Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

> Figyelem!

Kérünk mindenkit, hogy tekintse át újra a fórumszabályzatot!

65 Oldal V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
Erdei Zsolt újból megvédte címét, Santiago kipipálva
Sasi
hozzászólás 2007-04-24 14:46:47
Létrehozva: #1

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: Regisztrált felhasználó
Lakóhely: Budapest
Azonosító: 2

Másfél hónap az nagyon sok mindenre elég idő. A másfél hónap valójában 7 és félhét! Ennyi idővel egy gála előtt elég ritkán szoktak bejelenteni ellenfelet, pláne, amikor még a gála sincs hivatalosan bejelentve. Zsoltnak ennyi idővel a gála előtt azt hiszem csak a Gonzalez és a Sahnoune elleni mérőzés volt bejelentve.

Sergei Dzinziruknak sincs még hivatalosan ellenfele, pedig május 19-én bokszol. Félhivatalos már van. Erdeivel kapcsolatban is pörög két név (az egyik a „három” közül van), és biztos, hogy akinek KELL TUDNIA, az már tudja, ki lesz az ellenfél. Egyébként meg a szakmai akkor nincs baj, ha a bokszoló 3-4 héttel a meccs előtt tudja meg, hogy ki ellen bokszol. Akkor kezdenek komolyabban kesztyűzni, akkor jönnek a sparrinpartnerek.

Egyet kell megérteni. A világbajnoki címmérkőzéseknek is van több kategóriája. Ha a hivatalos kihívó (Roy Jones) ellen bokszolna, akkor azt már tudnunk kéne, hiszen meg van szabva, hogy a bejelentés után mennyi napnak kell eltelnie a mérkőzésig. (Roy Jones anyagilag egyébként is egy jó álom, főleg egy itthoni rendezés mellett.)

Biztonsági menedzselés... nem tudom ki mit vár, de az Universum vezetői nem rajongók, hanem üzletemberek. Eszerint építik fel a gálát. Mindenki, aki komolyan mást vár, az menjen vissza az ágyba, húzza a fülére a takarót, és álmodjon tovább. Csodák meg nincsenek, hanem egy keret, amit nem lehet figyelnem kívül hagyni.

Megjegyzem, hogy Felix Sturm (Castillejo), Wladimir Klitschko (Sanders), Darisz Michalczewski (Gonzalez) és még többen is kikaptak az ilyen biztonsági menedzselés ellenére is.

Kb. két hete írtam, hogy lehet bárki az ellenfél, úgyis nagy lesz a köpködés, ha nem Roy Jones az. Tehát az Universum oldaláról bárkit hozhatnak, tök mindegy, néhány száz ember lesz csak elégedetlen. Még mindig jobb, mint ha mondjuk kikap egy rizikós meccsen, és elindul az össznépi bűnbakkeresés. smile.gif

Ezzel nem azt mondom, hogy nem akarom Madárt mondjuk Roy Jones, és a többiek ellen látni, csak megpróbálok két lábbal a földön maradni.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Sándor Béla
hozzászólás 2007-04-24 14:33:30
Létrehozva: #2

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Azonosító: 5,781

IDÉZET(Benelux @ 2007. Apr. 24 11:23)
IDÉZET(batka @ 2007. Apr. 24 08:47)
Elmúlóban az az időszak, amikor még igazán komoly izgalmakat ígérő ellenfél bejelentése szóba jöhetne (ne legyen igazam), ezért pár még szóba jöhető jelöltet nézzünk meg bátran:

Dean Francis (27-3-0)
Brit bajnok Ovill McKenzie legyőzésével (TKO1) Ismerős ugyebár Hídvégi révén, de bokszolt már Inkinnel és Drewsszel is bár tőlük kikapott. Nagyközépben cirkálóban és félnehézben is vitézkedett.
Előtte legyőzte pontozással az acélos Hastings Rasanit (20-24-1), aki egy pofozógép. Ezen magasztos eredmények előtt pedig Tommy Eastwoodot (9-1-0) verte.
3 vereségét  Matthew Barney, Undra White és Jaffa Ballagou ellen szedte be nagyközépben. Annyit tudnak ők, mint amit a nevük mutat.
Nagyszerű ellenfél Zsoltnak, ha bejelentik azonnal a szívemhez kapok, bár van egy meccse lekötve júniusra egy noname ellen.

