Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

196 Oldal V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
A BUDO ÉS A TÖBBI HARCMŰVÉSZET SZEMFÉNYVESZTŐI, Bohócok, szemfényvesztők, önjelölt mesterek, megélhetési harcművészek
kaoklai
hozzászólás 2012-09-21 08:26:19
Létrehozva: #21

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Csoport: Regisztrált felhasználó
Azonosító: 7,012

luis: évtizedekig jártam Temesvárra is meg Dévára
bizony de nem sportokból hanem illegális csencselés céljából.Esetleg közzé lehet tenni a rendőrségi kartotékodat v. mikor a seggrepacsikat kaptad a milícián mert nem tarháltál eleget....
Go to the top of the page

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2012-09-20 16:47:57
Létrehozva: #22

mert csak kotekszel az emberekkel es nem csinalsz semmi konstruktivat

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2012-09-20 16:39:02
Létrehozva: #23

latod luis, meg a straigth is aki pedig egy szavaval lehozott a kakasulorol, csalodott benned. sokan akarnak teged megverni magyarorszagon, a lepcses szad miatt

+Quote Post
straight
hozzászólás 2012-09-20 13:48:21
Létrehozva: #24

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 2,086

luis
Már kissé unalmas az itteni szócséplések meg fóbiáid amiben én és kaoklai összemosódom.Egyben igazat adok neked.Alább ezt írtad:
Ha kötöm a lovat a karohoz aztán a bajnokneveléssel foglalkoznék most ott csücsülnék vagy a stockholmi csövesek vagy a magyarországi csövesek között.
Ebben tökéletesen igazad van.Amint azt mások is bizonyították a te magad kitett videókón ANALFABÉTA vagy a Kodokan Júdóhoz.Tehát neked tökéletesen megfelel amit most csinálsz hiszen a tömegsport örve alá bújva lefölözöd az ottani önkormányzatot.Jobb ez mint a másfajta munkakör ami való volna neked.
A svéd hoki avagy bírkózás nem jutott volna világszínvonalra ha magadfajta herék mentalitása érvényesült volna.A beírásod szerint neked igencsak büdös a munka luis.Mert itt romániában kétszáz eurós fizetéssel is két olimpiai döntőst neveltek egyes buta edzők....
Összevissza hazudozol a Debreceni dolgokról meg az azt követő BJJ aktivitásodról de tegyed csak,már rég beírathattam volna az akkori ismerőseiddel a valóságot.Erre nincs szükség hiszen magad szedted le önmagadról a keresztvizet.Még csak azt sem érdemled,hogy fenékbe billentselek ha találkozunk.Amint a fórumbeírásokból látom megteszik azt majd mások ha majd újból az általad pocskondiázott magyarok fővárosában feszítessz.

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2012-09-20 08:42:42
Létrehozva: #25

luisnak
http://www.youtube.com/watch?v=_qZiH5tMilg

a straight az orvosi tanácson kivül téged nem méltat szóra.1 a probléma .Debrecenben én is ott voltam és bizony a straighték klubbja jócskán ért el eslő helyeket a többiről nem beszélve.A te fiacskáddal viszont akinek az örvén igyenélősködtél hajduszobolszlón a svéd állam pénzén feltörölték a szőnyeget.Te csak nézted a székely gyerekek teljesitményét és csorgott a nyálad.

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-09-20 08:39:14
Létrehozva: #26

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 11,479

Volt avagy biztos még itten lakik egy magyarországi judos.Amikor meghivtam hozzám edzést tartani olimpiárol europai bajnokságrol világbajnokságrol mesélt a judosoknak.Kinokrol szenvedésröl. Jó judos volt a stockholmi rendörség csapatának judozott.Ottan is meg akarta változtatni a világot. Majd az egésznek az lett az eredménye hogy akkor egy kisboltba dolgozott a kasszán. A judot abbahagyta. Ez nem Magyarország itt a viszonyok nem ugyanazok mégha a kis román hülyegyerek össze szeretné is hasonlitani.
Vannak jugoszláv judosok is akik abban a szellemben szeretnének itten JUdozgatni ami ott arrafele megszokott. Ma a judo dojoktol távol vannak. Elhizva a többség valahol maximum sétál az erdökben.Ugy magyar ugy szláv.Mindegy.
Ès vannak judosok akik alkalmazkodnak a helyzethez.Elfogadják aztat hogy ez egy más ország. Itten nem megy az ami arrafele. Aki ezt nem fogja fel és nagyon jártassa a száját az a stockholmi ingyenkonyha látogatója általában. Ami a munkásokat illeti.
Igy igaz egy a judora is.Söt majd minden sportra.

