Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

196 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
A BUDO ÉS A TÖBBI HARCMŰVÉSZET SZEMFÉNYVESZTŐI, Bohócok, szemfényvesztők, önjelölt mesterek, megélhetési harcművészek
Luisz
hozzászólás 2012-09-08 11:43:05
Létrehozva: #41

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: Regisztrált felhasználó
Azonosító: 11,479

Egyébként meg igazad van oldjudoman.

Folytassátok a kaoklaival alias strightal meg a többi nagy szakemberrel itten a vitákat. Avagy a mások fikázását. Nekem abszolutte van elég munkám ami pont a küzdösportokkal van kapcsolatban.

Tudod oldjudoman egyrészböl talán jobb is hogy te ugy fogod fel hogy a téma csak rolam szol.Mi lenne ha pont rolad szolna?Ez azért mégsem lenne jó számodra.Mert volt itt beirás ami rolad szolt. Mintha valaki a multban ide beirt volna valamilyen veled kapcsolatos elrendezetlen kifizetésekröl.Mármint hogy elfelejtettél fizetni . Valami ilyan rémlik nekem hogy az egyéniségedet kritika érte volna. Tehát látod mégis jobb hogy nem rolad szol itt a vita. Ha nincs igazam akkor visszavonom a beirást.De az igazi neved itten az eggyik forumon már megemlitödött negativ oldalrol.

Jo vitákat kivánok a jövöben , ujra jöhet a Simon Misi meg a többi magyar judos vagy más edzök fikázása és leminösitése.
Go to the top of the page

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-09-08 10:59:08
Létrehozva: #42

Hall Of Fame
Csoport kép

Igazad van.
Ez a fight forum már a kaoklairol meg rolam szopl.Beirok valamit akkor a kis csoro csavargo román kaoklai belémköt aztán befagy a tiopic. Láthatod a kis bozgor kaoklai neve majd mindenfele az utolso a beirottak között.

A másadik dolog hogy ez a szemfényvesztös topic mindig is arrol szolt hogy a Simon MIsit hogyan lehet kritizálni.Meg aztán ugye egynéhány magyar küzdösportokkal foglalkozó edzöt.Ujabban a kodiak kicsit leminösitett egynéhány magyar judost is.Ha elolvasod a beirásomat én semmi roszat nem irtam.Annyit irtam hogy kinézésröl nem lehet senkit megitélni.Kodiak ha kinézésröl itél meg valakit akkor ugyanolyan söt nagyobb kokler mindazoktol akiket itt már évek ota kritizál.

Amugy te itten miröl is olvasgatnál.5 éve én itten általában pont ezen a topiccim alatt csakis a Simon Mihály videoit nézem és olvasgatom a kodiák leminösitö kommentárjait..Ez ok szerinted?? Ha igen hát akkor folytassátok.

+Quote Post
oldjudoman
hozzászólás 2012-09-08 06:51:21
Létrehozva: #43

Featherweigth - Pehelysúly (57.5kg)

Azonosító: 11,491

Luisz! Ez a fórum már régóta csak rólad szól. Szépen lassan tönkre tetted a közlés/írás kényszereddel. Már mindenki ún téged. Vedd már észre!

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-09-08 01:04:58
Létrehozva: #44

Hall Of Fame
Csoport kép

Kodiák.
No comment.Ennyi.

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-09-08 00:37:47
Létrehozva: #45

Hall Of Fame
Csoport kép

Kodiák.
No comment.Ennyi.

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2012-09-06 16:56:59
Létrehozva: #46

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Azonosító: 7,012

Nagy a csend, Luisz úr. Nem tudja, mi a de ashi barai, vagy csak irigyli nagymesteri tudását tőlünk, egyszerű kelet-európaiaktól ?

