ProfiboX.hu moderator
Csoport kép

Csoport: Moderators
Lakóhely: Bp.
Azonosító: 123

Sajnálatos, hogy ez a topic jobban pörög a többi (On/Off) helyett... dry.gif

--------------------

+Quote Post
Öreg Peru
hozzászólás 2005-10-14 18:46:07
Létrehozva: #7

Laptulajdonos

Huha! Látjátok egy két pofon mi mindent kihoz az ember fiából? Komoly, tudományos értekezéseknek lehetünk szemtanúi, és nem kis irodalm jártasságról tesznek tanúbizonyságot a felek. Nos, én egy egyszerű ember vagyok, maradok Rejtőnél, aki azt mondja, hogy nem lehet minden pofon mellé egy forgalomirányitó irendőrt állitani. Itt gondolok arra, hogy kimentem ugyan, de nem vártam a pofont. A félelemről amit a Sasi, láthatott barátunk szemében, hát az a véleményem, hogy elnézte, hisz itt ebben a topicban igérte meg barátunk, hogy vissza vág, tehát nem félhetett, s nem fél. Krúdy, Ö maga a csoda, egy piciny szépség hibával no, csak a párbaj tekintetében, akkora már nem igazán volt divat. Párbaj ügyben nekem Jókai az igazi, Ö a hiteles. Intelligencia, ringben, vagy mellett. Nos a véleményem, hogy kivételes képességekhez, kivételes intelligencia párosúl. Leforditva, unintelligens ember, sosem leszz semmilyen sportágban világbajnok, de még területi bajnok sem. Ahoz, hogy valaki a profi v. amatőr boxban eredményes legyen, ahoz intelligensnek kell lennie. Ha nem az akkor, sosem lesz eredményes boxoló, sőt, semmilyen sportban nem lesz eredményes. A két oldal közti külömbség az én véleményem, tévedés joga fentartva.

+Quote Post
WNB
hozzászólás 2005-10-14 14:58:34
Létrehozva: #8

Lightweight - Könnyűsúly (61.2kg)

Csoport: Regisztrált felhasználó
Azonosító: 1,500

Ok. (Bár lehetnének "alternatív értelmezések" - talán pont az utsó szivar előtti utsó gondolatok alapján.)

(Nem akarom, hogy enyém legyen az utsó szó...úgyhogy írjatok még valamit a témában... wink.gif)

#####
PS: "Van egy 5letem. Október 8-án Bizalom Kupa forduló Zuglóban. Ring van, kesztyű van, bírók lesznek. Én persze nem vállalom a pontozást mert még elfogultsággal vádolnának meg, de talán PTM levezeti a meccset."

Ez azért kár, hogy kimaradt. Tömören. Szerintem.

+Quote Post
Rajhi
hozzászólás 2005-10-14 14:35:07
Létrehozva: #9

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: PX members
Azonosító: 556

A Hamlet-idézettel kapcsolatban úgy érzem mindent leírtam a hasonlatokat elemző hozzászólásomban. Nekem nem létszükségletem, hogy az enyém legyen az utolsó szó, ezért számomra okafogyottá vált a témabeli további szószaporítás.

Az ezredes annyira azonosult a személlyel, hogy a neki szánt sorsot is végül magáévá tette. Hozzászólásommal a novellát kívántam méltatni.

--------------------
Büszkeségeim.

+Quote Post
WNB
hozzászólás 2005-10-14 14:03:27
Létrehozva: #10

Ok, hogy kiváló gondolat, meg minden...de nehogy valahogy úgy járjon itt megint az ember, mint azzal a Hamlet-idézettel...

