Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

2 Oldal V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Végh - Bárdosi, Létre jöhet az Európa bajnoki csata?
supras
hozzászólás 2009-10-28 00:38:54
Létrehozva: #1

Fight.hu moderator
Csoport kép

Csoport: BME
Lakóhely: Budapest
Azonosító: 1,269

http://www.monokli.com/rovid-hirek/bardosi...on_1_10679.html

--------------------
<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>Pride forever</span>

Charles "Krazy Horse" Bennet
Go to the top of the page

+Quote Post
gjoe
hozzászólás 2009-09-28 23:17:51
Létrehozva: #2

Middleweight - Középsúly (72.6kg)

Csoport: Regisztrált felhasználó
Azonosító: 4,929

IDÉZET(iszony @ 2009-09-23 21:07:35) *

Gratula!

Szép volt smile.gif

--------------------
"-Örökké nem eshet!"

+Quote Post
iszony
hozzászólás 2009-09-23 20:07:35
Létrehozva: #3

Welterweight - Váltósúly (66.7kg)

Lakóhely: Szeged
Azonosító: 11,371

Aki még nem látta:

http://www.youtube.com/watch?v=h2hDsIEnmYw

Iskola

+Quote Post
dietz gusztav
hozzászólás 2009-09-22 08:36:11
Létrehozva: #4

Lightweight - Könnyűsúly (61.2kg)

Azonosító: 11,027

Még1Grat! Jöhetne igazán a sanyi, mennék szívesen a győztessel egy visszavágót.. Lefogadom, hogy most még szimpatikus is lesz a meccs előtt, nem úgy, mint velem volt anno.
"Attila egy igazi harcos!" No most kiderül sanyiról mekkora küzdő, vagy valóban csak egy megcsinált, felépített valaki!? Engem nem hiszem, hogy meglep.

+Quote Post
Hibbantka
hozzászólás 2009-09-21 16:44:42
Létrehozva: #5

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Azonosító: 5,515

Sikerült. icon_thumbs.gif

--------------------
"I'm not much of a jiu jitsu guy, I'm a brawler and leg lock man" - Ken Shamrock

+Quote Post
zsoltua
hozzászólás 2009-09-07 15:10:22
Létrehozva: #6

Azonosító: 4,335

sudat sikerülne elkapni,akkor mégtöbben felfigyelnek attilára.nagy meccs lesz.szorítok neki.

+Quote Post
balagan_joe
hozzászólás 2009-09-07 09:48:27
Létrehozva: #7

Azonosító: 11,376

A félreértések elkerülése végett:

Felvettem Lacza Ádámmal a kapcsolatot aki nem zárkózott el az összecsapástól de Attila címmérkőzése közbeszólt. Tehát mindenféleképpen lesz Végh vs. Bárdosi csak egy későbbi időpontban remélhetőleg egy olyan gálán, ami színvonalában felér ehhez a csatához. Amennyiben a tervezett mérkőzés helye és ideje körvonalazódni látszik akkor azt minden érdeklődő tudomására hozzuk.A menedzsmentek megállapodtak abban ,hogy a mérkőzés előkészületei alatt a kapcsolattartás a sportszerűségi határokon belül marad ,mert ez szolgálja legjobban harcosaink előmenetelét és elfogadtatását a nagyközönség előtt.

Totalfight Team: Kolárik József

+Quote Post
balagan_joe
hozzászólás 2009-09-06 17:56:32
Létrehozva: #8

Egyenlöre csúszik a meccs.

http://www.totalfight.com/index.php?id=400

+Quote Post
balagan_joe
hozzászólás 2009-09-04 11:58:52
Létrehozva: #9

IDÉZET(Luisz @ 2009-09-04 10:01:41) *
Nekem az a felfogásom hogy amig a versenyzök pöcsözgetnek,f@szozgatnak egymásnak a forumokon ,és érzödik az utca hangulata egymással vivott csatáikban, föleg a forumokon addig ez a többseg szimpátiáit nem váltsa ki.

