Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

> Figyelem!

Kérünk mindenkit, hogy tekintse át újra a fórumszabályzatot!

8 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Győr vs Nyíregyháza, Médiaháború a bokszrajongók ellen
Rajhi
hozzászólás 2004-12-21 09:20:30
Létrehozva: #1

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: PX members
Azonosító: 556

IDÉZET(ecstasy999 @ 2004. Dec. 21 09:02)
Az olyan fejlett országokra gondolsz, ahol hónapokig az a fő téma, hogy vajon csak a szivarját dugta föl az elnök a beosztottnak vagy ment utána a plejbász is?

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Egyébként Amerika nem tartozik a kulturálisan fejlett országok közé.

Remélem mindkét tv leszűrte a tanulságot, azaz

NEM ÉRDEMES KONKURRENS GÁLÁT RENDEZNI

--------------------
Büszkeségeim.
Go to the top of the page

+Quote Post
ecstasy999
hozzászólás 2004-12-21 09:02:51
Létrehozva: #2

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Csoport: AVT
Lakóhely: Budapest
Azonosító: 1,391

IDÉZET(adambalogh @ 2004. Dec. 20 11:20)
Skandináviában meg sem jelenhetne ilyen alacsony színvonalú írás, de Németországban sem. Keleti barbárnak a cikk íróját tartanák.

Senkit nem szeretnék elhallgattatni, de sokakat nem hallgatok szívesen.

Az olyan fejlett országokra gondolsz, ahol hónapokig az a fő téma, hogy vajon csak a szivarját dugta föl az elnök a beosztottnak vagy ment utána a plejbász is?

Sajnos németül nem beszélek de a "Bild" egetrengető színvonaláról sokat hallottam...

Én is sokakat nem hallgatok szívesen, de róluk nem veszek tudomást. Ez ilyen egyszerű.

--------------------
Éjjen az AVT!!!

+Quote Post
peticica
hozzászólás 2004-12-21 08:47:54
Létrehozva: #3

Welterweight - Váltósúly (66.7kg)

Csoport: Regisztrált felhasználó
Azonosító: 107

IDÉZET(Sasi @ 2004. Dec. 21 06:05)
Peticica

Sajtóközleményeket eddig is, és ezek után is leadunk. Bárki küldi is őket. Ha boksszal kapcsolatos! Így tettünk a Liga kontra Polish vita esetében is. Ezzel maga az oldal nem foglal állást, hiszen semmiféle kommentárt nem fűzünk az ilyen anyagokhoz. Kérlek bízd ránk ezek eldöntését. (Hetek óta pörög ez a topik, miért ne közöltük volna le?)

Ami maga a hírt illeti: jól látható, hogy nézőszámban egyik produkció sem hozott annyit, mint „egyedül” hozott volna. De sajnos a TV-ket inkább a másik legyőzése érdekelte. Ebben most a TV2 volt a jobb, de nézőszámban elmaradtak a tavalyi Csonttörő-Chacün meccstől, pedig ez sokkal jobb volt. (Persze este 11 után már nem néznek annyian tévét.)

Az MTV meg örül, mint majom a farkának smile.gif

Természetesen rátok bízom. De én akkor sem szeretem az ilyesmit. Csupán ennek kívántam hangot adni. Az oldal egyébként színvonalas. Naponta frissül. Ez nagyon jó. Csak így tovább. icon_thumbs.gif

--------------------
Ki az a Bernard Hopkins ???????

+Quote Post
Sasi
hozzászólás 2004-12-21 06:05:05
Létrehozva: #4

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 2

Peticica

Sajtóközleményeket eddig is, és ezek után is leadunk. Bárki küldi is őket. Ha boksszal kapcsolatos! Így tettünk a Liga kontra Polish vita esetében is. Ezzel maga az oldal nem foglal állást, hiszen semmiféle kommentárt nem fűzünk az ilyen anyagokhoz. Kérlek bízd ránk ezek eldöntését. (Hetek óta pörög ez a topik, miért ne közöltük volna le?)

Ami maga a hírt illeti: jól látható, hogy nézőszámban egyik produkció sem hozott annyit, mint „egyedül” hozott volna. De sajnos a TV-ket inkább a másik legyőzése érdekelte. Ebben most a TV2 volt a jobb, de nézőszámban elmaradtak a tavalyi Csonttörő-Chacün meccstől, pedig ez sokkal jobb volt. (Persze este 11 után már nem néznek annyian tévét.)

