Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

38 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
It's Showtime, Magyar harcosokkal!!
VadiaDith
hozzászólás 2011-09-28 15:49:28
Létrehozva: #1

Strawweight - Papírsúly

Csoport: Regisztrált felhasználó
Lakóhely: Norway
Azonosító: 13,320

żPuede peti descodificar Natura, MGM, Buzz, Showtime...?

Si no puede żpuede alguien hacer que pueda? żPlis?

żEmite en Nagra 1?

Saludos.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
zsoltua
hozzászólás 2011-09-08 15:47:11
Létrehozva: #2

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Azonosító: 4,335

IDÉZET(fist2 @ 2011-09-08 13:08:59) *
http://totaldamage.hu/k-1-hirek/goekhan-sa...-megagalan.html

saki: 2008 körül őt utáltam talán a legjobban, mert mindenkinek szétrúgta a lábát és ennyi volt

a 2010-es döntőre viszont ő lett a legtechnikásabb bunyós a k-1 eddigi történetében
a kezei boxoló színvonalúak+ lábbal is nagyon szépeket tud
kis mérete ellenére esélyes bárki ellen

még szerencse hogy itt van neked lesnar-van kit utálj. smile.gif amúgy saki esetében egyetértünk.pont annyi izmot pakolt magára amitől robbanékonyabb,koordináltabb lett a mozgása.idén szerintem ledurrant mindenkit.

+Quote Post
fist2
hozzászólás 2011-09-08 12:08:59
Létrehozva: #3

Cruiserweight - Cirkálósúly (90.7kg)

Azonosító: 11,373

http://totaldamage.hu/k-1-hirek/goekhan-sa...-megagalan.html

saki: 2008 körül őt utáltam talán a legjobban, mert mindenkinek szétrúgta a lábát és ennyi volt

a 2010-es döntőre viszont ő lett a legtechnikásabb bunyós a k-1 eddigi történetében
a kezei boxoló színvonalúak+ lábbal is nagyon szépeket tud
kis mérete ellenére esélyes bárki ellen

+Quote Post
straight
hozzászólás 2011-06-12 07:36:55
Létrehozva: #4

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 2,086

It's Showtime Varsó,Ghiţa mérkőzése:

http://kombat.sport.ro/k1/daniel-ghita-si-...-badr-hari.html

+Quote Post
Sztrego
hozzászólás 2011-04-28 17:10:42
Létrehozva: #5

Cruiserweight - Cirkálósúly (90.7kg)

Azonosító: 3,571

Seagal tanította Anderson Silvat!

+Quote Post
straight
hozzászólás 2011-03-02 09:10:17
Létrehozva: #6

Hall Of Fame
Csoport kép

Hesdy Gergest ma reggel feltételes szabadlábra helyezték.

+Quote Post
chuck-d
hozzászólás 2011-01-29 20:51:49
Létrehozva: #7

Azonosító: 5,124

IDÉZET(kaoklai @ 2011-01-29 20:17:32) *

AND MANY
MORE

hogy is fordítsuk? és még többen, vagy futottak még? nem Attilát minősítem.

--------------------

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2011-01-29 20:17:32
Létrehozva: #8

Azonosító: 7,012

http://www.youtube.com/watch?v=HzNp0-4fROA...layer_embedded#

Hol van Karacs?

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2011-01-20 02:25:55
Létrehozva: #9

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 11,479

Mindegy.Nem kell én olvasgassak semmit.Itt élek már 18 éve küzdösportal körülvéve.Ismert elöttem a helyi viszony.Jobban mint gondolog.
Malmöben 600000 ember Göteborgban 500000 ember az egész nagyvárosban majd 1 millioan ,Stockholmban pedig 1,700000 élnek?Igy nem nehéz egy termet megtölteni föleg ismerve ezen városok külvárosait.Nálunk ahol 120000 a külvárosokkal 200000 ember él és egy egyetemi szelid városka ,egy ilyen rendezvény nem egzisztál ,avagy elöre bankrott.
Viszont Malmöben ha a Rosengordban megrendezed szerintem majdnem tele lesz a terem. icon_thumbs.gif