A sundszvaldi Judoklubot egy német a barcelonai olimpián is 5 ik helyezett alapitotta aki hamar rájött hogy ez az országban nem az megy ami náluk az NSZK-ban.600 tagot számláló az ország legnagyobb judoklubja van.

Jomagam amikor alapitottam a klubot hamar rájöttem hogyha azzal a logikával dolgozom mint azt a volt YU-ban vagy Magyarországon megszokott hamar a blaha lujzai koldussereg közé kell álnom koldulni mert itten ugyan nem jutok egyröl a kettöre.
Alkalmazkodtam és ma már ha jol megszámlálom kb 180 tagra gyarapodott a Judoklubom. Azon felül mint irtam 1500 iskolást oktatok félévente a sportlétesitmény felügyelete is az én fenhatóságom alatt van van egy büfénk van BJJ konditerem ahova a város most tervezi megcserélni a DÀVID gépeimet.Ezt egy szerb földig igérte meg a napokban hogy egy gimnázium bezárt ahol baromi jó kondigépek lapulnak a pincében.A hétvégén kapok egy biciklit is a várostol a konditerembe.Kidobhatom azt ami nem jol mükszik.

Ha kötöm a lovat a karohoz aztán a bajnokneveléssel foglalkoznék most ott csücsülnék vagy a stockholmi csövesek vagy a magyarországi csövesek között.
FElfogtad te eztet Strike alias kaoklai Gergely Attila. Ilyen hülyegyerekeknek mint te vagy hiába irom le eztet. Te ottan Romániában nöttél fel a kis karámodban ahonnan most 20 éve tudtál csak kijutni a nagyvilágba amiota Csaucseszku sogorodat föbelötték.MIt tudsz te arrol hogy máshol minden máshogyan müködik???

Ha egy judos élsportolonak jo lenne itt az élete a fiam is élsportolo lewnne.Igy dolgozik nálam és hobbybol minden nap judozik meg BJJ-zik. A nyomort nem gyártom.Ennek az országnak mérnökök,szakemberek szakmunkások kellenek nem élsportolok.Ebböl él jol ez a nép. Ez adja a megélhetést azt hogy az IMF nek hirét hamvát nem láttuk errefele!!!"

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-09-20 07:39:49
Létrehozva: #27

Hall Of Fame
Csoport kép

Stright koma avagy alias kaoklai mert ugyaanaz az emberröl van szo. Èn ha bemegyek valahova Magyarországra akkor judozni megyek te meg potyázni, enni ingyen. Ezt már akkor Debrecenben felfogtam. Se biro sem edzö nem voltál de az asztal mellöl nem lehetett elvenni téged mert ottan volt az ingyen ennivaló. Erröl van szo kaoklai avagy stright. Egy tipikus ragtapasz vagy akit még lerázni sem lehetne. Most pont melyik van a fejedben a két identitásod közül?? A gyogyitás után valahogy nem te kellene utánnanéz saját érdekedben??

Amugy majd ha találkozol a Dániel Lascauval akkor töle kérdezd meg mi a véleménye az én munkámrol. Dániel Lascau aki akkor az EJU és a svéd judoszövetség sportigazgatoja volt hivásomra a svéd judoszövetség akkori elnökével szemináriumot tartott nálam téritésmentesen. Ugye az ujságcikket amit a városi lapok közöltek erröl az eseményröl belinkeltem ide. Az ilyen jelentéktelen emberek véleménye mint ami te vagy Gergely Attila engemet abszolutt nem érdekelnek. Szerintem a te véleményedre más magyarországi emberek sem kiváncsiak kis kaoklai. birggrosze.gif
A judos világ általában olyan emberek véleményére kiváncsi akik edzök birók aktiv judosok vagy versenyjudosok.Te egyik sem vagy ezen felsoroltak közül.!! Tatamit csak kivülröl láttál .A tatami melett eszed az ingyen kaját aztán okoskodsz.Romániában nincs mit enned??

