Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

4 Oldal V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
Vélemények a moderálásról!, Vitafórum
Sasi
hozzászólás 2005-04-14 14:23:41
Létrehozva: #41

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: Regisztrált felhasználó
Lakóhely: Budapest
Azonosító: 2

Ligur

Nem minden esetben alkalmaztunk azonnali kitiltást eddig sem.

Az offolással csak az a gond, hogy ha valaki csak offol. Majd a következő csak arra reagál. S így tovább... Ha hozzászól, és van benne rész, ami off, az nem baj. Azt viszont gondnak érzem, ha az off részére születnek tövábbi hozzászólások.

De a hozzászólásod elgondolgodtató, és ennek szellemében átdolgozzuk a felhasználás "feltételeit".

Sasi

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Ligur
hozzászólás 2005-04-14 09:50:10
Létrehozva: #42

Cruiserweight - Cirkálósúly (90.7kg)

Csoport: AVT
Azonosító: 449

Nem ertek egyet a moderalas felteteleivel.

Foleg az egysoros valaszok miatti bann-ert, es az offtopic miatti azonnali bann-t nem helyeslem.

Egy kis offtopic minden temaban akad, szinesiti a topicot, sot szvsz szerves resze az ilyen topicoknak. Persze ha mar nagyon elmegy, akkor lepni kell, de hogy minden humort, meg a csirajat is kitiltsunk a topikokbol, ezzel nem ertek egyet.

Az egysoros hozzaszolasok tema meg nonszensznek tunik nekem. Most csak azert fogalmazzak pogyola stilusban, esetleg hasznaljak 4-5 jelzot 1 darab helyett, hogy kilegyen a sor???? blink.gif

Ezzel a hozzallassal szvsz csak azt fogjatok elerni, hogy szegeny kezdo forumozok, az elso helytelen helyre beirt /esetleg rovid/ hozzaszollas utanni bann-t a szivukre veszik /teszem hozza joggal!!!/ es nem irnak tobbet.

Es akkor itt maradtok 5-6 moderatorok, akik aztan nagyon szinvonalas, de latogatottsagban a beka segge alatt levo forumot fognak alkotni. Es unalmasat had tegyem hozza, mert nincs unalmasabb mint amikor egymast fenyezik az emberek, es mindenki mindenkivel egyetert.

Szoval es tettel> szemelyeskedest torolni, de a rovid hozzaszolasokert egyaltalan a nem az adott temahoz valo hozzaszolasert par figyelmeztetes utan bannolni.

--------------------

+Quote Post
v-lee75
hozzászólás 2005-04-13 13:18:36
Létrehozva: #43

Azonosító: 2,685

Tulajdonkeppen Forum,de ha gondolod hzzateheted a vitat is biggrin.gif
Egyebkent multkor tenyleg semmisegert lettunk mindketten torolve! unsure.gif
Szerintem a moderatoroknak kellene egy kicsit jobban ismerni a torzsforumozokat es aki olyan azt idoben leallitani excl.gif
icon_thumbs.gif
Na mindegy szep jonapot mindenkinek!

--------------------
"Never hook with a hooker"[SIZE=7]

+Quote Post
jamestoney
hozzászólás 2005-04-11 13:38:45
Létrehozva: #44

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Lakóhely: Föld
Azonosító: 1,891

Ez itt a vitafórum ugye?

Nos ha igen akkor:

1.: Az rendben, hogy a hűjje hozzászólásaimat törlitek, de pl.: mi az, hogy az egysoros válaszokat is törlitek? Miért kell valamit azért törölni, mert egy sor? Egészítse ki az ember hűjjeséggel 2 sorra? Vagy 8x gondolja meg, hogy hozzászóljon-e? De ha már valaki itt tart, hogy meggondolja, hogy hozzászóljon-e, akkor hol marad a jóízű fórumozás öröme? Ez olyan, mint az a bíró, aki már közelharcnál szétszedi a bunyósokat, és nem 1 perc kapaszkodás után.

2.: Miért nem írhatja le az ember azt amit gondol a jóízlés keretein belül? Ez már nem a "boldog" 50-es évek. Vagy egy véleménnyilvánítás után lessem, hogy jön-e értem egy elfüggönyözött ablakú fekete autó? Ez megint nem a fórum építő jellegű fejlődését szolgálja. Ha mindenki azon a véleményen lenne, mint a moderátorok, akkor hol maradna az élvezet?