+Quote Post
chuck-d
hozzászólás 2011-01-19 23:27:58
Létrehozva: #10

IDÉZET(Luisz @ 2011-01-19 06:26:07) *
Èn soha nem is álitottam hogy abbol van. Az elsö belinkelt Wikipedia svéd zászlos svédek közül 70 % a nem svéd.Csak a zászló az.
Ez a Kurth meg ahogy látom Judoval kezdte tehát biztos van a háta mögött egy 7-8 év Judo is.Igy elképzelhetö hogy voltak sikerei hiszen megvan az alapja. Egy két kiugró tehetség az van. Nálunk is a Thai boxklub legnagyobb tehetsége a nálam már 9 éve edzö Judos gyerek.Sok judos van itt aki a judoban nem ér el idövel nagyobb sikereket de idövel probálkozik más sportágban is.Àltalában itt szerintem a legtöbb ilyen sportokban sikeres valaha judoval kezdte.A ma a városban sikeres bjj amatöröket valaha majd mind egy szálig én majd a judos kolegám edzette judoban.A többségének az övfokozatokat is mi adtuk ami judoban megvan.Csak ezt idövel szeretik elhalgatni.A többség barna öves judos is. Na nem azt mondom hogy mind a judoval kezdte.De a többség aki itt amatörként sikeres annak valahol ott a judos öve.Az ország elsö profeszionális boxoloja az olasz származású Páolo Roberto is fekete öves Judos.
Itt csak az a baj ezen sportágakban és a többség idövel abbahagyja ,mert drága. Többe kerül a leves mint a hus.
Le a kalappal a többségük elött mert sok saját anyagiakat áldoznak a hobbijukba.

na igen, miért is számítottam arra, hogy angolul tudsz valamennyire is. csak így sikerülhet idekavarni a vélt 8 év dzsúdót és erről litániát írni ismét. az persze mindegy, hogy 10 évesen belekóstolt sok minden más mellett a dzsúdóba és ennyi. bár a tehetséges emberek azt is megtanulják 3 hét alatt. biztos azért tart a legtöbb embernek mégis sokkal tovább, mert a tehetségtelenek kötnek ki ott. mások érteni fogják, de neked szólok, hogy ez most irónia volt, és nem a dzsúdón, hanem a szokásos érveiden.
egy olyan gálán kell már valamilyen színvonal, ami a svéd főváros 8-9 ezres sportcsarnokában van megrendezve teltházzal, oda sajnos nem tudnak csak svéd állobunyósokat hívni, ha ilyen irányú tudással nem rendelkező ácsok meg tornatanárok edzik őket. lényegében téged is elküldhetnének haza, és mondjuk egy szobafestő tarthatna neten látott videókból összelesett technikákkal hobbidzsúdót. aztán ha az itt tanult embereket elveri bárki, és egy kezdő karatés is hülyét csinál belőlük, akkor jól meg lehet mondani, hogy milyen sz*r és egyszerű a dzsúdó.
ilyen körülmények között nem csoda, hogy kilenc év rendes dzsúdóval valaki királykodik, ott 9 év bármilyen komolyan csinált küzdősporttal - legyen az akár lágy kung-fu - is sikeres lenne bárki.

--------------------

+Quote Post
straight
hozzászólás 2011-01-19 09:36:10
Létrehozva: #11

Hall Of Fame
Csoport kép

Sérti a showtimét ha ilyen ripacskodási kísérletekről az ő rendezvényükkel kapcsolatos topikban bezélgettek.A második pesti rendezvény után vége lett a dalnak....
Ez a dolog már csúnyán elsült a Goodridge vs Némethel egyszer.....
http://vimeo.com/2406303

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2011-01-19 07:00:34
Létrehozva: #12