UI:
AZ elsö svédországi K1 gála Globeni megrendezése elött a dagens nyheter (napi hirek ami komoly ujság kinyomozta hogy a gálán fellépö svédek többsége nem kis bünözöi multal rendelkezik, söt azok keze sem tiszta akik a gálát rendeztek. Ezt akkor az ujságok irták nem légböl kapott info.
Ez nem volt semmi olvasni. Ennyit a sportág népszerüsitéséröl. K 1-röl volt szó.

Azért szerintem itthon nincs akkora gáz üzengetések terén. Hőn szeretett Judo-ban is megy ám a beszologatás rendesen meg a ki kit utál játék, még a közgyűléseken is. Voltam elégszer, láttam hallottam birggrosze.gif

+Quote Post
dietz gusztav
hozzászólás 2009-09-04 10:36:11
Létrehozva: #10

Lightweight - Könnyűsúly (61.2kg)

Azonosító: 11,027

Azért én megmagyaráznám a bizonyítványomat.. sosem voltam tiszteletlen senkivel, nem pöcsöztem és nem faszoztam le senkit csak úgy, még azokat sem mindig, akik pedig valójában azok voltak. Így sanyit se, de neki ez kevés volt..addig ugrált, hogy mostmár pinát is mondanék!?

Tudom, hogy elolvasod ezt és te tudod ugye, hogy hogyan jutottunk el idáig sányi. Kellett neked ez? birggrosze.gif Te nemzeti ikon icon_thumbs.gif

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2009-09-04 09:01:41
Létrehozva: #11

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 11,479

Nekem az a felfogásom hogy amig a versenyzök pöcsözgetnek,f@szozgatnak egymásnak a forumokon ,és érzödik az utca hangulata egymással vivott csatáikban, föleg a forumokon addig ez a többseg szimpátiáit nem váltsa ki.

UI:
AZ elsö svédországi K1 gála Globeni megrendezése elött a dagens nyheter (napi hirek ami komoly ujság kinyomozta hogy a gálán fellépö svédek többsége nem kis bünözöi multal rendelkezik, söt azok keze sem tiszta akik a gálát rendeztek. Ezt akkor az ujságok irták nem légböl kapott info.
Ez nem volt semmi olvasni. Ennyit a sportág népszerüsitéséröl. K 1-röl volt szó.

+Quote Post
balagan_joe
hozzászólás 2009-09-04 08:33:54
Létrehozva: #12

IDÉZET(Luisz @ 2009-09-04 09:10:45) *
SZerintem csak nallatok jelent majd valamit ha a Sanyi bizonyit.Nálam és szerintem több millio magyarnál már a sok celeb lejátszota a meccset. A Sanyi is.

Ezek az álitolagos sztárok akik a tv-re feljutnak olyanok mint a WC papir. Amikor kitörülted a feneked a paprral akkor eldobod és a viz lehuzza a szarral együtt. Ez igy van a celebekkel is többnyie. Többek között a Sanyival is.
Pont ez a tv-celeb teszi tönkre sok ember karrierjét szedi le a pofájukrol a bört ha van,és kergeti majd öket a feledésbe Ugy járnak majd mint a WC papir.

Egyélsportolo mint a Sanyi ezt nem szabadott vola megeressze magának. Ö egy rszág példaképe volt.
Nézzük csak meg az olimpiai bajnokt Kovács Antalt. Ez egy orzág sportjának avagy a Judosoknak a példakepe. Na most ha az Antal belevág a celebvilág mocskos mindenapjaiba akkor ma már hátat forditott volna neki minden judos.
Talán egy ország is. Igy továbbra is fiatalok százezreinek a példaképe maradt-

Vannak azért a társdalomban elfogadtt normák és az hogy egy ország példaképe mit is ereszthet meg önmagának.
Más a Bárdosi és más a Cápa es a Pumuli.
Bárdosit 14 millio magyar ismeri a másik kettöt pedig csak pár ezer.

Remélem értitek mir gondoltam most ezzel a beirássa.

