Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

> Figyelem!

Kérünk mindenkit, hogy tekintse át újra a fórumszabályzatot!

7 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Kótai Mihály "félhivatalosan" visszavonult, WBF és IBO volt nagyváltósúlyú világbajn
Vélemények
Vélemények
Jó döntés, ha nincs már mi motíválja [ 28 ] ** [45.90%]
Várnia kellett volna még egy kicsit [ 9 ] ** [14.75%]
Köszönjük Misi, szép volt! [ 24 ] ** [39.34%]
Összes szavazat: 64
A vendégek nem szavazhatnak 
misi
hozzászólás 2006-08-23 21:41:04
Létrehozva: #1

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: AVT
Lakóhely: Keszthely
Azonosító: 2,036

Igazad van Hittman!
Csonttörő topik- amerikai bokszolók
Misinek is biztos hogy sokat számítottak az amerikai edzések, szerintem olyan dolgokat is tud, amit ott tanult, amit rajta kívül egy magyar bunyós sem, csak nem biztos hogy ezek lejöttek a ringben, mert ahhoz sokkal többet kellett volna kint lenni.(ne értsetek félre, a magyarok közül más még annyit sem edzett ott, mint ő)
Misi azért Lujan ellen megmutatta, hogy mi újság van, 12 meneten át bírta a "kiképzést" és végig küzdelemre késztette az 1.osztájú verekedő Lujant! /légyszi most ne gyertek a ranglistás helyezésekkel/
Ha nem is látjuk többet már bokszolni, ő az argentin elleni meccsen bebizonyította, hogy helye volt, van(?) a súlycsoport élvonalában!
Go to the top of the page

+Quote Post
Vendeg_london_*
hozzászólás 2006-08-12 17:09:39
Létrehozva: #2

Vendég

IDÉZET(G.I. @ 2006. Aug. 11 22:08)
IDÉZET
"Néhány tréner soha nem húzott kesztyűt. Az én időmben az edzők ismerték a szakmájukat, tudtak mit mondani tanítványuknak" - nyilatkozott a BBC-nek.

Frazier naprakész a magyar ökölvívást illetően biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif

Off: A kivetel erositi a szabalyt! excl.gif

Kerdes:hany metert uszott az uszopapank Szechy Tamas? biggrin.gif

Hajra Misi! Ne halgass a fogadatlan prokatorokra! icon_thumbs.gif

+Quote Post
Vendeg_london_*
hozzászólás 2006-08-12 13:59:26
Létrehozva: #3

Vendég

IDÉZET(G.I. @ 2006. Aug. 11 19:04)
Lehet, hogy rossz olvasni a leírtakat. Ami viszont tény: régebben mintha apa-fiú kapcsolatot említettek volna Veres László és Kótai Mihály kapcsolatban, mostanra viszont tovaillant a mesés barátság. Ezen gondolkodjatok el. Aztán vegyétek elő az "összeesküvés elméleteket" és fogadjátok el, hogy az igazság valahol odaát van.

Eljen az IGAzSAGOSZTO G.I! O TUDJA! biggrin.gif

HA MEGrOMLOTT a kAPCSOLaTUK arrol ,Jo magyar szokas szerint ''tehet ''valaki! icon_reclamao.gif

MISI es Madar a ket kedvencem a hazaiak kozul!

Feltennem a koltoi kerdest: Kivel lett 2szeres vilagbajnok Misi? icon_thumbs.gif

Nyugaton szinte minden sztarnak van mar veresege! excl.gif

Szegeny kis magyar hazankban ,ez elkepzelhetetlen!? birggrosze.gif

+Quote Post
Vendeg_G.I._*
hozzászólás 2006-08-11 22:08:22
Létrehozva: #4

Vendég

IDÉZET
"Néhány tréner soha nem húzott kesztyűt. Az én időmben az edzők ismerték a szakmájukat, tudtak mit mondani tanítványuknak" - nyilatkozott a BBC-nek.

Frazier naprakész a magyar ökölvívást illetően biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif

+Quote Post
Vendeg_G.I._*
hozzászólás 2006-08-11 19:04:04
Létrehozva: #5

Vendég

Lehet, hogy rossz olvasni a leírtakat. Ami viszont tény: régebben mintha apa-fiú kapcsolatot említettek volna Veres László és Kótai Mihály kapcsolatban, mostanra viszont tovaillant a mesés barátság. Ezen gondolkodjatok el. Aztán vegyétek elő az "összeesküvés elméleteket" és fogadjátok el, hogy az igazság valahol odaát van.

+Quote Post
Thoer
hozzászólás 2006-08-11 06:42:19
Létrehozva: #6

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: PX members
Lakóhely: Üröm
Azonosító: 1,649

IDÉZET(boxing @ 2006. Aug. 10 20:17)
Na azért Conway erősen szenvedett azon a mérkőzésen!Ha Kótait tényleg meg akarták volna veretni akkor biztosra mennek és valami keményebb ellenfelet hoznak!