+Quote Post
straight
hozzászólás 2012-09-19 22:33:24
Létrehozva: #28

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 2,086

kezeltesd magad
http://www.drdiag.hu/kereso/diagnosztika.a...is%E9gzavar-%0D

És még annyit, hogy ahová betetted a lábad budapesten a judóba ott csak gyagyásként emlegetnek és röhögnek rajtad. Gyere többször hozz reánk víg napokat ide keleti pokolba, meg jó lenne találkozni. -idézet másoktól

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-09-19 22:25:48
Létrehozva: #29

Hall Of Fame
Csoport kép

Az ilyenek mint te csak az interneten sikeresek. Szájkaraté. Mert a valos életben szart sem érsz. Az internet a ti világotok. A valos életben egy jelentéktelen nulla vagy te kaoklai.Ès ezt te is tudod.l Nulla. He he.Ennyi.

Arrol meg ne is beszéljünk hogy Romániábol irogatsz Europa nyomornegyedéböl- birggrosze.gif

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-09-19 22:17:58
Létrehozva: #30

Hall Of Fame
Csoport kép

Kaoklai.
Ne pofázzál hanem alkoss valamit .Dolgozzál. Kaoklai koma.Mig te lopod a napot ott Romániában, okoskodsz itten egykét emberrel addig én dolgozom. Belinkelek ide egynéhány képet a ma esti aktivitásrol.

Valaha 2 iskolával kezdtem ma több mint 14 iskola jár be hozzám.Egyik iskola sem akar lemaradni.MIndegyik jobb szeretne lenni .Nálam bevált az elvárásuk igy mindenki hozzám akar járni.

Most bent vagyok 1500 labdasportos között.Ma este ketlabell edzést tartottam az egyik csapatnak ,és szerintem két honap mulva a teremben edzö minden csapat nálam fog edzeni.
i
Kaoklai te tt pofázol be olyan dolgokba amelyekröl csak ujságon keresztül olvastál vagy ha valamelyik judos edzö kocsijában van hely akkor elvisz potyázni.Ha ez nem lenne még talán enni sem ennél.

Èlvezz kaoklai ott a román jolétben aztán hadd azokat dolgozni akik értenek is ahoz amivel foglalkoznak. Èn ide egy böröndel érkeztem te hülyegyerek 20 éve ma az egész város söt az ország judos világa is ismer.Ès a jorol kaoklai nem butaságokrol mint amiröl te vagy ismert kis hazádban. Olyan buta vagy hogy a magyar föld sir amikor rálépsz.De a román föld is átkoz.Van még valaki ottan aki köszön is neked???

TE IDIOTA.MiKOR LESZ A TE DOJODBAN ENNYI GYEREK? Igaz mikor lesz neked Dojod? Neked még a birkákat se adná senki megörzésre. Látod kaoklai a mai ketlebell fél orai edzést egy szülö fizette. Nem kell lopnom koldulnom azért hogy megéljek.Soha nem is kelett. Ès ugyebár azzal foglalkozom amit szeretek.Kevés embernek adatik ez ma meg.

Csatolt állományok
Mellékelt állomány:  P9191597.JPG ( 108.6k ) Letöltések száma: 2
Mellékelt állomány:  P9191604.JPG ( 111.17k ) Letöltések száma: 2
Mellékelt állomány:  P9191614.JPG ( 110.36k ) Letöltések száma: 1
Mellékelt állomány:  P9191613.JPG ( 103.84k ) Letöltések száma: 2
Mellékelt állomány:  P9191598.JPG ( 100.11k ) Letöltések száma: 1

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-09-19 22:17:47
Létrehozva: #31

Hall Of Fame
Csoport kép

Kaoklai.
Ne pofázzál hanem alkoss valamit .Dolgozzál. Kaoklai koma.Mig te lopod a napot ott Romániában, okoskodsz itten egykét emberrel addig én dolgozom. Belinkelek ide egynéhány képet a ma esti aktivitásrol.

