Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

71 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
Brazil Jiu-Jitsu, A Gracie család művészete
straight
hozzászólás 2012-01-30 17:02:07
Létrehozva: #41

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: Regisztrált felhasználó
Azonosító: 2,086

a klubban attol függetlenül hogy vezetöség van a tagok véleményére odafigyelek a fönök mégis én vagyok.
Meg persze a klub vezetösége ahol a családom tagjai a felelösek. rolleyes.gif
Hej a balkán de magos ropd a kólót te lajos cool.gif
a korkép megfelel....
Go to the top of the page

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-01-29 19:49:49
Létrehozva: #42

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 11,479

kaoklaialias stright , te mondod ezt nekem?
Egyébként a tegnap beirt szöveget enyhén analfabétáknak nehéz felfogni.A lényeg az hogy Svédország legsikeresebb Bjj-se a svéd Judo válogatott volt tagja. Igaz ezt nem irtam be tegnap. Azt viszont egy irni olvasni tudó egyén könnyen megérthette volna hogy nálam a klubom belöl harmoniában él a Judo és a Bjj egymással.Aki ezt nem igy fogja fel az maga mögött becsukhassa az ajtót mert a klubban attol függetlenül hogy vezetöség van a tagok véleményére odafigyelek a fönök mégis én vagyok. Ezt a mondhatni ugy vállalkozást 7 éve jómagam alapitottam uraim. Lehet itt Wikipediábol kivenni cikkeket félreértelmezni játszani a nagyokost.De ugye a lényeg abban van hogy ezt a klubot én alapitottam és a szabályokat is én szabom meg. Meg persze a klub vezetösége ahol a családom tagjai a felelösek. Meg egyes emberek akik meg vannak már évek óta gyözödve hogy ezt amit én csinálok jol csinálom.Akinek ez igy nem tetszett már elmentek.Nagy ez az ország a város sem kicsi.Minden sarkon van egy küzdösportterem igy mindenkinek van hely.

+Quote Post
straight
hozzászólás 2012-01-29 13:39:37
Létrehozva: #43

Hall Of Fame
Csoport kép

kár magyarázni a bizonyítványt,alaposan levizsgáztál Lajos

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-01-29 13:30:34
Létrehozva: #44

Hall Of Fame
Csoport kép

MIndent félre lehet magyarázni négyfrász. De nagyon sok Judo karate MMA Bjj klub szétesett azon okoknál fogva mert a nagy demokrácia müködött. MIndenkinek más volt a véleménye célja aztán bele bele köptek a levesbe végül a klubok szétestek felmorzsolodtak.Nálam én vagyok a fönök és igen én döntöm el hogy a JUdoklubnak mik a céljai és melyik irányba halad.A Bjj szakosztálynak is én vagyok az edzöje és én döntöm el hogy mik a célok elvárások a klubom belöl. &Egrave;s ennek köszönhetöen sikerült kieszközölnöm a várostol egy gyönyörü dojot (olvashatsz a kodokán judon itt a rolam irc cikkben) van most egy 160 nm-es konditermünk amibe a várostol kieszközöltem 7 gépet kb darabja 40000 koronába kerülne ujonnan felesbe a fele. Kb 100000 koronára vásároltam további kellékeket. Ha mindenki kezében lenne a gyeplö akkor ugye talán ez mind nem valosulhatott volna meg.&Egrave;n neked most sorolhatnám sorba hogy hány küzdösportklub esett szét városomban csak azért mert mindenki játszotta az okosat.Nálam a Dojoban habár nem vagyunk a központban több mint 150 teljes tag edz és több mint 1500 fiatal jött be csak az összel hozzám Judora.1500. 14 iskola hozta öket hozzám.Különben a Facebook Judoiskola oldalon van egy csomo videom erröl.Most ha kész lesz a konditerem akkor szerintem nálam megháromszorosodik a taglétszám hiszen a város maszek iskolái mind ott vannak tesiorán abban a sportlétesitményben ahol az én Dojom van.
Vannak edzök akik szivesen dolgoznak nálam önkéntesen.A munkájukba sohasem avatkoztam be.Mégcsak be sem megyek az edzéseikre.De a klub irányvonalát én szabom meg.A célokat az anyagiakat amiböl fejlödni lehet én keresem össze.A vadonat uj tatamit akkor a saját pénzemböl vettem.A kapcsolatrendszert én alakitottam ki amelynek segitségével eljutott a klub addig hogy amelyik ajton csak bekopogunk ott ki is nyissák. Igy talán van alanyi jogom eldönteni az irányvonalakat célokat.

