Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

> Figyelem!

Kérünk mindenkit, hogy tekintse át újra a fórumszabályzatot!

4 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Kohl vs Őner, nocsak
adambalogh
hozzászólás 2010-01-15 09:00:01
Létrehozva: #1

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: AVT
Lakóhely: Deutschland
Azonosító: 2,127

Öner aláírt a Sat1 tevéádóval egy szerzödést.
Márciustól a Sat1 közvetíti Németországban az Arena gálákat.

--------------------
Don't discuss with Idiots! They drag you down to their own level and then beat you with experience.
Go to the top of the page

+Quote Post
adambalogh
hozzászólás 2008-11-30 20:14:30
Létrehozva: #2

Hall Of Fame
Csoport kép

Nem tartottam értelmét, hogy minden nyelvet felsoroljak, amelyik kommentárként hallható az Eurosportnál.
Sokáig tartana.

Az Eurosportnak elöször angol, késöbb német és francia kommentárja volt, aztán jött a többi kisebb nyelv. Egy ideig német tulajdonban is volt az adó, Wolfgang Weggen volt az igazgatója. Aztán visszavásárolták az angolok.

--------------------
Don't discuss with Idiots! They drag you down to their own level and then beat you with experience.

+Quote Post
Dermedt
hozzászólás 2008-11-30 19:44:03
Létrehozva: #3

Middleweight - Középsúly (72.6kg)

Lakóhely: Budapest XX. kerület
Azonosító: 1,342

Sőt, az Eurosportnak a román , szlovák és magyar mellett már van német kommentárja is. smile.gif
Hogy fejlődik a világ! rolleyes.gif

--------------------
A valóságban nehézsúlyú vagyok.
Sajnos... :)

+Quote Post
manchester
hozzászólás 2008-11-30 18:01:01
Létrehozva: #4

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: Moderators
Azonosító: 8,086

IDÉZET(adambalogh @ 2008-11-30 16:11:25) *
De az Eurosportnak van román, szlovák söt magyar kommentárja is, és ettöl még nem válik román, orosz stb. tévéadóvá.
Az ukrán nyelv hasonlít az oroszra, és lehet, hogy van olyan müveletlen ember, akit ez megtéveszt.

Műveletlenségnek minősül, ha egy magyar ember nem tud különbséget tenni az orosz és az ukrán nyelv között? Az első mondatodban a "sőt" szó azt feltételezi, hogy a román és a szlovák nemzetet is többre tartod a magyarnál. Igazán dícséretes. smile.gif

--------------------
"Gerának ez megint egy nagyon rossz döntése volt". - a jogtalanul elmaradt 11-est követő szakértői vélemény.

+Quote Post
adambalogh
hozzászólás 2008-11-30 16:11:25
Létrehozva: #5

Hall Of Fame
Csoport kép

IDÉZET(campos1526 @ 2008-11-29 15:34:41) *
Denis Inkin vs Jose Hilton Dos Santos
Denis Inkin vs Konni Konrad
Denis Inkin vs Nagy József
Denis Inkin vs Peter Mashamaite

Ezeket. Nem mindegyik orosz, többségében megasport. És mellette még kb ugyanennyi ami majdnem teljes. Zuniga és Bruer pl egy menet híján. Nem élőben mentek, de többségük csak kis csúszással.

Elsö lépésben köszönöm, hogy megerösítetted, amit mondtam, vagyis, hogy Inkin egyetlen meccsét sem adta eddig teljes egészében egyetlen orosz tévéadó sem.

Második lépésben tanácstalan vagyok, hogy mit mondjak Neked. Felsorolsz néhány meccset, amit az ukrán Megasport és az angol Eurosport valóban közvetített. Az Eurosport tényleg orosz kommentárral. De az Eurosportnak van román, szlovák söt magyar kommentárja is, és ettöl még nem válik román, orosz stb. tévéadóvá.
Az ukrán nyelv hasonlít az oroszra, és lehet, hogy van olyan müveletlen ember, akit ez megtéveszt. Ismerek olyan embert, aki számára az orosz és a magyar nyelv megkülönböztethetetlenül hasonló, és csodálkozik, ha RTL-Klub felvételeteket küldök neki Balzsayról, hogy miért olyan népszerü Karesz az orosz tévében. De Te ennél sokkal magasabb szinten vagy.