Itt a végén tképp azért a párbaj-függő ezredes az, aki meghal. smile.gif
Valahol... smile.gif

"...Komolyan és ünnepélyesen gyújtotta meg kis bunkóját az ezredes,
miután az aranypiros papírszalagot megvetéssel leszakította róla.
Mily balga volt, hogy csak egy délutánra is el akarta felejteni
rangját, társadalmi állását, baráti körét és megszokott
életmódját, hogy "leereszkedjen" egy ismeretlen emberhez, annak
feltételezendő szokásaihoz, mintegy kiengesztelésül azért, hogy
estére agyonlövi - megszabadítván őt a földi élet gyötrelmeitől.
Az a legnagyobb szamár, aki valaha is bocsánatot kér valamiért -
mert igazi megbocsátásról amúgy sem lehet szó -, mondta az
ezredes, kis bunkós szivarja rágyújtása közben. Hátrább az
agarakkal annak, aki az életét félti: pöffentette az első
füstgomoly, amelyet az ezredes szétfújt maga körül, mintha mindent
el akarna egyszerre fújni, ami ezen a délutánon történt vele.

A havanna valóban ízletes volt, mint az utolsó szivarhoz illik..."

+Quote Post
Rajhi
hozzászólás 2005-10-14 13:37:09
Létrehozva: #11

Hall Of Fame
Csoport kép

WNB, kiváló gondolat, nekem ez a novella nem jutott eszembe.
Pedig talán a magyar irodalomtörténet egyik legjobb novellája.

--------------------
Büszkeségeim.

+Quote Post
WNB
hozzászólás 2005-10-14 13:16:06
Létrehozva: #12

# Nem vagyok nagy párbajszakértő, de van pár dolog, amit még én is tudok, és valahogy elsikkadt itt, miközben éppen szép analógiák épülnek a békebeli világok tisztességes, férfias konfliktuskezelése és az ismert konkrét esemény közt...

A párbaj kifejlődése sohasem instant dolog volt. Úgy értem, hogy ha valaki pl. szóval-tettel (de még nem test test ellen) megsértett valakit, akkor a sértett mondjuk egy stilizált pofonnal (kesztyű az arcba - de jellemzően még csak nem is 8 napon belül gyógyuló dologgal) jelezte, hogy milyen kifejlet fog következni...és akkor aztán jöhettek legkorábban másnap hajnalban a segédek, az orvos, satöbbi. Akit párbajra hívtak, annak volt lehetősége a távolmaradást választani - igaz, ennek minden erkölcsi következményével. Mielőtt aztán hajnalban elkezdődtek volna az események, még formálisan, de a protokoll szigorú részeként bocsánatkérésre-békülésre szólították fel a feleket....vér érdemben csak ennyi minden után folyhatott.

Itt a konkrét esetben elég sok, nem csak színpadi jelentőségű lépés valahogy hirtelen kimaradt az időfaktor miatt...ahogy én látom. Pont ilyesmiktől tud különbözni két világ...és akkor nem keveredhet össze valakinek az egészséges vagy épp egészségtelen orrbaverése egy párbajjal...

# Amit snowy vetett fel, sötétlelkületű, véresszájú utcai hőbörgők vs. grál lovagok...ki kit milyen szerepben képzel el...

Szerintem itt az ilyenfajta szerepek szinte abszolút felcserélhetőek - minden csak attól függ, hogy éppen ki honnan nézi a dolgokat...és ráadásul egyik szerep sem eleve életveszélyesebb a másiknál.

Amikor pl. Sasi saját tudósítása szerint "meglátta a földön fekvő Edge szemében a félelmet", akkor valószínűleg a két említett szerep közül nem az előbbit érezte éppen a magáénak (és vált esélyessé Oscarra is egyben - ha szigorúan nézzük; de lehet, hogy ez csak úgy lenne Oscar-esélyes, ha majd az események alapján készülő filmben [Rashomon Reloaded - az RTL majd az "Igaz történetek" sorozatban vetítené] az éles jelenet közben narratív módon ez el is hangzik azonnal: "és akkor megláttam a szemében a félelmet")...

# Ebből a "szerep vs. szerep / az ellenfél PR-szempontból hatékony démonizálása" témából átvágva Géza Úr legutóbbi teljességgel objektív, elfogulatlan áttekintő elemzéséhez...