Az MTV meg örül, mint majom a farkának smile.gif

--------------------

+Quote Post
SziJu
hozzászólás 2004-12-21 01:53:00
Létrehozva: #5

Flyweight - Légsúly (50.8kg)
*

Azonosító: 2,558

Rtl-Tv2 vesztettek.Misi és Jani győztek!De az est legnagyobb nyertese az MTV volt a Zámbó Jimmy emlékműsorral! birggrosze.gif

+Quote Post
peticica
hozzászólás 2004-12-20 21:15:56
Létrehozva: #6

IDÉZET(Brahma @ 2004. Dec. 20 14:29)
"A TV2 és Felix-Promotion nyerte a boxcsatát
2004-12-20 13:30 (Hazai pálya)

A Felix-Promotion és a TV2 Ring kiütötte az RTL Bokszklubot. A szombat esti nagy médiaboksz egyértelmű nyertese a magyar istálló és a TV2."

Én pedig aszittem, hogy szombat estének Janiék meg Misiék a győztesei, erre meg kiderül, hogy a TV2, méghozzá KO-val rolleyes.gif

Kedves Szerkesztők !

Ezt a sajtóközleményt le sem kellett volna adnia a Profibox.hu-nak.
Remélem többet nem fognak belefolyni ilyesmibe. Szomorú lennék, ha már ez az oldal is ehhez hasonlókkal kezdene el foglalkozni. Maradjunk inkább a bunyónál és a nézettségért folytatott (sokszor alantas) küzdelmet meg hagyjuk meg ennek a két szánalmas adónak.

--------------------

+Quote Post
peticica
hozzászólás 2004-12-20 21:11:13
Létrehozva: #7

IDÉZET(adambalogh @ 2004. Dec. 20 11:20)
IDÉZET(ecstasy999 @ 2004. Dec. 15 14:38)
Olyanokkal veted össze amik más kategóriák. Én politikai napilapokra gondoltam, nem szennylapra meg kiskegyedre.
és skandiáviában ha ugatni fogsz egy ilyenért biztos keleti barbárnak fognak nézni.

Hölgyeim és Uraim!

A szörnyü az, hogy pl. ezen fórum hozzászólásainak nagy része, szebb szabatosabb és választékosabb magyarsággal íródik, mint a legnagyobb politikai napilap cikkeinek a többsége. A tartalomról már nem is beszélve. Ezért nem látom értelmét a különbségtételnek a "kiskegyed" meg a "szabad nép" között, mivel én nem látok különbséget.

Skandináviában meg sem jelenhetne ilyen alacsony színvonalú írás, de Németországban sem. Keleti barbárnak a cikk íróját tartanák.

Senkit nem szeretnék elhallgattatni, de sokakat nem hallgatok szívesen.

icon_thumbs.gif icon_thumbs.gif icon_thumbs.gif

--------------------

+Quote Post
Brahma
hozzászólás 2004-12-20 15:27:34
Létrehozva: #8

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 233

de Sándor! én nem tudok arról, hogy bármilyen versenyszámban kiírták volna ezt a csatát biggrin.gif

Ha már itt tartunk, akkor remélem, hogy ez volt az első és utolsó ilyen cikk, mert szerintem nem sok értelme lenne annak, ha mondjuk a következő Erdei meccs számadatait az RTL olyan köntösbe csomagolná, hogy "Kicsaptuk a TV2-t, 3x annyian nézték Erdei meccsét, mint legutóbb Nagy Csonttörő János mérkőzését, ráadásul nálunk nem csaltak el egy világbajnoki csatát sem."

Komolyan! Van ennek értelme? A meccseken a bokszolók nyernek, kár, hogy MO-n a tévék is verik a mellüket...

--------------------
Brahma Beer
"That weapon will replace your tongue. You will learn to speak through it. And your poetry will now be written with blood."