Tökéletesen értem mire gondolsz. Ez a mérkőzés valóban inkább nekünk fontos és nem sanyinak márpedig azért ,hogy rajta keresztül elfogadottabb legyen ez a szakág. A másik szempont pedig az , hogy az emberek a nézők lássák nem minden a celebitás az mma-ban komoly teljesítmények után van csak elismerés és meg merem kockáztatni , hogy egy mma versenyző legalább olyan munkát végez mint egy olimpikon csak még neki a sok dilettáns fasszal is meg kell küzdeni (pl.Magyar média) akik azt ültették a köztudatba, hogy itt mindenki izomagyú bűnöző. Így közel a negyven felé sok év Judoban eltöltött év után azt hiszem van rálátásom mindkét szakágra. Úgy gondolom még sok víznek le kell folynia a Dunán ahoz , hogy Magyarországon legalább olyan rangja legyen egy élvonalbeli mma harcosnak mint egy volt olimpikon egykor sikeres ma már erkölcsileg abszolúlt lenullázódott birkózónak.

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2009-09-04 08:22:25
Létrehozva: #13

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 11,479

SZerintem csak nallatok jelent majd valamit ha a Sanyi bizonyit.Több millio magyarnál már a sok celeb lejátszota a meccset. A Sanyi is.

Ezek az álitolagos sztárok akik a tv-re feljutnak olyanok mint a WC papir. Amikor kitörülted a feneked a papirral akkor eldobod és a viz lehuzza a szarral együtt. Ez igy van a celebekkel is többnyie. Többek között a Sanyival is.
Pont ez a tv-celeb teszi tönkre sok ember karrierjét szedi le a pofájukrol a bört ha van,és kergeti majd öket a feledésbe Ugy járnak majd mint a WC papir.

Egy élsportolo mint a Sanyi ezt nem szabadott volna megeressze magának. Ö egy ország példaképe volt.
Nézzük csak meg az olimpiai bajnokot Kovács Antalt. Ez egy orzág sportjának avagy a Judosoknak a példakepe. Na most ha az Antal belevág a celebvilág mocskos mindenapjaiba akkor ma már hátat forditott volna neki sok judos.
Talán egy ország is. Igy továbbra is fiatalok százezreinek a példaképe maradt-

Vannak azért a társdalomban elfogadtt normák és az hogy egy ország példaképe mit is ereszthet meg önmagának.
Más a Bárdosi és más a Cápa es a Pumuli.
Bárdosit 14 millio magyar ismeri a másik kettöt pedig csak pár ezer.

Remélem értitek mire gondoltam most ezzel a beirással.

+Quote Post
Hibbantka
hozzászólás 2009-09-04 07:47:54
Létrehozva: #14

IDÉZET(balagan_joe @ 2009-09-04 08:39:08) *

Na, pont ezt kellene Bárdosinak megtanulnia.

--------------------
"I'm not much of a jiu jitsu guy, I'm a brawler and leg lock man" - Ken Shamrock

+Quote Post
Hibbantka
hozzászólás 2009-09-04 07:45:40
Létrehozva: #15

IDÉZET(balagan_joe @ 2009-09-03 22:46:53) *
amikor Sike Andrást majdnem megütötte

Ha Sikét megüti... akkor végleg elássa magát.

Tényleg hoztak igazságtalan döntéseket Bárdosival szemben (kérdezem, kivel nem fordult elő, aki valaha versenyzett?), de ez akkor sem sportemberhez méltó magatartás. 3 éves gyerekeknek van ilyen dackorszaka, mint most neki, de az csak pár hónapig tart. Vagy a sportra, vagy a versenysportolói pályafutást követő "civil" életre kellene koncentrálnia. Kifejezetten rosszkor jött neki ez a celebség... Remélem, erről az MMA dologról pár kijózanító vereség után szépen lepörög, vagy valóban összeszedi-odateszi magát és profi módon csinálja az egészet. Ezt viszont fejben kell elkezdeni.