"Nem ez a külömbség a két lap között, hanem a stilus, hozzáálás, és a beléfektetett munka. A Px-en komoly munka folyik, s többen nagyon sokat foglalkoznak a boxal, és egyébb küzdő sportokkal. A Ksz-n amatörők, akik azt gondolják értenek hozzá. Meg kell nézni a hozzászólások számát, a topicok aktivitását, és mindenki rájön azonnal, hogy egy nap itt sokszorosa van, mint ott egy hónapban, és minden topic aktiv, ez nagyon fontos. A másik dolog, meg valamilyen szinten itt sokan űzik valamilyen formában a sportot, ha másképen nem elmennek edzésekre, vagy birói tanfolyamra, hogy legyen rálátásuk, odaát kevésbé."...

Itt akkor tképp ki milyen szerepeket igyekszik kiosztani kinek? Hogy van ez?

# Amatőrizmus/profizmus - általában, és hogy van-e ilyesminek bármi jelentősége amúgy: én nagyjából azt gondolom, hogy egy írásnak a szakszerűsége, jósága (satöbbi) soha nem attól függ, hogy hol jelenik meg. Még csak olyasmi sincs, hogy valakinek a neve eleve garancia lenne bármire...ha valaki valahol jót ír (nem szépirodalmi értelemben), pontos, korrekt, informatív, ellentmondásmentes, elfogulaltlan (satöbbi), akkor tökmindegy, hogy bárki konkrétan amatőrnek vagy profinak tartja-e egyébként...vagy hogy éppen jár-e bírói tanfolyamra vagy sem. Ugyanígy bárki, bármikor, bárhol mondhat bárgyú hülyeséget...

1 dolog két fele - csak szerintem:
- a ringben, ring mellett eltöltött évek, az izzadság vahogy sohasem tudják maradéktalanul pótolni, kiváltani, helyettesíteni az intelligenciát,
- az intelligencia valahogy sohasem tudja maradéktalanul pótolni, kiváltani, helyettesíteni azt a valamit, amit a ringben, ring mellett eltöltött évekkel, az izzadsággal szerezhet meg az ember.

Ha viszont ezt az ember többé-kevésbé átlátja, akkor már nem is igyekszik mindenáron kiváltani az egyikkel a másikat...

# Párbaj-témában egy ajánlott olvasmány:

Krúdy, Utolsó szivar az Arabs Szürkénél...

http://www.mek.iif.hu/porta/szint/human/sz...rudy/utolso.hun

Így kezdődik:

Az ezredesnek aznap agyon kellett lőni egy embert a Kaszinó
megbízatásából, miután a velszi herceg látogatásáról elnevezett
Angol szobában így döntöttek az urak.

A párbajt délután tartják meg a kaszárnyában, annak az embernek,
aki a Kaszinót megsértette, nem szabad élve eljönni a hely
színéről.

-Self

PS: Lenne még egy kérdésem...őszintén, mindenfajta kötözködő éltől mentesen. Amikor át lett nevezve a topik, és bekerült a címébe az, ami addig nem volt benne, akkor mi volt ezzel a konkrét filozófiai cél? (Gondolom, hogy erre legalábbis az a valaki tud válaszolni, aki akkor átnevezte - és azt is gondolom, hogy talán pont én ezt azért megkérdezhetem.)

+Quote Post
Rajhi
hozzászólás 2005-10-14 10:11:44
Létrehozva: #13

Hall Of Fame
Csoport kép

A párbaj témához annyit tennék hozzá, hogy a délszláv háborúk idején megtörtént, hogy valaki aki lenn járt többször is helyzetjelentést írt, amibe belekötött egy magát újságírónak nevező díszpinty, aki akkoriban nem ment délebbre a Budapest vége táblánál (az illetők nevére már nem emlékszem). Az első ember először megpróbálta észérvekkel leszerelni a másikat, majd kihívta párbajra, döntőbírónak emlékeim szerint Wichmann Tamást kérte fel. A helyszínen megjelent az első ember és a bíró, míg a másik teli pelussal elbújva kuksolt, és írogatott, hogy a szabad szellemet nem lehet ilyen brutális fizikai eszközökkel letörni, stb. stb.
Következtetéseket mindenki vonja le maga.