+Quote Post
Négyfrász
hozzászólás 2012-01-29 11:15:43
Létrehozva: #45

Featherweigth - Pehelysúly (57.5kg)

Azonosító: 8,311

Közben zajlik az Európa bajnokság Portugáliában. az eddigi eredmények:
http://tatamicentrum.hu/index.php?mm=1&...=12&nid=122

+Quote Post
j27
hozzászólás 2012-01-28 17:45:07
Létrehozva: #46

Light Heavyweight - Félnehézsúly (79.4kg)

Azonosító: 4,146

IDÉZET(straight @ 2012-01-28 11:49:49) *
Luis:Persze kevés ember van a világon olyan mint én hogy saját edzötermemben Dojomban én és csakis én szabom meg a szabályokat.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Skizofr%C3%A9nia

smile.gif

--------------------
Jelentõs részét az életemnek sporttal töltöttem.A többit elpocsékoltam...

+Quote Post
straight
hozzászólás 2012-01-28 11:49:49
Létrehozva: #47

Hall Of Fame
Csoport kép

Luis:Persze kevés ember van a világon olyan mint én hogy saját edzötermemben Dojomban én és csakis én szabom meg a szabályokat.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Skizofr%C3%A9nia

+Quote Post
belekotty
hozzászólás 2012-01-18 21:04:01
Létrehozva: #48

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 11,461

http://www.youtube.com/watch?v=BRxrowcvOIw

Brazilian Jiu-Jitsu: The Game of Human Chess

+Quote Post
nidhogg
hozzászólás 2012-01-14 11:25:08
Létrehozva: #49

Flyweight - Légsúly (50.8kg)
*

Azonosító: 13,823

Köszönöm! Legközelebb így csinálom.

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-01-14 03:16:40
Létrehozva: #50

Hall Of Fame
Csoport kép

Kösz a gratulációt remélem a kezdeti nehézségek ellenére visszük valamire,hiszen itt már majd minden sarkon van valami fajta küzdösport egyesület.Sebaj. Ami a legfontosabb Svédország legnagyobb csapatának tagjai vagyunk.Ez talán elég ahoz hogy valaki számára vonzó legyen nálam edzeni.

Fist med nitthogg.Csodálom hogy valaki nem magyarázta meg nektek hogy miért szédültök amikor bukfenceltek. Jómagam ezt naponta magyarázom a fiataloknak akik hozzám jönnek be a sulikbol Judozni .Az én judosaim mind tudják ezt már. Na most az agy a fejben egy bizonyos fejvizben lebeg.(Nem vagyok orvos igy egyszerüen magyarázom meg) Amikor bufenceltek egyfolytában akkor az agyatok mozog a vizben és igy szédültök.De probáljátok meg ugy hogy csináltok egy bukfencet elöre aztán egy lépést és megin bukfenc.Az a lépés elég arra hogy az agyatok a vizben avagy a fejben stabilizálodjon az eredeti szintre igy nem fogtok szédülni.Sajnálom hogy ezt nekem kelett innen megmagyaráznom és nem az edzötöknek.Tehát itten szó sincs semilyen betegségröl!! Ugyanerre kell vigyázni a judo elöre és a hátra bukfencnél is.Aki csak ugy végigrohan a tatamin az a végén elszédül.Aki pihen egy kicsit az elöre eséseknél bukfencnél hátra bukfencnél az nem fog szédülni .Ugye az elöbb leirtam hogy mi okonál fogva igen vagy nem.
Bukfenc kis pihenés ,egy lépés elöre bukfenc.&Egrave;S nem fogtok szédülni.Remélem érthetö a magyarázatom.

+Quote Post
nidhogg
hozzászólás 2012-01-12 11:10:46
Létrehozva: #51

*

Ugyanez van velem is. Mondhatni még az elején vagyok, egy évig csináltam, utána egy év pihenő volt pár sérülés miatt, amiket kempon szedtem össze, aztán mostmár lassan megint egy éve edzek és még mindig ez van. Remélem nekem is elmúlik majd magától.

Luisz, gratulálok a klubhoz!

+Quote Post
fist2
hozzászólás 2012-01-12 02:59:12
Létrehozva: #52

Cruiserweight - Cirkálósúly (90.7kg)

Azonosító: 11,373

IDÉZET(nidhogg @ 2011-12-20 23:07:33) *
Amikor a nyakamat melegítem be edzés előtt a tatamin és a fejem tetején állok négykézláb, akkor elkezdek szédülni mindig. Ez veletek is előfordult már vagy csak én vagyok defektes?

kihagyás után, vagy viszonylag az elején vagy?
ettől én is szédültem, főként az elején aztán később már nem
viszont birkózóedzésen volt olyan, hogy bukfencezve végigmenni a termen utána felállni alig bírtam és az nem változott később sem
az én vérnyomásom kb a felső határértéknél szokott lenni

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-01-12 02:19:40
Létrehozva: #53

Hall Of Fame
Csoport kép

facebookon a checkmatbjjvastearås alatt vagyunk jelen .

