Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

38 Oldal V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
It's Showtime, Magyar harcosokkal!!
m.zs.
hozzászólás 2010-06-24 13:46:46
Létrehozva: #61

Featherweigth - Pehelysúly (57.5kg)

Csoport: Regisztrált felhasználó
Azonosító: 11,879

ok,nem xljoe-n múlik hogy mikor kerülnek fel.akkor viszont a másik főszervező egy világbajnok hanyagságban.egyébként nemcsak a k3 a hungarikum,hanem ez is.biztos máshol ilyen nincs csak itt nálunk.vannak versenyzők akik még nem látták a meccsüket.hogyan javítsák hibáikat a következő harcra?
Go to the top of the page

+Quote Post
SilverJoe
hozzászólás 2010-06-24 10:41:01
Létrehozva: #62

Middleweight - Középsúly (72.6kg)

Lakóhely: Magyarország/Budapest
Azonosító: 7,925

Na azért álljunk meg egy szóra. Már az elején is írtam, hogy nincs semmilyen beleszólásom, hogy mikor kapom meg a videókat. Maximum annyit tudok tenni hogy időnként rákérdezek. Úgy beszélünk erről, mintha itt lenne nálam, csak lusta lennék átkonvertálni és felmásolni. Nem erről van szó. Nem voltam a gálának a szervezője, besegítettem abban amit kértek. Ennélfogva jogom sincs hőbörögni, maximum kérni. Nem mondták még azt, hogy felesleges minden igyekezetem, tehát bízom benne, hogy meg fogom kapni a videókat, és fel fogom tenni őket, amint nálam lesz. Ennél többet eddig sem igértem, és ezután sem fogok. Be fogom írni ide, ha már megkaptam őket. Ennyi. Szép napot mindenkinek.

+Quote Post
straight
hozzászólás 2010-06-24 06:58:11
Létrehozva: #63

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 2,086

Azért a joe sokmindent föltett az xlfight-ra a videók topikba.Ebben az esetben viszont egy fenékkel több lovat próbált megülni és a földre esett közöttük.

+Quote Post
m.zs.
hozzászólás 2010-06-24 02:49:08
Létrehozva: #64

röhej.komolytalan.égő.

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2010-06-23 19:50:25
Létrehozva: #65

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Azonosító: 7,012

Gurul a szecska.

+Quote Post
SilverJoe
hozzászólás 2010-06-23 19:25:30
Létrehozva: #66

Szólni fogok, ha úgy lesz.

+Quote Post
sszasza
hozzászólás 2010-06-23 11:34:03
Létrehozva: #67

Welterweight - Váltósúly (66.7kg)

Azonosító: 1,963

IDÉZET(SilverJoe @ 2010-06-02 17:41:31) *
m.zs. Akár hiszed akár nem, semmilyen befolyásom nincs arra, hogy mikor kapom meg az anyagot. Ahogy megkapom fel fogom tenni, de 2 dologról beszélünk.
A Showtime Budapest hivatalos 2 órás videója már a gála után 2 nappal hozzáférhető volt.
Lehet hogy hamarabb is, én 2 nappal később kaptam meg a teljes anyagot. A nem hivatalos anyagra várunk, azaz a K-3 döntőkre, és azokra a meccsekre, amik nem fértek bele a 2 órás hivatalos tv adásba tervezett videóba. Mivel a szervezők ezt is vágottan kérték, ezért a videót nyersen nem hozta el senki, de a vágott nem hivatalos videót még a mai napig nem kaptuk meg, én a múlt hétre is kaptam igéretet, de videót nem, ezért nem is írtam eddig. Nagyon nem tudom verni magam ez ügyben, mert örülök neki, ha meg lesz a teljes gála anyaga, de ha megnézed a többi magyarországi gálát, ritka eset, ha a hivatalos anyagon kívül kikerül még profi felvétel egy-egy küzdősport gáláról. A K-3 gálákon el szoktuk kérni a vágatlan anyagot, és azt feltesszük egy-egy kameraállásból. Itt szerettünk volna egy kicsit látványosabb vágott felvételt, ezért várunk rá még a mai napig is. Ismétlem ez nem egyedüli eset, a K-1 gálákról sem találni a hivatalos anyagon kívül profi felvételt, de még a Local Kombatról sem. Javíts ki ha tévedek, ezt az "ilyen máshol biztos nem fordul elő" mondatod miatt írtam. Kérlek legyetek még türelemmel, lesz videó, biztos vagyok benne.

Te Joe, szóljál már légyszives ha már nem vagy biztos benne. Fasznak reménykedjünk.

