Profibox Online | Profibox Fórum | Fight Online | Fight Fórum -->

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

> Figyelem!

Kérünk mindenkit, hogy tekintse át újra a fórumszabályzatot!

22 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Toney vs. Peter II., Vélemények a mérkőzésről
adambalogh
hozzászólás 2007-01-16 21:24:24
Létrehozva: #1

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: AVT
Lakóhely: Deutschland
Azonosító: 2,127

IDÉZET(manchester @ 2007. Jan. 12 11:02)
Azért mára ez a Toney imádat és irreális túlértékelés is picit már a realitás talajára esett vissza.................

Ez egy jol megirt hozzászolas. Egyet is értek vele.

--------------------
Don't discuss with Idiots! They drag you down to their own level and then beat you with experience.
Go to the top of the page

+Quote Post
hittman
hozzászólás 2007-01-16 20:32:19
Létrehozva: #2

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: Regisztrált felhasználó
Azonosító: 4,281

IDÉZET(Schatzi @ 2007. Jan. 16 20:06)
Jameset Wladimir manapság 'kivégezné'. Pont. Következő kérdés? tongue.gif

Biztosan ugy van ahogy mondod tongue.gif

--------------------
Nekem szociálisan, müveltségben, neveltetésben, financiálisan, szakmámban és exisztenciálisan (remélem ismered ezeket a kifejezéseket) egy sokkal magasabb szintü pozicióm van, mint neked.
By:adambalogh

+Quote Post
Schatzi
hozzászólás 2007-01-16 20:06:32
Létrehozva: #3

Cruiserweight - Cirkálósúly (90.7kg)

Azonosító: 3,728

Jameset Wladimir manapság 'kivégezné'. Pont. Következő kérdés? tongue.gif

+Quote Post
hittman
hozzászólás 2007-01-16 19:17:03
Létrehozva: #4

Hall Of Fame
Csoport kép

IDÉZET(Brahma @ 2007. Jan. 16 19:11)
IDÉZET(hittman @ 2007. Jan. 16 19:02)
Egyébként meg a WBA-nél is felért a csucsra.Csak elvették töle az övet.

Nem igaz módszerrel világbajnoki címet szerezni nem igaz sportághoz vezet! icon_thumbs.gif

Ezt hagyjuk smile.gif

--------------------
Nekem szociálisan, müveltségben, neveltetésben, financiálisan, szakmámban és exisztenciálisan (remélem ismered ezeket a kifejezéseket) egy sokkal magasabb szintü pozicióm van, mint neked.

+Quote Post
Brahma
hozzászólás 2007-01-16 19:11:56
Létrehozva: #5

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: PX members
Azonosító: 233

IDÉZET(hittman @ 2007. Jan. 16 19:02)
Egyébként meg a WBA-nél is felért a csucsra.Csak elvették töle az övet.

Nem igaz módszerrel világbajnoki címet szerezni nem igaz sportághoz vezet! icon_thumbs.gif

--------------------
Brahma Beer
"That weapon will replace your tongue. You will learn to speak through it. And your poetry will now be written with blood."

+Quote Post
hittman
hozzászólás 2007-01-16 18:02:45
Létrehozva: #6

Hall Of Fame
Csoport kép

Azért csak ott lyukadunk ki mindig,h az a nehézsulyu meccs,ahol Toney az egyik fél,az mindig szinvonalas smile.gif Egyébként meg a WBA-nél is felért a csucsra.Csak elvették töle az övet.

--------------------

+Quote Post
Rajhi
hozzászólás 2007-01-12 14:19:22
Létrehozva: #7

Hall Of Fame
Csoport kép

Csoport: PX members
Azonosító: 556

IDÉZET(T-Rex @ 2007. Jan. 12 11:30)
Vagy a nagy dumák Vitalij ellen meg az igazán nehézsúlyúak ellen most visszaütnek és senki nem venné komolyan ha tovább öklözne bárhol is??

Igen. Peter elleni első meccse még szódával elment, most azonban a sok szájalás utáni sima vereség visszaütött. Ezért nem ment el a sajtótájékoztatóra sem, mi válaszolt volna mikor rákérdeznek, hogy miként is van ez a nehézsúly legjobbja dolog?