--------------------

+Quote Post
campos1526
hozzászólás 2008-11-29 15:34:41
Létrehozva: #6

Csoport: Regisztrált felhasználó
Azonosító: 4,237

IDÉZET(adambalogh @ 2008-11-28 17:11:10) *
Maga Inkin panaszkodott erröl.
Melyik volt az a 3-4 Inkin meccs amelyiket teljes adott az orosz tévé? A drezdaiból csak néhány menetet adtak. A Zuniga meccsböl is. A Nagy-Inkin meccs felvétele nem tudom került-e egyáltalán adásba, vagy, ha igen akkor hónapokkal a meccs a után.

Denis Inkin vs Jose Hilton Dos Santos
Denis Inkin vs Konni Konrad
Denis Inkin vs Nagy József
Denis Inkin vs Peter Mashamaite

Ezeket. Nem mindegyik orosz, többségében megasport. És mellette még kb ugyanennyi ami majdnem teljes. Zuniga és Bruer pl egy menet híján. Nem élőben mentek, de többségük csak kis csúszással.

--------------------
You'll never walk alone!

+Quote Post
adambalogh
hozzászólás 2008-11-28 17:11:10
Létrehozva: #7

Hall Of Fame
Csoport kép

IDÉZET(campos1526 @ 2008-10-13 09:51:24) *
most néztem meg a Nagy-Inkin meccset(oroszul) smile.gif
De az nem teljes verzió. Hiányzik belőle kb egy perc. Ettől eltekintve télleg barokkos túlzás, mert 3-4 Inkin meccset adtak egészben.

edit: Bocs az a Zuniga meccs

Maga Inkin panaszkodott erröl.
Melyik volt az a 3-4 Inkin meccs amelyiket teljes adott az orosz tévé? A drezdaiból csak néhány menetet adtak. A Zuniga meccsböl is. A Nagy-Inkin meccs felvétele nem tudom került-e egyáltalán adásba, vagy, ha igen akkor hónapokkal a meccs a után.

--------------------

+Quote Post
larrysims
hozzászólás 2008-11-28 16:59:26
Létrehozva: #8

Azonosító: 8,088

kohl vs sauerland topikba tartozna, de emiatt fölösleges ilyet nyitni.

http://www.eastsideboxing.com/news.php?p=18010&more=1

--------------------
kohl szelleme fényeskedjék az univerzum felett!

+Quote Post
campos1526
hozzászólás 2008-10-13 09:51:24
Létrehozva: #9

Azonosító: 4,237

IDÉZET(hittman @ 2008. Oct. 12 11:52)
IDÉZET(adambalogh @ 2008.  Oct. 02  01:39)

5. Teljes, eszement, agyament, baromság. Inkin egyetlen meccsét sem közvetítette élöben eddig az orosz tévé. Eddig egyetlen meccsét sem adta teljes egészében még felvételröl sem egyetlen orosz tévéadó sem.
Eddig annyi televiziós jogdíjat sem fizetett Inkinért az Universumnak a teljes orosz tévés lista, amivel Inkin egy napi hotelszobáját ki lehetett volna fizetni.

De az nem teljes verzió. Hiányzik belőle kb egy perc. Ettől eltekintve télleg barokkos túlzás, mert 3-4 Inkin meccset adtak egészben.

edit: Bocs az a Zuniga meccs

--------------------
You'll never walk alone!

+Quote Post
hittman
hozzászólás 2008-10-12 11:52:31
Létrehozva: #10

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 4,281

IDÉZET(adambalogh @ 2008. Oct. 02 01:39)
5. Teljes, eszement, agyament, baromság. Inkin egyetlen meccsét sem közvetítette élöben eddig az orosz tévé. Eddig egyetlen meccsét sem adta teljes egészében még felvételröl sem egyetlen orosz tévéadó sem.
Eddig annyi televiziós jogdíjat sem fizetett Inkinért az Universumnak a teljes orosz tévés lista, amivel Inkin egy napi hotelszobáját ki lehetett volna fizetni.