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2012-09-05 12:17:31
Létrehozva: #47

Ne személyeskedj, hűűjje bohóoc Luisz, inkább elő azzal a technikával biggrin.gif Csak nem nehezebb de ashi barait bemutatni, mint pénzt lejmolni hozzá nem értő svéd hatóságoktól? rolleyes.gif blink.gif angry.gif ohmy.gif

+Quote Post
Kodiak69
hozzászólás 2012-09-05 11:45:29
Létrehozva: #48

Light Heavyweight - Félnehézsúly (79.4kg)

Azonosító: 11,284

IDÉZET(Luisz @ 2012-09-04 21:08:34) *
Kodiak.
Neked sincs sok közöd a küzdösportokhoz miután csak ugy kapásbol te egy homályos fénykép láttán meg tudod mondani a tutit. Egy küzdösportokkal foglalkozó egyén aki ugy ál a dologhoz mint te nagyon hamar rájön hogy a kopasz Tmenov aki mellesleg elhizott is ,akkorát dob rajta hogy 3 napig süket marad.
Vagy egy Braun &Agrave;kos aki nem nyom többet mint 60 kg is olyan hamar dob egy akkorát hogy három napig kell felépülnie az embernek de a kezedet is kitöri olyan gyorsan és erösen mielött még rádöbennél. Gondolom az olyanok mint te nagyon magabiztosan álnának randorizni vagy földharcozni egy olyan sovány gyerekkel mint az Ungvári. AZtán csak vetnéd a keresztet hogy még rá sem léptél igazábol a tatamira már megfojtott mint egy kismacskát. SZoval mielött még olyan magabiztosan osztogatnád az észt gondoskodjál is egy kicsit. Hogy hozzád képest én milyen JUdos vagy BJJ-s vagyok azt csakis akkor tudnád te eldönteni hogyha netalán egy nap a tatamin találkoznánk.Addig felesleges itten osztogatni az észt. A végén arra az alacsony szinvonalra fogsz zuhanni itten mint a Kaoklai .

icon_thumbs.gif birggrosze.gif Neked még fénykép sem kell ahhoz, hogy mélyreható baromságokat irj. A szabályoktól függ az összecsapás. A neves nagy judo versenyzőket simán verik azok akik igen jó ökölharcosok és kissé beleártoták magukat a judo, bírkozás, szambó vagy a Bjj világába. Luisz csak hogy tud memorizáltam a kopasz fejedet és ha összefutunk Budapesten megismerlek, bemutatkozom és utánna leütlek, mert azt sem tudod honnan jön majd a megrendítő, mert ez nem cselgáncs lesz a belangyosodott nyugatnak. Ahhoz is hűűjje vagy, hogy tudjad, hogy a Braun 73 kilóban érte el a sikereit, te meg it le 60 kg -zod.

Az Ungvárit simán lecsavarták az éjszakába, A Bujkó Tamást meg agyonverték, az szerencsétlen fiut judós multal meg leszúrták, a maci nevü volt válogatott judóst a 140 kg -val együt verték el az utcán. Az pár évtizedes karate multammal a 190 cm 110 kg -val 3 év judós tapasztalattal nem kell egyiktől sem beszarnom, tőled meg pláne. A judo versenyzők tudása ér a legkevesebbet az utcán a judo ökölvívás és a szabadfogású birkózás közül. Te még hülyébb lehetsz a judo önvédelemhez mint a Simon Mihály pedig az aztán egy igen béna valaki. És még annyit, hogy ahová betetted a lábad budapesten a judóba ott csak gyagyásként emlegetnek és röhögnek rajtad. Gyere többször hozz reánk víg napokat ide keleti pokolba, meg jó lenne találkozni. icon_thumbs.gif

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-09-05 11:10:12
Létrehozva: #49

Hall Of Fame
Csoport kép

Kaoklai. A jövöben keress fel egy elmebetegintézetet és gyogyittasd magadat. Nekem van elég munkám itt láthattad a belinkelt képekböl is ,ugyhogy én már nem érek rá veled foglalkozni.Romániában adsz egy kis hálapénzt aztán majd lesz olyan doki aki felkarol tégedet is.