Nite_club, ha engem a szó szoros értelmében a gelléromnál fogva rángatnak ki egy helyről akkor nem gondolom azt, hogy azért teszik, mert aggódnak az egészségem iránt, és féltenek, hogy esetleg a berobbanhat a gáztűzhely. Tudtommal Sasi valóban nem magyarázta el Edgenek, hogy most egy balhorgot fog kivitelezni az orrára, de az előzmények alapján ez olyan hatalmas meglepetést nem okozhatott.

--------------------
Büszkeségeim.

+Quote Post
diplomata
hozzászólás 2005-10-13 10:04:14
Létrehozva: #14

Bantamweight - Harmatsúly (53.5kg)
**

Azonosító: 3,980

Ok. manchester !
Akkor írj olyan stílusban ahogy eddig, és oktasd (kioktasd) az embereket, mint eddig, ha lehet még hosszabban és még tudálékosabban, még jobban moderátorhoz illő stílusban. icon_thumbs.gif
Módosíthatnád a neved te is, pl. Dr. Box mancs.
Azonban, ha tényleg fejlődni akarsz akkor vegyél leckét, hogyan kell kulturáltan, röviden kritizálni, véleményt alkotni, pl. Zamattól vagy Suprastól, stb.
Remélem most nem kezded 10 oldalon fejtegetni, hogy mennyire igazad van, mert innentől nem érdekel a dolog.

+Quote Post
Sasi
hozzászólás 2005-10-13 08:30:18
Létrehozva: #15

Hall Of Fame
Csoport kép

Lakóhely: Budapest
Azonosító: 2

Akkor elsőnek Manchester...

--------------------

+Quote Post
jamestoney
hozzászólás 2005-10-13 07:14:13
Létrehozva: #16

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Lakóhely: Föld
Azonosító: 1,891

Ha már az off-ért kizárásnál tartunk:

"Jamestoney,

Folyamatos offolásért, és olyan hozzászólásokért, melyeknek semmi értelmük, és a beszélgetést leletetlenné teszik. "

Nem csak Mancs lett kizárva!

--------------------

+Quote Post
Vendeg_manchester_*
hozzászólás 2005-10-13 06:46:13
Létrehozva: #17

Vendég

IDÉZET(kOkO @ 2005. Oct. 12 22:47)
Mivel Sasi kitörölte a hozzászólásomat offolás miatt, jobb híján itt mondom el :
" Ahogy mondod Sasi !
Tuccso szerintem teljesen reális dolgokat mondott Wladról, és mit kapott érte !
Manchester viszont munkatárs, ezért azt mond és úgy ahogy akarja..
."
Ezt a nehézsúly topikban Brew gyalázása után írtam.

Koko, ki gyalázta Brewstert? Azért használtam ilyen szavakat, hogy nyomatékosítsam mondandóm lényegét. smile.gif Persze megértem, ha ezzel megbántottam kicsiny jellemedet.

- Először is ez a megmondalak apucinak, hogy manchester azt ír amit akar, másoknak meg nem szabad, ez elég infantilis jellemre vall. A "sz*r" és "aláz" szavak helyett bármikor használok formálisabb, kifinomultabb kifejezeséket, de ez a gyerekes hozzászólás és jellem már sokkal kevésbé fedhető. smile.gif

Apropó Kokó, ugye látod, hogy a box szó idézőjelbe van téve, vagyis a topik címe megtörtént eseményeken alapszik, igazi való világ. smile.gif Amúgy meg egy off topikot sokkal inkább szét lehet offolni, hisz gyakran már nem is aktuális (az edge vs. sasi harc jelenleg állóháborúvá vált, sőt, az egyik félt el is távolították a virtuális csatatérről. smile.gif )

Szóval én egy igazi Klicsek fan vagyok? smile.gif Hmm, köszi szépen, bár én nem tartom annak magam. Sajnos sztem a fórum nem Klicsek fanokból áll, hanem Klicsek ellenesekből, és ezért tűnik úgy, mintha pár ember fanatikus Klitschko rajongó lenne. Brewster engem egyszerűen nagyon nem győzött meg, mert ő nem egy domináns KO művész, hanem általában vesztes pozícióból, gyakorlatilag a semmiből ér el KO-kat. De majd meglátjátok, hogy az általam felsorolt emberek idővel ellátják a baját. smile.gif

