Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

3 Oldal V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
Szerkesztő kérdezi, Tippek, javaslatok
straight
hozzászólás 2010-05-12 06:16:46
Létrehozva: #41

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: Regisztrált felhasználó
Azonosító: 2,086

Súlyos cikkhiba:
http://www.fight.hu/k-1/k-1-world-gp-majus...221_541446.html

A franciák képviseletében Freddy Kemayo is ringbe száll, aki a budapesti február 6-i ColliZion K-1 Max gálán Thomas Hoftun ellen harcolt.
Kemayo nem küzdött pesten.
Go to the top of the page

+Quote Post
th0mas
hozzászólás 2010-05-10 01:10:49
Létrehozva: #42

Welterweight - Váltósúly (66.7kg)

Azonosító: 6,934

IDÉZET(S.H.O.T. @ 2010-05-09 13:43:34) *
Azért ne hibáztassuk őket, mert egy eseményt másnap kommentelnek. Mindenki magából indul ki, tudom icon_thumbs.gif , de a site nem a letöltött, utólag megnézett meccsekről kell, hogy írjon.

És ha abban megegyezünk, hogy mondjuk van egy olyan új hír: "UFC 113 eredmények", a továbbra kattintasz, és voilá, ott van minden általad áhított eredmény? Szerintem ez nem olyan nagy kérés. Legalább 24 óra teljen el spoileres hírek előtt, mivel a többség gondolom szombat éjjel nem nézte az UFC-t pay per view-on vagy valamilyen illegális streamen.

Nem kötekedni akarok, csupán egy tanács az oldal szerkesztőinek.

+Quote Post
S.H.O.T.
hozzászólás 2010-05-09 12:43:34
Létrehozva: #43

Middleweight - Középsúly (72.6kg)

Azonosító: 7,503

IDÉZET(th0mas @ 2010-05-09 13:12:17) *
Én pedig nagyon örülök, hogy előbb néztem meg a Rua fightot mint, hogy jöttem volna kommentelni a fórumra, mivel az EGÉSZ FŐOLDAL EGY SPOILER

Azért ne hibáztassuk őket, mert egy eseményt másnap kommentelnek. Mindenki magából indul ki, tudom icon_thumbs.gif , de a site nem a letöltött, utólag megnézett meccsekről kell, hogy írjon.

+Quote Post
th0mas
hozzászólás 2010-05-09 12:12:17
Létrehozva: #44

Azonosító: 6,934

Én pedig nagyon örülök, hogy előbb néztem meg a Rua fightot mint, hogy jöttem volna kommentelni a fórumra, mivel az EGÉSZ FŐOLDAL EGY SPOILER

+Quote Post
hatchet
hozzászólás 2010-05-08 10:39:26
Létrehozva: #45

Azonosító: 11,841

Chuck-d röviden rávilágított a lényegre, de ezen a fórumon is többször szó volt a cikkek igénytelenségéről, összecsapottságáról, a fordításokról és a hírek megjelenésének lassúságáról...

A mostani hírekben helyesírási hibák vannak, illetve a fogalmazással is akadnak gondok (szerintem).
(A böngészőkben, szövegszerkesztő programokban, a piros hullámos vonalak a helyesírási hibákat mutatják ohmy.gif excl.gif )

--------------------
"Training is everything" - Mirco 'Cro Cop' Filipovic

+Quote Post
belekotty
hozzászólás 2010-05-08 10:28:24
Létrehozva: #46

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 11,461

Mióta provokátorokra nem reagálunk, a macera pedig nyom nélkül törli amikor beokád a fórumra, le is szokott róla. Az ilyeneknek az a legrosszabb amikor hozzájuk sem szólnak, sőt törlik a ténykedésüket. De mindig akad aki valamiért karcosan fogalmaz. Arra nem szabad ugrani. Luisz is adott nekem párszor, mégsem veszek össze vele, mert ismerem és tisztelem. chuck-d is keményen leírja a véleményét ha valamiben nem ért velem egyet, még sem sértett meg soha.
A fórumban pedig sokkal több szakmai érdekességet találok sok esetben mint a cikkekben.