--------------------
Nekem szociálisan, müveltségben, neveltetésben, financiálisan, szakmámban és exisztenciálisan (remélem ismered ezeket a kifejezéseket) egy sokkal magasabb szintü pozicióm van, mint neked.
By:adambalogh

+Quote Post
hittman
hozzászólás 2008-10-10 08:12:13
Létrehozva: #11

Hall Of Fame
Csoport kép

Azonosító: 4,281

Ez a "Viechis berugott meccs elött",az ugyan olyan mint a többi kacsa...

--------------------
Nekem szociálisan, müveltségben, neveltetésben, financiálisan, szakmámban és exisztenciálisan (remélem ismered ezeket a kifejezéseket) egy sokkal magasabb szintü pozicióm van, mint neked.
By:adambalogh

+Quote Post
batka
hozzászólás 2008-10-10 07:27:41
Létrehozva: #12

Cruiserweight - Cirkálósúly (90.7kg)

Azonosító: 2,550

IDÉZET(adambalogh @ 2008. Oct. 09 21:51)
IDÉZET(batka @ 2008.  Oct. 07   16:16)
IDÉZET(adambalogh @ 2008.  Oct. 06   19:36)
Valamifajta ellentmondáson akarsz engem mindenáron rajtakapni. De eddig még szerintem nem találtál semmit.

A biztonság kedvéért idézd ide az összes hozzászólásomat, itt meg még vagy 10-15 másik honlapon, hátha találsz valamit.

Nem kell messszire menni, hagy segítsek:

2008 szept 25. profibox.hu, Kohl vs Őner topikban (azaz itt) Ádám ezt írja:
„Virchis tegnap úgy berúgott, hogy ma reggel is ébreszthetetlen volt...”

2008. október 2. monokli.com , Kovács Attiláról szóló cikk kommentálásakor egy regisztrált tag Attila italozásairól tett említést, mire Ádám:
„Magánügye, hogy mit csinál a szabadidejében. Nem tartozik senkire.
Föleg nem egy nyilvános fórum közönségére. Egyébként ezért hívják szabadidönek. Mert szabadon rendelkezhet vele. Azt csinál, amit akar.”

Tehát ha te pletykálsz az rendben van, ha más az nincs. De még inkább úgy gondolom, hogy egyszer ez a véleményed, egyszer az attól függően milyen kedved van. Komolytalan.

Ostoba, bunkó hozzászólás.

Itt alapvetö (magyar?) problémákat kell helyretennem.

Buta, gyermeteg emberek azt hiszik, hogy ami hasonló, az azonos.

Tehát, ha valaki alkoholt iszik, az ugyanbban a kategóriában van mint aki szintén alkoholt iszik, mindegy, hogy milyen körülmények között?

Ez azonban egy tévedés. Ha valaki a szabadidejében iszik alkoholt, ez egy profi bokszoló esetében a felkészülések közötti idöt jelenti, az akkor azt csinál amit akar. A szabad idejében a feje tetejére is állhat, be is rúghat, meg is nösülhet, vagyis azt csinál amit akar. Ehhez senkinek semmi köze. Ricky Hatton, Dariusz Michalczewski nagyon ritkán voltak józanok a szabad idejükben mégis nagy bajnokok voltak.
Söt Hatton még mindig az. A felkészülés alatt azonban szigorúan vették a szabályokat és nem rúgtak be. Ebben hibázott Virchis.
Kovács Attila lehetséges, hogy szereti az italt a szabadidejében, szive joga. Nem ismerem. Amíg ez nem megy a teljesítmény rovására, senkinek semmi köze hozzá.

De biztos vagyok benne, hogy nem rúg be 2 nappal a fontos meccse elött.

Nem minősítem alpári módon- veled ellentétben- a hozzászólásodat, az ostobázás, bunkózás, magyarozás maradjon a te asztalod, hisz az jól hasonul az intelligenciádhoz.