+Quote Post
khru
hozzászólás 2010-06-07 07:53:26
Létrehozva: #68

Light Heavyweight - Félnehézsúly (79.4kg)

Lakóhely: Budapest
Azonosító: 2,113

A szóhasználat lehet, hogy néhol egy kicsit vulgáris, de sokkal nagyobb baj az, hogy amiről ír az igaz.
Nagy baj az, hogy napjaink egyik, másik sportvezetője azzal foglalkozik, hogy miként tud a másiknak keresztbe tenni, felhasználva befolyásosságát.
Ne csodálkozzunk azon, hogy ilyen szavak törnek elő az emberből, mikor azt tapasztalja, hogy ezek a sportvezetők mindent megtesznek azért, hogy egy világszínvonalú gála ne jöhessen létre, miközben egyfolytában verik a mellüket, hogy Ők mennyit tesznek a sportért.

wai

IDÉZET(szarabb @ 2010-06-03 06:12:30) *
tisztelt hölgyeim és uraim,
napjaink egyik sportvezetőjének tájékoztatását olvashatták.
ha kérdés merülne fel az írásbeli képességek és készségekkel kapcsolatban, vagy az összefüggések elemzése kapcsán lennének kételyei ne keressen senkit. minden ügyet a benne dolgozók minősége determinál. így van ez most is, sajnos......
(ne tessék köpködni, sem utcai verekedésre kihívni. semmilyen kesztyűt nem veszek fel icon_thumbs.gif )

--------------------
wai[FONT=Courier][SIZE=7][COLOR=blue][B]

+Quote Post
iszony
hozzászólás 2010-06-06 08:37:12
Létrehozva: #69

Lakóhely: Szeged
Azonosító: 11,371

IDÉZET(szarabb @ 2010-06-05 16:46:23) *
már elnézést de mi a f@szért töröltök hozzászólásokat 3 napja?
ha nem kellek-kelünk megyünk máshová észt osztani.

Sajnos mostanában a hozzászólások 80%-ának köze nincs a topic címéhez, szerintem ezért törölnek ennyit. Arról nem beszélve, hogy sokszor személyeskedőek a kommentek. "Mi" tesszük ilyenné, aztán meg csodálkozunk...

+Quote Post
szarabb
hozzászólás 2010-06-03 05:12:30
Létrehozva: #70

Light Heavyweight - Félnehézsúly (79.4kg)

Azonosító: 2,079

tisztelt hölgyeim és uraim,
napjaink egyik sportvezetőjének tájékoztatását olvashatták.
ha kérdés merülne fel az írásbeli képességek és készségekkel kapcsolatban, vagy az összefüggések elemzése kapcsán lennének kételyei ne keressen senkit. minden ügyet a benne dolgozók minősége determinál. így van ez most is, sajnos......
(ne tessék köpködni, sem utcai verekedésre kihívni. semmilyen kesztyűt nem veszek fel icon_thumbs.gif )

--------------------
a szellem az igazi fegyver

+Quote Post
ati1
hozzászólás 2010-06-02 23:35:16
Létrehozva: #71

Csoport: BME
Azonosító: 3,781

Sziasztok! Nem hiszem ,hogy teszekbele hozzáállás lenne azért mert nincsenek fent a videók.Évente 4 színvonalas gálát rendezni az nem a hobbi kategóriába tartozik.Az ok egyszerű. Remélhetőleg a csapat megegyezik hamarosan egy tv társasággal.Mível az undercard mérkőzések sehol nem jelentek még meg ,ezért 2 órás adásban leadásra kerülnek.Évente több adás lesz leadjuk az összes mérkőzést.Hamarosan elindítjuk a súlycsoportok bajnokságait 8-as tornarendszerben nem mma.Magyarország rendezi a 2011-es mma amatőr világbajnokságot legalábbis eddig 80 %.2011 az év mérkőzése még szervezés alatt van, de ha összejön akkor az évszázad mérkőzése lesz!!!!Sajnos nagyon nehéz az árral szemben úszni mert próbálnak keresztbe tenni mindenhol nekünk.Néha sikerrel. Most az a helyzet Magyarországon ,hogy a
tv-nek a sz*r kell ami bevan csomagolva gyönyörű szépen de attól még sz*r marad!Voltak itthon kűlföldi gálákat megszégyenítő mma gálák TOTALFIGHTING..... Pride fc résztvevőkkel meg ufc csapatokkal.Az se kellett senkinek! Mert ami jó azt el kel ismerni,még ha mosolyszünet is van.Mi nem akarunk szart csinálni!Persze vannak mérkőzések amik nem sikerülnek látványosra tanulni kell ebből is mint minden negatív kritikából, mégha sértő is.Ezzel nincsen semmi baj. Köszönet a k-3 nak a Re-gym -nek mindenért.Akik meg a vesztünket akarják azok meg nyálazzák meg!

