Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

> Figyelem!

Kérünk mindenkit, hogy tekintse át újra a fórumszabályzatot!

48 Oldal V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
Balzsay Károly pályafutása, Stieglitz után...
medve
hozzászólás 2009-09-14 21:44:03
Létrehozva: #61

Flyweight - Légsúly (50.8kg)
*

Csoport: Regisztrált felhasználó
Azonosító: 6,000

Sziasztok!

Tud valaki valamit Balzsay Karcsi visszatéréséről?
Go to the top of the page

+Quote Post
T-Rex
hozzászólás 2009-09-05 02:48:14
Létrehozva: #62

Light Heavyweight - Félnehézsúly (79.4kg)

Azonosító: 2,312

Nos akkor átfogalmazom.Amíg Erdei esetében teljesen érhetetlen a "süllyesztő" addig sajnos ez bármennyire fáj nekem is Balzsay-nál akár érthető is lehet.Hozzáteszem egyik bunyós sem érdemli az első vereség után a feledést és nagyon szorítok és reménykedem hogy Balzsay Karcsi erősebben, jobban tér vissza és képes bizonyítani hogy zseniális bunyós.
Ettől a tény az tény.Kikapott egy jó de közepesnek elfogadott bunyóstól ráadásul sajnos úgy hogy észrevette hogy higgadt taktika és kifejezetten nagy ütőerő egyesül az ellenfélben. de képtelen volt előszedni a megfelelő választ azzal hogy más stílusban bunyózzon.Madár többek között ettől is a legjobb félnehézsúlyú a világon.1-2 tanácstalan perc és utána akár képes teljesen más stíusban bunyózni(Pl. Mehdi Sanoune....szenzációs volt...)
Félre ne érts london,kívánom Balzsaynak hogy megerősödve hittel,szívvel tudással újra legyen esélye mert mindketten okoztak annyi örömet nekem és gondolom minden más ökölvívást szeretőnek hogy csak köszönettel tartozom.Azonban ami Erdeivel történik az több mint nevetséges, Balzsay Karcsinak pedig HAJRÁ!!!!!!(egyébként az UNI meg áhh....!! angry.gif )

+Quote Post
london
hozzászólás 2009-09-04 20:48:34
Létrehozva: #63

Middleweight - Középsúly (72.6kg)

Lakóhely: England
Azonosító: 4,901

IDÉZET(T-Rex @ 2009-09-03 04:57:37) *
Mire gondolsz??Erdei Zsolt-ot még senki az ellenfelei közül profiban nem verte meg.Belegondolni is szomorú hogy pl. Kessler mit csinált volna Balzsayval a ringben ha Stiglitz képes volt ennyire okosan és kifejezetten jól bunyózni ellene.Szerintem legalább 2-3 mérkőzés kell hogy lássuk mi is a helyzet és ezekből a bunyókból csak az első lehet felhozó, önbizalom növelő ellenfél.A többi legalább Stiglitz vagy ennél még veszélyesebb bunyós kell hogy legyen.Úgy látom BAlzsay Károly esete egészen más mint Erdei Zsolt-é.Gonzales az egyenes-ági:) WBO világbajnok volt és parádésan megverte őt Madár.Balzsay csak igen szűken volt képes nyerni az ellen az Inkin ellen aki a szabad övet nyerte el.Madár esetében pedig az UNI hibájából, a második ellenfél, az egyik legacélosabb feltörekvő harcos volt Garay és ellene akkor szűken tudott nyerni Erdei, azt azóta csak "etetik".Szerintem teljesen más a két helyzet bár az UNI sajnos nem egyszer bizonyította már hogy"érdekesen"egyyyyyyyyyyyyyengetik MAdár útját.....

EGESZEN PONTOSAN ARRA GONDOLOK,HOGY OT IS CSAK HITEGETNI FOGJAK,ES MEGY A SULLYESZTOBE...

--------------------
Az egyik edzesunkre lejott Papp Laci bacsi ,es kezet fogtam a legendaval! Nyugodjek bekeben az oreg!