Ezt a hozzászólást így kora reggel nem tudom értelmezni. blink.gif Ha valakit megveretni visznek az tudtommal nem arról szól, hogy hehe ennek a gyereknek lesz egy veresége, hanem arról, hogy a másik rekordja szebb legyen. Ergo, ha Conway-ék tennék le a vereség árát, akkor Conway minőségétől függetlenül vele bunyózna Misi.

Egyébként ez az egész bunda ügy annyira gáz. Van egy jó boxolónk (hála istennek egynél több is), találkozik egy másik jó boxolóval és kikap. Kap egy visszavágó lehetőséget, azon is kikap. Megesik. Lehet gyártani teóriákat hogy mit kellett volna jobban csinálni, de bundát kiabálni két ilyen egyértelmű meccs után???
Hofi jut róla eszembe amikor a fociról beszél, hogy nekünk az oroszoknak le kellett feküdni. Erre a Hofi visszakérdez, hogy a vizilabdásoknak meg a vívóknak miért nem kellett lefeküdni? Nem tudta, hogy orosz? Á ezek tudnak olvasni, oda volt neki írva, hogy CCCP.
Ugyanígy, ha Misit megvették, akkor vajon miért nem vették meg Viperát is. Vagy ha nem tudták megvenni, akkor miért álltak ki ellene? Így oda az állítólag drága pénzen vett rekord? Egyszóval ökörségnek tartom az egészet. A megvádoltakra nézve még sértő is, a bedobott összeg meg szánalmas.

+Quote Post
Farkas Krisztian
hozzászólás 2006-08-10 19:17:21
Létrehozva: #7

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Azonosító: 3,494

IDÉZET(G.I. @ 2006. Aug. 10 17:18)
IDÉZET(boxing @ 2006. Aug. 10 10:54)
Azért ez túl szoros meccs volt ahhoz,hogy azt lehessen feltételezni,hogy Misit áldozatnak vitték oda!Meg ha Conway ellen vinnék megveretni akkor nem rendeznének ellene visszavágót!

Szoros blink.gif Menetet sem nyert! Hát ez az. Visszavágó az ellenfél otthonában, amikor ők döntenek a meccs helyéről. Minimum gyanús! angry.gif

Na azért Conway erősen szenvedett azon a mérkőzésen!Ha Kótait tényleg meg akarták volna veretni akkor biztosra mennek és valami keményebb ellenfelet hoznak!

+Quote Post
Vendeg_london_*
hozzászólás 2006-08-10 18:04:33
Létrehozva: #8

Vendég

IDÉZET(G.I. @ 2006. Aug. 10 17:18)
Azért ez túl szoros meccs volt ahhoz,hogy azt lehessen feltételezni,hogy Misit áldozatnak vitték oda!Meg ha Conway ellen vinnék megveretni akkor nem rendeznének ellene visszavágót!

Szoros blink.gif Menetet sem nyert! Hát ez az. Visszavágó az ellenfél otthonában, amikor ők döntenek a meccs helyéről. Minimum gyanús! angry.gif

G.I Gratulalok latom szereted keverni a ....t icon_reclamao.gif !Nem ertem ,hogy kinek jo ez???Probalj meg drukkolni nem olyan rossz ,hidd el! biggrin.gif HAJRA MAGYAROK,MIsI, JANI ,ZSOLti, GYUrI, s mind ahanyan vagytok! icon_thumbs.gif

+Quote Post
Vendeg_G.I._*
hozzászólás 2006-08-10 17:18:29
Létrehozva: #9

Vendég

+Quote Post
Eredeti
hozzászólás 2006-08-10 10:57:25
Létrehozva: #10

Middleweight - Középsúly (72.6kg)

Azonosító: 2,487

Ha nagyobb összegröl lenne szó,talán,de ekkora pénz nem hiszem,hogy nagyon rámozdítaná Verest,mást sem nagyon.Ez már szóba került Félixnél is, igaz nagyobb pénzzel,de ha anyagi gondjaik lennének,nem ilyen kis pénzekkel lenne megoldható.Már csak ezért is valószinütlen,kár is ilyet tárgyalni.Az más,hogy leszerepelt bokszolót külföldön játszatni,de itt erröl szó nincs,egyik esetben sem.Azokba kár pénzt fektetni.

+Quote Post
Farkas Krisztian
hozzászólás 2006-08-10 10:54:40
Létrehozva: #11

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Azonosító: 3,494

+Quote Post
Vendeg_G.I._*
hozzászólás 2006-08-10 10:39:12
Létrehozva: #12

Vendég

IDÉZET(Manoka51 @ 2006. Aug. 08 11:50)
IDÉZET(JollyDee @ 2006.  Aug. 08  08:52)
IDÉZET(G.I. @ 2006.  Aug. 05   15:34)
Miért hallani, hogy Kótai manangere megverette Misit, mert anyagilag úgy járt jól?

Kitől hallottad? Mondanál neveket is? Vagy csak úgy a saját kútfejedből pattant ki?