Hall Of Fame
Csoport kép

Mégcsak annyit hogy a szigorú adószabályok szerint nagyon kell vigyázni kinek mit lehet kifizetni.Edzönként a klubnak adómentesen évente max 20000 koronát lehet kifizetni amire az edzö viszont adozik.A versenyzök utazásait egyetlenegy klub se fizeti sem a nevezési dijat. Nagyon ritka az amikor ez másképpen van.Jomagam is klubot vezetek és tudom. Mi sem fizetünk semmit senkinek. A gálákat pedig többnyire azért rendezik hogy netalán ily modon finanszirozzák saját versenyzöik utazásait. Àltalában klubok rendezik ugy a gálákat mint a versenyeket.Erösebb klubok akik mint irtam ily modon önfinanszirozzák a saját versenyzöik versenyeit.Ez adómentes.Àltalában klub és nem maszek menager rendezi és a haszon a klubkasszában marad adómentesen. Ebböl aztán tudni kell adómentesen gazdálkodni.De nincs senki sem elkényeztetve.Ha valaki pénzé szeretné váltani tehetségét és ebböl szeretne boldogulni az külföldre költözik innen ahol az jobban meg van fizetve.
Bocs a sok szövegért.
A Lundi Judoklub is igy boldogul a Boråszi judoklub is gálábol tölti fel a klubkasszát a malmöi bjj klub is ahol a Skandináviai bjj ért felelös fömester tartozkodik.és minden bizonnyal igy van ez a stockholmi gálákkal is.Ott is megvan melyik klub (klubkassza) viszi el a babért..Ha nem igy lenne és nem klubok rendeznék akkor a befolyt pénznek több fele elmenne az adóra.

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2011-01-19 06:41:42
Létrehozva: #13

Hall Of Fame
Csoport kép

http://vasteraskc.se/

Ebben a városi küzdösportklubban egynéhány judos is edzösködik aki késöbben áttért a bjj-re majd más sportra is.Van ha jol tudom több mint 20 edzö. Ezek mind volonterként dolgoznak,és semilyen edzöi végzettség nem szükséges. Az igazság az hogy ez megy országszerte ami nem jelenti azt hogy rosz lenne hiszen ezen esetben több száz fös klubbrol van szó akik jó eredményeket érnek el.

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2011-01-19 06:26:07
Létrehozva: #14

Hall Of Fame
Csoport kép

Èn soha nem is álitottam hogy abbol van. Az elsö belinkelt Wikipedia svéd zászlos svédek közül 70 % a nem svéd.Csak a zászló az.
Ez a Kurth meg ahogy látom Judoval kezdte tehát biztos van a háta mögött egy 7-8 év Judo is.Igy elképzelhetö hogy voltak sikerei hiszen megvan az alapja. Egy két kiugró tehetség az van. Nálunk is a Thai boxklub legnagyobb tehetsége a nálam már 9 éve edzö Judos gyerek.Sok judos van itt aki a judoban nem ér el idövel nagyobb sikereket de idövel probálkozik más sportágban is.Àltalában itt szerintem a legtöbb ilyen sportokban sikeres valaha judoval kezdte.A ma a városban sikeres bjj amatöröket valaha majd mind egy szálig én majd a judos kolegám edzette judoban.A többségének az övfokozatokat is mi adtuk ami judoban megvan.Csak ezt idövel szeretik elhalgatni.A többség barna öves judos is. Na nem azt mondom hogy mind a judoval kezdte.De a többség aki itt amatörként sikeres annak valahol ott a judos öve.Az ország elsö profeszionális boxoloja az olasz származású Páolo Roberto is fekete öves Judos.
Itt csak az a baj ezen sportágakban és a többség idövel abbahagyja ,mert drága. Többe kerül a leves mint a hus.
Le a kalappal a többségük elött mert sok saját anyagiakat áldoznak a hobbijukba.

+Quote Post
chuck-d
hozzászólás 2011-01-18 23:06:05
Létrehozva: #15

IDÉZET(Luisz @ 2011-01-18 22:25:33) *
Hát egy nagyobb terem lofasz gálája lehetett.

