Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

38 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
It's Showtime, Magyar harcosokkal!!
kaoklai
hozzászólás 2010-07-01 11:51:33
Létrehozva: #41

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Csoport: Regisztrált felhasználó
Azonosító: 7,012

Karacs mar Bregy ellen is szenvedett tavaly,az idei gyozelmet meg sajnos a hajatol fogva rangattak ki.A teny az ,hogy a Showtimen nem indult mig az olahok kozul gHita igenis es meg rajta kivul joparan ott lesznek a donton is.Magyar bunyos meg mikoris?Ez a problema evled,hogy mellebeszelsz de beleer a kezed a bilibe es felebredsz te is egyszer fletohuszar.
Go to the top of the page

+Quote Post
bigi13
hozzászólás 2010-06-30 21:58:41
Létrehozva: #42

Lakóhely: MAGYAR
Azonosító: 4,514

IDÉZET(kaoklai @ 2010-06-30 22:03:41) *
Mar irtam,nevezz meg egy magyar harcost Halmin Kivul aki gyozott a Showtimen.Hiaba ugralsz ami most van az egy dupla 0 a kilencvenes evekhez kepest.Hol van most olyan bunyos mint Kato volt vagy a debreceni fullos csavo?Ha Kunkli negyvenot evesen meg Novenyi otvenesen apritja oket (mert szerintem fel perc alatt hazavagna a capalit akarmikor) akkor mire vagsz fel annyira?

Nem ugrálok csak kérdeztem,de úgy látom választ nem kapok. Ha jól emlékszem Karacs is nyert. Csak azért mert én leállok veled vitatkozni még nem én vagyok minden probléma okozója. Te vágsz fel állandóan a románokkal most meg szunyáltak páran. Kemayo is szépen lenyomta Cobanu-t. Kérdésre ne kérdéssel válaszolj. Nincs értelme bármiről is veled érdemben vitázni mert csak dobálózol. De attól még nevetek majd a hozzászólásaidon. birggrosze.gif birggrosze.gif birggrosze.gif

--------------------
"AMIKOR AZ EMBER FÉLNI KEZD A HALÁLTÓL,AKKOR TANULJA MEG SZERETNI AZ ÉLETET"

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2010-06-30 21:03:41
Létrehozva: #43

Mar irtam,nevezz meg egy magyar harcost Halmin Kivul aki gyozott a Showtimen.Hiaba ugralsz ami most van az egy dupla 0 a kilencvenes evekhez kepest.Hol van most olyan bunyos mint Kato volt vagy a debreceni fullos csavo?Ha Kunkli negyvenot evesen meg Novenyi otvenesen apritja oket (mert szerintem fel perc alatt hazavagna a capalit akarmikor) akkor mire vagsz fel annyira?

+Quote Post
bigi13
hozzászólás 2010-06-27 08:58:36
Létrehozva: #44

IDÉZET(straight @ 2010-06-27 09:36:44) *
bigi 13nak
Elnézést a közbeszólásért de Moroşanu az ennyit tudással kétszer is küzdött WGP-n míg a szerintem jóval tehetségesebb Karacs nemigen jutott tovább az Amsterdammi Európai selejtezőn.
Itt a probléma amibe internetszakemberek nemigen látnak bele vagy esetleg nem is óhajtanak belelátni.

Itt jön az amit szoktál mondani,hogy a managerek tehetnek erről. Igaz mert romániában tényleg k.jól menedzselnek. A vita nem is erről szól. Hanem arról,hogy a kedves kloáka úr állandó fikázása sokszor a Magyar harcosok ellen irányul,de amikor a románok veszítenek arról nem értekezik hanem kifogásokat keres. Egyből a Magyarságomat firtatja,pedig kulturáltan(nem tudom a kultúra szót románul de szerintem úgy sem értené) is lehetne és pont ő nem teszi. Nem kell,hogy bárkit is kedveljen itt a fórumon,nem is erről szól a dolog. Az is érdekes kérdés amit Cápa felvetett.

--------------------

+Quote Post
straight
hozzászólás 2010-06-27 08:36:44
Létrehozva: #45

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 2,086

bigi 13nak
Elnézést a közbeszólásért de Moroşanu az ennyit tudással kétszer is küzdött WGP-n míg a szerintem jóval tehetségesebb Karacs nemigen jutott tovább az Amsterdammi Európai selejtezőn.
Itt a probléma amibe internetszakemberek nemigen látnak bele vagy esetleg nem is óhajtanak belelátni.