Valaha 2 iskolával kezdtem ma több mint 14 iskola jár be hozzám.Egyik iskola sem akar lemaradni.MIndegyik jobb szeretne lenni .Nálam bevált az elvárásuk igy mindenki hozzám akar járni.

Most bent vagyok 1500 labdasportos között.Ma este ketlabell edzést tartottam az egyik csapatnak ,és szerintem két honap mulva a teremben edzö minden csapat nálam fog edzeni.
i
Kaoklai te tt pofázol be olyan dolgokba amelyekröl csak ujságon keresztül olvastál vagy ha valamelyik judos edzö kocsijában van hely akkor elvisz potyázni.Ha ez nem lenne még talán enni sem ennél.

Èlvezz kaoklai ott a román jolétben aztán hadd azokat dolgozni akik értenek is ahoz amivel foglalkoznak. Èn ide egy böröndel érkeztem te hülyegyerek 20 éve ma az egész város söt az ország judos világa is ismer.Ès a jorol kaoklai nem butaságokrol mint amiröl te vagy ismert kis hazádban. Olyan buta vagy hogy a magyar föld sir amikor rálépsz.De a román föld is átkoz.Van még valaki ottan aki köszön is neked???

TE IDIOTA.MiKOR LESZ A TE DOJODBAN ENNYI GYEREK? Igaz mikor lesz neked Dojod? Neked még a birkákat se adná senki megörzésre. Látod kaoklai a mai ketlebell fél orai edzést egy szülö fizette. Nem kell lopnom koldulnom azért hogy megéljek.Soha nem is kelett. Ès ugyebár azzal foglalkozom amit szeretek.Kevés embernek adatik ez ma meg.

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2012-09-19 14:58:36
Létrehozva: #32

mert kene engem izgasson ,hogy meglopod a sved tarsadalmat?esetleg majd irok 1 tanulmanyt a balkaneloskodo fajtadrol es annak europai elterjedeserol
csak jatszal a homokozoban es olyan gyakran irj be mint mostanaban
a kutya se kivancsi a suket dumadra itt csak 1dul te nem vetted eszre luiskam
persze,hogy erre jartal erdelyben dehat a fajtadnak is az a neve ,hogy csango akik egy sehol meg nem allapodo emberfajtat jelentenek szekelyek szegyene vukluis
ha neked a sved alam 1 orenel tobbet is fizet a tudasodert mar butasagot csinal......

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-09-19 14:17:44
Létrehozva: #33

Hall Of Fame
Csoport kép

Közben Kaoklai hogy feldobjam a napot számodra ,nálam a tagsági dij az nem olyan magas. Kap a klub elég támogatást hogy nem kell tulozzak a tagsági dijjal.Söt az ide külföldröl városunkba látogató egyetemista diákok is ingyen edzenek nálam.Van most is a klubban egy holand egy horvát és egy koreai judos is.

Viszont az iskolák akik hozzám járnak 300 koronát fizetnek oránként ugyanazért az oráért még a városi sportminisztérium beosztottjaitol is kapok 300 koronát a svéd Judoszövetség is besegit.Tehát kaoklai komám egy ora Judo oktatásért netto kb.20000 ft-ot kapok . Van olyan nap amikor napi 4-5 ora judo oktatás van nálam. Szoval bárki aki itten megkeres egy ora alat 20000 ft-ot az papoljon aki meg nem annak van mit tanulni a küzdösportokrol. Ès ezért a 20000 ft-ért avagy több mint 600 koronáért mert a SJSZ támogatásával majd 22000 ft ra rug ki ,kis bemelegit´s van gimnasztika max egy Osoto -otoshi birkozás és két perc randori.