Jaidu Codrington (15-1-0)
Allan Green csúnyán kicsapta 1 menetben.
Utóbbi 3 ellenfele: (mert ugye mindenki olyan formában van, mint az utóbbi teljesítménye mutatja)
1. Marlon Hayes (23-5-0) 03.22-én találkoztak pts10 a vége. Ez az ürge kikapott Santiagotol és Muriqitől is simán
2. Thomas Reid (35-17-1) pts6
3. Johnny Brooks (5-4-1) TKO2
Nagyon jó ellenfél, 0 kockázat, biztos haszon.

George Blades (21-2-0)
Két nonametől kapott ki. Utóbbi meccsei:
1. John Romans William (18-5-0) TKO7
Ez a manus Dawsontól kikapott 4 menetben felhozóemberként még 2002-ben
2. Tyrone Jackson (8-30-2) UD6 Nincs mit hozzáfűzni.
3. Kevin Miller (3-9-1) Egy cirkálósúlyú pofozógép

NNnnna, akkor ki melyiket szeretné Zsolt ellen látni? Csak azért, mert ahogy telik az idő egyre inkább biztos vagyok benne, hogy közülük, vagy hasonló kvalitású emberkék közül kerül ki a befutó.

sad.gif

Más variáció nincs?

Itt van még Ajamu is.

+Quote Post
batka
hozzászólás 2007-04-24 13:10:53
Létrehozva: #3

Cruiserweight - Cirkálósúly (90.7kg)

Azonosító: 2,550

IDÉZET(gulyaspisti @ 2007. Apr. 24 12:54)
Nézd Batka, erre csak azt tudom akkor mondani, hogy csak a szádat jártatod és másban keresed a hibát, ahelyett, hogy valamit tennél is.

Még ha a válasz az is lenne, mint amire számoltál, akkor is elmondhattad volna, hogy én bizony megtettem szinte mindent, ami tőlem telt, így viszomt, hogy ezt nem tetted meg, és továbbra is Zsolt irányában élcelődsz számomra tökéletesen hiteletelenné váltál. Innentől kezdve írhatsz ezzel a témával (Zsolt ilyen irányú kritikájával) azt amit akarsz, számomra zéró értékű lesz.

Nagyon meghatottál.
Mellesleg igaztalant soha nem írtam, az élcelődésre pedig engedelmeddel bármikor fenntartom a jogot egy nyilvános fórumon.
Mondd már meg te nagyokos, hogy írjak örömkönnyekkel küszködve és főleg mit, ha az ellenfél kiléte 1,5 hónappal a meccs előtt bizonytalan? Annak tudatában, hogy az utóbbi időben biztonsági menedzselés folyt?

--------------------
Chuck Norris ökle az egyetlen, ami a royal flush-t is üti.

+Quote Post
gulyaspisti
hozzászólás 2007-04-24 12:54:44
Létrehozva: #4

Csoport: AVT
Lakóhely: Anglia/Grafham
Azonosító: 5,289

Nézd Batka, erre csak azt tudom akkor mondani, hogy csak a szádat jártatod és másban keresed a hibát, ahelyett, hogy valamit tennél is.

Még ha a válasz az is lenne, mint amire számoltál, akkor is elmondhattad volna, hogy én bizony megtettem szinte mindent, ami tőlem telt, így viszomt, hogy ezt nem tetted meg, és továbbra is Zsolt irányában élcelődsz számomra tökéletesen hiteletelenné váltál. Innentől kezdve írhatsz ezzel a témával (Zsolt ilyen irányú kritikájával) azt amit akarsz, számomra zéró értékű lesz.