Ha nem: akkor töröljétek ezt a hozzászólásomat (is)

Köszönettel: Jamestoney

--------------------

+Quote Post
Rajhi
hozzászólás 2005-04-11 06:34:57
Létrehozva: #45

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: PX members
Azonosító: 556

Fremen, én is írtam még választ, amit kitöröltek. Abban volt személyeskedés, nem az előző hozzászólásokban.
Amúgy meg gondold át még egyszer, hogy mit írtál (amit kitöröltek), és nézd vissza, hogy mi az amit bennhagytak, és rájössz, hogy miként kerültél szöges ellentmondásba önmagaddal.

Velem is előfordult, hogy nem az én válaszom maradt utoljára. A személyeskedés és a nem odaillő viták lezárása szubjektív dolog, a moderátor dönti el, hogy hol tesz pontot a vita végére. Úgy dönteni, hogy az összes félnek jó legyen nem lehet.

--------------------
Büszkeségeim.

+Quote Post
Sasi
hozzászólás 2005-04-10 23:21:57
Létrehozva: #46

Hall Of Fame
Csoport kép

A szabályzatot olvasd még egyszer, alaposan át. (Offolás, személyeskedés az egyik, tartalom nélküli hozzászólások a másik topikban)

Részemről ennyi. Vagy partner vagy abban, hogy egy normális légkör alakúljon ki, vagy nam. Neked kell választani, és aszerint cselekedni.

--------------------

+Quote Post
Fremen
hozzászólás 2005-04-10 23:10:14
Létrehozva: #47

Middleweight - Középsúly (72.6kg)

Azonosító: 1,344

IDÉZET(Sasi @ 2005. Apr. 10 23:07)
Furcsa a logikád.

Tényleg nem emlékszem a teljes szövegre a Rajhinak irt válaszomban.
Ezért kértem a segitségedet. Erre bemásolod nekem a szabályzatot, ami ellen véleményem szerint semmit sem vétettem. Söt, azt a hozzászólást hagyod bent, ami sztem egyértelmüen személyeskedösmile.gif

Tényleg furcsa logikám van.

+Quote Post
Sasi
hozzászólás 2005-04-10 23:07:19
Létrehozva: #48

Hall Of Fame
Csoport kép

Furcsa a logikád.

--------------------

+Quote Post
Fremen
hozzászólás 2005-04-10 23:06:09
Létrehozva: #49

IDÉZET(Sasi @ 2005. Apr. 10 22:54)
http://www.profibox.hu/forum/upload/index.php?showtopic=464

Ezt igyekszünk betartani és betartatni.

Köszi Sasi!

Rájöttem mi lehetett az egyetlen probléma. Azzal, hogy megirom sztem nem jó bunyós Nagy János egyedül ezt a szabályt sértem:

"- az üzemeltető üzleti érdekeit sérti"

Bocsi, az elmaradt haszonért! Bár a Balzsay topicban nem beszéltem Nagy Jánosról.

+Quote Post
Sasi
hozzászólás 2005-04-10 22:54:10
Létrehozva: #50

Hall Of Fame
Csoport kép

http://www.profibox.hu/forum/upload/index.php?showtopic=464

Ezt igyekszünk betartani és betartatni.

--------------------

+Quote Post
Fremen
hozzászólás 2005-04-10 22:50:27
Létrehozva: #51

[quote=Fremen,2005. Apr. 10 22:44]
Csakis értelmes, normális mederben, a megfelelő topikban. Remélhetőleg mindenki partner lesz ebben. [/QUOTE]
Sasi, bemásoltam mit irt Rajhi. Szted az normális, nem személyeskedö hozzászólás??? [/quote]
Arra meg végképp kiváncsi lennék mi volt a hiba a válaszomban. Miért kellett törölni, személyeskedés biztos nem volt benne. Sajnos nem mentettem el, csak okulásul kérdezem, mit ne irjak ezentúl?

+Quote Post
Fremen
hozzászólás 2005-04-10 22:44:46
Létrehozva: #52

IDÉZET(Sasi @ 2005. Apr. 10 22:31)
Nem az a lényeg, hogy mi maradt benne, hanem, hogy mi lett törölve. Tettünk egy pontot a mondat mögé, és NEM LEHET FOLYTATÁSA! Ott tettünk pontot, nem máshol. Ennyi.

Csakis értelmes, normális mederben, a megfelelő topikban. Remélhetőleg mindenki partner lesz ebben.