Ilyen gála meg meg miegymást nem rendezek eszem ágában sincs élsportolokat akkor ha majd a szülök áldoznak a gyerekbe.Ennyi.

Nálad kaoklai még mindég a szájkaraté meg a csavargás ami vagy valami okossal is kezdtél foglalkozni??

Csak le ne ess a vasut melett valami villanyoszloprol vagy valami transzformátor nehogy megrázzon mig csapolod ki az olajat. kaoklai hát 5 éves korom ota havonta jártam Romániát Temesvárt Dévát .Te akarsz nekem valamit onnan okoskodni.Tudom én vazzeg hogy nállatok milyen világ van volt és a jövöben sem fog ottan változni semmi!!!

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-09-19 12:32:06
Létrehozva: #34

Hall Of Fame
Csoport kép

Ebben igazad van kaoklai.

Csak van egy kis külömbség a 20 évvel ezelött a balkáni háború elöl ide kitelepült generáció és ezen gyökerek között akiknek nem adatott meg az ami nekünk akkor igen. Ma más idöket élünk . Nincs itten munka és az ide kijutott emberek idövel le le szerelnek egy két templom réztetejét hogy üres kézzel ne menjenek haza.Vezesd be a DIGI adásokat igy te is nézheted mint jomagam is naphosszat a magyarországi adásokat aztán informálhatod magadat jobban.Gondolom az hogy a vonat késik mert ellopták a kábeleket Romániában már több évtizede napi ´dolog söt naponta látom a magyar adásokban is hogy Magyarországon is kicsi kicsi aztán késik a vonat vagy eltünik egy rézszobor valamelyik város föteréröl.Na itten nem olyan régóta jött elö ez a fajta hobbyüzés.

&Egrave;nnekem meg kaoklai uram nem ez a szakmám nem ezzel keresem a napi bevételt hogy villanypoznákra mászkálok apropénzeket lopkodni. Nem egy az érdekszférám.Belinkelek neked egynéhány képet hátha az olyan bolond is felfogja hogy jomagam mással keresem a fizetést.JO munkahelyem volt a Vajdaságban is olyan amiröl az olyanok mint te csak álmodni tudnak.Itt is 8 évig a Norvég Hydroban dolgoztam vegyészként majd 7 éve van saját klubom amiröl te álmodhatsz hogy valaha is lesz neked.Itt van egy pár kép a fiam irodájábol ahova lassan költözködik be.Az én irodám is itt van kb 8 méterre.

Kaoklai nöjjél fel.Alkoss valamit ne csak pofázzál itten!!

Amugy máma több mint 80 -an jönnek el edzeni 3 edzésre majd 20.30 kor tartok egy félorás ketlebell edzést az eggyik itt edzö klub labdajátékosainak akik jobban megfizetnek mintsem szükségem lenne mással foglalkozni.

Majmolom a nyugatiakat mint ahogy valaki itten megemlitette. Közben jol meg is élek ebböl.Ha belegondolunk hogy csak 4 edzö avagy klubtulajdonos dicsekedhet ezzel itten Svédországban köztük jomagam akkor ez amugy elég jo.Igy van e kaoklai.Na ne offoltasd a topicokat hanem menjél örizd a birkákat ha valamelyik román gazda odaadja neked! He he.
Csatolt állományok
Mellékelt állomány:  P9191589.JPG ( 23.56k ) Letöltések száma: 1
Mellékelt állomány:  P9191588.JPG ( 53.11k ) Letöltések száma: 1
Mellékelt állomány:  P9191587.JPG ( 1.17mb ) Letöltések száma: 1
Mellékelt állomány:  P9191586.JPG ( 61.21k ) Letöltések száma: 0
Mellékelt állomány:  P9191585.JPG ( 43.48k ) Letöltések száma: 0
Mellékelt állomány:  P9191584.JPG ( 57.65k ) Letöltések száma: 0
Mellékelt állomány:  P9191583.JPG ( 59.21k ) Letöltések száma: 0
Mellékelt állomány:  P9191582.JPG ( 37.21k ) Letöltések száma: 0
Mellékelt állomány:  P9191581.JPG ( 46.64k ) Letöltések száma: 0
Mellékelt állomány:  P9191580.JPG ( 1.13mb ) Letöltések száma: 0
Mellékelt állomány:  P9191579.JPG ( 1.24mb ) Letöltések száma: 0
Mellékelt állomány:  P9191578.JPG ( 41.3k ) Letöltések száma: 1