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-01-08 04:52:33
Létrehozva: #54

Hall Of Fame
Csoport kép

Megannyi küzdelem, csalódás és akadály után mégiscsak egy új korszak elé nézek. 17 én kezdödik el a Checkmat bjj Västerås csapat elsö edzése nálam amely alapitója és edzöje ugye én vagyok városomban.
Svédország és Skandinávia eggyik legnagyobb csapatának tagjai lettünk és ez számomra megtisztelés hogy Svédország elsö fekete öves BJJ-se annyira megbiz bennem hogy felhatalmazott arra hogy egy ma holnap 200000 nagyvárosban egy Checkmat bjj csapatot alapithassak.Nem semmi. Mi a www.checkmatbjj.com csapat tagjai vagyunk. Svédországban ez a csapat rendezi a svéd nyilt bajnokságot a Skandináv nyilt bajnokságot söt Skandináviában is a svédországi csapat edzöje a felelös.Peter Blackwell aki Malmöben lakik. Tehát klubom a legnagyobbak (TEAM) közé tartozik. Hogy ne tulozzak. Ugye ez a küzdösport világa.Amikor mindenki azt hiszi hogy a vesztes vagy akkor gyöztesként jösz vissza.

Köszönhetem ezt a fajta magatartás a 30 éves Judos multamnak amit letagadni sem tudok nem is kell hiszen az eggyik fö mentorom a bjj ben a 19 szeres Judo svéd országos bajnok ma barna öves Bjj-s europa és azt hiszem VB -ok a magyar származásu Mikael Marffy aki már Malmöben együtt edzett a csapattal és tanitotta öket áloharcra
. Köszönettel tartozom a budapesti Gracie Barranak ahol sokat tanultam és minden tiszteletem Carvalho edzönek a Gusztinak és a többi jofejnek, akiket üdvözlök ezen honlapon keresztül ,valamint a belgrádi Zerjal csapatnak ahol tag voltam és az övvizsgáimat letettem.Most viszont új utakat járok majd az új svéd csapattal.Svédországban az a fontos hogy egy svéd csapathoz tartozz igy a realitást el kell fogadni.MInden kedves magyarországi és szerbiai bjj-snek köszönet és talán még valaha eggyütt sparringolunk majd a tatamin.Ha más nem hát a Honvéd terembe valamelyik versenyen. Nemsokára jön a honlapunk is meg a Facebookon a reglap igy aki barát akar lenni velünk az teheti.Mindenkit szeretettel várok ide ki az edzötermemben edzeni ,amely bövült 160 nm2 sulyzoteremmel is ahol a jövöben Judosaim és bjj-seim edzenek majd eggyütt.

+Quote Post
chuck-d
hozzászólás 2011-12-22 13:27:55
Létrehozva: #55

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Azonosító: 5,124

IDÉZET(nidhogg @ 2011-12-20 22:07:33) *
Amikor a nyakamat melegítem be edzés előtt a tatamin és a fejem tetején állok négykézláb, akkor elkezdek szédülni mindig. Ez veletek is előfordult már vagy csak én vagyok defektes?

megesik, és rohadt alacsony a vérnyomásom, lehet valami abban, amit Luisz ír. más problémát nem okoz, sőt, de ha gondolod nézesd meg.

--------------------

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2011-12-22 10:29:03
Létrehozva: #56

Hall Of Fame
Csoport kép

Szerintem csak alacsony a vérnyomásod vagy a cukor szintje a vérben.

+Quote Post
nidhogg
hozzászólás 2011-12-21 12:52:04
Létrehozva: #57

*

Fojtásnál nincs probléma. Akkor elmegyek dokihoz, ne a katonai alkalmasságin derüljön ki, h defektes vagyok smile.gif

+Quote Post
belekotty
hozzászólás 2011-12-21 00:30:23
Létrehozva: #58

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 11,461

IDÉZET(nidhogg @ 2011-12-20 22:07:33) *

Szerintem ezt nézesd meg orvossal! Ha fojtanak nem jön ugyanez a tünet?

+Quote Post
nidhogg
hozzászólás 2011-12-20 22:07:33
Létrehozva: #59

*

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2011-12-08 07:59:03
Létrehozva: #60

Hall Of Fame
Csoport kép

Megalakitottam a Västerås Judoiskola Check mat bjj Team-et .Ami azt jelenti hogy Skandinávia egyik legnagyobb Brazil Jiu Jitsu csapatának a tagjai leszünk.A klub edzöje én leszek.(volt már bjj klubom egynéhány éve is) A vezetöedzö a malmöi Peter Blakwell lesz ,aki jomaga Svédország elsö fekete öves BJJ-se a kordinátor pedig aki le lejár hozzám a sokszoros +100 kg -os Judobajnok a magyar származású Mikael Marffy lesz aki már BJJ-ben meg Submissionban is komoly europa és világbajnoki érmekkel jött haza. Aki járt már Malmöben Skandinávia legnagyobb Bjj versenyén annak ismernie kell a Petert. Na hát most az ö csapata tagjai azon Judosok uj Bjj-sek akik nálam edzenek majd Bjj-t.Mert biztos lesznek olyan judosok akik mindkét sportot fogják majd edzeni nálam.A konditerem is lassan készül.60 nm-eres lesz szépen elrendezzük majd.
A fö föedzö meg a Leo Vieira.

+Quote Post

71 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-12-11 -22:33