+Quote Post
bigi13
hozzászólás 2010-06-27 08:02:10
Létrehozva: #46

[quote name='kaoklai' post='168906' date='2010-06-26 21:19:13']Zimmerman maga nyilatkozta az eurosporton,hogy 20napot készült mert akkor tudta meg,hogy küzd-es ennek mi a koze morosanu felkeszulesehez te taltos?nem irtam a tancversenyt es a Karaevet?

Igazad van elnéztem,olyan szépen magyartad le amit akartál írni.
Ha valaki elvállal egy bunyót akkor a kutyát nem érdekli mire fogja ha veszít. Ha nincs felkészülve akkor ne vállalja el. Ilyen egyszerű Morosanu meg ennyit tud kb.

--------------------

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2010-06-26 20:19:13
Létrehozva: #47

IDÉZET(bigi13 @ 2010-06-26 21:16:05) *
Zimmerman maga nyilatkozta az eurosporton,hogy 20napot készült mert akkor tudta meg,hogy küzd. Nem baj te biztosan jobban tudod. Itt a fórumon sajnos néha a szervezők helyett a bunyósokat is fikázol. Azt pedig nem tudom elképzelni,hogy egy Magyarért szorítottál. Szerintem akkor sírtál mikor Catalin elaludt a térdestől birggrosze.gif

Zimmerman maga nyilatkozta az eurosporton,hogy 20napot készült mert akkor tudta meg,hogy küzd-es ennek mi a koze morosanu felkeszulesehez te taltos?nem irtam a tancversenyt es a Karaevet?

+Quote Post
bigi13
hozzászólás 2010-06-26 20:16:05
Létrehozva: #48

IDÉZET(kaoklai @ 2010-06-26 15:21:22) *
Vagy a nagy Morosanu Zimmermann(nyaralás után kb20napot készült a bunyóra) elleni vitézkedéséről?Ezt honnan veszed?Morosanu hatvanezer eurot nyert egy teves tancversenyen.Hol kapott volna ennyit bunyoert?Eredetileg Karaev volt kijelove ellenfelnek arra jott ra Zimmermenn megis bevalalllta pedig az elettarsa koraszult azon a heten.
De ugyanazon a galan Catinas KO-ta Carter Williamsot,Ciobanu Migty Mo-t es Lungu is TKO-val nyert.eZ SAJNA MAGYAR GALAKON NEMIGEN FORDUL ELO.oTT UTOBBI IDOBEN ROMMA VERIK A MAGYAR ELMEZONYT.Ha lehet magyar galanak nevezni egyaltalan mert az egyiken a romanok a masikon a hollandok dirigalnak.
Nem tudom te merre jartal Karacs NAGYSZERU Debreceni gyozelmenel mikor leutotte Qarteront.En ott orditottam Straightal,Khruval es Suvegessel a boldogasagtol.
Aszt hiszed en nem tomboltam volna ha Morosanu tavaly Raczal es Ghita Karaccsal merkozott volna?Es ketseges lett volna kinek drukkolok?Mert nem igy csinaltak a manager urak?

Zimmerman maga nyilatkozta az eurosporton,hogy 20napot készült mert akkor tudta meg,hogy küzd. Nem baj te biztosan jobban tudod. Itt a fórumon sajnos néha a szervezők helyett a bunyósokat is fikázol. Azt pedig nem tudom elképzelni,hogy egy Magyarért szorítottál. Szerintem akkor sírtál mikor Catalin elaludt a térdestől birggrosze.gif

--------------------

+Quote Post
BannedSupras
hozzászólás 2010-06-26 15:44:55
Létrehozva: #49

Middleweight - Középsúly (72.6kg)

Azonosító: 11,995

Fú milyen térdest kapott Catalin

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2010-06-26 14:21:22
Létrehozva: #50

Vagy a nagy Morosanu Zimmermann(nyaralás után kb20napot készült a bunyóra) elleni vitézkedéséről?Ezt honnan veszed?Morosanu hatvanezer eurot nyert egy teves tancversenyen.Hol kapott volna ennyit bunyoert?Eredetileg Karaev volt kijelove ellenfelnek arra jott ra Zimmermenn megis bevalalllta pedig az elettarsa koraszult azon a heten.
De ugyanazon a galan Catinas KO-ta Carter Williamsot,Ciobanu Migty Mo-t es Lungu is TKO-val nyert.eZ SAJNA MAGYAR GALAKON NEMIGEN FORDUL ELO.oTT UTOBBI IDOBEN ROMMA VERIK A MAGYAR ELMEZONYT.Ha lehet magyar galanak nevezni egyaltalan mert az egyiken a romanok a masikon a hollandok dirigalnak.
Nem tudom te merre jartal Karacs NAGYSZERU Debreceni gyozelmenel mikor leutotte Qarteront.En ott orditottam Straightal,Khruval es Suvegessel a boldogasagtol.
Aszt hiszed en nem tomboltam volna ha Morosanu tavaly Raczal es Ghita Karaccsal merkozott volna?Es ketseges lett volna kinek drukkolok?Mert nem igy csinaltak a manager urak?