Egyébként szépen próbálod mosdatni magad, csak egy kis hiba csúszott a dologba. Mégpedig az, hogy a hozzászóló Attila italozását nem határolta be időben. Ugyanis szabadidőnek számít pl. az edzések közti idő is. Vagy te pl. ha egy hétig dolgozol, akkor hétfőtől péntekig nincs szabadidőd, csak szombat-vasárnap? smile.gif Mellesleg Virchis is elég nagy valószínűséggel bír, hogy nem két kesztyűzés között nyomta a vodkát. (Ha igen, akkor minden tiszteletem az övé! ico_respect.gif ) Így fogalmad sem volt , hogy az felkészülési időben történt-e. Ha a magyarázatod állna, akkor erre minimum rákérdeztél volna. Csakhogy nem tetted, azonnal elkezdted korholni az illetőt egy olyan dologért, amit te is elkövettél nem sokkal előtte.. Miért nem kérdeztél rá? Mert nem érdekelt. Ha viszont nem érdekelt, akkor most ne akard ezzel magyarázni a kőkemény ellentmondásod!

--------------------
Chuck Norris ökle az egyetlen, ami a royal flush-t is üti.

+Quote Post
RoyalEKO
hozzászólás 2008-10-10 00:35:57
Létrehozva: #13

Light Heavyweight - Félnehézsúly (79.4kg)

Lakóhely: Budapest
Azonosító: 8,387

Virchis megérdemelte, hogy kikapott, ha valóban ez lett volna az élete meccse, akkor én nem rúgtam volna be előző éjjel a helyében...

Kovács Attila meg kikapott, ha már a teljesítményéről van szó. Hogy az alhohol miatt, vagy más miatt, azt nem tudom, de mindenesetre most nincs a toppon a srác...

--------------------
"Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre, és megölném..." :)))

+Quote Post
adambalogh
hozzászólás 2008-10-09 21:51:54
Létrehozva: #14

Hall Of Fame
Csoport kép

IDÉZET(batka @ 2008. Oct. 07 16:16)
IDÉZET(adambalogh @ 2008. Oct. 06 19:36)
Valamifajta ellentmondáson akarsz engem mindenáron rajtakapni. De eddig még szerintem nem találtál semmit.

A biztonság kedvéért idézd ide az összes hozzászólásomat, itt meg még vagy 10-15 másik honlapon, hátha találsz valamit.

2008. október 2. monokli.com , Kovács Attiláról szóló cikk kommentálásakor egy regisztrált tag Attila italozásairól tett említést, mire Ádám:
Föleg nem egy nyilvános fórum közönségére. Egyébként ezért hívják szabadidönek. Mert szabadon rendelkezhet vele. Azt csinál, amit akar.”

Tehát ha te pletykálsz az rendben van, ha más az nincs. De még inkább úgy gondolom, hogy egyszer ez a véleményed, egyszer az attól függően milyen kedved van. Komolytalan.

Ostoba, bunkó hozzászólás.

Itt alapvetö (magyar?) problémákat kell helyretennem.

Buta, gyermeteg emberek azt hiszik, hogy ami hasonló, az azonos.

Tehát, ha valaki alkoholt iszik, az ugyanbban a kategóriában van mint aki szintén alkoholt iszik, mindegy, hogy milyen körülmények között?

Ez azonban egy tévedés. Ha valaki a szabadidejében iszik alkoholt, ez egy profi bokszoló esetében a felkészülések közötti idöt jelenti, az akkor azt csinál amit akar. A szabad idejében a feje tetejére is állhat, be is rúghat, meg is nösülhet, vagyis azt csinál amit akar. Ehhez senkinek semmi köze. Ricky Hatton, Dariusz Michalczewski nagyon ritkán voltak józanok a szabad idejükben mégis nagy bajnokok voltak.
Söt Hatton még mindig az. A felkészülés alatt azonban szigorúan vették a szabályokat és nem rúgtak be. Ebben hibázott Virchis.
Kovács Attila lehetséges, hogy szereti az italt a szabadidejében, szive joga. Nem ismerem. Amíg ez nem megy a teljesítmény rovására, senkinek semmi köze hozzá.

De biztos vagyok benne, hogy nem rúg be 2 nappal a fontos meccse elött.

