Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

> Figyelem!

Kérünk mindenkit, hogy tekintse át újra a fórumszabályzatot!

Reply to this topicStart new topic
Meggyilkolták a világbajnokot, Katasytrofális aközviztonság Dél-Afrikában
kaoklai
hozzászólás 2012-09-29 08:22:17
Létrehozva: #1

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Csoport: Regisztrált felhasználó
Azonosító: 7,012

luisz interjut ad a vasterasi onkormanyzattal valo kapcsolatarol : http://www.youtube.com/watch?v=2IvbjdHJ3wc
Go to the top of the page

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2012-09-28 22:18:06
Létrehozva: #2

Luisz hazalatogat a vajdasagba: http://www.youtube.com/watch?v=rjq5TWFk5jk

IDÉZET(Luisz @ 2012-09-27 15:13:54) *
Hibbantka.

Nem tudom kiséred e a magyar Tv-t de Magyarország is bizony kifordult vagy felfordult. MInden napra jut egynéhány késelés rablás a hiradokban.ma reggel nézem hogyazt hiszem Gödöllön beszált egy illetö a hölgy kocsijába aztán megkéselte majd elrabolta a kocsiját.Tegnap valaki megszurkálta a feleségét meg a lányát is vállon szurta.SZerintem az utolsó honapban minden napra jut egy ilyen gyilkosság Magyarországon is. Csak azon emberek nem ismertek. A magyarországi hiradok 90 % a a nyomorrol gyilkosságrol rablásrol szol.Mitha kultura gazdaság nem is lenne abban az országban.
vagy berobbantsák a lakást magukra az emberek egy gázpalackal vagy magukra gyujtsák a lakást a házat ,szorakozásbol gyilkolnak. Nem is olyan rég a lányát ölte meg az eggyik majd föbelötte magát mig a felesége a korházban dolgozott. Szoval minimum egy két gyilkosság naponta amit a TV-n lehet látni.Hát még hány embert gyilkolnak le ami abban az országban ami nem is kerül be a hiradokba.Mert akkor nem 90% gyilkoságrol rablásrol szolna egy magyar TV hiradoja hanem 100% ban csak az lenne a téma.
Katasztrofa. Bocs hogy eloffoltam a dolgot de nemcsak Délafrika fordult fel ám. Van egy ország Kelet Europában is ahol minden a feje tetejére esett

+Quote Post
Luisz
hozzászólás 2012-09-27 15:13:54
Létrehozva: #3

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 11,479

Hibbantka.

Nem tudom kiséred e a magyar Tv-t de Magyarország is bizony kifordult vagy felfordult. MInden napra jut egynéhány késelés rablás a hiradokban.ma reggel nézem hogyazt hiszem Gödöllön beszált egy illetö a hölgy kocsijába aztán megkéselte majd elrabolta a kocsiját.Tegnap valaki megszurkálta a feleségét meg a lányát is vállon szurta.SZerintem az utolsó honapban minden napra jut egy ilyen gyilkosság Magyarországon is. Csak azon emberek nem ismertek. A magyarországi hiradok 90 % a a nyomorrol gyilkosságrol rablásrol szol.Mitha kultura gazdaság nem is lenne abban az országban.
vagy berobbantsák a lakást magukra az emberek egy gázpalackal vagy magukra gyujtsák a lakást a házat ,szorakozásbol gyilkolnak. Nem is olyan rég a lányát ölte meg az eggyik majd föbelötte magát mig a felesége a korházban dolgozott. Szoval minimum egy két gyilkosság naponta amit a TV-n lehet látni.Hát még hány embert gyilkolnak le ami abban az országban ami nem is kerül be a hiradokba.Mert akkor nem 90% gyilkoságrol rablásrol szolna egy magyar TV hiradoja hanem 100% ban csak az lenne a téma.
Katasztrofa. Bocs hogy eloffoltam a dolgot de nemcsak Délafrika fordult fel ám. Van egy ország Kelet Europában is ahol minden a feje tetejére esett

+Quote Post
Sztrego
hozzászólás 2012-09-25 12:46:03
Létrehozva: #4

Cruiserweight - Cirkálósúly (90.7kg)

Azonosító: 3,571

Le vagyok sújtva, igazi hős volt, az a fickó, aki megtette azt, amit mások nem mertek, oda állt harcolni a Klicskókkal. Top 10-es listámon minden idők legjobb bokszmeccsei között az ő egyik meccse szerepel az első helyen. Kb vagy 1000-szer láttam a meccset, ma is úgy ülök le elé, hogy izgalommal nézem, nem tudom megunni. Óriási kár érte, óriási tettet hajtott végre a ringben és azon kívül is, amikor a lányát védte. Minden tisztelet az övé, nem sokan mondhatják el magukról, hogy Klicsko rémálma voltam.

+Quote Post
Hibbantka
hozzászólás 2012-09-25 11:57:18
Létrehozva: #5

Azonosító: 5,515

Nyugodjon békében!

Biztosítás meg területi illetékesség ide vagy oda, de ha nem akarták ellátni lőtt sebbel, az azért elég elszomorító. Az meg, hogy a saját testével védte a golyók ellen a lányát, mutatja, hogy igazi harcos és férfi volt.

Dél-Afrika jól kifordult magából, az egyszer biztos, és ezzel nem az apartheidet akarom védeni.

--------------------
"I'm not much of a jiu jitsu guy, I'm a brawler and leg lock man" - Ken Shamrock

+Quote Post
kaoklai
hozzászólás 2012-09-25 10:38:50
Létrehozva: #6

Itt valami sántít de erősen....
A 46 éves ex-ökölvívót azonnal kórházba szállították és megműtötték...
http://praag.org/?p=1943
A fenti link szerint ez az állítás nem felel meg a valóságnak....

+Quote Post
straight
hozzászólás 2012-09-23 17:17:52
Létrehozva: #7

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 2,086

http://sportgeza.hu/boksz/2012/09/23/megol...ajnok_sanderst/

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-06-19 -15:07