+Quote Post
bigi13
hozzászólás 2010-06-26 09:02:59
Létrehozva: #51

[quote name='kaoklai' post='168864' date='2010-06-25 21:15:13']Silverjoe gyongyszem:Romániában a tv fizeti egy-egy gála költségvetésének nagy hányadát, onnan sehogy nem tudod megszerzni azokat a meccseket amik nem kerültek adásba.
Akkorhat.
Ez egy:

Zmarandescu vs Overeem:
http://www.youtube.com/watch?v=zxXk99gpCjA

Ez pedig ketto:
gladiatorium.ro | K-1 Bucharest - Ionut Atodiresei vs. Amadou Ba (1)
Tovabb is van mondjam meg?
Egyik sem volt a Protv musorba megis fenn vann.

Egy dolgot nem értek benned. Légyszíves magyarázd el miért van az,hogy amikor egy Magyar harcos kap egy nagynevű ellenfelet és kikap akkor lehordod a sárgaföldig. Persze közben a románok az istenek. Most miért nem írsz lehúzó kommentárt az idősebbik Overeem ellen felvonultatott fekvő-emberről???? Vagy a nagy Morosanu Zimmermann(nyaralás után kb20napot készült a bunyóra) elleni vitézkedéséről? Köszi a belinkelt videót birggrosze.gif

--------------------

+Quote Post
straight
hozzászólás 2010-06-26 08:12:24
Létrehozva: #52

Hall Of Fame
Csoport kép

IDÉZET(BannedSupras @ 2010-06-25 23:12:31) *
Ne legyen már ekkora probléma a videók hiánya, ha ekkora probléma vegyetek máskor jegyet és menjetek ki, aztán ha akarjátok vegyétek fel a meccseket.

A probléma tényleg máshol rejlik.Ezen a gálán húzták el egy jó időre a magyar élvonal nótáját.............a hollandok tettekben a ringben ,egyes urak meg a ring körül.Karacsot ezután a csodás mérkőzés után nem indította a Showtime a központi gáláján.Aki tudja cáfolja esetleg.

+Quote Post
BannedSupras
hozzászólás 2010-06-25 22:12:31
Létrehozva: #53

Azonosító: 11,995

Ne legyen már ekkora probléma a videók hiánya, ha ekkora probléma vegyetek máskor jegyet és menjetek ki, aztán ha akarjátok vegyétek fel a meccseket.

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2010-06-25 20:15:13
Létrehozva: #54

Silverjoe gyongyszem:Romániában a tv fizeti egy-egy gála költségvetésének nagy hányadát, onnan sehogy nem tudod megszerzni azokat a meccseket amik nem kerültek adásba.
Akkorhat.
Ez egy:

Zmarandescu vs Overeem:
http://www.youtube.com/watch?v=zxXk99gpCjA

Ez pedig ketto:
gladiatorium.ro | K-1 Bucharest - Ionut Atodiresei vs. Amadou Ba (1)
Tovabb is van mondjam meg?
Egyik sem volt a Protv musorba megis fenn vann.

+Quote Post
SilverJoe
hozzászólás 2010-06-25 12:36:07
Létrehozva: #55

Lakóhely: Magyarország/Budapest
Azonosító: 7,925

Itt ennél egy kicsit többről van szó., mint 10 rugót adni egy kamerásnak aki egy oszlop mögül felveszi. Persze lehet ez is egy irányvonal, kérdés az, hogy jó-e. Nem tudom melyik tv adta le a hétvégi versenyt, illetve nem tudom, hogy a szervezők tervezik-e tv-ben leadatni. A tendencia az, hogy neked kerül pénzedbe a felvétel elkészítése, neked kerül pénzedbe az, hogy a tv leadja, és még meg kell velük küzdened azért, hogy amit ők felvettek, azt te megoszdhasd az interneten. Ez még anno a K-3as időszakban is több százezres tétel volt gálánként. A Showtime gálán ennél bonyolultabb a dolog. Te fizeted a stábot, akiknek a Hollandok mondják meg mi kerül adásba, ha külön szeretnéd a többit, azért külön fizetsz. Magyarországon a tv-k semmit nem fizetnek, semmit nem vállalnak magukra a költségekből. Romániában a tv fizeti egy-egy gála költségvetésének nagy hányadát, onnan sehogy nem tudod megszerzni azokat a meccseket amik nem kerültek adásba. Kis költségvetésű gálákon meg lehet csinálni, hogy odaállítasz egy emberkét aki felveszi az egészet, másnap felteszed a netre, nagyobb gálákon ez már nehezebben oldható meg, főleg ha a licensz nem a tiéd.