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2012-09-05 10:12:07
Létrehozva: #50

Egyébbként unalmas ez az üzleti duma.Legalább 1 okuris de ashi barai végrehajtás videót tegyél föl vagy egy ukiotoshit ami valamiféle kata első dobása.........................

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2012-09-05 09:33:56
Létrehozva: #51

Ha még van benned emlék,hogy mik voltak az őseid valaha talán emlékeszel erre a mondásra:nőhet már selyemfű a rátrn hogyha éhendöglött a csikó..................
A svédek mindig is kalmárnépek voltak.A sztárminiszerelnö Olof Palmét is azért lőtték agyon mert átbaszta az indiaiakat valamiféle Bofors ágyúkkal.
A wALLENBERG PEDIG A ZSIDÓKAT RABOLTA KI....
Te pedig a svédeket vukluis azáltal,hogy rajtuk élősködsz nullatudásoddal.Magyarországon is svédpénzen hentergették a sportolóidat a tatamin mert többre nemigen voltak képesek.
u.i te nem székely vagy vukluis hanem sz.sz. székelyek szégyene..........

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-09-05 00:20:37
Létrehozva: #52

Hall Of Fame
Csoport kép

Belinkelek egy néhány képet hogy a kis román jó hirekre ébredjen.

Kép egy. Ebben a nagy sportcsarnokban kb 1500 fiatal edz. A szombati meccseken kb ezer ember van jelen.PLusz délelött minimum 20 iskola jár be tesiorára. A falon a klubreklámom.

Kép 2:

Egyenesen a büfé amit lassan készitünk elö hiszen nemsokára nyitunk. MOst én kaptam el a várostol az üzemeltetést. Alkoholt ugye tilos árulni de attol független délután 17.00 orátol este 20.00 oráig plusz szombat vasárnap havi 10000 korona tiszta haszonnal müködött a labdajátékosoknál.MI már reggel nyitunk.

Kép 3:

Még nem mükszik de a hétvégén már igen

Kép 4:
A fiam aki mellesleg augusztustol dolgozik a klubban késziti elö a büfét.Kis takaritás. Amit a kis kaoklai elversenyeztetne velem abbol én a fiamat inkább icon_thumbs.gif munkába álitottam.

Kép 5.Igy néz ki a konyha.Beszerelve a virslimelegitö meg van azért minden..

Kép 6. Igy néz ki a fél sportlétesitmény.A munkásaim már rakják le a felszerelést amire a délutáni edzéseken szükség lesz. Ezt válaltuk el többek között.Erre fizet a város.Ès egy sörömbe sem került.Romániába Magyarországon SZerbiába sogor koma jóbarát alapon ugye simára csokolnák a község erre felelös emberének a fenekét.Közben zsebbe is menne.Hát itten nem igy van.

Kép 7:
Dolgoznak a munkásaim.

Kép 8:

A dojomat egy japán takaritsa többek között.

Kép 9:
A japán.

Kép 10.

A fiam új irodája.ma szerelték rá az ajtóra a zárat.

Kép 11.
A fiam irodája. kb 24 négyzetméteres. Még nincs minden butor bent.

Kép 12:

Az én irodám .Panoráma.

Kép 13. Tegnap este fényképeztem a Dojom ablakábol. Kint több száz fiatal edz külömbözö sportokat.SZép a kilátás csajok annyi amennyit csak valaki megálmod.Persze fiataloknak való ez. Na ezért is edz sok fiatal judos nálam.

Kép 14.

Check Mat bjj logo az eggyik bjj tanitványomon. A Check Mat Skandinávia legerösebb bjjj csapata amugy jo ha a kaoklai tisztában van ezzel.

Kép 15.

