Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

> Figyelem!

Kérünk mindenkit, hogy tekintse át újra a fórumszabályzatot!

28 Oldal V  « < 26 27 28  
Reply to this topicStart new topic
Cikk, kritika, sajtóhiba, (Az eredeti cím más volt)
Brahma
hozzászólás 2005-10-20 17:59:09
Létrehozva: #541

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: PX members
Azonosító: 233

Mancs: az üzenetemnek neked csak az a része szól, hogy személyeskedni privátban kell. A kedves olvasóknak pedig jeleztem, hogy nem kell - és nincs is értelme - csak a cikkekhez szóló felvetésekért, krikákért beregisztrálni, mert erre ki van találva - és működik is - a cikk alján található formula - katt a névre! Köszönjük és várjuk továbbra is észrevételeiteket, csak a megfelelő módon jelezzetek nekünk!

Szerintem a témát ezzel le is lehet zárni!

--------------------
Brahma Beer
"That weapon will replace your tongue. You will learn to speak through it. And your poetry will now be written with blood."
Go to the top of the page

+Quote Post
Vendeg_manchester_*
hozzászólás 2005-10-20 17:42:12
Létrehozva: #542

Vendég

IDÉZET(Brahma @ 2005. Oct. 20 17:27)
Egész egyszerűen le lehet zárni ezt a vitát: ez az egész beszélgetés privátba tartozik, személyeskedni is ott kell, legfőképpen pedig - és ez a topic megnyitójának és a téma olvasóinak szól - az építő jellegű kritikákat az info@profibox.hu-s címre várjuk, ami egész egyszerűen elérhető, ha az ember a cikk alján a cikkíró nevére kattint. Mi sem vagyunk tökéletesek és az építő jellegű kritikákat, a cikkekkel kapcsolatos megjegyzéseket várjuk továbbra is - de ennek nem a fórum a megfelelő hely, hanem a fent említett e-mail cím.

Brahma

Brahma,

Bármilyen téma megfelelő egy fórumon, ha annak megfelelő topikot nyitsz. Gondold csak végig, mennyi mindenről volt már szó az évek alatt a px fórumán, és ha annak külön topikot nyitottunk, akkor semmi gond se volt. smile.gif

+Quote Post
Brahma
hozzászólás 2005-10-20 17:27:14
Létrehozva: #543

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: PX members
Azonosító: 233

Egész egyszerűen le lehet zárni ezt a vitát: ez az egész beszélgetés privátba tartozik, személyeskedni is ott kell, legfőképpen pedig - és ez a topic megnyitójának és a téma olvasóinak szól - az építő jellegű kritikákat az info@profibox.hu-s címre várjuk, ami egész egyszerűen elérhető, ha az ember a cikk alján a cikkíró nevére kattint. Mi sem vagyunk tökéletesek és az építő jellegű kritikákat, a cikkekkel kapcsolatos megjegyzéseket várjuk továbbra is - de ennek nem a fórum a megfelelő hely, hanem a fent említett e-mail cím.

Brahma

--------------------
Brahma Beer
"That weapon will replace your tongue. You will learn to speak through it. And your poetry will now be written with blood."

+Quote Post
Sasi
hozzászólás 2005-10-20 11:45:23
Létrehozva: #544

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: Regisztrált felhasználó
Lakóhely: Budapest
Azonosító: 2

Mint írtam, a pofátlanság szó lehet, hogy kemény volt.

--------------------

+Quote Post
diplomata
hozzászólás 2005-10-20 11:28:28
Létrehozva: #545

Bantamweight - Harmatsúly (53.5kg)
**

Azonosító: 3,980

Mint írtam, szerintem snincs igaza Bencének.
Azonban a PX-et profinak tartom, ezért is olvasom, és véleményem szerint ez a stílus nem volt méltó a fórumhoz.
Mindegy, úgy látszik nem osztod a véleményemet, szerinted ez a reagálás „profi” volt ? Ezt nektek kell eldöntenetek…
Továbbra ia tisztelettel: Róbert

+Quote Post
Sasi
hozzászólás 2005-10-20 10:10:27
Létrehozva: #546

Hall Of Fame
Csoport kép

Lehet, hogy a pofátlanság szó kemény, de ez akkor is az. És ha figyelembe veszed a topik eredeti címét, akkor te is megérted. Ugyanis a topik címe, amit Bence (trambulin) nyitott nem "Cikk-kritika" volt, hanem "Tények elferdítése!".

Szerinted az említett cikk milyen tényeket ferdített el??? Miben nem fedte a valóságot?

--------------------

+Quote Post
diplomata
hozzászólás 2005-10-20 09:59:03
Létrehozva: #547

Bantamweight - Harmatsúly (53.5kg)
**

Azonosító: 3,980

Sziasztok !
Nem bírom ki, hogy ne reagáljak Bence lealázására, annak ellenére, hogy szerintem sincs igaza.
Mit is csinált Ő ?
A PX hivatalos oldalán megjelentetett cikkek egyikét kritizálta, mint olvasó. Szerintem ezt sosem lehet kifogásolni semmilyen lapnak, kiadványnak, kivéve, ha a kritika hangneme alpári stílusú. Az egyik problémám ezzel az esettel kapcsolatban az, hogy miután a cikk íróját már megvédte a házigazda, majd több fórumozó, ezekután nem túl ildomos a cikk írójának magyarázkodása, és gúnyolódása. Lásd :
„Van még problémád kedves barátom? biggrin.gif „ , „ Leírjam még kétszer, hogy felfogd végre? biggrin.gif
Véleményem szerint az is sajnálatos, hogy a házigazda is elragadtatta magát, és nagyon kemény szavakat használt, ami szerintem nem volt indokolt, nem volt arányban a kritika hangnemével .
Remélem ez az észrevételem nem szül további feszültséget, mert nem rossz szándékból írtam.
Ha kíváncsi valaki arra, hogy milyen levélben válaszolt az origo.hu szerkesztője egy sokkal keményebb kritikámra, akkor szívesen bemásolom nektek, lehet belőle tanulni.
Tisztelettel: Róbert