+Quote Post
S.H.O.T.
hozzászólás 2010-05-08 06:51:57
Létrehozva: #47

Azonosító: 7,503

Sztem a fórummal nincs gáz. Ha végignézzük az internetes társalgókat, az mindíg kihozza az emberekből az állatot. icon_thumbs.gif
Viszont valóban szörnyű az, hogy a fight.hu híreit/cikkeit már el sem olvasom, főleg chuck-d által leírt okok miatt.
A legalja nekem is a fordítógépes alávetette ellenfél jellegű "olvasmányok" voltak. Ha nincs a portálnál legalább 2 olyan fazon, aki minimum konyha szinten nem beszéli az angolt, akkor ott qva nagy gáz van...

+Quote Post
dietz gusztav
hozzászólás 2010-05-07 22:44:20
Létrehozva: #48

Lightweight - Könnyűsúly (61.2kg)

Azonosító: 11,027

Sajnos én vagyok az egyik anyázó és nem is vagyok ezért túl büszke magamra. Azt gondoltam, hogy majd én jópofán felülemelkedek ezeken a névtelen aljaskodásokon, de tévedtem. Nem lehet. Hiába reagálok igazat, akkor is talál valamit, aminek még el lehet csavarni a végét!? Nem célom rombolni ezt a közösséget, sőt..
Nem értem miért nem lehet az olyan alakokat akár, mint én is és még pár nick.. kitörölni egészen egyszerűen!?
A szabad véleménynyilvánítás joga nem jelent egyet azzal, hogy egyesek mindenből ostoba viccet csinálnak, mert sok a szabadidejük!?
Jó ez a fórum és jobb lenne hozzátenni, mint elvenni belőle. Elnézést kérek mindenkitől, akiket ez zavart, a jövőben kerülöm a kekeckedést, mert annyit értem el vele, hogy zavartam másokat és idegesítettem magamat.

+Quote Post
kicsibazsi
hozzászólás 2010-05-07 12:00:56
Létrehozva: #49

Azonosító: 6,551

IDÉZET(chuck-d @ 2010-05-06 17:42:28) *
rátapintottál a lényegre, amit ezzel a topik nyitásával is csak kerülgetnek. azt hiszem a váltás után elég sok ideig ment az igénytelen cikkek, fordítógépes megoldások megjelenítése, és a fórum irányába nulla kommunikáció és a vélemények leszarása. ez nem "milyen cikkeket szeretnénk" kérdés, ez mélyen hozzáállás és hozzáértés probléma. meg lehet nézni, hogy milyen témák pörögnek most, és régi/újabb arcok miket írnak. sok off, sok anyázás. egy másik topikban erről már írtam, arra sem reagált senki, jellemzően. itt már sokat koptattuk a pofánkat, hogy mi hogyan nem jó. a masszív beleszarás a dolgokba ide vezetett, ez késő bánat, már jóideje megvan mindenkinek, hogy honnan akaszt infókat, ennyi. én is csak pár arc miatt járok ide irogatni, akikkel lehet beszélgetni vagy vitázni. az mindegy, hogy egyetértünk vagy nem, de legalább otthon vagyunk a témában valamilyen szinten. cikkeket meg olyanok írnak, akik nem tudom, hogy kik meg honnan jöttek, de nagy homályban vannak az esetek többségében, mindezt úgy, hogy eddig leszarták az észrevételeket, kritikákat. most már nem túl hiteles ez a mit szeretnénk topik. ez a mentsük meg együtt, amit ti elbasztatok nem annyira fekszik nekem.

jol szoltal! icon_thumbs.gif

--------------------
- www.mmareferee.eu -
Az élet minden napja egy harc,-reggel az éhséggel,délután meg az álmossággal!

+Quote Post
A Szúnyog
hozzászólás 2010-05-07 07:18:45
Létrehozva: #50

Lakóhely: Budapest
Azonosító: 4,459

Az a baj, hogy a fight.hu-ból mma.hu-t csináltatok...

--------------------
Több lehetőséget a kisebb súlycsoportoknak!