+Quote Post
batka
hozzászólás 2007-04-24 12:23:29
Létrehozva: #5

IDÉZET(gulyaspisti @ 2007. Apr. 24 12:17)
IDÉZET(batka @ 2007.  Apr. 24  12:03)
Mások pl ilyen fura dolgokat  is szoktak csinálni a cél érdekében:
Mikkel Kessler (39-0-0), aki nemrégiben volt egy média-körúton a tengerentúlon, saját népszerűsítése érdekében, pont egy Joe Calzaghe elleni címegyesítő mérkőzés reményében.
Kérdés persze (vagyis nem annyira kérdés számomra már) hogy Zsoltnál mi a cél.

De ezt csak halkan jegyzem meg, mert nekem szoktak ugrani egyesek, úgyhogy csssssss..

Hogy állsz a leveleddel?

A baráti köröm meggyőzött. Ostobaság. Tudod a kötvény-részvény közti különbség miatt a választ így is tudjuk.
Vagy ahogy Balázs Fecó mondá:
"Aki érez, az érti
Aki nem bolond az látja....."

--------------------

+Quote Post
gulyaspisti
hozzászólás 2007-04-24 12:17:52
Létrehozva: #6

IDÉZET(batka @ 2007. Apr. 24 12:03)
Mások pl ilyen fura dolgokat is szoktak csinálni a cél érdekében:
Mikkel Kessler (39-0-0), aki nemrégiben volt egy média-körúton a tengerentúlon, saját népszerűsítése érdekében, pont egy Joe Calzaghe elleni címegyesítő mérkőzés reményében.

De ezt csak halkan jegyzem meg, mert nekem szoktak ugrani egyesek, úgyhogy csssssss..

Hogy állsz a leveleddel?

+Quote Post
batka
hozzászólás 2007-04-24 12:03:34
Létrehozva: #7

Mások pl ilyen fura dolgokat is szoktak csinálni a cél érdekében:

--------------------

+Quote Post
adambalogh
hozzászólás 2007-04-20 14:35:55
Létrehozva: #8

Hall Of Fame
Csoport kép

Lakóhely: Deutschland
Azonosító: 2,127

IDÉZET(batka @ 2007. Apr. 20 14:59)
IDÉZET(adambalogh @ 2007.  Apr. 20  11:53)
Szerintem nem kell elnézést kérned senkitöl.
Ez az, amit ebben a kérdésben utálok. Az RJJ hisztérikusok olyan nyomás alá helyezik az esetleges másképp gondolkodókat, hogy azok már elnézéstz kérnek, ha egyszer kevésbé dícsérik agyon a bálványt.

Ne haragudj már, de ki dícsérte itt agyon Jonest? Tipikus eset nálad, hogy agresszívan, sokszor sértőn fogalmazva védekezel még ha nem is támad senki. Nem beszélve az általánosításról.

Egyébként Jones nagyon jó kis bokszoló volt, de mindenki látja, hogy kiégett. (bár mindíg az volt a véleményem, hogy Darius megropogtatta volna fénykorában is a tökeit) Most pedig bohóc szerepben tetszeleg a bunyó sportértékét háttérbe szorítva a média és a pénz ellenében, ami nem tetszik T-Rexnek és nekem sem, sőt vszínűleg senkinek sem.

Nem idevaló téma, folytassuk a Jones topicban.

--------------------
Don't discuss with Idiots! They drag you down to their own level and then beat you with experience.

+Quote Post
batka
hozzászólás 2007-04-20 13:59:04
Létrehozva: #9

IDÉZET(adambalogh @ 2007. Apr. 20 11:53)
Ez az, amit ebben a kérdésben utálok. Az RJJ hisztérikusok olyan nyomás alá helyezik az esetleges másképp gondolkodókat, hogy azok már elnézéstz kérnek, ha egyszer kevésbé dícsérik agyon a bálványt.

Ne haragudj már, de ki dícsérte itt agyon Jonest? Tipikus eset nálad, hogy agresszívan, sokszor sértőn fogalmazva védekezel még ha nem is támad senki. Nem beszélve az általánosításról.

Egyébként Jones nagyon jó kis bokszoló volt, de mindenki látja, hogy kiégett. (bár mindíg az volt a véleményem, hogy Darius megropogtatta volna fénykorában is a tökeit) Most pedig bohóc szerepben tetszeleg a bunyó sportértékét háttérbe szorítva a média és a pénz ellenében, ami nem tetszik T-Rexnek és nekem sem, sőt vszínűleg senkinek sem.