--------------------
Büszkeségeim.

+Quote Post
Sándor Béla
hozzászólás 2007-01-12 13:43:04
Létrehozva: #8

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Azonosító: 5,781

Szerintem ő már annyit zabált, hogy nem tudna visszamenni cirkálósúlyba. Pedig ha ott marad még a mai napig világbajnok lenne, dehát a nagy pénz nehézsúlyban van. Ideje visszavonulni mert 38 évesen biztos, hogy már nem tud kezdeni semmit a mezőnnyel.

+Quote Post
T-Rex
hozzászólás 2007-01-12 11:30:54
Létrehozva: #9

Light Heavyweight - Félnehézsúly (79.4kg)

Azonosító: 2,312

Samuel Peter Klicskóval is jót bunyózott,nekem az a meccs is tetszett.Toney szerintem (ha már Tom és Jerry) Macska Jancsivá válik ha folytatja nehézsúlyban.Jár a szája de ebben a súlyban valóban nem sikeres.Az viszont tény és le a kalappal hogy nem lett kiütve,sajátosan zseniális képességei nem hagyták cserben.Nem lenne esélye cirkálóba visszamenni?Byrd ellen határozottan jó meccset csinálhatna....meg egyébként is...Vagy már végképp kiöregedett??Vagy a nagy dumák Vitalij ellen meg az igazán nehézsúlyúak ellen most visszaütnek és senki nem venné komolyan ha tovább öklözne bárhol is??Jöhetne edzőnek Magyarországra.......persze szigorúan minimálbérért:)))

+Quote Post
Vendeg_manchester_*
hozzászólás 2007-01-12 10:02:30
Létrehozva: #10

Vendég

Azért mára ez a Toney imádat és irreális túlértékelés is picit már a realitás talajára esett vissza. smile.gif Emlékszem, mikor emberek tucatával jöttek azzal, hogy Toney lesz a nehézsúly ásza, a súlycsoport legjobbja, stb. Most pedig ott tartunk, hogy nem győzött le értékelhető bokszolót nehézsúlyban, és nagy lett a hallgatás. smile.gif

Toney remek képességű bokszoló, de egy felhízott középsúlyú sose lesz a nehézsúly legjobbja, még talán a legjobbak közt sem lesz. Azért mert páran a klasszikus ökölvívást szeretik, ettől még kettéválaszthatták volna az ízlésüket, és a valós erőviszonyokat, nevetséges vitákat uszítva, és "Klitschko fanokat" generálva ezzel olyan emberekkel, akik megpróbáltak racionálisan gondolkodni. Mindenkinek joga van annak szurkolnia, aki a számára szimpatikus, stílusos, stb. A baj ott kezdődik, mikor valaki olyannyira preferálja egy bokszoló technikáját, hogy megszűnik számára minden más tényező (kor, erőnlét, magasság, ütőerő, súlycsoport) és ezek ellenére megpróbálja infantilis érveivel a maga igazát bizonyítani.

Mellesleg rég láttam ennyire látványos, tiszta, folyamatos küzdelmű találkozót, mint a Peter-Toney. Mondtam is Sasinak, hogy ilyen színvonalas nehézsúlyú meccset ritkán látni manapság, a Klitschko-Brock szégyenletes volt ehhez képest . De mint tudjuk, olyan végkifejlet, mint a Tom és Jerry-é csak a mesében van. smile.gif A valóságban mindig a macska nyer, bármilyen ügyes és gyors is az egér. smile.gif

Ezt most muszáj volt leírnom, ha már én is benne voltam a legtöbb vitában. (üdv: elvakult Klitschko fan smile.gif )

+Quote Post
siunimtau
hozzászólás 2007-01-11 18:30:56
Létrehozva: #11

Lightweight - Könnyűsúly (61.2kg)

Azonosító: 758

Peter sokat fejlődött, Toney pedig sokat öregedett. Ezúttal nem volt partiban a természetes nehézsúlyú ellen. Toney max cirkálóig kelltt volna hogy hízzon. Amúgy igazi zseni, le a kalappal előtte. Ideje a család társaságát élvezni, nagyokat nyaralni - letette a névjegyét a halhatatlanok közt.