+Quote Post
chuck-d
hozzászólás 2010-05-06 16:42:28
Létrehozva: #51

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Azonosító: 5,124

IDÉZET(BannedSupras @ 2010-05-06 15:14:49) *
nem lett volna egyszerűbb nem kiutálni a régi brigádot és emberien állni a dolgokhoz?

rátapintottál a lényegre, amit ezzel a topik nyitásával is csak kerülgetnek. azt hiszem a váltás után elég sok ideig ment az igénytelen cikkek, fordítógépes megoldások megjelenítése, és a fórum irányába nulla kommunikáció és a vélemények leszarása. ez nem "milyen cikkeket szeretnénk" kérdés, ez mélyen hozzáállás és hozzáértés probléma. meg lehet nézni, hogy milyen témák pörögnek most, és régi/újabb arcok miket írnak. sok off, sok anyázás. egy másik topikban erről már írtam, arra sem reagált senki, jellemzően. itt már sokat koptattuk a pofánkat, hogy mi hogyan nem jó. a masszív beleszarás a dolgokba ide vezetett, ez késő bánat, már jóideje megvan mindenkinek, hogy honnan akaszt infókat, ennyi. én is csak pár arc miatt járok ide irogatni, akikkel lehet beszélgetni vagy vitázni. az mindegy, hogy egyetértünk vagy nem, de legalább otthon vagyunk a témában valamilyen szinten. cikkeket meg olyanok írnak, akik nem tudom, hogy kik meg honnan jöttek, de nagy homályban vannak az esetek többségében, mindezt úgy, hogy eddig leszarták az észrevételeket, kritikákat. most már nem túl hiteles ez a mit szeretnénk topik. ez a mentsük meg együtt, amit ti elbasztatok nem annyira fekszik nekem.

--------------------

+Quote Post
BannedSupras
hozzászólás 2010-05-06 15:14:49
Létrehozva: #52

Azonosító: 11,995

nem lett volna egyszerűbb nem kiutálni a régi brigádot és emberien állni a dolgokhoz?

+Quote Post
jokai
hozzászólás 2010-05-05 15:02:17
Létrehozva: #53

Lightweight - Könnyűsúly (61.2kg)

Azonosító: 11,721

a külföldi mma ról elég sokat lehet olvasni aminek örülök is, viszont jó lenne ha a magyar mma sokrol is szó esne, manpaság elég sok az amatőr mma versenyek és versenyzők is, ezekről a versenyekről és eredményeiről elég keveset lehet tudni, hallani, olvasni...

a judohoz nem igazán értek de ha magyarországi judosokról cikk felkerülne, azt is szivesen olvasnám...

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2010-05-05 12:28:03
Létrehozva: #54

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 11,479

A judo is a küzdösportok közé tartozik.Van egypár judos is itt a forumozok között.Nem is beszélve arrol hogy olimpiai sport kitünö judosokat ismer a világ mint judoban mint MMA-ban.Magyarországon is több europai érem tulajdonosa jUdos.Ha mindazt tudjuk hogy europai és világversenyre nem annyi szükséges a judoban hogy megvegyük a vonatjegyet aztán utazunk is ,rájövünk hogy kemény Fighterokrol harcosokrol van szó.Van kivel intervjut késziteni a JUdos világban is ugy a magyar mint a világ más judosai körében is igy ,és annyit megérdemelnek a munkájuknak köszönhetöen mint Fedor vagy pl. Veréb.Szoval ideje hogy a Judo nagyobb teret kapjon a fight forumon megjelenö cikkek között.
Ez az én ohajom függetlenül a mások ohajátol.

+Quote Post
andretb
hozzászólás 2010-05-05 11:00:02
Létrehozva: #55

Bantamweight - Harmatsúly (53.5kg)
**

Azonosító: 11,981

Kedves Fórumozók

Ezúton szeretnénk kikérni mindenkinek a véleményét, melyek azok a dolgok, témák és tartalmak, amelyekből többet szeretnének látni és olvasni a Fight.hu portálon. Várjuk a tippeket és javaslatokat.

Üdvözlettel: Fight.hu

+Quote Post

3 Oldal V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-09-18 -10:47