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2012-09-17 09:01:43
Létrehozva: #35

Ugye mi akik onnan származunk sejtjük hogy a gazfickok kelet europaiak vagy maximum balkániak
Itt a pont luiska.........
Az 1-ik meg pont te vagy közülük birggrosze.gif

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-09-16 13:40:00
Létrehozva: #36

Hall Of Fame
Csoport kép

Vannak gyökerek itten is.Szó se rola. Hol van az az ország ahol nincsennek?
Viszont ebben az esetben azt hiszem hogy ez a napbarnitott gyökér az ujonnan felbukkanó koldus,szenyvizcsatorna vasfödél és vasuti sinek villanyvezetékeiröl elopott kábelhuzal féle fajta turizmus egyik alanya két elfogott társával együtt.Az ujságban látott képek alapján amit kiraktak mielött még elkapták volna már látható volt hogy innen kb. 2-2500 kilométerre szülhette meg az anyukája.

A másik adat amiröl következtetni lehet hogy nem idevalósi ez a gazfickó az pedig az hogy a rendörség egy olyan közleményt adott ki hogy még nemigazán tisztázott az illetö eredete személyi száma sem teljes. Aki itten lakik az tudja hogy ebben az országban nincs olyan hogy nincs tisztázva személyi szám vagy lakcimk eredete. Itt mindenkiröl tudja a hatoság hogy hol lakik a személyi száma pedig egy életen át elkiséri. MInden boltban ahol valamit is vásárol pl. teknikai cuccot elkérik az emberektöl.

De ne adjam el a medve börét elöre. Az illetö nem svéd, szerintem mégcsak nem is itten született.Mert ha itt született volna vagy nevelkedett volna fel akkor ilyen aljas garázdaságra nem lenne képes.
Az ilyen garázdák mind mind kelet közép Europábol vagy a Balkánrol érkeznek ide. Pl. akik elfogadják azt hogy a svédek, föleg az idösebbek megsajnálják öket adnak nekik enni kis munkát aztán harmadnap legyilkolják a segélyt ado családokat idöseket. Ez a garázda réteg általában nem ebben az országban nevelkedett fel.

P.S.
Az utobbi egy évben itt is elöfordulnak a vasuti vonalakrol ellopott kábellopások amikröl korábban nem lehetett olvasni.Eltünik egynéhány kilométer rézkábel. A templomok tetejéröl elllopják a rézlapokat.Ilyen sem volt errefele azelött. Nemrég innen 30 km -re egy falusi templom fél tetöjéröl lelopták a rézlapokat.

Malmöben egy éve arra ébredtek az emberek hogy a városban egyetlenegy szenyvizcsatorna felett sem volt födél.Most az ügyes svédek olyan plasztika anyagbol készülnek födeleket csinálni amivel a jövöben lefedik a csatornanyilásokat. Mert valakik lopkodják.

Ugye mi akik onnan származunk sejtjük hogy a gazfickok kelet europaiak vagy maximum balkániak.
Svédek biztos nem. A svéd bünözök komolyabb dolgokkal foglalkoznak minthogy ilyen piti ügyekkel fárasztanák magukat.A rozsaszin párduc balkáni bünbandanak sem igazán a kábelllopás a célterülete.

Mindenesetre az illetö megvan és kb. 6 évet fog kapni tettéért. Sajnos a svéd jogrendben nincs benne hogy segitenie kelett volna a fiatalemberen.Igy csak lopásért itélik el ami max 6 év. Ugye a cserben hagyott illetönek a lábát levágta a vonat.Ö jomaga élve maradt.