+Quote Post
T-Rex
hozzászólás 2009-09-03 03:57:37
Létrehozva: #64

Light Heavyweight - Félnehézsúly (79.4kg)

Azonosító: 2,312

IDÉZET(london @ 2009-09-02 23:32:37) *
FELEK BELESZALAD A KARESZ EGY OLYAN SZITUBA MINT A ZSOLTI!

Mire gondolsz??Erdei Zsolt-ot még senki az ellenfelei közül profiban nem verte meg.Belegondolni is szomorú hogy pl. Kessler mit csinált volna Balzsayval a ringben ha Stiglitz képes volt ennyire okosan és kifejezetten jól bunyózni ellene.Szerintem legalább 2-3 mérkőzés kell hogy lássuk mi is a helyzet és ezekből a bunyókból csak az első lehet felhozó, önbizalom növelő ellenfél.A többi legalább Stiglitz vagy ennél még veszélyesebb bunyós kell hogy legyen.Úgy látom BAlzsay Károly esete egészen más mint Erdei Zsolt-é.Gonzales az egyenes-ági:) WBO világbajnok volt és parádésan megverte őt Madár.Balzsay csak igen szűken volt képes nyerni az ellen az Inkin ellen aki a szabad övet nyerte el.Madár esetében pedig az UNI hibájából, a második ellenfél, az egyik legacélosabb feltörekvő harcos volt Garay és ellene akkor szűken tudott nyerni Erdei, azt azóta csak "etetik".Szerintem teljesen más a két helyzet bár az UNI sajnos nem egyszer bizonyította már hogy"érdekesen"egyyyyyyyyyyyyyengetik MAdár útját.....

+Quote Post
london
hozzászólás 2009-09-02 22:32:37
Létrehozva: #65

Lakóhely: England
Azonosító: 4,901

FELEK BELESZALAD A KARESZ EGY OLYAN SZITUBA MINT A ZSOLTI!

--------------------
Az egyik edzesunkre lejott Papp Laci bacsi ,es kezet fogtam a legendaval! Nyugodjek bekeben az oreg!

+Quote Post
Gabe
hozzászólás 2009-08-24 21:35:22
Létrehozva: #66

Lakóhely: budapest
Azonosító: 3,058

Karcsi is lenyomta az agymosott dumát az rtl-en.
Méghogy visszavágó, vagy más szervezetek bajnoki címe, az universum nyitott ebben! icon_ohmygod.gif

+Quote Post
Benelux
hozzászólás 2009-08-24 20:00:27
Létrehozva: #67

Cruiserweight - Cirkálósúly (90.7kg)

Azonosító: 5,210

IDÉZET(Kiriyama @ 2009-08-24 10:12:20) *
Rocky Marciano?smile.gif

Nah, pff. Kivétel erősíti a szabályt! biggrin.gif

--------------------
A'A

+Quote Post
Tyson 4 Life
hozzászólás 2009-08-24 14:23:56
Létrehozva: #68

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Csoport: AVT
Lakóhely: Pécs
Azonosító: 3,337

Nagy kár érte, sajnos kétlem, hogy az Uni-nál lesz még neki esélye visszakerülni az elitbe. Maximum akkor, ha rögtön kap egy visszavágót. Végülis ebben is lehetne racionalitás, mivel egy látványos és közönségszórakoztató mérkőzés volt, gondolom a német nézők is jól szórakoztak.

--------------------

+Quote Post
junior
hozzászólás 2009-08-24 14:17:28
Létrehozva: #69

Lakóhely: Nyíregyháza
Azonosító: 3,069

Örülök, hogy Karesznak nincs komolyabb baja!
Sokat gondolkodtam ezen a mérkőzésen.Karesz egyértelműen jobb bokszoló, mint Stieglitz, de nem mindig a jobb nyer, ezt el kell fogadni. A felkészüléssel biztos, hogy gondok voltak. Ez a kipukkanás nem volt véletlen. Egyrészt túledzették másrészt szerintem ki is volt száradva. Kemény ezt kimondani, de meg kellene fontolnia az edzőcserét. Sdunek kiváló ember és trénerként sem rossz, de be kell látni, ő nem jó minden bunyoshoz. DAriusszal és Vityával csodákat művelt, ugyanakkor a technikásabb bunyósokhoz már kevésbé illik. Azt gondolom, hogy a Sdunek edzette Balzsay elérte a képességei határát és a továbblépéshez már új emberre van szüksége. Karessz ettől lényegesen jobb, mint amit szombat este mutatott.