+Quote Post
tuccso
hozzászólás 2005-10-12 23:54:03
Létrehozva: #18

Group koordinátor

Lakóhely: Lengyelország, Krakkó
Azonosító: 1,775

Nem értem miért, de nekem szimpi gzerek ez a kOkO ! biggrin.gif biggrin.gif

+Quote Post
diplomata
hozzászólás 2005-10-12 23:38:33
Létrehozva: #19

Bantamweight - Harmatsúly (53.5kg)
**

Azonosító: 3,980

IDÉZET(Sasi @ 2005. Oct. 12 23:01)
Hát, ez sem az a topik, de válaszolok - még egyszer!

Mindkét kedves felhasználóval hosszú levelezést folytattam, aminek az lett a vége, hogy elmondtam mindkettejüknek, hogy nincs igaza. Mindketten provokálták a másikat, s annak eldöntésére, hogy ki kezdte előbb, sem időm, sem türelmem. Meg egyébként is lényegtelen.

Abban maradtam mindkettejükkel, hogy amíg nem beszélik meg egymás között a nézeteltérést, addig minden egymásnak címzett hozzászólást (függetlenül annak tartalmától) törölni fogok. És ehhez tartani is fogom magam.

A fórum "háziredjében" egyébként egyértelműen meg van fogalmazva, hogy "a személyeskedés semmilyen formája nem megengedett", illetve, hogy " fórum üzemeltetői fenntartják maguknak a jogot, hogy bármilyen előzetes figyelmeztetés és indoklás nélkül hozzászólásokat, topikokat, vagy felhasználókat távolítsanak el a fórumról."

Megjegyzem, hogy offolás miatt eddig csak Manchester volt kizárva, pedig mással is megtehetük volna.

Ugyanakkor téged nem értelek, hogy miért nem érted azt meg, hogy nem offolhatod szét a topikot. Főleg a felszólítás után???

Elsőre megértettem, ezért írtam ide.
Lehet, hogy lassan szokom ezt a fórumot, de azt nem értem, ide miért nem írhatom meg egy személyről a véleményemet. Itt az off topicban, az Amatőr "box" –ban elképesztő dolgokat olvastam....????
Idézzem a 3 oldalt ???
Ha valaki ezt megmagyarázza, elfogadom és ide sem írok ilyet.

+Quote Post
Sasi
hozzászólás 2005-10-12 23:01:21
Létrehozva: #20

Hall Of Fame
Csoport kép

Lakóhely: Budapest
Azonosító: 2

Hát, ez sem az a topik, de válaszolok - még egyszer!

Mindkét kedves felhasználóval hosszú levelezést folytattam, aminek az lett a vége, hogy elmondtam mindkettejüknek, hogy nincs igaza. Mindketten provokálták a másikat, s annak eldöntésére, hogy ki kezdte előbb, sem időm, sem türelmem. Meg egyébként is lényegtelen.

Abban maradtam mindkettejükkel, hogy amíg nem beszélik meg egymás között a nézeteltérést, addig minden egymásnak címzett hozzászólást (függetlenül annak tartalmától) törölni fogok. És ehhez tartani is fogom magam.

A fórum "háziredjében" egyébként egyértelműen meg van fogalmazva, hogy "a személyeskedés semmilyen formája nem megengedett", illetve, hogy " fórum üzemeltetői fenntartják maguknak a jogot, hogy bármilyen előzetes figyelmeztetés és indoklás nélkül hozzászólásokat, topikokat, vagy felhasználókat távolítsanak el a fórumról."

Megjegyzem, hogy offolás miatt eddig csak Manchester volt kizárva, pedig mással is megtehetük volna.

Ugyanakkor téged nem értelek, hogy miért nem érted azt meg, hogy nem offolhatod szét a topikot. Főleg a felszólítás után???

--------------------

+Quote Post

7 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019-12-07 -13:41