Egy ujságcikk arrol hogy Daniel Lascau az akkori EJU sportigazgatoja és a svéd olimpiai bizottság sportigazgatoja a Västeråsi Judoiskola vendége volt és szemináriumot tartott a meghivásomnak eleget téve teljesen téritésmentesen.Daniel Lascau aki mellesleg romániai születésü Vizer úr gyerekkori barátja ma az IJF sportigazgatója ha jol tudom.

Szoval kis román gyerek. Kezdelek sajnálni de tényleg.

Csatolt állományok
Mellékelt állomány:  Ujak_iroda_kl_vern_027.JPG ( 95.08k ) Letöltések száma: 5
Mellékelt állomány:  Ujak_iroda_kl_vern_027.JPG ( 95.08k ) Letöltések száma: 4
Mellékelt állomány:  Ujak_iroda_kl_vern_024.JPG ( 91.25k ) Letöltések száma: 5
Mellékelt állomány:  Ujak_iroda_kl_vern_023.JPG ( 100.94k ) Letöltések száma: 5
Mellékelt állomány:  Ujak_iroda_kl_vern_026.JPG ( 110.65k ) Letöltések száma: 9
Mellékelt állomány:  Ujak_iroda_kl_vern_022.JPG ( 94.18k ) Letöltések száma: 3
Mellékelt állomány:  Ujak_iroda_kl_vern_020.JPG ( 92.95k ) Letöltések száma: 4
Mellékelt állomány:  Ujak_iroda_kl_vern_018.JPG ( 92.85k ) Letöltések száma: 7
Mellékelt állomány:  Ujak_iroda_kl_vern_017.JPG ( 100.78k ) Letöltések száma: 4
Mellékelt állomány:  Ujak_iroda_kl_vern_016.JPG ( 93.24k ) Letöltések száma: 4
Mellékelt állomány:  Ujak_iroda_kl_vern_015.JPG ( 85.23k ) Letöltések száma: 3
Mellékelt állomány:  Ujak_iroda_kl_vern_033.JPG ( 93.58k ) Letöltések száma: 6
Mellékelt állomány:  Ujak_iroda_kl_vern_036.JPG ( 104.46k ) Letöltések száma: 6
Mellékelt állomány:  Ujak_iroda_kl_vern_038.JPG ( 74.06k ) Letöltések száma: 7
Mellékelt állomány:  Ujak_iroda_kl_vern_035.JPG ( 1.03mb ) Letöltések száma: 7

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-09-04 23:50:56
Létrehozva: #53

Hall Of Fame
Csoport kép

A kis román megint a svédországi helyzetet hasonlitaná össze a romániaival vagy a magyarországival. KIsapám.nagyizben letojja az a fiatalember aki nálam edz viszont Stockholmban tanul ügyvédnek a verseny BJJ-t meg a te véleményedet.De ugyanugy az a török orvos is aki kb 50-60000 koronát megkeres ,de ugyanugy az a kiropraktor is aki sajnos most más városba költözik. Ès sorolhatnám.Azért edzenek nálam az emberek mert egy jó egyesületben szeretnének edzeni tiszta tatamin stb.Közben a fél Bjj csapat a kis judos tanitványaim apukái akik bejárnak BJJ-re vagy Judora.

Kaoklai .Romániában ahogy látom igazán nem sok élettapasztalatod van.Itten maximum koldulhatnál mindazzal a tudománnyal ami a te kis fejedben összetákolodott.
Edzél öregem inkább mint papolsz. Errefele meg már leirtam hogy az emberek inkább a tanulásba fektetik be a drága idejüket nem az élsportba. Van olyan akinek van munkája és hobibol edz söt el is utaznak Portugáliába versenyekre pl. bjj ben.Nyernek is szép számban érmeket.Ez általában mind 99.99 % ban saját költségen megy.UGye itten kaoklai komá nem 86000 ft a fizetés igy tehetik.