Sasi, bemásoltam mit irt Rajhi. Szted az normális, nem személyeskedö hozzászólás???

+Quote Post
Sasi
hozzászólás 2005-04-10 22:31:44
Létrehozva: #53

Hall Of Fame
Csoport kép

Nem az a lényeg, hogy mi maradt benne, hanem, hogy mi lett törölve. Tettünk egy pontot a mondat mögé, és NEM LEHET FOLYTATÁSA! Ott tettünk pontot, nem máshol. Ennyi.

Csakis értelmes, normális mederben, a megfelelő topikban. Remélhetőleg mindenki partner lesz ebben.

--------------------

+Quote Post
Fremen
hozzászólás 2005-04-10 22:21:57
Létrehozva: #54

IDÉZET(Sasi @ 2004. Feb. 05 15:15)
Lehet szidni, én moderáltam. Viszont el kéne 1-2 tanács, hogy máskor hogy oldjam meg – ha előfordul – az ilyen kérdéseket!

Sziasztok!

Sasi, ha komoly a kérdésed akkor semmiképp se igy old meg a moderálást légyszi!
Bemásoltam a Balzsay Karcsi topicból a két megmaradt hozzászólást. Azt ami sztem Rajhi részéröl személyeskedö volt benthagytad, amiben válaszoltam rá törölted. Egyetlen sértö kifejezés nem volt benne. Egyáltalán nem is esett szó benne Rajhiról, ha jól emlékszem.

"Rajhi Létrehozva: Tegnap: 19:42

Azonosító: 556
Regisztrált: 2003 : Jun. 18 21:29

Fremen, te itt többek közt Nagy Jánosra is célzol, akit a négy nagy világszervezet közül kettő is, a WBO és az IBF méltónak talált arra, hogy eliminátori mérkőzést vívhasson az égisze alatt, tehát méltónak talált arra, hogy a világbajnoki címéért ringbe léphessen és akár viselhesse is azt.
Nyilván csak azért, mert mindkét helyen dilettáns barmok ülnek, akik nem látják az ökölvívás lényegét, teveled ellentétben, aki úgy látod a boksz lényegét, mint kevesen a földön (ez utóbbi teljesen biztos).
Részemről a témát lezártam, itt csak Balzsayval fogok foglalkozni a továbbiakban.

--------------------

In memoriam Kulcsár Anita 1976 - 2005
A Magyar Kézilabda csillaga.
Az egyetemes kézilabda egyik legjobb beállósa. "

"Fremen Létrehozva: Tegnap: 9:20

Welterweight - Váltósúly (66.7kg)

Azonosító: 1344
Regisztrált: 2004 : Feb. 22 09:59

Szia Deniro!

Igazad van, valóban nincs értelme a centizgetésnek. Utópisztikus gondolat volt:) Talán csak akkor lehetne igazságos a mérközések megitélése ha KO-ig játszanák a meccseket.

Persze én igazából arról beszéltem amit te látványosan sz-nak nevezel.
Sajnos van néhány "sztárunk", akinek a "tudása" onnan származik, hogy valahol láttak egy mezön kaszáló bácsit. Begyakorolták a mozgássorozatot és azóta is abból élnek. Cseppet nem izgatja öket, hogy kaszálásuk közben az ellenfél elöttük, mellettük, vagy mögöttük van. Dinamikus mozdulatokkal mennek elöre, olyan luftokat ütnek, hogy attól néha padlóra is kerülnek. Aki szereti öket, mondjuk pld. a hajszinük miatt, vagy egyéb okból az azt is mondhatja, hogy megállithatatlan bunyós:) Ha elég ostoba az ellenfél és belelép az ütésükbe, padlózik, akkor meg egyszerüen csak Moraleshez mérhetö sztárnak nevezik:))))
Szerintem, ha Rácz Félix nem lenne akkor az ö nevüket se ismerte volna meg a világ soha.

Nem nevezem meg öket, mert itt ök komoly sztároknak számitanak, én meg már unom a vitát a hiveikkel:)

Hajrá Balzsay Karcsi! "

+Quote Post
v-lee75
hozzászólás 2005-02-15 02:58:03
Létrehozva: #55

Azonosító: 2,685

Gyerekek jamestoneyt bannoltatok?Nagyon eltunt az ember unsure.gif

--------------------
"Never hook with a hooker"[SIZE=7]

+Quote Post
Romsy
hozzászólás 2005-02-05 15:48:33
Létrehozva: #56

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 219

Jolly:

a kitiltásokkal már nem akarok foglalkozni, mindkettőben volt némi igazság, de azt hittem azokon már túlléptünk.

szerintem rossz példát hoztál fel, mégpedig:
A googlebot kérdésben Supras egy konkrét kérdést tett fel, amire a válasz nem vélemény kérdése, hanem tény. Én meg leírtam dióhéjban, hogy miről van szó.

