Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

> Figyelem!

Kérünk mindenkit, hogy tekintse át újra a fórumszabályzatot!

Reply to this topicStart new topic
Hogyan tovább Pacman
Benelux
hozzászólás 2013-01-06 08:59:24
Létrehozva: #1

Cruiserweight - Cirkálósúly (90.7kg)

Csoport: Regisztrált felhasználó
Azonosító: 5,210

A legjobb az egészben, hogy lesz 5 -ös! smile.gif Sosem vártam még így 5. összecsapást! Csak előbb meg kell várni, hogy kibogozódjanak PacMan összekuszált agysejtjei smile.gif

--------------------
A'A
Go to the top of the page

+Quote Post
duroo
hozzászólás 2013-01-05 22:53:54
Létrehozva: #2

Lightweight - Könnyűsúly (61.2kg)

Azonosító: 12,267

Mindig úgy éreztem, hogy bár jó bunyós Pacquiao, de sokszor kedvező az ellenfélválasztása. Sok olyan volt, akinek vagy a súly nem stimmelt, vagy már öregedő volt, vagy vereség után bokszolt vele. Nem hittél nekem.
Ha nem is lufi volt, de szerintem túl volt értékelve, ezért mondtam hogy pukk. Illetve általad szerintem mindenképpen túl volt értékelve.

Emlékeztetnélek rá, hogy most a közel 40 éves Marquez verte.
Ő is túl van már fénykorán, könnyen lehet hogy be is fejezi nyilván ezért is.

Én nem hiszem, hogy bármikor is verte volna Mayweathert. Persze lehet magyarázni a bizonyítványt, de Marquez az előző meccsen is halványan jobb volt Pacquiaonál (az Hoya és Bradley között volt), és az első kettő is borzasztóan szoros volt. Mayweather pedig bohócot csinált ebből Marquezből.

Én mondtam neked.

+Quote Post
Sztrego
hozzászólás 2012-12-26 16:06:12
Létrehozva: #3

Azonosító: 3,571

Igen, te megmondtad már jóval előtte, csak meg kellett várnod, amíg valakinek sikerül. A korsó meg addig jár a kútra, főleg a bokszban...
Mayweather a mai megkopott és minden mással foglakozó Pacquiaot valószínűleg megverné, a Hoya és Bradley között látottat nem.
Egyébként jó látni, hogy a szakmaiságra törekszel, és nem pukkozol vagy beszélsz a magas lóról.

+Quote Post
duroo
hozzászólás 2012-12-22 07:57:22
Létrehozva: #4

Lightweight - Könnyűsúly (61.2kg)

Azonosító: 12,267

Sztrego!

Én megmondtam neked. A Delahoya elleni meccset kár felhozni, ott Delahoya nagyon nem volt rendben fogyasztás miatt.
Sokat vitáztunk annak idején és ahogy mondtam sok meccsen volt Pacquiaonak az ellenfele vagy már gyengülő korszakában, vagy egyszerűen problémás súlyban.

Mayweather megette volna vacsorára...

Pukk.

+Quote Post
Sztrego
hozzászólás 2012-12-12 22:55:24
Létrehozva: #5

Azonosító: 3,571

Érdekesek ezek a Pac Man karrieje véget ért hozzászólások, mert olyan hangzása van, mintha idő előtt ért volna véget, vagy már vége lenne. Pac már amúgy is a karrierje végén jár, rengeteg nagy meccsel a háta mögött, ha nyert volna, akkor sem bokszolt volna már többet 1-2 meccsnél. Valószínű, hogy egy Mayweather meccs még belefért volna.
A formájáról, azt nem lehet nem észrevenni, hogy sokat romlott, ez a mai már nem az a Pac, akit Cotto ellen láthattunk, vagy ami nekem a legjobban tetszett, a De la Hoya elleni pattogós Packi.
A Baradley meccs óta láthatóan sokat gyengült, én ezt nem képességekbeli kopásnak nevezem, hanem annak, hogy a boksz háttérbe szorult az életében, még azt is megtette, hogy a parlamenti munkát a bokszedzések elé helyezte, ezért halasztott 2 két hetet a felkészülésben. A régi Pac ezt sosem tette volna meg.
Ami maradt, az a kellő agresszivítás, ami régen látott hányaveti hozzáállással párosult és esztelen rohamozássá fajult. Amit még észrevettem, de az már a Bradley meccsen is feltünő volt, hogy kezdett elfogyni kondiban, a 6. menetben volt, hogy tolta az ütéseket.
Marquez megérdemelten nyert, mert ő komolyan vette a küzdelmet, rendesen felkészült és éhes volt a sikerre, míg Pacquiaora ebből semmi sem igaz.
Abban az esetben fogadom el a visszavonulását, ha már nem tud 100%-ig a bokszra koncentrálni és felkészülni egy ilyen kaliberű meccsre.

+Quote Post
mconetadmin
hozzászólás 2012-12-10 19:59:18
Létrehozva: #6

Flyweight - Légsúly (50.8kg)
Csoport kép

Csoport: Adminisztrátor
Azonosító: 16,894

http://www.profibox.hu/vezeto-hir/marquez-...enelmet-csinalt

Pacquiao rendesen padlót fogott. Kérdéses a jövője, Arum Papa már szervezné a következő JMM elleni összecsapását. Én spec személy szerint nem láttam olyan rossznak Pacquiaot, inkább Marq volt aki kúrvára beleerősödött a váltóba, már nem egy felhízott JMMet láthattunk, mint MONEY papa ellen, hanem egy váltósúlyba valóban beleerősődő harcost. Ami meg is látszott Marq sebességén ,az ütései szagattak, bődületesek voltak, de a sebessége némiképpen lecsökkent, persze ez betudható a kornak is, minden esetre, Pac vezetett a pontozólapokon, illetőleg jóval többet talált, más kérdés, hogy a leütéstől függetlenül Marq találtai egytől - egyig igazán hangsúlyosak voltak.

M

Mi a véleményetek azokról a hozzászólásokról, melyek szerint PACMAN karrierje egyszer és mindenkorra véget ért?

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-06-19 -15:04