--------------------
SIUNIMTAU

+Quote Post
kissj83
hozzászólás 2007-01-09 13:53:29
Létrehozva: #12

Azonosító: 4,190

Szerintem Klitchko nem fog Maskaev-vel boxolni.
Előbb jöjjön egy Peter - Maskaev, utánna jöhetnek a címeggyesítések.

--------------------
Múlt éjszaka azt álmodtam, hogy megettem öt kiló vattacukrot, és amikor felébredtem, nem volt meg a párnám

+Quote Post
Peru
hozzászólás 2007-01-09 13:03:25
Létrehozva: #13

Menedzser

Csoport: BME
Lakóhely: Budapest
Azonosító: 21

A híradásokból úgy tűnik, akár szeptember-október közelében már megvalósúlhat Peter álma, de lehet, hogy előbb is...

Ha április 21-én létrejön a Klitschko-Maskaev csata, akkor a győztes (szerintem Klitschko) meg fog mérkőzni Sam Peter ellen...

Egyszerűen addigra már elkerülhetetlen lesz az új vagy régi WBC bajnoknak a kötelező kiíhvó elleni meccs, és mint tudjuk Sam Peter a kötelező kihívó. Ez csak egy fejetegetés, de ahogy a "csillagok most állnak", szerintem így lesz!

--------------------
Buffer

+Quote Post
zvajo
hozzászólás 2007-01-09 12:03:58
Létrehozva: #14

Heavyweight - Nehézsúly (>90.7kg)

Azonosító: 3,371

IDÉZET(kissj83 @ 2007. Jan. 08 17:38)
Toneynak nagyon kemény feje van az biztos, de Peter jabjei sorra betaláltak és azt James is megérezte.
Nem mert többet támadni, mert elég kemény ütéseket nyelt be.
Mindenkinek be kéne ismerni, hogy a nehézsúlyú élmezőny már sok Toneynak. (Bár Briggs ellen megnézném.)
Alacsonyabb súlycsoportba már nem tudna belefogyni. Neki most már nem fog felfelé ívelni a pályája. Marad a pofázás... (Most max 3 menetet adott Peternek. Lehet másik meccsen volt???)
Samu viszont fejlődik.
Szimpatikus volt az a nyilatkozata, hogy most nem ő a legjobb nehézsúlyú boxoló, de az lesz.
Van is rá esélye.

Igen. Szvsz Toney-nak el kellene gondolkodnia a visszavonuláson. Lewis ebben is okos volt. Akkor hagyta abba, amikor kellett. Sajnos sok az ellenpélda, és Toney-nak nem kéne ebbe tartoznia.

--------------------
A valóságban cirkalo súlyú vagyok :)

+Quote Post
kissj83
hozzászólás 2007-01-08 17:42:56
Létrehozva: #15

IDÉZET(Thoer @ 2006. Jul. 03 16:20)
Kicsit mulatságos, de úgy érzem Toney az egyetlen nehézsúlyú akinek azért kell a mentális felkészítés, hogy ne higgye, hogy ő a legeslegjobb! wink.gif

Most olvastam ezt a Theor hozzászólást.
Nagyon jó! biggrin.gif

--------------------
Múlt éjszaka azt álmodtam, hogy megettem öt kiló vattacukrot, és amikor felébredtem, nem volt meg a párnám

+Quote Post
kissj83
hozzászólás 2007-01-08 17:38:11
Létrehozva: #16

Toneynak nagyon kemény feje van az biztos, de Peter jabjei sorra betaláltak és azt James is megérezte.
Nem mert többet támadni, mert elég kemény ütéseket nyelt be.
Mindenkinek be kéne ismerni, hogy a nehézsúlyú élmezőny már sok Toneynak. (Bár Briggs ellen megnézném.)
Alacsonyabb súlycsoportba már nem tudna belefogyni. Neki most már nem fog felfelé ívelni a pályája. Marad a pofázás... (Most max 3 menetet adott Peternek. Lehet másik meccsen volt???)
Samu viszont fejlődik.
Szimpatikus volt az a nyilatkozata, hogy most nem ő a legjobb nehézsúlyú boxoló, de az lesz.
Van is rá esélye.