A fórum témákban pedig a hozzászólások a hozzászóló véleményén alapulnak, lehetnek ironikus, tényszerű, elfogult hozzászólások is, mindenki a saját véleményét írja le ilyen, vagy olyan formában, de legtöbbször egyértelműen.

Az, hogy képtelen vagy elfogadni, hogy mások nem sztárolják Kótai Mihályt, hanem azt írják, hogy egy abszolút középszerű, átlagos ökölvívónak tartják, az nem jogosít fel arra, hogy moderáljad az olyan hozzászólásokat.

A mai eset is, becenevekről volt szó, megjegyeztem, hogy Kótaira szerintem a Tornádó jelző már réges rég nem illik, mert KO statisztikája abszolút átlagos és harcmodora sem emlékeztet mindent elsöprő természeti jelenségekre, te meg rendre utasítottál, hogy kitiltasz, ha továbbra is ilyeneket írok, ahelyett, hogy leírtad volna a véleményedet ezügyben. Úgy tudom ez egy vitafórum, mindenkinek lehet véleménye, de úgy tűnik mégsem.

Igyekeztem olyanokat írni, hogy semmiképpen se tudd ráfogni a törlést a személyeskedésre, de úgy tűnik az csak duma, hogy "személyeskedés miatt törölve". Igazából te azt nem tudod befogadni, ha valakinek ellentétes a véleménye.

ui.: Veled, Kótai Mihállyal és Veres Lászlóval semmi bajom nincsen, ha valamelyikőtökről írok valami rosszat, azt általában meg is szoktam indokolni, de úgy tűnik az indoklásig sohasem jutsz el, amikor el kell olvasni egy hozzászólást.

--------------------
világbéke

+Quote Post
JollyDee
hozzászólás 2005-02-05 15:33:26
Létrehozva: #57

Adminisztrátor
Csoport kép

Azonosító: 677

Romsy, időhiány miatt nemtok minden topikot elolvasni, de azért vannak a moderátoraink, ha olyat találnak ami ellentétes a fórumszabályzattal, akkor ők is beavatkozzanak.

Ha minden topikban úgy szólnál hozzá ahogy azt ma a GoogleBot kapcsán tetted a kérdések topikban, akkor nem lettél volna korábban több alkalommal kitiltva.

--------------------
"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kiváncsi a másikéra..."

+Quote Post
jamestoney
hozzászólás 2005-02-05 15:24:38
Létrehozva: #58

Lakóhely: Föld
Azonosító: 1,891

Sajnos nekem lassan el kell mennem, de majd szeretném folytatni ezt a vitát, mert utálom a kiszolgáltatottságot!

--------------------

+Quote Post
Romsy
hozzászólás 2005-02-05 15:19:35
Létrehozva: #59

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 219

Akkor folytassuk itt, moderálás nélkül, intelligensen...
---------------------------------

Jolly:

Ezek a hozzászólások az ötletek topicba teljes mértékben beleillettek... Az csak jót tehet az oldalnak, ha a fórumán mindenkinek lehet saját véleménye és a moderálás mindenkire ugyanolyan szabályokat alkalmaz.

De tudod mit Joey, ne is válaszolj, inkább töröld az összes topicból az összes olyan hozzászólást, ami nem a címmel kapcsolatos. Jó munkát!

És egyikünk sem személyeskedett!

--------------------
világbéke

+Quote Post
supras
hozzászólás 2004-12-13 15:14:09
Létrehozva: #60

Fight.hu moderator
Csoport kép

Csoport: BME
Azonosító: 1,269

Ez annak az átka hogy sokan vagyunk a box fórumon. Persze ez csak annyiből baj hogy sok ember sok különböző vélemény. Nálunk a fórumon pl. tökéletes a harmónia mert még nem vagyunk annyira sokan én egy esetről tudok amikor szólnom kelett valakinek és Evandernél se tudok többről mint 1.

--------------------
<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>Pride forever</span>

Charles "Krazy Horse" Bennet

+Quote Post

4 Oldal V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-06-24 -00:30