+Quote Post
SilverJoe
hozzászólás 2010-06-02 17:41:31
Létrehozva: #72

m.zs. Akár hiszed akár nem, semmilyen befolyásom nincs arra, hogy mikor kapom meg az anyagot. Ahogy megkapom fel fogom tenni, de 2 dologról beszélünk.
A Showtime Budapest hivatalos 2 órás videója már a gála után 2 nappal hozzáférhető volt.
Lehet hogy hamarabb is, én 2 nappal később kaptam meg a teljes anyagot. A nem hivatalos anyagra várunk, azaz a K-3 döntőkre, és azokra a meccsekre, amik nem fértek bele a 2 órás hivatalos tv adásba tervezett videóba. Mivel a szervezők ezt is vágottan kérték, ezért a videót nyersen nem hozta el senki, de a vágott nem hivatalos videót még a mai napig nem kaptuk meg, én a múlt hétre is kaptam igéretet, de videót nem, ezért nem is írtam eddig. Nagyon nem tudom verni magam ez ügyben, mert örülök neki, ha meg lesz a teljes gála anyaga, de ha megnézed a többi magyarországi gálát, ritka eset, ha a hivatalos anyagon kívül kikerül még profi felvétel egy-egy küzdősport gáláról. A K-3 gálákon el szoktuk kérni a vágatlan anyagot, és azt feltesszük egy-egy kameraállásból. Itt szerettünk volna egy kicsit látványosabb vágott felvételt, ezért várunk rá még a mai napig is. Ismétlem ez nem egyedüli eset, a K-1 gálákról sem találni a hivatalos anyagon kívül profi felvételt, de még a Local Kombatról sem. Javíts ki ha tévedek, ezt az "ilyen máshol biztos nem fordul elő" mondatod miatt írtam. Kérlek legyetek még türelemmel, lesz videó, biztos vagyok benne.

+Quote Post
m.zs.
hozzászólás 2010-06-02 13:35:10
Létrehozva: #73

helyzetjelentés: másfél hónap telet el a showtime2 óta....videók sehol...vicc.de inkább égő.ilyen máshol biztos nem fordul elő.gyönyörű teszek reá hozzáállás a szervezők részéről.

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2010-06-02 12:31:12
Létrehozva: #74

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 11,479

??

+Quote Post
straight
hozzászólás 2010-06-02 12:02:19
Létrehozva: #75

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 2,086

Remy Bonjasky súlyos szemproblémák miatt a versenyzéstől való visszavonulás gondolatával foglalkozik.
Badr Hari bizonytalan időre önkéntesen visszavonul a versenyzéstől.

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2010-06-01 21:29:10
Létrehozva: #76

Apropo Hari felfugesztette magat
”During the match against Hesdy Gerges in the Amsterdam Arena I have made the same mistake for the second time in my career.

Because of this, I lost the match I wanted to win. I came to the decision that it would be better for me to take some time out. I don’t know for how long, I want to set some things straight for myself.

No organisation needs to ban me, I’m already doing that myself. I want to apologise the Arena audience and Hesdy Gerges for that malprestation. I hope that after I’ve found myself again, I can let people enjoy the sport again.”

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2010-05-31 16:42:46
Létrehozva: #77

Saki sportszrüségéről példát lehet venni.
+
Kisenko vs Diercki
http://www.youtube.com/watch?v=ymwyai4t5RI...player_embedded

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2010-05-31 16:36:53
Létrehozva: #78

videók
Ghita vs Balrak
http://www.fight.ro/2010/05/30/video-danie...e-la-amsterdam/
manhoef vs Saki
http://www.fight.ro/2010/05/30/manhoef-vs-...stigat-prin-ko/

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2010-05-31 16:30:37
Létrehozva: #79

IDÉZET(SilverJoe @ 2010-05-29 22:59:31) *
It's Showtime Amsterdam eredmények:

...

[/url]

Hát ez savóra sikeredett, a sok végigment mérkőzéstől horkolhatott a közönség KO jó kevés de a végén legalább a Hari megcsinálta a balhét.

+Quote Post
hatchet
hozzászólás 2010-05-30 17:02:51
Létrehozva: #80

Azonosító: 11,841

IDÉZET(VRRRT @ 2010-05-30 00:16:24) *
H Ü L Y E Hari meccse:
Manhoef mit próbált mondani a közönségnek?
http://www.youtube.com/watch?v=_oa0ccUSsNo

Manhoef-Saki:http://www.youtube.com/watch?v=HEpSmYKuppc

Saki nagyon formában van mostanában. Év végén szvsz. mehetne a K-1-ben a -100 kg címért.

Hari megint begőzőlt. Kár volt, mert leverte volna Gergest. Bár nem nagyon bánta a dolgot ahogy láttam...

--------------------
"Training is everything" - Mirco 'Cro Cop' Filipovic

+Quote Post

38 Oldal V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-02-18 -16:20