DE a többség azt az idöt amit nállatok Romániában befektetnek az emberek az élsportba vagy abba hogy gyözzenek versenyeken itt a tanulásba fektetik bele. Ott nállatok a szarbol talán az élsport huzza ki a fiatalokat már akit itten az iskola a jó szakma.

Itt az élsportal nagyon messze nem jutsz mint Judos vagy karatés vagy BJJ-s. EGy orvosi ügyvédi vagy egy mérnöki oklevéllel diplimával viszont igen.
De te ezt öregem abszolutt képtelen vagy felfogni.

KÖzben meg már ezerszer leirtam hogy a klubok nem áldoznak itten anyagiakat a versenyzökbe. Mire fel?Ma nálam holnap 600 km-re innen. ha valaki nem áldoz a saját versenyeztetésére én aztán biztos nem.Nem teszi ezt egyetlenegy svédországi klub aztán én miért tenném??
Nekem jo igy kaoklai. Csinálom mert szeretem közben adatott az alkalom hogy jol meg is élek abbol amit müvelek. Ha nem igy lenne hazautaznék Szerbiába vagy Romániába. Itt ez a világ járja ezt kell követni. Ha nem igy tennék mehetnék BUdapestre a Blaha Lujza térre koldulni.

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2012-09-04 20:56:48
Létrehozva: #54

A te bjj vagy judotudasodnak mar a tatami elott vege van,Siha nem is mertel a kuzdotere lepni.Ha olyan nagzfaszu vagy dugd el az orrod erre oszt en majd kisuvickolom.....

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-09-04 20:09:26
Létrehozva: #55

Hall Of Fame
Csoport kép

Egar Aladár.
Hadd a boxert a boltban. Ez az én jótanácsom.

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-09-04 20:08:34
Létrehozva: #56

Hall Of Fame
Csoport kép

Kodiak.
Neked sincs sok közöd a küzdösportokhoz miután csak ugy kapásbol te egy homályos fénykép láttán meg tudod mondani a tutit. Egy küzdösportokkal foglalkozó egyén aki ugy ál a dologhoz mint te nagyon hamar rájön hogy a kopasz Tmenov aki mellesleg elhizott is ,akkorát dob rajta hogy 3 napig süket marad.
Vagy egy Braun &Agrave;kos aki nem nyom többet mint 60 kg is olyan hamar dob egy akkorát hogy három napig kell felépülnie az embernek de a kezedet is kitöri olyan gyorsan és erösen mielött még rádöbennél. Gondolom az olyanok mint te nagyon magabiztosan álnának randorizni vagy földharcozni egy olyan sovány gyerekkel mint az Ungvári. AZtán csak vetnéd a keresztet hogy még rá sem léptél igazábol a tatamira már megfojtott mint egy kismacskát. SZoval mielött még olyan magabiztosan osztogatnád az észt gondoskodjál is egy kicsit. Hogy hozzád képest én milyen JUdos vagy BJJ-s vagyok azt csakis akkor tudnád te eldönteni hogyha netalán egy nap a tatamin találkoznánk.Addig felesleges itten osztogatni az észt. A végén arra az alacsony szinvonalra fogsz zuhanni itten mint a Kaoklai .

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2012-09-04 15:58:10
Létrehozva: #57

Luisz úr, le a kalappal egyrészt a maga szakmaisága, másrészt pedig a svéd judo versenyeredményei előtt.
Esetleg taníts, mester alapon megoszthatna velünk is néhány morzsát hatalmas tudásából. Jól van ,egy kata nehéz, meg különben is idejétmúlt dolgok ezek, nem fárasszuk magunkat ilyen apróságokkal.
De mondju kegy technikát, egy de ashi barait igazán megmutathatna, hogy mi amatőrök is okuljunk belőle. Vagy esetleg elmagyarázhatná, hogyn kell megkötni az övet, hgoy ne haljunk meg hűűjjén, úgy, ahogy maga fog birggrosze.gif

+Quote Post
egall aladár
hozzászólás 2012-09-04 09:57:39
Létrehozva: #58

Middleweight - Középsúly (72.6kg)

Azonosító: 11,904

IDÉZET(Luisz @ 2012-09-04 09:05:55) *
Nézd Kodiák.