Érdekes. Ezt én is hallottam már angliai és magyar barátaimtól. Végülis nem véletlenül volt az egyik meccs Conway otthonában városában. Úgy tudom, hogy Veres Laci kb. 10 000 ezer eurót kapott a meccsért. A találkozót követően egyébként edző és tanítványa között valamiért nem volt olyan jó a viszony. Az edzőterembe se ment le. Mostanában egyébként Misit többet lehet látni esténként a Rió nevű szórakozóhelyen - néha nem túl beszámítható állapotban-, mint az edzőterem közelében. Ezt az ott dolgozó biztonsági őr barátomtól tudom. Én úgy látom, hogy nem nagyon fog már Misi visszatérni.

Ez nem teljesen az a történet, mint amit én hallottam. Az összeg viszont stimmel, ennyit nem kapott meg Misi. Kifejezetten tűzközeli ember állítja! Naon kellemetlen lesz egyeseknek ha egyszer borul a bili !!!

+Quote Post
Rajhi
hozzászólás 2006-08-08 14:02:45
Létrehozva: #13

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 556

Van olyan helyzet, amikor valakit elveretnek, de ez biztos nem az volt. Conway periférián mozog Angliában, a Sky Sports nem is közvetítette a meccset. Első címvédésére Félix különösebb megerőltetés nélkül elhozta Magyarországra.
Nem hiszem, hogy Veres etikailag ilyet megengedne magának, ennél sokkal korrektebb embernek ismertem meg.
Ha a dolog etikai részét nem boncolgatjuk, akkor csak az anyagi marad, márpedig kijelenthető, hogy anyagilag ez biztos nem érte meg Misi csapatának. Tehát az egész összeesküvés elméletet el lehet dobni.

--------------------
Büszkeségeim.

+Quote Post
Öreg Peru
hozzászólás 2006-08-08 13:54:43
Létrehozva: #14

Laptulajdonos

Csoport: BME
Azonosító: 1,801

Én sok mindent megértem sok mindent eltudok képzelni, de azt hogy Veres László eladja Kótai Mihályt, koncként dobja oda bármelyik versenyzőjét na az kizárt. Ha csak sejtései is lenne mondjuk a Polish részéről valaki ezt megtenné, már nem engedné versenyzőjét a ringbe, ez az én véleményem.

+Quote Post
Vendeg_Manoka51_*
hozzászólás 2006-08-08 11:50:31
Létrehozva: #15

Vendég

IDÉZET(JollyDee @ 2006. Aug. 08 08:52)
IDÉZET(G.I. @ 2006. Aug. 05 15:34)
Miért hallani, hogy Kótai manangere megverette Misit, mert anyagilag úgy járt jól?

Kitől hallottad? Mondanál neveket is? Vagy csak úgy a saját kútfejedből pattant ki?

Érdekes. Ezt én is hallottam már angliai és magyar barátaimtól. Végülis nem véletlenül volt az egyik meccs Conway otthonában városában. Úgy tudom, hogy Veres Laci kb. 10 000 ezer eurót kapott a meccsért. A találkozót követően egyébként edző és tanítványa között valamiért nem volt olyan jó a viszony. Az edzőterembe se ment le. Mostanában egyébként Misit többet lehet látni esténként a Rió nevű szórakozóhelyen - néha nem túl beszámítható állapotban-, mint az edzőterem közelében. Ezt az ott dolgozó biztonsági őr barátomtól tudom. Én úgy látom, hogy nem nagyon fog már Misi visszatérni.

+Quote Post
JollyDee
hozzászólás 2006-08-08 08:52:38
Létrehozva: #16

Adminisztrátor
Csoport kép

Lakóhely: Budapest
Azonosító: 677

IDÉZET(G.I. @ 2006. Aug. 05 15:34)

--------------------
"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kiváncsi a másikéra..."

+Quote Post
Vendeg_gjoe_*
hozzászólás 2006-08-08 08:43:58
Létrehozva: #17

Vendég

Nem hinném.

+Quote Post
Vendeg_G.I._*
hozzászólás 2006-08-05 14:34:26
Létrehozva: #18

Vendég

+Quote Post
Vendeg_G.I._*
hozzászólás 2006-08-03 17:39:57
Létrehozva: #19

Vendég

Persze. Ebből lett elege. Látni sem akarja az ottaniakat. Nem az edzőteremmel van a gond, hanem személyi probléma és némi cash van a háttérben. Misu folytattná csak nem tud szabadulni.

+Quote Post
Vendeg_hittman_*
hozzászólás 2006-08-01 08:16:09
Létrehozva: #20

Vendég

Tegnap nyilatkozott Misi a ringlispilben.
Adtak egy két szép meccsjelenetet,stb,de annyira kivan most az edzöteremtöl,h nem is ott vették fel a riportot.
Amit már régebben is megfigyeltem,vagy Veres Laci edzösége ota,h mindiog ugy nyilatkozik,h nyertünk,edzettünk,boxoltunk,mindent mintha együt csináltak volna.Ami részben igaz is,de hülyén hangzik már kicsit.Ez lett beléjükverve?

+Quote Post

7 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-11-18 -16:06