--------------------

+Quote Post
balagan_joe
hozzászólás 2009-09-04 07:39:08
Létrehozva: #16

Végh Attila Interjú

http://www.totalfight.com/index.php?id=397

Képek Komárnóból

http://picasaweb.google.hu/balaganjoe/Koma...feat=directlink

+Quote Post
balagan_joe
hozzászólás 2009-09-03 21:46:53
Létrehozva: #17

IDÉZET(chuck-d @ 2009-09-03 17:32:41) *
nem is tudtam, hogy van a Sanyinak külön lapja, de ott a vendégkönyvben nem nagyon a küzdősportról beszélgetnek. Cápáról szinte nincs is szó rolleyes.gif , de a meccsük után 2008. szeptember 2-án van egy ilyen:
"Bárdosi Sanyi:
Szeva!
Szerintem mindent megtalálsz a neten.
A legutobbit jól elcsesztem.
De lemosom a gyalázatot addig nem nyugszom angry.gif
Üdv"
na ezt hogy érthette? dry.gif

Kimoderállták a vendégkönyvbejegyzéseket. Különösen az enyémet és Cápáét. Pedig csak nem sértő módon rámutattam az igazságra.erre sanyi lepöcsözött a maga agyoniskolázott módján a saját oldalán, erre én azt írtam neki hogy nem pöcs vagyok hanem egy nagy f@sz a kis pöcs te vagy sanyi aki összeugrik a gatyában ha igazi harcosokkal találkozik. Erre eltűnt az oldal egy időre.

Sajnos sanyink nemtudta azt, hogy az ismertségnek vannak árnyoldalai is, például azt, hogy a régi dicsőségnek vége és legtöbben csak addig szerettük őt, amig az a vagány gyerek volt akitől elvették az olimpiai bajnoki címet, jogtalanul és velem együtt azért háborgott,mert a Magyar sportdiplomácia ott sem tett semmit. Lesz@rták mi munkája volt abban az évben sanyinak és mestereinek. Talán ide vezethető vissza ,hogy sanyi elindult erkölcsileg a lejtőn. Elindult a sztárság és a mindent leszaromság útján.Nem dolgozta fel az igazságtalanságot ami vele történt és talán ezért volt botrányaitól hangos a sajtó pl.amikor Sike Andrást majdnem megütötte, meg a székdobálásai a csb.n. Nem irigyelem Bárdosit mert most megint bizonyítania kell saját fanclubjának és ha nem teszi pl. ha nem áll ki Attilával vagy kikap tőle,összeomlik a celebvár, és magára marad.

+Quote Post
balagan_joe
hozzászólás 2009-09-03 21:23:29
Létrehozva: #18

Attila eddigi egyetlen veresége Lengyelországból.Itt rengeteg tapasztalatot szereztünk. Az lenne a jó minnél több Magyar versenyző meccselhetne hasonló gálákon mint a Showtime vagy a KSW.

http://www.youtube.com/watch?v=LOt1-PUPCNk

+Quote Post
chuck-d
hozzászólás 2009-09-03 16:32:41
Létrehozva: #19

Azonosító: 5,124

nem is tudtam, hogy van a Sanyinak külön lapja, de ott a vendégkönyvben nem nagyon a küzdősportról beszélgetnek. Cápáról szinte nincs is szó rolleyes.gif , de a meccsük után 2008. szeptember 2-án van egy ilyen:
"Bárdosi Sanyi:
Szeva!
Szerintem mindent megtalálsz a neten.
A legutobbit jól elcsesztem.
De lemosom a gyalázatot addig nem nyugszom angry.gif
Üdv"
na ezt hogy érthette? dry.gif

--------------------

+Quote Post
balagan_joe
hozzászólás 2009-09-03 15:14:06
Létrehozva: #20

Felmásoltam eleget téve Cápa sporttárs kérésének birggrosze.gif és megosztanék néhány véleményt a meccsel kapcsolatban sanyi honlapjáról:

"Megis eleg hamar elintezett ez a "Capa" gyerek, nem?"

A meccs kimenetelével kapcsolatban is van vélemény illetve tipp:

"Csa!
Nekem nemkell őt bemutatnod mer ismerem őt egy csapatban birkoztunk. Szerintem letépi a szádat, vagyis én így látom.
remélem összejön a meccs!
helo!"

Egyenlőre ennyi. Ilyenkor általában néhány napra eltűnik celebünk honlapja birggrosze.gif De lehet most majd én fogok és egy sivatagi gödörben ér a feltámadás blink.gif

+Quote Post

2 Oldal V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-09-19 -18:02