A gyerek elesett hogy mi volt az ok az más lapra tartozik.Kedve nem volt tovább.
na most az hogy a svédek mestrerei egy gála megrendezéséhez legyen az bármilyen sport az az ¨¨uzleti érzés és kapcsolatok valamint a gazdag szomszédoknak köszönhetik.
Ami nem jelenti aztat hogy annyira ügyesek lennének ebben a müfajban.
Nem nagyon ismert a mezöny de itt pont az nem nyit ma MMA vagy Box vagy Thai boxklubot aki nem akar.
Semilyen multra nincs szükség ,semilyen oklevélre semmire.Csak annyira van szükséged hogy van egy kis szabadidöd és egy terem amit bérlesz.
Ès igaz ez bármelyik sportra.A svédek többsége rekreativ alapon üzi ezt a sportot ami azt jelenti hogy bejár amikor ráér.Mert nincs fizetve.Olvasd el a fizetés rovatot amit leforditottam.
Az meglehet hogy Magyarországon többre van szükség egy sportklub elinditásához de itt három haver összeül meghozzák az alapszabályokat amit átmásolnak egy országos sportlaprol és modositanak .Àtadják a községházán aztán indulhat is a klub.Kell egy boxkesztyü egy zsák két vacak amin gyakorolják a rugásokat amit a You toubrol leszedtek és sokat gyalogolni hogy a szorolapokat osztogassák.,
Nem álitom hogy ez a pasas ilyen klubbol jött de hogy a napjai nem a mindennapi box edzésekböl álnak az is biztos.Igyhát ha ez a pali leütötte ezt a manust akkor ennek a manusnak a rekreácios világban a helye.
Nálam a Thai boxot egy tesitanár meg egy ács tartsák.Semilyen boxmultal.
De nem kell nevetni.Nagyon kevés az a Thai box vagy Kick box vagy bármi MMA ahol valaki nem ugy inditotta hogy este unatkozott otthon nézni a TV-t.
Persze igy ez fantasztikus hiszen mindenkinek van itt ugyanazon esélye álmait megvalositani.
Arrol van szó hogy ha valaki ezektöl kikap itt akkor annak az egyénnek nem biztos hogy a ringben a helye.Persze emlitem.Vannak jo klubok de a 90% a rekreácios .

a lóf@sz gála:
http://en.wikipedia.org/wiki/K-1_Scandinav..._the_Kings_2010
a lóf@sz svéd:
http://en.wikipedia.org/wiki/J%C3%B6rgen_Kruth
na igen, nemrég még ott északon szabadon lehetett nemi erőszakolni, félholtra verni, azért még fel sem jelentettek, nem csodálom, hogy most még ott tartanak, hogy ha valakit letérdelnek, az csak úgy elesett, és talán nincs kedve felkelni. a barbár svédek a lóf@sz rendezvényeikkel, gombokért küzdő versenyzőikkel. végre belátod, hogy ott sincs kolbászból a kerítés. icon_thumbs.gif

--------------------

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2011-01-18 22:25:33
Létrehozva: #16

Hall Of Fame
Csoport kép

Hát egy nagyobb terem lofasz gálája lehetett.