--------------------

+Quote Post
adambalogh
hozzászólás 2007-04-20 11:53:15
Létrehozva: #10

Hall Of Fame
Csoport kép

--------------------
Don't discuss with Idiots! They drag you down to their own level and then beat you with experience.

+Quote Post
T-Rex
hozzászólás 2007-04-20 09:48:20
Létrehozva: #11

Light Heavyweight - Félnehézsúly (79.4kg)

Azonosító: 2,312

Nem vitát akartam indítani de nem baj ha az lett belőle.Szerintem a hozzászólásomban benne van hogy én elismerTEM Jones teljesítményét,sportolói nagyságát.A múltidő a fontos és az hogy amit most tesz az lerombolja,értéktelenné teszi számomra az ökölvívót.Mindenkitől elnézést kérek aki ezt másképpen gondolja de nekem az ökölvívó nem azt jelenti hogy mekkorát üt,mennyire technikás,kiket győzött le.A sport maga sem ezt jelenti kizárólag.Fontos elemei ezek de én fontosabbnak tartom az egész embert mint sportolót.Lennox Lewis-t gyakran kritizáltam hogy fogott hogy nem volt túl sportszerű és így őrizte meg a veretlenségét,vagy akár az Isteni Alit is lehet vádolni "turpisságokkal" de Jones volt az az öklöző akinél mindezeket nem lehetett elmondani.Amit viszont Ruiz óta cselekszik az szánalmassá,méltatlanná teszi.Ez a véleményem.Az első Tarver elleni mérkőzése után a visszavonulást kellett volna választania úgy hogy a nyert mérkőzés ellenére szóban elismeri hogy Tarver volt a jobb,és ő befejezi.Mindezek helyett éveken át segítette a 3-gráciát hogy minél több lóvét akasszanak pedig Jones nem szorul rá,ergo értéket teremthetne,sportember maradhatna.Ennek ellenére CAlzagehzik,Showtimozik kavar stbstbstb.Erre nincs szüksége,csak azzal tudom magyarázni hogy sportemberként számomra már nem annyira értékes.Értéktelenedik.Én ezt nem tudom másképp látni.Nálam 2 elfogadható megoldás van.1 Visszavonulni 2 Kötelező kihívói pozíciójával élni .Amennyiben ez nem így lesz akkor a csalódottságom közönnyé változik és Jones megmarad ökölvívó sztár,és nem lesz többé etalon,követendő példa,zseni,korszakokon átívelő érték.
A vélemény fellengzős vagy érzelgős vagy esetleg naív???Lehet.A profi küzdősportokat pont ez teszi különlegessé hogy a sportteljesítmény megnyilvánulása.A ringben bárki győzhet és ha a visszaéléseket leszámítjuk olyan mintha két őszinte ember el akarja dönteni ki a jobb.Ezt hisszük el....és amennyiben a dolgok jól működnek ez is történik.Mint a gyerekek a grundon ha el akarják dönteni kié a pálya.NAgy bunyó és akkor egy darabig mindenki tudja ki kivel van.Bocs hogy mindezt ebbe a Topicba írtuk.Főleg Erdei Zsolt-tól bocs!
Hajrá Madár!!

+Quote Post
adambalogh
hozzászólás 2007-04-19 21:15:39
Létrehozva: #12

Hall Of Fame
Csoport kép

Vissza az eredeti témához.

A kép ma délelött készült.

--------------------

+Quote Post
Vendeg_manchester_*
hozzászólás 2007-04-19 19:34:23
Létrehozva: #13

Vendég

Bocsi, kicsit durván fogalmaztam, azóta módosítottam a hozzászólásomat, azt olvasd el!