--------------------

+Quote Post
RoyalEKO
hozzászólás 2008-10-08 02:13:59
Létrehozva: #15

Lakóhely: Budapest
Azonosító: 8,387

IDÉZET(Norbi1971 @ 2008. Oct. 07 22:12)
IDÉZET(batka @ 2008. Oct. 07 15:16)
IDÉZET(adambalogh @ 2008.  Oct. 06  19:36)

Két nappal a meccs előtt bekarmolni már nem a magánügy / szabadidő kategória, hanem a meccs 0. menete.

Hát akkor ezek szerint nem is csoda, hogy Virchis jól kikapott... Ez azért már felelőtlenség...

--------------------
"Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre, és megölném..." :)))

+Quote Post
Norbi1971
hozzászólás 2008-10-07 22:12:30
Létrehozva: #16

Azonosító: 4,020

IDÉZET(batka @ 2008. Oct. 07 15:16)

Két nappal a meccs előtt bekarmolni már nem a magánügy / szabadidő kategória, hanem a meccs 0. menete.

+Quote Post
batka
hozzászólás 2008-10-07 15:16:31
Létrehozva: #17

Cruiserweight - Cirkálósúly (90.7kg)

Azonosító: 2,550

--------------------
Chuck Norris ökle az egyetlen, ami a royal flush-t is üti.

+Quote Post
adambalogh
hozzászólás 2008-10-07 14:21:17
Létrehozva: #18

Hall Of Fame
Csoport kép

IDÉZET(Rajhi @ 2008. Oct. 07 14:52)
Ádám, alapvető problémád, hogy rosszul általánosítasz. A hozzászólók nagy tömegét egy alacsony kategóriába sorolod és kiemelsz párat. Ez az aki nem velünk az ellenünk elv, ami már megbukott párszor a világtörténelemben. Javaslom a szemléletváltást, egy magasabbra - vagy közepesre - sorolt halmazból emelj ki konkrét személyeket negatív irányba (ettől még megmaradhat a pozitív kiemelés is) és a nagy átlagot ne az alacsony szinten kezeld még megnyilvánulása előtt. Sok kellemetlen perctől fogod megkímélni nem csak magad, de sok más fórumozót is.
A téma címét lassan át lehetne írni Poszwa ws Őner-re, üzletileg most már gyakorlatilag ők csatáznak.

Köszönöm a javaslatot Rajhi, tudom, hogy a jószándék vezérel.

Sajnos nincs energiám minden tájékozatlanságot és minden tájékozatlant (most nagyon udvarias voltam), egyenként és személyesen, minden topicban, vagy a monoklin, minden egyes cikk alatt újra és újra kiemelni és célzottan válaszolni rá. Ezért általánosítok.

--------------------

+Quote Post
Rajhi
hozzászólás 2008-10-07 13:52:11
Létrehozva: #19

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: PX members
Azonosító: 556

Ádám, alapvető problémád, hogy rosszul általánosítasz. A hozzászólók nagy tömegét egy alacsony kategóriába sorolod és kiemelsz párat. Ez az aki nem velünk az ellenünk elv, ami már megbukott párszor a világtörténelemben. Javaslom a szemléletváltást, egy magasabbra - vagy közepesre - sorolt halmazból emelj ki konkrét személyeket negatív irányba (ettől még megmaradhat a pozitív kiemelés is) és a nagy átlagot ne az alacsony szinten kezeld még megnyilvánulása előtt. Sok kellemetlen perctől fogod megkímélni nem csak magad, de sok más fórumozót is.
A téma címét lassan át lehetne írni Poszwa ws Őner-re, üzletileg most már gyakorlatilag ők csatáznak.

--------------------
Büszkeségeim.

+Quote Post
adambalogh
hozzászólás 2008-10-07 10:13:15
Létrehozva: #20

Hall Of Fame
Csoport kép

Az írást, amit idéztem magamtól, egy másik honlapon írtam kb. 6 héttel ezelött.

Részben az ottani hozzászólásokra reagált ez a korábbi/ottani hozzászólásom.

Lusta voltam újra leírni, idézni pedig nem szeretek változtatásokkal.

Szerintem világos és érthetö.

--------------------

+Quote Post

4 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-08-15 -12:21