--------------------

+Quote Post
Furi
hozzászólás 2007-01-08 11:53:44
Létrehozva: #17

Azonosító: 1,471

IDÉZET(hittman @ 2007. Jan. 08 10:50)
IDÉZET(v-lee75 @ 2007. Jan. 08 01:04)
Most akkor Toney vegre elmehetne nyugdijba,mielott lejaratja magat teljesen,mint Tyson tette dry.gif

Mivel járatja le magát??

Furi,

ahogy már irtam,Peter jogosan nyert,de szerinted ugy boxolt Toney,aki mindent belead?Végig védekezik,alig támad.És nem azért mert nem tud.

Mindenki annyit bokszol mint amit az adott körülmények között engednek neki.Az hogy valaki mit tud vagy mit nyújt az ha megnézed egy és ugyanaz. Ha azt mondod nem akkor az olyan mintha azt mondanád hogy nem akart nyerni."és nem azért mert nem tud" - pedig a meccs úgy nézett ki hogy nem tud különben megtette volna.Volt már ilyen meccs máskor is amikor a nagy bunyós tehetetlen volt : Lewis-Tyson, Tarver-Jones 3 stb stb Nem hiszem hogy azért nem nyertek mert nem akartak.
Lehet hogy a tudása nagyobb mint amit most mutatott de a fizikális felkészülésnek is rendben kell lennie különben semmit sem ér az egész.Ha pedig innen nézzük mindegy hogy mit tud ha nem tudja megvalósítani.
Igazából mindegy hogy elfelejtett boikszolni vagy tele volt a gatya vagy csak ennyire rossz volt a kondija ez a végeredmény.Az első két esetben célszerű azonnal abbahagyni a további szenvedést ha az utolsó történt ami valószínűbb akkor meg el kéne gondolkodni hogy akarja-e ezt még csinálni.Ha valóban ilyen volt a kondija csakis saját maga az oka a vereségnek és nem szeretnék rossz formáról álmatlan éjszakáról romlott hamburgerről és hasonlókról hallani tőle.

--------------------
Dancing Destroyer!

+Quote Post
hittman
hozzászólás 2007-01-08 10:50:17
Létrehozva: #18

Hall Of Fame
Csoport kép

IDÉZET(v-lee75 @ 2007. Jan. 08 01:04)
Most akkor Toney vegre elmehetne nyugdijba,mielott lejaratja magat teljesen,mint Tyson tette dry.gif

Mivel járatja le magát??

Furi,

ahogy már irtam,Peter jogosan nyert,de szerinted ugy boxolt Toney,aki mindent belead?Végig védekezik,alig támad.És nem azért mert nem tud.

--------------------

+Quote Post
Furi
hozzászólás 2007-01-08 09:42:50
Létrehozva: #19

Azonosító: 1,471

Igazából az jött be amit sokan már régóta mondtunk hogy Toney hiába jó bokszoló az élvonal sok lesz neki.Ez a Peter és Rahman szint már nem nagyon megoldható a számára és még mindíg csak erősebbekkel találkozott de ha valaki erősebb és mondjuk egy huszassal magasabb is ott tényleg vége lenne.Az ekkora bokszolók egyre többen vannak, már nem olyan nagy szám ha valaki 2 méter. A másodvonalból még elkaphat egy-két fickót de az eddig is látszott hogy ahogy jutott előre úgy lett egyre szenvedősebb a győzelem.Kb most jutott el a végállomásra. Innen feljebb gondolkodnia asszem fölösleges.

más: Elképesztő kemény feje van!

--------------------
Dancing Destroyer!

+Quote Post
v-lee75
hozzászólás 2007-01-08 01:04:38
Létrehozva: #20

Azonosító: 2,685

--------------------
"Never hook with a hooker"[SIZE=7]

+Quote Post

22 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-06-04 -03:56