Annyit észrevettem hogy itt a topicokon csakis a Simon MIsi kritizálásával vagy elfoglalva meg általában olyan emberek munkáit kritizálod akik nem a te szájad ize szerint mutatnak be egyes dolgokat.

Nézd. A Facebook honlapunkra több mint 100 film van feltéve ,önmagamat pedig nemigazán szeretem reklamálni. Hát felszedtem egy pár kilot a nyáron magasabbra pedig nem nöhet az ember annál mint amit elrendelt a sors.

Hogy a nyugat mit majmol meg a nyugatnak mit kell majmolni? Hát most neked is leirom azt mint annak az idiota Kaoklainak hogy ez a világ más.Itt az emberek nem ülnek a seggükön aztán várják a munkát hogy majd jön a munka oda a háza elé hanem egy svéd életében minimum 6 szor költözködik.Èn jomagam 10 szer váltottam várost mig meg nem alapoztam a jövömet.

A teknikai bemutatásomrol majd akkor birunk beszélgetni amikor rálépsz pont ottan Magyarországon velem együtt a tatamira. Addig szerintem sehogyan sem. Neked a fényképedet sem láttam nemhogy a teknikai bemutatásaidat. Ahogy kivettem Dojod sincsem ami nekem ugye van már 7 éve.Sajátom!!!!!!!!!!!!
Saját konditermem is van olyan amilyen. Közben tavaly 730000 korona forgalmam volt a judoklubomban az idén több mint egy millió korona lesz. Ez forintban is kb 34000000 forint. Ezek nyilt adatok, Svédországban minden adat nyilvános tehát le lehet ellenörizni. Az már más dolog hogy nem mindenkinek megy ez ilyen jol. Az országban csak 4 edzönek van saját DOJOJA és csak 4 Judos él meg a judobol egyik a 4 közül én vagyok.

Ugyhogy abszolutt sem a te sem a kaoklai véleménye nem érdekel.Söt se nem oszt se nem szoroz számomra.

Azt oktatom és ugy ahogy ez az országban a kereslet megköveteli. Nincs lehetöség olimpiai bajnokok kioktatására mert a lakosság mobilis.Hiába fektetsz be itt egy egyénbe oriási munkát ha annak a szülei elválnak és apuka az uj feleséghez Kirunába költözködik anyuka meg le a dél Svédországba.De nem egy gyerek költözött el már a klubbol mert a szülei vagy külföldön kaptak munkát vagy más városban voltak kénytelenek boldogulni.

Tehát Kodiák. Èn nem önmagamat reklamálom. A nyugati majmolás meg fogd ahogy akarod de itt ez a világ ez az életvitel ez a kereslet.Leszarják itten nagy izben mindazt amit te propagálsz. Te lennél itten ebben az országban a kaoklaival a legnagyobb idiota és bohoc ha azt szeretnéd itten propagálni amit itt a forumokon teszel.TUdod már kit érdekel itt egy jo Mae Geri??? Senkit.Egyetlenegy szülöt sem aki hozzád bevinné a gyerekét.

Más faktorok tényezök azok amelyek okánál fogva valaki beviszi egy gyereket sportolni.
Egy orvos átlag brutto fizetése 60000 korona. Egy igazgató megkeres ugyanannyit vagy az ötszörösét is. Egy politikus is kb ennyit keres.Ki a francot érdekli itt az amit te meg ez az idiota kaoklai papol itten???
Hasonlitod az itteni helyzetet a magyarországihoz??
Itt egy éljudos koldus max egzisztensz minimumon éldegél.