+Quote Post
Zamat
hozzászólás 2005-10-19 11:26:38
Létrehozva: #548

ProfiboX.hu moderator
Csoport kép

Csoport: Moderators
Azonosító: 146

IDÉZET(trambulin @ 2005. Oct. 19 11:15)
Peter annak ellenére veszítette el a meccset, hogy háromszor is padlóra küldte az ukránt

Talán nem így történt?

Padlózás az, ha a bíró számol, tekintsünk el az álló rászámolásoktól. (Tudod, ha a bíró megadja, gól.)

--------------------
Da sempre superiori - Mai stati in B

CAMPIONI DEL MONDO

+Quote Post
Vendeg_manchester_*
hozzászólás 2005-10-19 10:47:30
Létrehozva: #549

Vendég

Még egyszer kiemelem, a 3 padlózással arra utaltam, hogy még az a 6 pontos előny, amihez a leütésekkel hozzájutott, az is kevés volt, hogy megnyerje a meccset. Trambulin, mi nem érthető ebben? Leírjam még kétszer, hogy felfogd végre? smile.gif A tényeket mikor ferdítettem el? Mégha nem is voltak igazi leütések, a tények szerint akkor is leütések voltak.

+Quote Post
Roland77
hozzászólás 2005-10-19 10:43:08
Létrehozva: #550

Cruiserweight - Cirkálósúly (90.7kg)

Csoport: AVT
Lakóhely: Magyar/Székesfehérvár
Azonosító: 3,240

Szerintem , ha valakire számol a bíró akkor az padlózás! Teljesen mindegy mi okból. A három rászámolást én sem tartom jogosnak, de akkor is tényként kerül be a nagy könyvbe! A mondandóm második felét pedig már Sasi leírta.....

+Quote Post
supras
hozzászólás 2005-10-19 10:40:55
Létrehozva: #551

Fight.hu moderator
Csoport kép

Csoport: BME
Azonosító: 1,269

A végeredményt tekintve mivel volt számolás ezért a meccsen 3 leütés történt!

--------------------
<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>Pride forever</span>

Charles "Krazy Horse" Bennet

+Quote Post
Vendeg_manchester_*
hozzászólás 2005-10-19 10:40:19
Létrehozva: #552

Vendég

Trambulin mester!

A hármoszori padlózás arra utal, hogy Peter háromszor is nyert 10-8-ra menetet, vagyis 6 pontnyi előnyt kovácsolt a leütésekből a meccsen, mégis sima lett a pontozás, ami utal arra, hogy Vova simán nyert minden menetet. Van még problémád kedves barátom? smile.gif

+Quote Post
Sasi
hozzászólás 2005-10-19 10:33:50
Létrehozva: #553

Hall Of Fame
Csoport kép

Nem hinném, hogy bárki is az első hozzászólásával személyeskedő hangnemben kritizálhatja bárkinek is az írását. Ez egész egszerűen pofántlanság.

A másik pofántlanság az, hogy Manchestert burkoltan azzal vádolja, hogy elfogult Klicsko ellen. Bár ez inkább vicc.

A harmadik dolog, hogy nem leütésnek nevezni az 5. menetben történteket. Ez meg már vakság.

Kicsit komolyabban: Véleményem szerint Manchester szárazon a tényeket írta le. Klicsko 3x a padlóra került, de nagyon egyértelmű győzelmet aratott. Ami pedig az igazi és nem igazi padlózást illeti... ezt nem lehet értelmezni.

--------------------

+Quote Post
trambulin
hozzászólás 2005-10-19 10:15:30
Létrehozva: #554

Strawweight - Papírsúly

Azonosító: 4,006

Szép jó napot mindenkinek!

Nem találtam olyan topicot, ahova beírhattam volna azzal kapcsolatban ami egy kicsit idegesít. Manchester nevű cikkíróval kapcsolatban szeretném megjegyezni, egyszerűen nem értem, miért kell olyan dolgot leírni, amely nem egészen helytálló. Gondolok itt a legutóbbi Samuel Peter cikkre, amelyben már megint úgy van "összegezve" W. Klitshkoval vívott legutóbbi mérkőzése, hogy Peter annak ellenére veszítette el a meccset, hogy háromszor is padlóra küldte az ukránt. Aki látta a szóbanforgó mérkőzést az pontosan tudja, csak a 10. menetben törént igazi padlózás, az azt megelőző két padlóra kerülés enyhe szabálytalanságból eredt. Tudom, hogy a cikkírók szeretik elferdíteni a tényeket, de kérdem én, mire jó mindez??? icon_reclamao.gif

Csak ennyi lettem volna, sziasztok.

Bence

+Quote Post

28 Oldal V  « < 26 27 28
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-09-22 -16:04