A gyerek elesett hogy mi volt az ok az más lapra tartozik.Kedve nem volt tovább.
na most az hogy a svédek mestrerei egy gála megrendezéséhez legyen az bármilyen sport az az ¨¨uzleti érzés és kapcsolatok valamint a gazdag szomszédoknak köszönhetik.
Ami nem jelenti aztat hogy annyira ügyesek lennének ebben a müfajban.
Nem nagyon ismert a mezöny de itt pont az nem nyit ma MMA vagy Box vagy Thai boxklubot aki nem akar.
Semilyen multra nincs szükség ,semilyen oklevélre semmire.Csak annyira van szükséged hogy van egy kis szabadidöd és egy terem amit bérlesz.
Ès igaz ez bármelyik sportra.A svédek többsége rekreativ alapon üzi ezt a sportot ami azt jelenti hogy bejár amikor ráér.Mert nincs fizetve.Olvasd el a fizetés rovatot amit leforditottam.
Az meglehet hogy Magyarországon többre van szükség egy sportklub elinditásához de itt három haver összeül meghozzák az alapszabályokat amit átmásolnak egy országos sportlaprol és modositanak .Àtadják a községházán aztán indulhat is a klub.Kell egy boxkesztyü egy zsák két vacak amin gyakorolják a rugásokat amit a You toubrol leszedtek és sokat gyalogolni hogy a szorolapokat osztogassák.,
Nem álitom hogy ez a pasas ilyen klubbol jött de hogy a napjai nem a mindennapi box edzésekböl álnak az is biztos.Igyhát ha ez a pali leütötte ezt a manust akkor ennek a manusnak a rekreácios világban a helye.
Nálam a Thai boxot egy tesitanár meg egy ács tartsák.Semilyen boxmultal.
De nem kell nevetni.Nagyon kevés az a Thai box vagy Kick box vagy bármi MMA ahol valaki nem ugy inditotta hogy este unatkozott otthon nézni a TV-t.
Persze igy ez fantasztikus hiszen mindenkinek van itt ugyanazon esélye álmait megvalositani.
Arrol van szó hogy ha valaki ezektöl kikap itt akkor annak az egyénnek nem biztos hogy a ringben a helye.Persze emlitem.Vannak jo klubok de a 90% a rekreácios .

+Quote Post
chuck-d
hozzászólás 2011-01-18 21:51:03
Létrehozva: #17

IDÉZET(Luisz @ 2011-01-18 19:32:31) *
Azért annyira balek nem vagyok ami ezt a sportot illeti.Pont ezt láttam én is amit te leirtál Nem volt motiváciojavagy kedve folytatni.

de, sajnos úgy szólsz hozzá, már sokadszor, hogy elég "balek" vagy. maradjunk annyiban, hogy az "elesett a gyerek" és a térd test TKO nem ugyanaz, és ez nem egy kis terem lóf@sz gálája volt néhány svéddel meg bevándorlóval. ezt már csak az ilyen sportokhoz tartozó rosszindulatod és tudatlanságod teszi hozzá.

--------------------

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2011-01-18 19:32:31
Létrehozva: #18

Hall Of Fame
Csoport kép

Azért annyira balek nem vagyok ami ezt a sportot illeti.Pont ezt láttam én is amit te leirtál Nem volt motiváciojavagy kedve folytatni.

+Quote Post
chuck-d
hozzászólás 2011-01-18 18:22:06
Létrehozva: #19

IDÉZET(Luisz @ 2011-01-18 15:28:06) *
Ahogy látom elesett a gyerek .Hát az ilyen ellenfél a jó. Eljön kap mind a kettö egy kis pénzt a termet megtöltik aztán az eggyik elesik.Biztos mondták neki itt a svédek hogy csak ugy LAGOM. Erre a svéd szavacskára magyarul a lezserül felel meg.Na ugy lezserülk.A svéd biztos nem kapott többet 2-5000 koronátol tisztán.Ha még annyit is kapott.
A termet megtöltötték.Szorakozott egy néhány bevándorlo, meg egynéhány svéd is aztán annyi.Lezserül.

ez csak Sapp részéről volt pusztán hakni, és nem érdemes neked az állóbunyóval foglalkoznod, rosszul látod, egy térd testen ott volt, amire jól rá is szaladt, és vére meg motivációja nem volt, hogy ez után folytassa.

--------------------

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2011-01-18 15:28:06
Létrehozva: #20

Hall Of Fame
Csoport kép

Ahogy látom elesett a gyerek .Hát az ilyen ellenfél a jó. Eljön kap mind a kettö egy kis pénzt a termet megtöltik aztán az eggyik elesik.Biztos mondták neki itt a svédek hogy csak ugy LAGOM. Erre a svéd szavacskára magyarul a lezserül felel meg.Na ugy lezserülk.A svéd biztos nem kapott többet 2-5000 koronátol tisztán.Ha még annyit is kapott.
A termet megtöltötték.Szorakozott egy néhány bevándorlo, meg egynéhány svéd is aztán annyi.Lezserül.

+Quote Post

38 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-06-21 -20:42