Èhen halnál itten azzal a logikával te is meg az a birka kaoklai.
Ugyhogy én azért folytatom azt amire itt kereslet van elvégre ennek köszönhetöen tudok a fiamnak is kiosztani 30000 korona bruttot havonta. UGye ezt is kevés ember érte itt el az országban. MInt irtam 4 judos él a judobol velem együtt. Ha a fiam éljudos lenne kapna 6000 koronát havonta az olimpiai bizottságtol de ez rizikos lenne plusz fizetnék neki a lakást.Igy megkeresi a dupláját.

Ugyhogy kodiák én nagyon nem adok arra amit te meg a kaoklai itten leirogatsz. Ha ugy oktatnák mint ahogy az a bozgor román megálmodta mehetnék koldulni a Blaha Lujza térre.
Na ennyi.

ergo jobb üzletember vagy, mint judos? biggrin.gif
csak vicceltem, nem tudtam kihagyni ezt a helyzetet smile.gif

srácok, nem lenne jobb, ha egymás ekézése helyett valami értelmes tartalommal töltenénk meg a fórumot?

mondjuk: mi a véleményetek a boxerről? csomó embertől azt hallottam, hogy veszélyes a használata, mert a rossz tartás esetén megsérülhet a csukló, eltörhetnek az ujjak. és azon kívül az utcán se szeretik, ha ilyet kapsz elő.
erről tud valaki valamit?

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-09-04 08:34:07
Létrehozva: #59

Hall Of Fame
Csoport kép

AZért sokszor elgondolkozom azon amikor a kelet europai emberek lenézik a nyugati polgárokat. A magyarok a legokosabbak erröl vita nincs.De akkor hogyan lehet az hogy egy olyan okos országban mint magyarország vagy Románia 86000 brutto a minimálbér???????
Nálunk meg errefele a többszöröse. Az a nagyokos magyar hálapénzt fizet az orvosnak meg mindenfele nálunk meg egy orvos átlagfizetése bruttó 60000 fizetés??? Ès soha senki itten hálapénzt de még talán borravalót sem fizet senkinek.
Gondolkozzál már mielött lemaflázod ezt a nyugati világot. 60 vadászgépet vesz a svéd kormány a JAS legujabb sorozatábol-. Készpénzért. Mennyit lizingel a magyar kormány? 8 at.?? AZtán sorolhatnám a külömbségeket.

P.S.

EGyébként a judo világa erössége nemcsak a teknikai kivitelezésben rejlik. A Putyin sem biztos hogy legjobb teknikai kivitelezéssel rendelkezik mégis ott ül ahol. Van nálam két gyerek az apja a svéd hadseregben dolgozik .Nem hiába van ott a két gyerek nálam. De a svéd IBM igazgatonak a fia is nálam edzett sokáig judot. Eszkilsztuna városának höerömüvének az igazgatoja aki mellesleg nö ugye annak a fia is nálam edz.Vállalkozok igazgatok tanárok gyermekei edzenek nálam. Ès ezen gyermekeket nem azért hozták hozzám hogy bajnokokat neveljek belöllük.
Amugy a küzdöszellemnek köszönhetöen kaptam el az egész sportlétesitmény karbantartását is ami ugye egy kis pénzt is hoz a konyhára.
Itt IS rejlik a judo ereje nem abban hogy csak bunko modra vonulunk elöre.

Kaoklai te meg dolgozzál is már !! Csavargásbol nem élsz meg.

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-09-04 08:05:55
Létrehozva: #60

Hall Of Fame
Csoport kép

Nézd Kodiák.

Annyit észrevettem hogy itt a topicokon csakis a Simon MIsi kritizálásával vagy elfoglalva meg általában olyan emberek munkáit kritizálod akik nem a te szájad ize szerint mutatnak be egyes dolgokat.

Nézd. A Facebook honlapunkra több mint 100 film van feltéve ,önmagamat pedig nemigazán szeretem reklamálni. Hát felszedtem egy pár kilot a nyáron magasabbra pedig nem nöhet az ember annál mint amit elrendelt a sors.