+Quote Post
egall aladár
hozzászólás 2012-09-13 13:54:50
Létrehozva: #37

Middleweight - Középsúly (72.6kg)

Azonosító: 11,904

ehe, nem csak magyarországon vannak gyökerek, hanem svédországban is:
http://index.hu/kulfold/2012/09/13/kirabol..._a_metro_elott/

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2012-09-10 16:19:01
Létrehozva: #38

oldjudoman
talan utana kene nezni mindennek a katas mesterhez hasonloan es utana bolcskodni,vagy talan akkor jobban megismerve a valosagot megsem?

+Quote Post
oldjudoman
hozzászólás 2012-09-09 04:08:53
Létrehozva: #39

Featherweigth - Pehelysúly (57.5kg)

Azonosító: 11,491

IDÉZET(Luisz @ 2012-09-08 11:59:08) *
Igazad van.
Ez a fight forum már a kaoklairol meg rolam szopl.Beirok valamit akkor a kis csoro csavargo román kaoklai belémköt aztán befagy a tiopic. Láthatod a kis bozgor kaoklai neve majd mindenfele az utolso a beirottak között.

A másadik dolog hogy ez a szemfényvesztös topic mindig is arrol szolt hogy a Simon MIsit hogyan lehet kritizálni.Meg aztán ugye egynéhány magyar küzdösportokkal foglalkozó edzöt.Ujabban a kodiak kicsit leminösitett egynéhány magyar judost is.Ha elolvasod a beirásomat én semmi roszat nem irtam.Annyit irtam hogy kinézésröl nem lehet senkit megitélni.Kodiak ha kinézésröl itél meg valakit akkor ugyanolyan söt nagyobb kokler mindazoktol akiket itt már évek ota kritizál.

Amugy te itten miröl is olvasgatnál.5 éve én itten általában pont ezen a topiccim alatt csakis a Simon Mihály videoit nézem és olvasgatom a kodiák leminösitö kommentárjait..Ez ok szerinted?? Ha igen hát akkor folytassátok.

Nézd Lusiz! kaoklai mindenkivel összekap, neki kényszere van arra hogy másokat pocskondiázzon. Kezdte a Cápával. Vele nem kell foglalkozni. De te írogatsz itt állandóan a svéd helyzetről, amit már mindenki ún.
Mellesleg Simon Mihály ekézése a judo bohócok topik és nem ez. És nem is emlékszem mikor volt Simon utoljára napirenden. Te viszont állandóan.

Megnéztem. Simont Kodiak említette utoljára július elején a saját topikjában. Illetve te hoztad fel azóta. rolleyes.gif

+Quote Post
AMSTfan
hozzászólás 2012-09-09 00:45:43
Létrehozva: #40

Featherweigth - Pehelysúly (57.5kg)

Lakóhely: Dunakeszi
Azonosító: 494

IDÉZET(egall aladár @ 2012-09-04 10:57:39) *
ergo jobb üzletember vagy, mint judos? biggrin.gif
csak vicceltem, nem tudtam kihagyni ezt a helyzetet smile.gif

srácok, nem lenne jobb, ha egymás ekézése helyett valami értelmes tartalommal töltenénk meg a fórumot?

mondjuk: mi a véleményetek a boxerről? csomó embertől azt hallottam, hogy veszélyes a használata, mert a rossz tartás esetén megsérülhet a csukló, eltörhetnek az ujjak. és azon kívül az utcán se szeretik, ha ilyet kapsz elő.
erről tud valaki valamit?

A boxer ugyan nem a legokosabb de egyáltalán nem hűűjje, kellő mitivációval, játékosan viszonylag könnyen tanítható bár kissé szeleburdiságra hajlamos kutyafajta. Érdekes kettős jelleme van. Egyrészt világ bohóca, játékra bárhol, bármikor, bárkivel hajlandó ugyanakkor TÉNYLEG jó őrző-védő fajta. Kezdőnek nem igazán ajánlható, mert hamar észreveszi hogy packázni lehet a gazdival és meg is teszi.

--------------------
Oh Lord, give me patience
BUT HURRY!!!

+Quote Post

196 Oldal V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-12-18 -21:32