+Quote Post
gulyaspisti
hozzászólás 2007-04-19 19:29:26
Létrehozva: #14

IDÉZET(manchester @ 2007. Apr. 19 19:19)
Pisti, milyen "de"-ről beszélsz? smile.gif Az én hozzászólásom maga a "de", hiszen a vita arról szól, hogy Jones azért kapott ki, mert sose volt igazán jó, és emberére akadt, vagy mert megkopott, és a két vereség a megkopás, kiégés jelei. Én az alábbi hozzászólással az utóbbi nézőpontot támasztottam alá. A hozzászólásom maga a "de", hiszen 180 fokos eltérést látok a Johnson, Tarver elleni produktumok, illetve a karriere korábbi meccsein nyújtott teljesítménye között. Te semmit nem tudsz megérteni? smile.gif

Elnézést ha félre értettelek, nem volt szándékos.

+Quote Post
Vendeg_manchester_*
hozzászólás 2007-04-19 19:19:58
Létrehozva: #15

Vendég

Pisti, milyen "de"-ről beszélsz? smile.gif Az én hozzászólásom maga a "de", hiszen a vita arról szól, hogy Jones azért kapott ki, mert sose volt igazán jó, és emberére akadt, vagy mert megkopott, és a két vereség a megkopás, kiégés jelei. Én az alábbi hozzászólással az utóbbi nézőpontot támasztottam alá. A hozzászólásom maga a "de", hiszen 180 fokos eltérést látok a Johnson, Tarver elleni produktumok, illetve a karriere korábbi meccsein nyújtott teljesítménye között. Mások pedig nem látnak "de"-t Jones karrierében, hanem azt látják, hogy Jones vereségei annak tudható be, hogy nem verhetetlen. Azzal, hogy Jones legyőzőit értékeltem, épp azt bizonyítottam, hogy Jones karrierében jött el a "de", nem pedig egy jobb bunyós jelent meg, hisz ezt se Tarver se Johnson nem tudta a későbbiekben igazolni mások ellen. Mit nem lehet ezen érteni? smile.gif Leírod, hogy "de", miközben az egész hozzászólásom ezt takarta... Jones karrierében a "de-t".

+Quote Post
hittman
hozzászólás 2007-04-19 19:17:34
Létrehozva: #16

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 4,281

Ki itt a Jones fanatikus??
Ö az egyedüli,akit aztán tényleg a helyén kéne kezelni.Le kell irni az eredményeit?
Mert szidhatjátok Tysont(bár ö is minden idök legjobbja,mindenkit kihajitott a ringböl anno),ö is csak akkor kapott ki,mikor már boxolnia sem kellett volna.De a technikája,ereje vitathatatlan.
Roy Jones ugyan ez.Azért mert most a hátán akar felkapaszkodni egy-két ember,és esetleg le is gyözik,soha nem érhetnek a nyomába.
Ö már csak azért boxol,mert igazi harcos,nem vonul csak ugy vissza.Mint Holyfield.Az más kérdés h nekik már nem kell bizonyitaniuk.
Bár ö egy igazán klasszis, sokszinü virtuoz,aki nem csak balegyenesekkel kápráztatja el a közönséget 12 meneten keresztül.Tényleg azok a jo meccsek,elfelejtettem. birggrosze.gif

--------------------
Nekem szociálisan, müveltségben, neveltetésben, financiálisan, szakmámban és exisztenciálisan (remélem ismered ezeket a kifejezéseket) egy sokkal magasabb szintü pozicióm van, mint neked.
By:adambalogh

+Quote Post
gulyaspisti
hozzászólás 2007-04-19 18:59:00
Létrehozva: #17

IDÉZET(manchester @ 2007. Apr. 19 17:34)
Jonest megverte Antonio Tarver. Mondhatni 3-szor is jobb volt nála. (nálam az első meccsen is ő volt a jobb)

Ez a Tarver egyetlen egy jelentős bokszolót sem győzött le Joneson kívül. Kikapott attól a Hopkinstól, aki 2 súlycsoportot ugrott a meccsért. 12 menetben megalázóan simán. Ezt a Hopkinst annó Jones simán verte Hopkins SAJÁT súlycsoportjában. Hopkins Tarvert hatalmas hendikepről is simán verte.