+Quote Post
Sanyi
hozzászólás 2004-12-20 14:52:38
Létrehozva: #9

Lakóhely: Dunaharaszti
Azonosító: 2,551

A TV2 győzelme teljesen érthező, hiszen ők már jóval hamarabb elkezdték a reklámkampányt. Sőt náluk nem voltak olyan balhék, mint a Polishnál. Janinak ismertebb ellenfele volt, mint Misinek. Valószínűleg, ha Phillips lett volna az ellenfél, akkor is ennyien nézték volna. A TV2 egyszerűen jobban felkészült az estére, úgyhogy teljesen jogos a győzelme.

+Quote Post
supras
hozzászólás 2004-12-20 14:37:28
Létrehozva: #10

Fight.hu moderator
Csoport kép

Csoport: BME
Azonosító: 1,269

Nekem pedig úgy tűnt hogy Nyíregyházán voltak többen.

--------------------
<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>Pride forever</span>

Charles "Krazy Horse" Bennet

+Quote Post
Brahma
hozzászólás 2004-12-20 14:29:14
Létrehozva: #11

Hall Of Fame
Csoport kép

"A TV2 és Felix-Promotion nyerte a boxcsatát
2004-12-20 13:30 (Hazai pálya)

A Felix-Promotion és a TV2 Ring kiütötte az RTL Bokszklubot. A szombat esti nagy médiaboksz egyértelmű nyertese a magyar istálló és a TV2."

Én pedig aszittem, hogy szombat estének Janiék meg Misiék a győztesei, erre meg kiderül, hogy a TV2, méghozzá KO-val rolleyes.gif

--------------------
Brahma Beer
"That weapon will replace your tongue. You will learn to speak through it. And your poetry will now be written with blood."

+Quote Post
Roki
hozzászólás 2004-12-20 01:19:44
Létrehozva: #12

Azonosító: 1,328

IDÉZET(Cypress Hill @ 2004. Dec. 19 08:52)
Na jóreggelt mindenkinek! nem hiába választottam ezt a topicot, kiadta neki ezt a föcimet? laknak Nyiregyen rokonaim, ha ismeritek Kubik Zsoltit,jelezétek nekem! faekamra huzom Viki édest ha majd egyszer eljön az ideje, feljutattom a csucsra! smile.gif jó boxolo válik majd belöle,sokkatkell még tanulnia...

Ez igen!
Ritkán látni tartalom, forma, szellemiség, és stílus ilyen tökéletes egységét.

+Quote Post
Brahma
hozzászólás 2004-12-19 17:22:37
Létrehozva: #13

Hall Of Fame
Csoport kép

CH: Légy szíves vedd ki azt a nagy képet az aláírásból, nagyon zavaró. Tedd be pls. avatarnak. Sorry.

ON: a Győr vs. Nyíregyháza csata véget ért. Bizony megosztották az előmeccsek a közönséget, de a főmeccseket mindenki láthatta.

Nézzük az 2 egyidejű gála pozitív oldalát! Két adón is profi ökölvívás ment, ergo aki átlag TV2/RTL néző, nem film és boksz, hanem boksz és boksz körül választhatott, és úgyis látta Misi és Jani meccsét is. És azt hiszem bokszközvetítést ennyien még nem néztek MO-n, tehát mindenféleképpen van egy pozitív oldala is a dolognak.

--------------------
Brahma Beer

+Quote Post
Cypress Hill
hozzászólás 2004-12-19 08:52:17
Létrehozva: #14

Flyweight - Légsúly (50.8kg)
*

Azonosító: 2,728

Na jóreggelt mindenkinek! nem hiába választottam ezt a topicot, kiadta neki ezt a föcimet? laknak Nyiregyen rokonaim, ha ismeritek Kubik Zsoltit,jelezétek nekem! faekamra huzom Viki édest ha majd egyszer eljön az ideje, feljutattom a csucsra! smile.gif jó boxolo válik majd belöle,sokkatkell még tanulnia...

+Quote Post
peticica
hozzászólás 2004-12-15 14:50:54
Létrehozva: #15

IDÉZET(ecstasy999 @ 2004. Dec. 15 14:38)
Olyanokkal veted össze amik más kategóriák. Én politikai napilapokra gondoltam, nem szennylapra meg kiskegyedre.

ez igencsak off, de peticica, én nem a múltra gondoltam, hanem a jelenre....kik tüntetnek meg ugatnak mostanában sokszor hogy hallgasson el rádió, szűnjön meg újság? OK, lényegtelen, de szerintem olyat igenis le lehet írni amit az a gyökér leírt, és skandiáviában ha ugatni fogsz egy ilyenért biztos keleti barbárnak fognak nézni.