Hogy a nyugat mit majmol meg a nyugatnak mit kell majmolni? Hát most neked is leirom azt mint annak az idiota Kaoklainak hogy ez a világ más.Itt az emberek nem ülnek a seggükön aztán várják a munkát hogy majd jön a munka oda a háza elé hanem egy svéd életében minimum 6 szor költözködik.Èn jomagam 10 szer váltottam várost mig meg nem alapoztam a jövömet.

A teknikai bemutatásomrol majd akkor birunk beszélgetni amikor rálépsz pont ottan Magyarországon velem együtt a tatamira. Addig szerintem sehogyan sem. Neked a fényképedet sem láttam nemhogy a teknikai bemutatásaidat. Ahogy kivettem Dojod sincsem ami nekem ugye van már 7 éve.Sajátom!!!!!!!!!!!!
Saját konditermem is van olyan amilyen. Közben tavaly 730000 korona forgalmam volt a judoklubomban az idén több mint egy millió korona lesz. Ez forintban is kb 34000000 forint. Ezek nyilt adatok, Svédországban minden adat nyilvános tehát le lehet ellenörizni. Az már más dolog hogy nem mindenkinek megy ez ilyen jol. Az országban csak 4 edzönek van saját DOJOJA és csak 4 Judos él meg a judobol egyik a 4 közül én vagyok.

Ugyhogy abszolutt sem a te sem a kaoklai véleménye nem érdekel.Söt se nem oszt se nem szoroz számomra.

Azt oktatom és ugy ahogy ez az országban a kereslet megköveteli. Nincs lehetöség olimpiai bajnokok kioktatására mert a lakosság mobilis.Hiába fektetsz be itt egy egyénbe oriási munkát ha annak a szülei elválnak és apuka az uj feleséghez Kirunába költözködik anyuka meg le a dél Svédországba.De nem egy gyerek költözött el már a klubbol mert a szülei vagy külföldön kaptak munkát vagy más városban voltak kénytelenek boldogulni.

Tehát Kodiák. Èn nem önmagamat reklamálom. A nyugati majmolás meg fogd ahogy akarod de itt ez a világ ez az életvitel ez a kereslet.Leszarják itten nagy izben mindazt amit te propagálsz. Te lennél itten ebben az országban a kaoklaival a legnagyobb idiota és bohoc ha azt szeretnéd itten propagálni amit itt a forumokon teszel.TUdod már kit érdekel itt egy jo Mae Geri??? Senkit.Egyetlenegy szülöt sem aki hozzád bevinné a gyerekét.

Más faktorok tényezök azok amelyek okánál fogva valaki beviszi egy gyereket sportolni.
Egy orvos átlag brutto fizetése 60000 korona. Egy igazgató megkeres ugyanannyit vagy az ötszörösét is. Egy politikus is kb ennyit keres.Ki a francot érdekli itt az amit te meg ez az idiota kaoklai papol itten???
Hasonlitod az itteni helyzetet a magyarországihoz??
Itt egy éljudos koldus max egzisztensz minimumon éldegél.

Èhen halnál itten azzal a logikával te is meg az a birka kaoklai.
Ugyhogy én azért folytatom azt amire itt kereslet van elvégre ennek köszönhetöen tudok a fiamnak is kiosztani 30000 korona bruttot havonta. UGye ezt is kevés ember érte itt el az országban. MInt irtam 4 judos él a judobol velem együtt. Ha a fiam éljudos lenne kapna 6000 koronát havonta az olimpiai bizottságtol de ez rizikos lenne plusz fizetnék neki a lakást.Igy megkeresi a dupláját.

Ugyhogy kodiák én nagyon nem adok arra amit te meg a kaoklai itten leirogatsz. Ha ugy oktatnák mint ahogy az a bozgor román megálmodta mehetnék koldulni a Blaha Lujza térre.
Na ennyi.

+Quote Post

196 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-12-18 -20:50