+Quote Post
Willie Pep
hozzászólás 2009-08-24 12:59:24
Létrehozva: #70

Lightweight - Könnyűsúly (61.2kg)

Azonosító: 5,845

IDÉZET(Cukorka @ 2009-08-23 21:41:17) *
Nos, igen.... Valahol azt olvastam, hogy volt 1-2 dolog a felkészülés alatt, amin csodálkozott Karesz, hogy azokat miért kell csinálni. Most lehet, hogy túlságosan szabadjára engedem az összeesküvés-elmélet-érzékelőmet, de lehet h. érdemes egy pillanatra elgondolkodni rajta: mi van, ha nem volt véletlen, hogy Karesz felkészülését így irányították?.... Az UNI ugye bajban van, kell nekik egy német világbajnok, hogy otthon el lehessen adni a meccseket (ZDF, vagy aki utána jön).... Na?.... blink.gif

A felkészülésről Balzsay azt nyilatkozta, hogy Sdunek olyan kemény edzéseket végeztetett vele, hogy néha alig tudott hazamenni. Karesz egész évi munkáját figyelembe véve nyilvánvaló, hogy túledzették. Sdunek nem először csinál ilyesmit. Azt, hogy szándékosan, vagy nem, soha nem fog kiderülni. Legfeljebb Karcsi további pályafutásából következtethetünk... Mindenesetre az Amerikai Álom (ha volt) elszállt. Talán örökre. Remélem Karesz túljut rajta, ha lehet egyáltalán...

--------------------
Nehézsúly? Milyen nehézsúly?

+Quote Post
Chrisdry
hozzászólás 2009-08-24 10:43:28
Létrehozva: #71

ProfiboX.hu moderator
Csoport kép

Csoport: Moderators
Lakóhely: Bp.
Azonosító: 123

Visszavágó több, mint valószínű, hogy nem lesz, Kareszt meg fel kell edzeni 12 mentes küzdelmekre...

--------------------

+Quote Post
Kiriyama
hozzászólás 2009-08-24 09:12:20
Létrehozva: #72

Azonosító: 7,296

IDÉZET(Benelux @ 2009-08-24 00:27:52) *
Azt nem lenne szabad megengedni! Karesz még csak 30 éves! Valahol hallottam, hogy van élet az 'Unin' túl! Ha el akarják süjjeszteni el kell menni onnan, mégha az nem is olyan egyszerű! HAJRÁ Karesz!

P.s. Nem létezik olyan legenda, akinek 100% -os volt a mérlege. smile.gif

Ps.ps Visszavágót akarok!!!!

Rocky Marciano?smile.gif

--------------------
"Fedor has no weakness! I have seen so many fights, and even the best fighters in the world have a flaw in their game but I have yet to find one in Fedor Emelianenko." - Bas Rutten

+Quote Post
Ricardo
hozzászólás 2009-08-24 06:58:35
Létrehozva: #73

Azonosító: 6,057

Egy visszavágóra én is kíváncsi lennék.

+Quote Post
Benelux
hozzászólás 2009-08-23 23:27:52
Létrehozva: #74

IDÉZET(Pacific @ 2009-08-23 21:00:33) *
Nagyon sajnálom Balzsay Karcsit, remélem nem fogják Kokó mintára a süllyesztőbe dobni. sad.gif

Azt nem lenne szabad megengedni! Karesz még csak 30 éves! Valahol hallottam, hogy van élet az 'Unin' túl! Ha el akarják süjjeszteni el kell menni onnan, mégha az nem is olyan egyszerű! HAJRÁ Karesz!