Na az ucsó off. Magyarországon nincs szélsőjobb. Ezt csak néhány párt szerené elhitatni a tömegekkel, mert ezzel mindig lehet riogatni, ha éppen el szeretnék terelni valamiről a figyelmet.

ON: Nekem igazából nem is a cikk tartalmával van a legnyagyobb gondom, hanem a népszavával. A cikknek azért van valóság alapja is, mégha torzan is van az elővezetve (gondolok itt pl KOKO és Madár egykori ellenfeleinek egy részére, de a TV2-es bunyósok is akadtak már össze finoman fogalmazva is megmosolyogtató ellenféllel)

--------------------

+Quote Post
ecstasy999
hozzászólás 2004-12-15 14:38:35
Létrehozva: #16

Csoport: AVT
Azonosító: 1,391

ez igencsak off, de peticica, én nem a múltra gondoltam, hanem a jelenre....kik tüntetnek meg ugatnak mostanában sokszor hogy hallgasson el rádió, szűnjön meg újság? OK, lényegtelen, de szerintem olyat igenis le lehet írni amit az a gyökér leírt, és skandiáviában ha ugatni fogsz egy ilyenért biztos keleti barbárnak fognak nézni.

--------------------
Éjjen az AVT!!!

+Quote Post
Öreg Peru
hozzászólás 2004-12-15 14:01:10
Létrehozva: #17

Laptulajdonos

Azonosító: 1,801

IDÉZET(snowy @ 2004. Dec. 15 08:44)
IDÉZET(Géza @ 2004. Dec. 15 06:54)
Már megint nem a boxal foglalkozunk, ha nem egy újságiróval. A rend kedvéért, a fent nevezett lap régen nem a legnagyobb példányszámu, az eladott lap szám 120000, mig a blikk 272000 Story 500000 és sorolhatnám. excl.gif  excl.gif

ez elég szomorú statisztika...

de a story nem hetilap?

De igen hetilap csak az érzékeltetés miatt irtam.

+Quote Post
snowy
hozzászólás 2004-12-15 08:44:35
Létrehozva: #18

Azonosító: 226

IDÉZET(Géza @ 2004. Dec. 15 06:54)
Már megint nem a boxal foglalkozunk, ha nem egy újságiróval. A rend kedvéért, a fent nevezett lap régen nem a legnagyobb példányszámu, az eladott lap szám 120000, mig a blikk 272000 Story 500000 és sorolhatnám. excl.gif  excl.gif

ez elég szomorú statisztika...

de a story nem hetilap?

--------------------
Long live the screaming Japanese cans!

+Quote Post
Öreg Peru
hozzászólás 2004-12-15 06:54:28
Létrehozva: #19

Laptulajdonos

Azonosító: 1,801

Már megint nem a boxal foglalkozunk, ha nem egy újságiróval. A rend kedvéért, a fent nevezett lap régen nem a legnagyobb példányszámu, az eladott lap szám 120000, mig a blikk 272000 Story 500000 és sorolhatnám. excl.gif excl.gif

+Quote Post
peticica
hozzászólás 2004-12-15 01:35:29
Létrehozva: #20

IDÉZET(JollyDee @ 2004. Dec. 15 01:22)
IDÉZET(peticica @ 2004. Dec. 15 01:20)

A szélsőjobb nem értem, hogy hogy jön ide. Az emberek elhallgattatása pedig éppúgy a kommunista rezsim egyik kedvenc időtöltése volt, mint bármelyik diktatúráé. A rendszer meg tényleg nem tetszik... Skandináviát szemeltem ki célpontomul...

Csak Svédországba ne menj mert ott tilos a profibox. A dánoknál van a legizgalmasabb boxélet skandináviában. A finnek, még eléggé lámák ebben a sportban.

Dániában már voltam. Szuper hely, szuper emberekkel. Mostanában Norvégiába készülök inkább, de a többit is tervezem meglátogatni. Svédországba miért ne menjek ? TV ott is van biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

--------------------

+Quote Post

8 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-09-24 -18:33