+Quote Post
m.zs.
hozzászólás 2010-06-25 10:29:11
Létrehozva: #56

Featherweigth - Pehelysúly (57.5kg)

Azonosító: 11,879

Balagan Joe legutóbbi (Pán.Hun.) gálájáról már másnap reggel fent voltak a videók.Egyszerűen szerintem szólt egy kamerásnak aki nem a legprofibb cuccal,de nem is gagyi telefonnal felvette az egészet egy odahelyezett állásról.Meg merem kockáztatni hogy még 10 rugót is kért a kamerás az attrakcióért.Ennyi lett volna a showtimon is,és senki egy szót sem szólna.Magyar szinten tök menő meccseket már 3 hónapja sehol sem tettek közzé.Valahol biztosan ott van pedig cd amin rajta van minden.Nekem is valahol nem egyértelmű hogy 1200km-ről miért olyan nehéz egy cd-t elpostázni.Vagy lehet hogy ahhoz először fel kéne őket valóban hívni?mind1.Hálásak lesznek a médiamarkok és a többi a showtime hungary szervezőknek,mert a következőre tuti hogy minden néző be fog szerezni valami kamrát magának.

+Quote Post
SilverJoe
hozzászólás 2010-06-25 08:46:32
Létrehozva: #57

Ha jól emlékszem, most nem a házi kézikamerás videókról beszéltünk.

+Quote Post
straight
hozzászólás 2010-06-25 06:16:00
Létrehozva: #58

Hall Of Fame
Csoport kép

Balagan joénak senki sem fogta le a kezét mikor az első pesti Showtime gálán videófelvételeket készített és közzé tette azokat.Egy kis jóindulattal ezt is,sőt az online internetes közvetítést is meg lehetett volna oldani,Kár itt bizonyítványt magyarázni miután megbuktunk.Dehát én nem értek ezekhez a dolgokhoz csak szeretem őket.

+Quote Post
SilverJoe
hozzászólás 2010-06-24 23:00:25
Létrehozva: #59

Már megint nekem kell válaszolnom. Mondok 2-t: Hollandia, Románia

Az Amsterdam Arénában rendezett Showtime gáláról látott valaki jó minőségű videót bárhol is? Azokra a meccsekre gondolok amik nem mentek a tv-ben (azok is csak kula minőségben tölthetők le). Nem is nagyon várható több videó...
Románia K-1 Bucharest: Látta valaki a tv műsoron kívüli meccseket? Nem is várható több videó...

A budapesti Showtime-ról 2 órányi anyag jó minőségben letölthető volt 2 nappal a gála után. Jelenleg még várjuk a többi meccset, és amint megkaptam fent lesz. Simon mondta...

Qrvára nem hiszem el, hogy a hazai tv csatornák faszságait is a szervezőkre hárítja mindenki. Senkit nem hallottam itt arról sírni, hogy miért nem ugrálnak a kereskedelmi vagy a sportcsatornák, hogy leadják ezeket a meccseket? Szerintetek az motiválja a szervezőket, hogy lehordjátok őket mindennek? Mi lesz ha fent lesznek a meccsek akkor visszaszívjátok, vagy mi? Csak azért várható még mindíg a többi videó, mert rászánták azt a plusz pénzt, amivel lehetővé vált, hogy a tv adáson kívüli mérkőzések is megnézhetőek legyenek. Mondjatok már hasonló példákat külföldi tulajdonú gálákra.

+Quote Post
sszasza
hozzászólás 2010-06-24 21:38:36
Létrehozva: #60

Welterweight - Váltósúly (66.7kg)

Azonosító: 1,963

IDÉZET(m.zs. @ 2010-06-24 13:46:46) *
ok,nem xljoe-n múlik hogy mikor kerülnek fel.akkor viszont a másik főszervező egy világbajnok hanyagságban.egyébként nemcsak a k3 a hungarikum,hanem ez is.biztos máshol ilyen nincs csak itt nálunk.vannak versenyzők akik még nem látták a meccsüket.hogyan javítsák hibáikat a következő harcra?

Továbbmegyek, van egy Vörös Roland aki ma az egyik legnagyobb név, és megmérkőzik egy Kunkli Tivadarral, aki a magyar küzdősport büszkesége, élő legenda. Ráadásul úgy rebesgetik, még jó meccset is csináltak! Valaki mondjon egy, csak egyetlen egy országot Mo-n kivül, ahol egy ilyen meccset nem ad le semmiféle média és nem ad ki a felvétel tulajdonos!!!!!!

+Quote Post

38 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-09-22 -15:57