P.s. Nem létezik olyan legenda, akinek 100% -os volt a mérlege. smile.gif

Ps.ps Visszavágót akarok!!!!

--------------------
A'A

+Quote Post
Cukorka
hozzászólás 2009-08-23 20:41:17
Létrehozva: #75

Lakóhely: Budapest
Azonosító: 1,399

IDÉZET(panzer @ 2009-08-23 06:46:56) *
Én azért megkérdezném Sduneket,hogy mit csináltak a felkészülés alatt.6 menet után elfogy a kondi?

Nos, igen.... Valahol azt olvastam, hogy volt 1-2 dolog a felkészülés alatt, amin csodálkozott Karesz, hogy azokat miért kell csinálni. Most lehet, hogy túlságosan szabadjára engedem az összeesküvés-elmélet-érzékelőmet, de lehet h. érdemes egy pillanatra elgondolkodni rajta: mi van, ha nem volt véletlen, hogy Karesz felkészülését így irányították?.... Az UNI ugye bajban van, kell nekik egy német világbajnok, hogy otthon el lehessen adni a meccseket (ZDF, vagy aki utána jön).... Na?.... blink.gif

+Quote Post
Pacific
hozzászólás 2009-08-23 20:00:33
Létrehozva: #76

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Lakóhely: Magyarország
Azonosító: 2,926

Nagyon sajnálom Balzsay Karcsit, remélem nem fogják Kokó mintára a süllyesztőbe dobni. sad.gif

+Quote Post
Benelux
hozzászólás 2009-08-23 17:22:48
Létrehozva: #77

IDÉZET(Gabe @ 2009-08-23 17:23:32) *
Azért a visszatérés sajnos nem csak rajta múlik, teszkól kamunyilatkozatából nem igazán lehet leszűrni semmi pozitívumot.
Persze, Erdei is a mi bajnokunk, na igen, mondja ezt mindezek után!
Szerintem náluk nincs jövője Karcsinak, max. 1-2 levezetőmeccse, mint Kokonak!

Épp ez a szomorú. Pedig szerintem egy visszavágót jól ellehetne adni... Az, hogy elfogyott szerintem megtörténik a legnagyobbakkal is. Addig, ahogy írtam, szerintem Ő volt a jobb.

--------------------
A'A

+Quote Post
Gabe
hozzászólás 2009-08-23 16:23:32
Létrehozva: #78

Lakóhely: budapest
Azonosító: 3,058

Azért a visszatérés sajnos nem csak rajta múlik, teszkól kamunyilatkozatából nem igazán lehet leszűrni semmi pozitívumot.
Persze, Erdei is a mi bajnokunk, na igen, mondja ezt mindezek után!
Szerintem náluk nincs jövője Karcsinak, max. 1-2 levezetőmeccse, mint Kokonak!

+Quote Post
Brahma
hozzászólás 2009-08-23 10:51:35
Létrehozva: #79

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: PX members
Azonosító: 233

Izgalmas, férfias küzdelemben alulmaradni nem szégyen, Karesz az eredmény ellenére is remek percekkel ajándékozta meg a magyar rajongókat, köszönet érte!

Karesz! Továbbra is teljes mellszélességgel melletted állunk! Biztosak vagyunk benne hogy rövidesen magad mögött tudod ennek a mérkőzésnek az emlékeit, levonva persze a levonnivalót, és sokkal jobb formában térsz vissza! Mi továbbra is figyelni, bíztatni és szurkolni fogunk, úgyhogy:

HAJRÁ KARESZ!!!

--------------------
Brahma Beer
"That weapon will replace your tongue. You will learn to speak through it. And your poetry will now be written with blood."

+Quote Post
vác-gábor
hozzászólás 2009-08-23 09:38:16
Létrehozva: #80

Hall Of Fame
Csoport kép

Lakóhely: mo.vác
Azonosító: 6,210

nemszivesen néztem újra az utolsó két menetet.

http://www.youtube.com/watch?v=DWHItxxOn5s...player_embedded

--------------------

+Quote Post

48 Oldal V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019-12-15 -17:18