Glen Johnson a másik ember, aki legyőzte Jonest. Sorolom Johnson legyőzőit: A már említett Hopkins, az általunk is ismert González, akit Jones még Erdeinél is megalázóbban vert, illetve Derrick Harmon, akit szintén alázva győzött le Roy. Glen Johnson 3-szor mérkőzött meg Clinton Woods-cal, és egálszagú meccseket vívott ellene, ki-ki meccseket. Legutóbb Woods győzött, az a Woods, akit Jones 6 menetben megalázóan tönkrevert.

Most elemeztem Jones legyőzőit, akik nemcsak hogy Roy ellen tudják egyetlen igazán komoly sikereit, de legyőzőik egytől-egyig olyanok, akiket a Pensacolai bokszoló a karriere csúcsán játszva vert rommá.

Ádám, én egy elfogult Jones fan vagyok, hallgatom az objektív ellenérveidet, illetve, hogy a fentebb, elfogultságomban leírt soraimban milyen igaztalan állítást látsz. smile.gif smile.gif

Szóról szóra igaz, amit írtál, de itt jön a de. Amióta kikapott Jones azóta nem tudott értékelhetö produkciót bemutatni.

Meg azt is sokan észrevették, hogy Jones reflexei sem a régiek, meg az ütésállósága is kopott. Mondjuk ezt már ezerszer megbeszéltük.

+Quote Post
adambalogh
hozzászólás 2007-04-19 18:28:18
Létrehozva: #18

Hall Of Fame
Csoport kép

Leírtam ezerszer a véleményem, ismeritek.
Nincs kedvem megint Jonesról Jones fanatikusokkal vitázni. Semmi értelme.

--------------------

+Quote Post
Benelux
hozzászólás 2007-04-19 17:46:21
Létrehozva: #19

Azonosító: 5,210

IDÉZET(adambalogh @ 2007. Apr. 19 17:05)
Ez mindig így van. Bárhol a világon, bármely boxfórumban elhangzik egyetlen egy negatívan is értékelhetö szó RJJ-röl, azonnal megjelenik legalább négy beírás, ahol a fanatikusok hisztérikusan azonnal "helyrerakják" a dolgot.
Jómagam ezt a Jones dolgot kritikusabban nézem, mint a sok elvakult rajongója. De ezt leírtam már ezerszer.

Kérlek indokold, h mitől voltak a hozzászólások hisztérikusak.
Nem egy negatívan értékelhető szót hanem egy valótlan állítást raktunk helyre...

--------------------
A'A

+Quote Post
Vendeg_manchester_*
hozzászólás 2007-04-19 17:34:06
Létrehozva: #20

Vendég

Jonest megverte Antonio Tarver. Mondhatni 3-szor is jobb volt nála. (nálam az első meccsen is ő volt a jobb)

Ez a Tarver egyetlen egy jelentős bokszolót sem győzött le Joneson kívül. Kikapott attól a Hopkinstól, aki 2 súlycsoportot ugrott a meccsért. 12 menetben megalázóan simán. Ezt a Hopkinst annó Jones simán verte Hopkins SAJÁT súlycsoportjában. Hopkins Tarvert hatalmas hendikepről is simán verte.

Glen Johnson a másik ember, aki legyőzte Jonest. Sorolom Johnson legyőzőit: A már említett Hopkins, az általunk is ismert González, akit Jones még Erdeinél is megalázóbban vert, illetve Derrick Harmon, akit szintén alázva győzött le Roy. Glen Johnson 3-szor mérkőzött meg Clinton Woods-cal, és egálszagú meccseket vívott ellene, ki-ki meccseket. Legutóbb Woods győzött, az a Woods, akit Jones 6 menetben megalázóan tönkrevert.

Most elemeztem Jones legyőzőit, akik nemcsak hogy Roy ellen tudják egyetlen igazán komoly sikereit, de legyőzőik egytől-egyig olyanok, akiket a Pensacolai bokszoló a karriere csúcsán játszva vert rommá.

Ádám, én egy elfogult Jones fan vagyok, hallgatom az objektív ellenérveidet, illetve, hogy a fentebb, elfogultságomban leírt soraimban milyen igaztalan állítást látsz. smile.gif smile.gif

+Quote Post

65 Oldal V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-11-18 -16:04